Голосування

Де ви переважно купуєте продукти харчування?

В супермаркеті
79 (39.3%)
В невеличкому магазинчику біля дому чи роботи
10 (5%)
На ринку
11 (5.5%)
На продуктовій базі
2 (1%)
Інший варіант
1 (0.5%)
Супермаркет + ринок
98 (48.8%)

Всього голосів: 201

Автор Тема: Голосування: де ви купуєте продукти харчування? Економимо разом!  (Прочитано 9404 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Рибак також відкрився і на вул.Тичини у новобудові, ближче до вул. Довга, напроти аптеки Доброго дня, є великий вибір свіжого мяса та ковбасів d108 :flv
о, це взагалі майже біля мого дому  :bo Дякую за наводку - треба йти на розвідку
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline Яська

• Активна Мамка
  • Репутація: +67/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
Я на Пасічній . Сир твердий часто є акції у Вопаку, мясо в Нашій рябі і ще в магазинчику на базарчику, ковбасу купляю у Плюсі, решта у Торговиці(тільки там треба дууже уважно дивитися на дату).Ще маю розсилку на пошту про акції в Франківську gotoshop дуже класна штука.

Offline Аня2009

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
Сир твердий часто є акції у Вопаку
Чоловік там якось купив сир з пліснявою, навіть не обрізали, то я повернула і більше там не купую ні сири, ні мясні продукти
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Я чомусь не довіряю супермаркетам в плані сиру на вагу, особливо акційного. Що варто змити плісніву, завернути в плівку, знизити ціну і продати на вагу  :xmm
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
я у Вопаку не ризикую купляти мясо і сир. А магазин Рибак і на базарчику в Пасічній є. Дуже добра була шинка куплена там, звернула увагу, що там все свіже, але вони тільки відкрились

Offline milka

• Своя Мамка
  • Репутація: +130/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Так Рибак відкрився по цілому Франківську, до речі в них дуже гарна ціна на кролика  :bo, я купляла там індика мені сподобався, питала звідки мясо вони, то сказали що з Нижніва Тернопільська обл.

Offline Knopochka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +180/-0
    • Награды
Щось вони помиляються, тому що Нижнів - село у Тлумацькому районі Івано-Франківської обл. d112

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +273/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Так,через Нижнів проходить дорога на Бучач,потім на Тернопіль,може вони це мали на увазі
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
 я вже років 3 купляю ковбасу на ринку в одного чоловіка. вже купу знайомих туди переманила. добра ковбаса і в нього завжди стою в черзі. знаю, що ту ковбасу колись робили в моєму селі, недалеко від батьківської хати, а тепер перенесли в сусіднє  село. ковбаса не дорога і смачна.  в супермаркетах ніколи не купляю ковбасні вироби. в мене знайома колись працювала в ковбасному відділі в фавориті, то вона розказувала, як вони "вимивають" ковбасу для продажу mish d24 :oox
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +273/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
О,в мене теж знайома ,що працювала в Фавориті ,продавала мені ковбасу через раз(просто як вона казала,що іноді взагалі ніодноі свіжоі не було),а хто не знав то купляв собі спокійно d107
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline vanilka

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата 14.09.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
за кавою - в конкретний магазин, бо вона там суттєво дешевше, ніж в італійських магазинчиках чи на базарі

Свєта, Ключик, напишіть, якщо не шкода, і мені в приват, де ви добру каву купуєте.

Ще додам від себе про закупи. За моїми дослідженнями, з усіх супермаркетів Івано-Франківська, найдешевші ціни у 555-ірках (Велес) на Позітроні, в  Колібрісі на Південному Бульварі і в Фуршеті, але знову ж таки це твердження стосується не всіх товарів.

Я беру в цих магазинах крупи, цукор, муку на вагу, товари під їхніми власними торговими марками(олія, спеції, масло,фасовані крупи), а також часто в Метро бувають різні акції на окремі групи товарів, наприклад, останні 3 місяці масло купую тільки в Метро, бо в них  постійно акція і низька ціна, якщо брати більше, ніж 2-3 пачки масла. Виходить по 12,13 грн за пачку 82,6% масла.
Також купую часто в Метро товари під їхніми власними торговими марками, наприклад олія АRO виготовляється на заводі "Щедрий Дар", однак під своєю ТМ вона дорожча на 2-3 грн. Те саме стосується й інших товарів, що виходять під Метрівськими брендами. Наприклад їх кукурудза під маркою GoodFood, якщо я не помилилась, виготовляється і пакується заводом "Bonduel",але коштувати може в 2,5 рази дешевше ніж оригінал.

Стосовно м'яса і ковбас, то тут багато вже писали про ТМ "Рибак", я теж там  еру, завжди свіженьке, завжди смачне після приготування, але останнім часом ціна значно вищща, ніж на базарі. Хочу здати вам точку з добрими сардельками. Я купую телячі сардельки в Ямницькому магазині, вони дійсно без консервантів, барвників, селітри і стабілізаторів. Ну, я звичайно хімічний склад їхній не вивчала, але судячи з того, що вони не пускають колір в воду при кип'ятінні і не міняють його,не набрякають при варці, при застиганні вода від сардельки покривається смальцем, а ще вже на другий чи третій день після покупки , якщо їх не з'їсти, починають "пахнути" - мені здається це найкраще відображає їх якість і органічність. На смак вони, як приготовлені власноруч сардельки.

Offline В ритмі щастя

• Свідома Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Я колись була прихильником Ямницьких товарів,але останнім часом там сир постійно несвіжий, молоко кисле,масло старе((((( від НР свят таке постійно(((( а продавець ще й огризається коли я перепитую чи свіже і чи можна скуштувати,і коои говорить що свіжий і некислий-всерівно він старий і неїстівний((((

Offline milka

• Своя Мамка
  • Репутація: +130/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
Цитувати
Я колись була прихильником Ямницьких товарів,але останнім часом там сир постійно несвіжий, молоко кисле,масло старе((((( від НР свят таке постійно(((( а продавець ще й огризається коли я перепитую чи свіже і чи можна скуштувати,і коои говорить що свіжий і некислий-всерівно він старий і неїстівний((((
підтримую  :k58, ми зразу як тільки відкрилася Ямниця, то брали в них все і молочну продукцію і ковбасну, потім через раз масло старе і сир теж, спочатку думала літо, але восене було те саме, тепер вже давно не купляю в Ямниці, чомусь в нас так завжди відкриваються все супер, а потім все сходить на ніц  d104

Offline Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +457/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Молочна продукція смачна у "Рідна земля", с.Дитятин. Йогурти просто бомба  :bo
А масло домашнє, 200гр - 17грн.

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
а де знаходиться Рідна земля в  у Франику також є?

Offline Nina2013

• Своя Мамка
  • Репутація: +147/-0
  • В мене вже є щастячко!!! Родіть і собі!!! :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
Цитувати
а де знаходиться Рідна земля в  у Франику також є?
та в нас по всьому місту їх палатки є, такі сині  з корівками  :no-no і в нас на Пасічній на базарчику їм ларьочок вже зробили ;)

Offline Knopochka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +180/-0
    • Награды
і на Пд. Бульварі є на базарчику