Автор Тема: Годування в громадських місцях  (Прочитано 21110 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Re: Годування в громадських місцях
« Reply #136 : 09 Березень 2013, 11:56:13 »
Цікава темка!!!! Я дууууже часто над цим задумувалася ще до вагітності, часто бачила годуючих мамусь на вулиці, а у Львові навіть акція була за ГВ, купа мам повиходило на площу і годували своїх діток на вулиці!!!
Ставлюсь я до цього нормально, ..........але...............особисто для мене це:
1. Це дуууже інтимна річ, я ніколи не годувала на вулиці
2. Два рази годувала у потязі, і то закрилися простирадлом (бо їхали плацкартом і викупили 4 місця), і чоловік мене ще закривав своєю мужньою спиною
3. Годувала завжди по графіку, кожних три години, і нікуди не приходилось надовго йти з дитиною щоб треба було її годувати не вдома
4. І годувати я можу тільки перед ліченими людьми, це моя мама і чоловік! Іншим зась дивитися на це d128

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +477/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #137 : 09 Березень 2013, 13:35:10 »
Цитувати
і нікуди не приходилось надовго йти з дитиною щоб треба було її годувати не вдома
Вам дуже повезло, що мали таку можливість. Я була працююча мамочка, тому приходилось і сину "працювати" зі мною. Хоча після того випадку зі співробітником вже закривалась зсередини, щоб ніхто вже більше не застукав за годуванням.

Offline happy mom

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #138 : 09 Березень 2013, 13:37:33 »
Цитувати
Це дуууже інтимна річ, я ніколи не годувала на вулиці
Вибачте мене, але годувати дитину це інтимна річ, а коли чоловік в парку під деревом  ходить в туалет то це нормально і природньо?
Я теж спочатку комплексувала і не годувала на вулиці, а потім думаю, чого це я що 3 год буду тікати додому, щоб погодувати лялю?! Літом ми могли бути на вулиці майже цілий день!

Сказали спасибо: Olesya-ua

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #139 : 09 Березень 2013, 13:45:45 »
      Я ніколи не звертала уваги на оточуючих, якщо мені треба було погодувати дитину, то я годувала. А особливо не звертала увагу на своїх знайомих і друзів. А що стосується громадських місць, то годувала і не соромилась,але в мене було це не дуже часто, моя дитина з легкістю витримувала три години між годуваннями, тому завжди намагалась годувати перед тим як десь йшли.
      А взагалі, годуюча мама,як на мене, це одна з найприкрасніших картин в нас час. Краще дивитись на таке(і чоловікам, і жінкам,і діткам), ніж як мама гуляє з маленькою дитинкою і стоїть курить і п"є пиво.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +477/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
« Reply #140 : 09 Березень 2013, 13:53:00 »
Цитувати
А взагалі, годуюча мама,як на мене, це одна з найприкрасніших картин в нас час. Краще дивитись на таке(і чоловікам, і жінкам,і діткам), ніж як мама гуляє з маленькою дитинкою і стоїть курить і п"є пиво.
Прибила би таких мамочок, в нас дворі такі є, тому ніколи там не гуляю з дитиною.

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #141 : 09 Березень 2013, 14:10:19 »
Я також за ГВ в громадських місцях. Моя дитина їсть щогодини то що церез це буду постійно вдома сидіти чи що? Бачила продається молочний фартух можна ним прикритись чи слінгом і нема жодних проблем.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #142 : 09 Березень 2013, 15:34:12 »
Цитувати
Вибачте мене, але годувати дитину це інтимна річ, а коли чоловік в парку під деревом  ходить в туалет то це нормально і природньо?

happy mom до чого тут "мужичье", котре справляє свою нужду де його припре??? У нас щоб зайти у двір треба пройти через арку, котра вже перетворилася на громадський туалет, то хіба я можу рівнятися на таких людей?

Якщо Ви уважно прочитали мій пост, то зрозуміли б, що я не осуджую тих мам які це роблять, у кожного свої комплекси зрештою, я писала що Я б цього не змогла зробити. Це по-перше.

Так для мене це дуже інтимно! Аналогічно я б не позволила собі вийти на пляж в стрінгах, хоча мені немає чого соромитися на рахунок фігури, я б не могла позволити собі кофтинку з глибоким декольте, або мініюбку, так для мене це інтимі речі виставляти на показ свої принади.

Я не заперечую, що годуюча мама, це не просто природньо, а ще й втілення жіночності і материнства, годуюча мама це символ прекрасного взаємопорозуміння і спілкування матері і дитини, коли маля ще не усвідомлює оточуюче середовище, а на дотик сприймає материнське тепло і ласує маминим молочком. Я чудово розумію що годуючу маму ніяк не порівняти з сцякаючим мужланом d111

Та й зрештою це моє внутрішнє відчуття, я собі не можу такого позволити. Та й інтим, це також поняття, яке в кожного має свою ступінь дозволеності d108

Offline Бенджаміна

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стас 7років, Яна 1рік 4місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #143 : 18 Березень 2013, 08:23:13 »
одного разу прийшлося мені годувати донечку на лавочці в парку. скажу, що було дуже ніяково зразу, але коли побачила що на мене ніхто не звертає уваги, то заспокоїлась. наші люди вже не такі дикі, все ж таки йдем до Європи

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #144 : 18 Березень 2013, 09:33:15 »
Цитувати
Я чудово розумію що годуючу маму ніяк не порівняти з сцякаючим мужланом
Ого, мамуськи, це ви вже перейшли на порівняння d27 d27 d27
Знаєте, я зрозуміла, що це залежить СУТО від мами, те що роцес це прекрасний всі знають і ніхто не сперечається, але якщо у мами є свої "пунктики" тоді ...нехай робить так як їй підходить.
Н-д: я знаючи що у мене десь щось неідеально(я про фігуру) також неможу виставляти це місце напоказ, і просто в шоці від людей вагою біля 100 кг. в міні юбках і обтягуючих кофтах, хоч з іншого боку вони навіть захоплення викликають, що їм по-барабану думка оточуючих і їм так комфортно.!   Тому після родів я не годувала малу впарку, але з часом я більше похудала і + знайшлася компанія однодумців з якими я почала гуляти, тому ми дружньо сідали на лавочку, діставали свої Сісічки :8 і годували...так я позбулася комплексі годування в людних місцях. З часом навіть коли гуляла сама, то вже годувала і ні на кого не звертала ували.
Такщо все залежить від мами.

Offline квітослава

• Активна Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна-Марія 2рочки
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #145 : 03 Квітень 2013, 12:15:21 »
я годували дитину в кафе і мені всеодно як на це дивились інші.мені головне дитина.

Offline Ludmaks

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим, 10 років
« Reply #146 : 04 Квітень 2013, 17:54:21 »
Мені не доводилося годувати на вулиці чи у людних мясцях, але якщо б доводилося - то шукала б якихось менш людних місць чи просто прикривалась. Хоча коли бачу як мамочки годують - то нормально до цього ставлюся.

Offline мама 2-х дівчаток

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оля 3.4р Юля1.8
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #147 : 05 Квітень 2013, 23:04:42 »
Я переважно годувала в машині,або в примірочній магазину

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +119/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
« Reply #148 : 06 Квітень 2013, 16:51:56 »
в нас на літо припав невнормований годувальний період - з 1-місячного віку і я не уявляю, як би мала бігати з парку на 5-й поверх додому по кожній вимозі дитини. Тому годувала в найменш людному місці і сама перекушувала там же. В кафе і дуже галасливих місцях не годувала, а вже 1-річного сина привчила брати груди тільки вдома

Offline Camry

• Активна Мамка
  • Репутація: +24/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настенька 4р
  • Ваше справжнє ім’я: Ліда
« Reply #149 : 20 Вересень 2013, 01:50:17 »
мені спочатку було якось не по собі,більше гуляла коли манюня(першу місяці) спала,приходила додому годувала і дальше йшла гуляти,а зараз навіть не дивлюся на оточуючих,ми от недавно приїхали з моря,то Настя в кафе на набережній після того як поїла захотіла сісюку,я шось спочатку в ступор,бо то багато людей і т.д,а потім дала їй сісюку і вона спокійна і задоволена і я спокійна- і це притому що нам вже 2,1,і тільки жінки які проходили і ненароком помічали цей процес усміхалися так приємно!!!і це мене якось ще більше заспокоювало,тому годувати потрібно дитину там і тоді,коли вона хоче-це все природньо,гарно і мило!хай буде незручно тим,хто іде і тупо нагло заглядає,а ми мами і потрібно думати про свою кровиночку!!!

Offline galohka

• За мир і свободу
  • Активна Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Людочка
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #150 : 22 Листопад 2013, 13:51:23 »
Нічого стидливого тут немає. Не виставляє ніхто свої груди напоказ. Як на мене, коли бачу як мами годують своїх діток на вулиці, то у мене викликає це приємні відчуття, теплоту та позитивний настрій. Основне щоб мамі та дитині було комфортно.

Offline Нелічка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неля
« Reply #151 : 22 Листопад 2013, 14:01:49 »
Годування груддю в громадських місцях - нормальне явище, шкода, що я це зрозуміла вже маючи другу дитину.З першою дещо ніяковіла. Хто не розуміє - нехай не дивиться! Потреби новонародженого перш за все! Розумні люди це зрозуміють.Мамусі, не комплексуйте!

Offline NataF

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +197/-0
  • життя прекрасне
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
« Reply #152 : 22 Листопад 2013, 14:05:30 »
Годування в громадських місцях - про таке навіть не заморочувалась. сидить моя манюня в слінгу, сосю смокає - красота  d9. чого ще треба для повного задоволення і мамі і дитині?