Автор Тема: Ранець для школярика  (Прочитано 24996 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мамуся Натуся

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
Re: Ранець для школярика
« Reply #442 : 19 Липень 2018, 23:35:07 »
А де у нас в місті продаються рюкзаки kite? Чи,можливо,краще десь через інтернет купляти?

Offline Veselka

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #443 : 20 Липень 2018, 09:56:35 »
В нас каркасний рюкзак Kite. 2 роки мала носила (точніше я), то і для мене він інколи був дуже важким. Рюкзак сам по собі важкуватий, а якщо ще й з книжками...Мала і сама деколи носила, але казала, що болить спина. Тому скоро 3 клас і я задумуюсь, щоб купити легший рюкзак, безкаркасний. Але і Kite наш ще у досить хорошому стані. Фірма гарна, дійсно якісна. За 2 роки ніде не порвався. Купляла у Франківську в магазині Партнер на новгородській. Але тепер вже щось закрився той магазин.

Сказали спасибо: Мамуся Натуся

Offline griwylja

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданка,Ярославчик,Івасик
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #444 : 20 Липень 2018, 13:24:06 »
Ми теж маємо Кіте ним дуже задоволені,у обох діток ортопедичний. Дочка відносила три класи,тепер уже хоче новий тому що каже малюнок дитячий,а так то рюкзюк як новенький.І син уже два роки відносив думаю ще третій відходимо з ним. Купляли на Ребета у гуртівні канцтоварів називається Партнер.
У щасливі хвилини - хвалити Бога,
У скрутні хвилини - шукати Бога,
У хвилини болю - довіряти Богові,
Кожну хвилину дякувати Богові.

Сказали спасибо: Мамуся Натуся

Offline Феєрія

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олексій 9 років, Софійка 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #445 : 06 Серпень 2018, 21:34:44 »
Рюкзаки реально важкі, принаймні у нас в школі діти ніякі підручники не залишають,все несуть додому і знову у школу. Кожен день 3-4 підручника,зошити друковані і зошити тоненькі,пенали. Якщо врахувати,що каркасний рюкзак сам важить 1кг,то виходить немало. Але каркасний все ж таки для дитячої спини малих школяриків явно кращий(якщо дитина сама його буде носити). Якщо ж батьки в обидві сторони несуть,то можна і не заморочуватись і брати легший і дешевший d30