Автор Тема: Годування в громадських місцях  (Прочитано 19947 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Re: Годування в громадських місцях
« Reply #102 : 07 Вересень 2012, 12:48:04 »
Цитувати
Я завжди на вулиці давала лялі суміш,
А навіщо ви взагалі даєте суміш дитині, як маєте грудне молоко, ще й до того суміш в пляшці не можна більше 30 хв. зберігати? d104

Offline оксана7777

• В щасливій родині дружина думає, що гроші беруться з тумбочки, чоловік - що їжа береться з холодильника, а діти - що їх знайшли в капусті
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +257/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка і Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #103 : 07 Вересень 2012, 12:51:56 »
мені байдуже, можу і на сотці і біля ратуші годувати і не прикриватись, як дитина захотіла їсти і плаче, мені по барабану хто що подумає, головне я і моє малятко.траплялось навіть шо спішила і находу годувала в самому центрі, звісно якшо є чим то прикриваюсь.І взагалі я завжди кажу шо я ходяча кухня, завжди свіже, тепленьку і корисне молочко
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline happy mom

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #104 : 07 Вересень 2012, 12:53:30 »
Я просто боялася годувати на вулиці... Моя свекруха весь час кричить, що я можу груди простудити. Заставляє мене ходити чуть не гольфі і ще зверху кофту!

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +267/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 8.05.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #105 : 07 Вересень 2012, 12:55:40 »
Цитувати
малятко.траплялось навіть шо спішила і находу годувала
z4 класно
я свою малечу і сидячи довго не можу, такий важкий  d30
дома тільки лежачи, а на вулиці вже якось викручуємося

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #106 : 07 Вересень 2012, 12:58:08 »
Цитувати
просто боялася годувати на вулиці... Моя свекруха весь час кричить, що я можу груди простудити. З
Чесно кажучи перший раз таке чую, ну то краще гуляти біля дому, і в разі чого туди йти годувати, як на мене краще вже лишні клопоти ніж суміш, хоча у вас бачу літня дитина d104

Offline happy mom

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #107 : 07 Вересень 2012, 13:00:17 »
Ну з сумішшю ми вже попрощалися! Тепер або годую на вулиці, або тікаєм додому! Добре, що живемо біля парку!

Offline Зiронька

• Своя Мамка
  • Репутація: +175/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Івасик
  • Ваше справжнє ім’я: Марійка
« Reply #108 : 07 Вересень 2012, 16:57:56 »
я донечку могла годувати будь де а синульку незавжди просто він привік собі лежати хоча як припре то і сидячи головне щоб молочко було d112

Offline молода мамочка

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: матвій 12 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: тетяна
« Reply #109 : 21 Вересень 2012, 18:50:20 »
я не раз годувала сина на вулиці.то такі дивні люди у нас.хто пальцем тиче,хто косі погляди кидає,а одна баба взагалі сказала,що я безсовісна..що тут такого. годування грудьми це ж природньо.

Offline happy mom

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #110 : 22 Вересень 2012, 18:01:06 »
Цитувати
то такі дивні люди у нас.хто пальцем тиче,хто косі погляди кидає,а одна баба взагалі сказала,що я безсовісна
це точно! я таке не раз помічала! через це нехотіла на вулиці годувати, а потім плюнула на все і тепер завжди годую, де б я небула!

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #111 : 23 Вересень 2012, 10:31:39 »
Малого на вулиці годувала лічені рази, і то лише у випадках, як десь ішли надовго десь на природу. А взагалі у годуванні в громадським місцях не бачу нічого погано, це ж природньо і так мило :)

Offline Friskis

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія і Сашулька
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #112 : 23 Вересень 2012, 22:16:35 »
Мені завжди по барабану що хто там каже думає чи дивиться, прикрила пеленкою і годую всюди і завжди, краще я буду безсовісною, чим моя дитина буде страждати від голоду. А коли підросла старша, заспокоєння кращого просто не існує при падіннях та інших критичних ситуаціях

Offline Іриска3

• Своя Мамка
  • Репутація: +138/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #113 : 24 Вересень 2012, 08:30:38 »
І я вже, маючи третю дитину, не збираюсь переставати годувати дитину "на людях" тільки тому, що комусь неприємно. З першим я спочатку і по хаті від всіх ховалася, а зараз і на ходу можемо їсти, якщо треба. Та й зрештою, якщо гарно "замаскуватися", то й тої ціці не видно, просто дитинка на руках і все d25 (ну хіба що якщо голосно смокче, то звуки нас видають). І нехай краще дітки ростуть здорові, ніж якісь жіночки не будуть тикати пальцями (бо мені здається, що чоловіки нормальніше до цього ставляться, ніж деякі жінки d110)

Offline chernentus

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
  • Вже тричі щаслива мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
« Reply #114 : 24 Вересень 2012, 08:48:02 »
Ми також без проблем годувалися всюди. Мала спеціальний фартух, який прикривав цей процес, але коли забувала його, завжди під руками була тонка пелюшка (кінчики прив'язувала або закладала під шлейки бюстика, а самою пелюшкою поверх одягу накривала малюка, ще й була можливість за ним спостерігати). Головне, що не сіпаєшся від поглядів, а спокійно годуєш. Коли малюк був зовсім манюнький, то деякі люди у перший момент не здогадувалися, що годую - підсідали до мене на лавку, дивилися у пусту каляску і з подивом питались, "А, де дитина?",  d27
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline Надюсик

• Своя Мамка
  • Репутація: +134/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #115 : 18 Жовтень 2012, 14:46:50 »
Для мене немає нічого дивного в годуванні дитини на вулиці. Якщо дитинка хоче їсти я шукаюнайближчу лавочку (або місце де можна присісти) і спокійно годую ляльку. d59

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #116 : 18 Жовтень 2012, 15:10:28 »
мені здається що взагалі не повинно бути навіть питання-годувати дитину на вулиці чи ні...Якщо дитинка хче їсти-то звісно що годувати. Навіть без спеціального одягу можна акуратно погодувати дитину нею і закрившивсь-не обовязково вивалювати всі груди. Я в Болгарії постійно влітку малого годувала-десь сяду на лавочці, закриюсь малим. відвернусь-та й годую. Народ тут був здивований-але не через те що я годувала на вулиці а через те що Іллі було півтора року а він їв ще груди(ну молочко )...я вже сто разів писала болгарки своїх дітей -до 5 місяців годують і то це рідкість велика..Тому я була таким особливим експонатом.. Доречі мій чоловік мною завжди пишався і казав- годуй де хочеш , лиш би малий був ситий і здоровий... А ще часто коли я поверталась з вулиці.жартома підколював-ну що. де годувала малого, чоловіки там сільно витріщались...А я завжди відповідала-та ясно що витріщались...я там зібрала цілий мітинг і показувала  з Іллюшею як потрібно ссати жіночі груди)))))))) Коротше мені здається, що нічого вульгарного немає в тому що мти годує свою дитину-завжди знайдуться місця де можна сісти, аккуратно дати малюкові груди...і бути задоволеним обом...

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
« Reply #117 : 18 Жовтень 2012, 15:37:05 »
Я фактично кілька разів в літку годувала на вулиці ,а зараз тим більше не годую бо не ношу такого одягу щоб могла погодувати d100 d100 d100 Не моє це d100 d100 d100 d100 Прикритися,то ще як не йшло а щоб зовсім не прикрити,то я такого не розумію  d16 d16 d16 d16 d16 d16 Це мінімум не естетично  d30 d30 d30 d30 d30 d30 d30 d30 Хоча наші люди трохи дико ставляться взагалі до годування грудьми,а в громадських містях тим більше

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #118 : 18 Жовтень 2012, 15:49:05 »
та ні Галюсь-мені чомусь навпаки здається що якраз наші люди дуже терпимо ставляться до годування дітей в громадських місцях...Просто у нас такі мами класні. свідомі-всі годують довго-тому це не рідкість і не дивно...От для болгар це в диковинку..А наші українські мами-вони молодці..я наприклад всім тут розповідаю-що українки це певно найсвідоміші і найлюблячі матусі які все дають своїм дітям-в тому числі і довге  ГВ.. тому я завжди з гордістю говорю про українських мам...А ще мені здається-ну як би  це правильно пояснити-от з яким відчуттям ви годуєте дитину в громадському місці..якщо ви думаєте виключно про дитину, щоб вона була щаслива-ви не думаєте тоді як ви виглядаєте з боку. Ні одна мама не вивалить спеціально груди-аби на неї задивлялись...чоловіки або хтось інший...Ясно що  потрібно прикритись-і це зовсім не важко...