Автор Тема: Ваше ставлення до вітаміну D (Рахіт та його профілактика)  (Прочитано 15994 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lesya 166

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
в нас теж був легенький рахіт, дуже потіла голівка я давала вітамін Д в крапельках, десь до 1.5, а тепер через день даю рибний жир з вітамінами, незнаю як він його пє, мені бррр, але котусику довподоби d27

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
А нам не ставили такого діагнозу d104 хоч і роднічок в нас заростав повільно і в дитини сильно потіла ну і ще зара потіє головка...з 2-х м давала вітамін D, проте робила якось перерив на місяць-два, з початку зими знову даю...не знаю чи він нам дуже поміг але роднічок почав заятягуватись значно швидше, але дитинка потіє й далі. Проте я не вважаю це якимись ознаками рахіту, подивіться Комаровського, його думка про рахіт мені подобається ;)

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]   ось таке коротеньке відео :) 

не скажу що завжди погоджуюсь з його думками ,але от на рахунок рахіту цілком згідна :)

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
Цитувати
Окрім цього, рекомендую у осінньо-зимовий період (діткам на ГВ, які не отримують додатково повноцінний прикорм і вітамінні припарати) профілактичну дозу віт.D.
нам суто риб"ячий жир сказали, до його складу входить вітамін Д і не тільки z4 як то кажуть дешево і сердито d30

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Цитувати
нам суто риб"ячий жир сказали, до його складу входить вітамін Д
Вважається, що водний розчин віт. D (аквадетрим) краще всмоктується і метаболізується в організмі
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +386/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
риб"ячий жир
але ж він і противний  d106
я всякими способами пробувала його давати.......блювали завжди....аквадетрим точно кращий  z4
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline олічка_мд

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +17/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка 1 рік 9 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
нам педіатр був приписав ванночки з екстрактом хвої

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
ось протипоказання аквадетриму
Цитувати
Підвищена чутливість до компонентів препарату, гіпервітаміноз D, підвищений рівень кальцію в крові і сечі, сечокам’янахвороба, саркоїдоз, ниркова недостатність. Не застосовувати у лікуванні дітей віком до 4-го тижня життя через можливість появи підвищеної чутливості добензилового спирту.
на рахунок кальцію ми точно незнаємо, потрібно було здавати аналіз сечі, бо як я вище писала, в Лізоньки роднічок дуже швидко заростає, а їй всього 5 місяців, можливо через надмірну кількість кальцію

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
риб"ячий жир
але ж він і противний  d106
я всякими способами пробувала його давати.......блювали завжди....аквадетрим точно кращий  z4
ти би бачила як моя дитина його їсть, то б не сказала, що він противний d30

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +439/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Колись читала (треба пошукати), що риб"ячий жир зараз практикують лише в нас, інші країни відмовляються через страшне забруднення океанів, морів. Вся бека попадає в рибу і, відповідно, в риб"ячий жир, який ми даємо дітям. Уявіть лише, скільки нафти останім часом виливалося, скільки сюжетів про масову загибель риби. Я відмовилася від жиру відразу ж як нам його запропонували, якщо прояви незначні, то і лікування не потрібне. А найкраща профілактика - прогулянки на вулиці. ІМХО

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Лізоньки роднічок дуже швидко заростає, а їй всього 5 місяців, можливо через надмірну кількість кальцію
Повне закриття тім'ячка відбувається в середньому від 10 до 18 міс, але навіть у 6 міс. може бути варіантом норми і залежить від генетичних факторів. Якщо дитина на ГВ і ви не даєте мікроелементи, у неї може бути надмірна кількість кальцію тільки при порушенні обміну речовин, який супроводжується порушенням кальцієвого обміну. Без здачі аналізу (оптимально крові на рівень іонізованого кальцію) - це тільки здогадки.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Я теж вважаю що заростання роднічка у кожної дитини відбувається по-своєму, моя мама дуже хвилювалась за мою доню,чому це у неї в 6м роднічок достатньо великий, бо у мене в її віці майже цілком заріс  d112  але таке швидке заростання роднічка чи повільніше як у моєї доні лікарі вважають нормою, в кожного по-своєму, головне щоб до 1,5р. він цілком заріс...хоч знаю випадки коли і до 2р. заростав d112

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
.хоч знаю випадки коли і до 2р. заростав
так в донечки моєї подруги було

в кожного своя думка на цю тему, а в мене своя і я її нікому не нав"язую, цілком довіряю здоров"я своєї донечки одній лікарці і роблю так, як вона каже, але на жаль вона дуже зайнята особа і її важко виловити d112

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
в кожного своя думка на цю тему, а в мене своя і я її нікому не нав"язую,
Цілком згідна. Я також не нав'язую свою думку, а тільки інформую користуючись науково-медичною інформацією, а ваше право обирати.  ;) Ви ж мама! z4

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Цитувати
хоч знаю випадки коли і до 2р. заростав
Так в мого Саші заростав до 2років,  хоч більше ніяких признаків рахіту не було. Він народився в червні, багато гуляли і був дуже смуглий від сонця, що я навіть думала ,що це жовтушка, поки лікар не сказала, що загар d30 і ліків ніяких я не давала.

Offline Alia_T

• Свідома Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
І нам педіатр призначила з 1 місяця пити по крапельці вітамін Д. Я не давала донечці.

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
І нам приписували цей вітамін пити :)  давала з 2м, через деякий час зробила перерву і зара знову даю, ніби все добре, ніяких побічних ефектів :)  Єдине що, коли я вперше його малій давала,то він був на масляній основі і мала почала трішки зригувати після годування... а коли перейшла на цей вітамін на водяній основі то ніяких побічних дій і тому зробила висновок що цей кращий :)