Автор Тема: Годування в громадських місцях  (Прочитано 19146 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline GalyaW

• Своя Мамка
  • Репутація: +202/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим, 3 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Re: Годування в громадських місцях
« Reply #85 : 26 Лютий 2012, 10:13:05 »
Нам ще не приходилося їсти на вулиці, хоч цього тижня малий не витримав дороги додому і ми мусіли зайти в гості до знайомих.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +117/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мариночка
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #86 : 26 Лютий 2012, 10:41:43 »
Цитувати
ми мусіли зайти в гості до знайомих.
я би сама цього тижня дитину надворі не погодувала, при такій вітряній зимово-весняній погоді це навіть небезпечно для грудей  d128
Кому-то – любимая… Кому-то – дочь… Кому-то – мама… Кому-то – кума… кому-то – сестра… Кому-то – подруга… а кому-то – и поперек горла..!!! Горжусь своїй универсальностю!!!

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #87 : 26 Лютий 2012, 11:10:36 »
3 дня тому довелося годувати в супермаркеті коло прилавок, ну і Денис,ех. Добре що людей не було. Взагалі то в Гані можна не переживати за гв, тут на кожному кроці можна побачити мам з дітками які гамкають цицю. НЕа це не звертають увагу.

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #88 : 26 Лютий 2012, 22:02:36 »
Цитувати
в Гані можна не переживати за гв, тут на кожному кроці можна побачити мам з дітками які гамкають цицю. НЕа це не звертають увагу.
Наталя, в Гані температура літня, а в нас сьогодні якби виставив цицю назовні, то певне би вітром її здуло. хоча можна зайти в любий торговий центр чи магазин, чи кафе і погодувати там  :)
Кому-то – любимая… Кому-то – дочь… Кому-то – мама… Кому-то – кума… кому-то – сестра… Кому-то – подруга… а кому-то – и поперек горла..!!! Горжусь своїй универсальностю!!!

Offline Lilysin*ka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик та Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #89 : 27 Лютий 2012, 18:10:16 »
Я відношусь до цього нормально,коли жінка прикривається чимось і так годує ,так як дітки такі бувають,що деколи маму ніхто не питає,оре тай мусим годувати чи це вулиця,чи це гості....
Але сама я чомусь встидаюся..Годувала на вулиці лише раз,літом,але звичайно прикриваючись..так що ніхто і не замітив!
В мене знайома годувала всюди..Ми сиділив Піцці+,і вона не ховаючись витягнула цицю і давай годувати....Мені було трошки не по собі..Купа людей...Це не зовсім естетично z2 
Я вважаю що годувати можна всюди (але якщо є потреба),єдине треба накритись рушничком..Бо ми ж є жінки..І не весь час ми будемо годувати діток...І мені б не хотілося,щоб знайомі тай і не знайомі люди бачили мої груди..

Offline Галочка25

• Свідома Мамка
  • Репутація: +41/-0
  • Наша радість
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна 12.01.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #90 : 03 Березень 2012, 15:48:44 »
Цитувати
В мене знайома годувала всюди..Ми сиділив Піцці+,і вона не ховаючись витягнула цицю і давай годувати....Мені було трошки не по собі..Купа людей...Це не зовсім естетично
Так, виглядає це не зовсім нормально, коли люди спостерігають весь процес годування.. Треба прикритись чимось, і як Ліля писала, щоб навіть ніхто не здогадався, що мама з дитинкою там робить, і дати їсти дитині, якщо маля кричить..))

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #91 : 19 Березень 2012, 08:25:07 »
а мені щось навіть така думка не приходила, що можна соромитися годувати свою дитину, просто прикривала груди рушником або шарфом або слінгом. І ні разу не було зауважень чи косих поглядів.

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
« Reply #92 : 19 Березень 2012, 09:05:34 »
Цитувати
Ми сиділив Піцці+,і вона не ховаючись витягнула цицю і давай годувати....Мені було трошки не по собі..Купа людей...Це не зовсім естетично сумний
Я вважаю що годувати можна всюди (але якщо є потреба),єдине треба накритись рушничком..Бо ми ж є жінки..І не весь час ми будемо годувати діток...І мені б не хотілося,щоб знайомі тай і не знайомі люди бачили мої груди..
Моя знайома як годує то їй пофіг чи з боку сусід,чи свекор,чи мій чоловік,хто є в гостях при тому годує,жодних комплексів,а ще мені мораль вичитувала  чому я проти годування дитини в пижику,мол що тут такого витягнула і годуєш,я питаю чи хоч прикривала вона каже що ні d128 d128 d128 d128

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #93 : 19 Березень 2012, 09:09:10 »
Я хоч і не годувала, але якось при всіх це так робити не нормально. Принаймі прикритися можна. Сама їхала в пижику дівчина зайшла мала розплакалася та грудь на верх а там розмір 5-6 величенький і та смокче. Це досить не приємно навколишнім людям. не знаєш де в той час очі свої подіти.

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #94 : 22 Березень 2012, 11:09:12 »
і в нас бували ситуації, коли треба було погодувати між людьми, але прикривалась чи курточкою, чи пеленкою, чи светриком і ніяких косих і неприємних поглядів не було. багато людей просто не помічали, що дитина смокче груди, а хто розумів (переважно жінки), то просто легенько і мило посміхались. а отак вивалювати груди на огляд усім людям - це якось мені навіть трохи гидко виглядає, навіть якщо ти годуєш дитину...

Offline Юлічка!

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #95 : 28 Червень 2012, 15:27:47 »
Все залежить від жінок:є жінки,що не мають комплексів на цей рахунок і витягують груди де завгодно,а є такі,що

соромляться.Так,звичайно вивалювати при всіх - це трохи негарно,я і сама дивуюсь як так можна,бо сама завжди

прикривалась і старалась так годувати,щоб чоловіків не було збоку.Просто дитина як хоче ціцю на вулиці,то

неможливо не дати,але ,загалом - це так гарно,коли жінка годує дитину грудьми. d22

Offline Улічка

• Своя Мамка
  • Репутація: +130/-3
  • Щаслива - тому що мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #96 : 09 Липень 2012, 17:17:00 »
А я годую якщо є потреба правда ніхто не здогадується зазвичай це виглядає так ніби моя маленька просто спить у мене на руках. Ну що тут такого ви ж коли їсте то не соромитесь а чому коли маленьке хоче їсти то має бути не зручно. Правда це не означає що треба все виставляти на показ

Offline lapusa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #97 : 27 Липень 2012, 18:35:32 »
  Я свого малюка теж годувала пару раз на вулиці в парку,шукала собі підходящу лавочку і ми їли,вважаю,що це нормально, :)
 :але все треба робити по розумному щоб і тобі і малюку було добре,і щоб люди лишній раз не звертали на тебе увагу.

Offline Міка1609

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимка, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Марьяна
« Reply #98 : 03 Серпень 2012, 16:39:15 »
Кормила без проблем. закривалась рушничком, а деколи і не закривалась кормила так. Я все згадувала образ де Матір Божа годує Ісусика і думаю що це не постидно

Offline loja

• Свідома Мамка
  • Репутація: +77/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #99 : 07 Серпень 2012, 19:47:22 »
Ну, в мене досвід годування у людних місцях не такий вже і великий - але все ж таки хочу сказати, що за місяць ніхто зауваження не зробив, навіть не глянув косо... Навпаки часто діти звертаються до мам: "Подивись, яка маленька ляля" - і мами всміхаються! Чоловіки ніколи не звертають увагу... Думаю, в певній мірі через те, що я своєю поведінкою не акцентую уваги на тому, що роблю... А годуємось ми на вулиці по пару разів на день  z3

Offline tetka

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #100 : 21 Серпень 2012, 15:37:31 »
Ми теж декілька разів їли цицю на вулиці ,лише я сідала десь на лавочку у дворі де менше було оточуючих людей і прикривалася пеленокою,лише доця чомусь на вулиці не хотіла довго гамати,може тому що звикла була лише дома це робити.

Offline happy mom

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #101 : 07 Вересень 2012, 12:45:55 »
Я завжди на вулиці давала лялі суміш, а одного разу ми гуляли трохи довше і нам не стало суміші, то я погодувала на лавочці в парку. Тепер моя доця нехоче навіть дивитися на бутилочку! Коли хоче їсти, то я мушу годувати на вулиці, або тікати додому...