Автор Тема: Ваше ставлення до вітаміну D (Рахіт та його профілактика)  (Прочитано 14726 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ВікторіяS

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Цитувати
В нас то саме. Я даю і то через раз бо забуваю. Думаю нарешті буде сонечко і все саме-собою владнається. Треба гуляти на свіжому повітрі
, то поки що не буду давати.....може дійсно вже сонечко і будем гуляти багато,а це ми дуже любимо)). Ната,я вам написала в особисті повідомлення........

Offline marmir

• Свідома Мамка
  • Репутація: +94/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 08.2009 р., 10.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
Першому не давала і другій  дитині не даю. Вітамін Д накопичується в організмі. На скільки я памятаю Комаровський казав. Якщо лице і долоньки дитини 5 хв. в день побудуть на сонці. Цього достатньо.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Я теж так думала, що 5-10 хв на сонечку буде достатньо. Але мабуть зважаючи на наше неактивне сонечко в осінньо- зимовий період, бачу, що малому все ж не вистачає віт Д. Окрім того сама приймала зараз вітаміни, де є вітамін Д. Проте потилиця, голівка і далі потіють при їді.
Також чула, що для достатнього вироблення вітаміну Д треба, щоб дитина була надворі 2 год. А з нашою теперішньою погодою нам не щодня вдавалось таке забезпечити.
Тому вирішила до тепла, може десь до травня знову буду давати Аквадетрим

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
Я б не давала,,,то не треба прямого сонячного випромінювання,,через хмарки вистачає,,головне кожен день :flv
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Та ми гуляємо кожного дня. І коли мені зробили висновок, що в маленького нестача вітаміну Д, в мене були такі очі d107
Просто залисинка не заростає, голівка і далі пітніє, особливо при їді і під час сну... Я вже навіть творог щодня даю, щоб хоча б кальцій мав d104
Що, не давати? Трохи переживаю, бо малий має 10,5 кг, він тяжкий. І не хочу, щоб ще йшло додаткове навантаження на кісточки

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
Може дійсно ще сечу здати,як emeli писала,,а тоді вже вирішити :xmm

Offline M@rgo

• Свідома Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Нам приписали з 4 міс.але почалась алергіяі перестали давати. Кілька днів як побули на сонці і перестали пітніти,зараз сонця нема і знову пітнємо,хоча гуляємо кожен день по 2 год і більше.  Чекаємо сонечка...

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Цитувати
Та ми гуляємо кожного дня. І коли мені зробили висновок, що в маленького нестача вітаміну Д, в мене були такі очі
Просто залисинка не заростає, голівка і далі пітніє, особливо при їді і під час сну... Я вже навіть творог щодня даю, щоб хоча б кальцій мав
Що, не давати? Трохи переживаю, бо малий має 10,5 кг, він тяжкий. І не хочу, щоб ще йшло додаткове навантаження на кісточки
Потіння це не основний критерій рахіту, потрібно враховувати і нервово-психічний і фізичний розвиток: чи сидить, повзає, повертається, чи є зуби, який стан тім'ячка (але податливість країв може визначити тільки лікар) чи дитина не має підвищеної збудливості (плач без причини, здригання при різких звуках і т.д.). А творог, потрібно, і без рахіту щодня давати! Але якщо дитина на ГВ, то 1 кр аквадетриму можете давати. Я, особисто, своїм дітям даю. ;)
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Віра, дякую за коментар z4. Послухаю вас

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Uly@nk@ Mala На здоров'я! Тепер дочиталась, що ви приймаєте ще вітаміни (чи вже перестали?) а яка доза там віт.D?
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ні, недавно закінчила приймати. Яка доза не пам'ятаю, я приймала вітаміни від Емвей. Покращення від них для дитини щодо перелічених вище симптомів я не спостерігала

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Ні, недавно закінчила приймати. Яка доза не пам'ятаю, я приймала вітаміни від Емвей. Покращення від них для дитини щодо перелічених вище симптомів я не спостерігала
Тоді, профілактичну дозу (1кр 1 р/д) протягом місяця (поки не буде сильного сонечка) можете давати.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Цитувати
Тоді, профілактичну дозу (1кр 1 р/д) протягом місяця (поки не буде сильного сонечка) можете давати
Дякую ще раз :flv. Я так і планувала z4

Offline Irinessa

• Активна Мамка
  • Репутація: +28/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
А ми досі вагаємось, одні кажуть пити для профілактики інші кажуть не потрібно без показів на те... Купила вже давніше, але вже й давати напевно не буду, сонечка все більше.... Думаю обійдемось...  d104 d104 d104 d104

Offline Надюсик

• Своя Мамка
  • Репутація: +133/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Я давала вітамін Д з грудня до кінця березня.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
А я думала давати, ...і передумала. Зараз така погода, що мало б все поправитись :flv

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
А я думала давати, ...і передумала. Зараз така погода, що мало б все поправитись
Дійсно, дуже різко потепліло і сонечка багато - головне довше гуляти!