Автор Тема: Годування в громадських місцях  (Прочитано 20665 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Hadubo

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ирина
Re: Годування в громадських місцях
« Reply #391 : 12 Січень 2017, 19:56:59 »
А мені зручніше, збираючись на прогулянку, взяти з собою пляшку з зцідженим молоком. Син повністю на ГВ. Я теж годувала його де завгодно, але з пляшечки. Це природно - годувати грудьми, але я не можу в людному місці.
Звичайно, якби трапилося щось непередбачене, то годувала б. Але прогулянка - це заплановано, тому і молоко можна підготувати з ранку.
Але, це тільки моя думка ...  d100  d59
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 4міс
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #392 : 12 Січень 2017, 22:53:22 »
В таку погоду як зараз явно груди не оголиш для годування, тому зціджене молоко це також хороший варіант...але не всі дітки беруть соску і пляшку d112

Offline m_olesya

• Своя Мамка
  • Репутація: +36/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва 12 років, Остапчик 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Олеся
« Reply #393 : 13 Січень 2017, 01:15:35 »
 І як довго  зціджене  молоко залишається теплим, якщо на вулиці мінусова температура?
А їй однаково.Вона тулить запашну свою дитинку до грудей та обнюхує запашне її личко,натерте м"ятою і рум"янком.Байка,що дитинка її з ганчір"я - дитяча голова з торішнього жовтого ранету.А де вона візьме теплу живу дитинку?Позичить в сусідів?Чи купить на базарі?Чи ягнятко вгорне замість дитинки?

Offline Oksja

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #394 : 13 Січень 2017, 02:39:28 »
Мій малий народився 1 квітня. відповідно перші пів року життя припали на теплий період року. Живучи на Пасічній ми виходили гуляти і по району і в місто і в парк - куда завгодно. як погода позволяла - то могла цілюсенький день на вулиці провести, відповідно і годувати не один раз на день. Брала пеленку, прикривалась, годувала малюка - і вйо - далі гуляти чи по справах))) важче коли дитина починає смикати за пеленку або відкривати її з іншої сторони - головне не прогавити)
і ще 1 нюанс - малюк коли їсть проосто НЕЙМОВІРНО голосні звуки видає. щось схоже на то коли діти набігаються  і захекані швидко пьють воду. але ДУУУЖЕ ГОЛОСНО. тож коли я так годувала воно більше скидалось ніби так катують дитину під пеленкою а не годують))))

взагалі я немаю нічого проти годування в громадських місцях - це дозволяє мамі з дитинкою не бути припнутим до хати/машини. але все можна робити хоч більш-менш делікано - елементарно прикрившись)))

Offline m_olesya

• Своя Мамка
  • Репутація: +36/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва 12 років, Остапчик 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Олеся
« Reply #395 : 13 Січень 2017, 11:39:42 »
Цитувати
- малюк коли їсть проосто НЕЙМОВІРНО голосні звуки видає. щось схоже на то коли діти набігаються  і захекані швидко пьють воду. але ДУУУЖЕ ГОЛОСНО. тож коли я так годувала воно більше скидалось ніби так катують дитину під пеленкою а не годують))))
О, це так мило😊.Обожнюю коли маля смокче постогнуючи.Шкода,що з часом це припиняється.
А їй однаково.Вона тулить запашну свою дитинку до грудей та обнюхує запашне її личко,натерте м"ятою і рум"янком.Байка,що дитинка її з ганчір"я - дитяча голова з торішнього жовтого ранету.А де вона візьме теплу живу дитинку?Позичить в сусідів?Чи купить на базарі?Чи ягнятко вгорне замість дитинки?

Offline Hadubo

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ирина
« Reply #396 : 13 Січень 2017, 11:59:08 »
І як довго  зціджене  молоко залишається теплим, якщо на вулиці мінусова температура?

У мене звичайний термос Канпол чоловік ще зсередини фольгою обклеїв. 2-3 години молоко тепле. Звичайно, перед виходом підігріваю його трохи. d59.

Offline Romek24

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #397 : 09 Листопад 2018, 00:25:56 »
літом завязувала пеленку типу слюнявчика великого і годувала . а от зараз на довго не зможу піти , холодно годувати на вулиці.