Автор Тема: Електронна реєстрація на чергу в садок - ваші відгуки.  (Прочитано 40965 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Так девочке -мне тупой объясните пожалуйста в двух словах что происходит и чем это хорошо или плохо?  d104
Муж записал Варю в садик "Золотой ключик", сказали , что ждут нас в 2013 году, но он ничего не платил (а говорят туда платить надо  d108), мы планировали после праздников опять идти про себя напоминать. Что теперь делать то? идти не идти?

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
якщо Ви вже занесли документи, то завідуюча Вас повинна внести в список, який вона подаватиме. Це я так розумію

Offline Олюсик

• При желании , и до неба можно дотронуться.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +714/-0
  • Стоит только захотеть )
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка 6 років, Арсенчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Цитувати
Так девочке -мне тупой объясните пожалуйста в двух словах что происходит и чем это хорошо или плохо? 
Муж записал Варю в садик "Золотой ключик", сказали , что ждут нас в 2013 году, но он ничего не платил (а говорят туда платить надо  ), мы планировали после праздников опять идти про себя напоминать. Что теперь делать то? идти не идти?
Я так розумію, що ви вже в списку на чергу. А вона сказала який у вас номер?
Коли вже прийдете остаточно документи здавати (це приблизно червень липень як в якому садку), тоді заплатите якщо буде треба...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Sonatina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +115/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Ми вчора були в завідуючої.Записані були з піврочку.Поки що ніяких документів не носили,та й номерка нам не давали.В списку ми є і завідуюча сказала ,що подає нас в цей ел.реєстр.З березня почне діяти вікно запису,ось тоді нам будуть дзвонити і ми маєм підтвердити свою згоду на чергу в наш садок.

Offline Tayana

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +149/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оля
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
тоді заплатите якщо буде треба...
якщо це ваша черга то нічого платити нікому не треба буде, у вас буде та картка з номером і вас зобов"язані взяти в садок, а вот якщо раніше захочете віддати дитину, то такий варіант мав би вже непроканати ні за які гроші... ну принаймі з цим вони борються...
Використай код CDJ936 і економ на Для того щоб побачити посилання: Register or Login] від 5$ до 10$

Offline Олюсик

• При желании , и до неба можно дотронуться.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +714/-0
  • Стоит только захотеть )
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка 6 років, Арсенчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Цитувати
якщо це ваша черга то нічого платити нікому не треба буде, у вас буде та картка з номером і вас зобов"язані взяти в садок, а вот якщо раніше захочете віддати дитину, то такий варіант мав би вже непроканати ні за які гроші... ну принаймі з цим вони борються...
з малою ми йшли по черзі (були 8), але все одно платити благодійний внесок - але в нашому садочку всі платили на рахунок, а не в кишеню (принаймні іншого не чула)

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
на рахунок отго аби дітей записувати виключно по місцю проживання - тут я не дуже згідна. Бо якщо батьки працюють десь в центрі і їм зручніше так відвозити і забирати. А може у центрі бабуся живе і в разі хвороби дтини може забрати їх собі? Словом, я б не була така категорична. Та й все рівно, таких дітей, імхо, не так і багато.

Offline Irunka

• Своя Мамка
  • Репутація: +178/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, Людочка
Цитувати
Бо якщо батьки працюють десь в центрі і їм зручніше так відвозити і забирати
, а чим погано по місцю проживання???? Ви ж їдете на роботу зі свого району і туди ж повертаєтесь, правильно????? А якщо по місцю роботи, то для цього це спеціальні садочки, як ось той що на Сахарова. Ну це моя думка.

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
не має такого, щоб дітей записувати по місцю реєстрації, садок відповідно до чинного законодавства  вибирають батьки, що вони вимагають, щоб була сплата податків до бюджету  міста, хоча б одни з батьків

Offline Inna

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
цікаво, а що будуть робити з дітками, які народилися у вересні, у нас д.н. 13 вересня, то завідуюча сказала, що скорше всього відкинуть нас з 2012р. d111
Мама двох чудових діток!

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Для мене це зараз не дуже актуально, бо вже ходимо в садочок, але якщо будуть записувати по прописці, то це не так вже й добре, як хтось писав d104 От я приписана в центрі, чоловік з малою біля парку, але ні в Бджілку, ні в Золотий ключик (туди по прописці відносимося) не записувалася, бо не маю бажання возити дитину в інший кінець міста, а потім ще назад, і це ще добре коли є машина, а коли маршрутками і погана погода d16
А от коліжанка живе на Чорновола, а прописані вони в Пасічній, то теж не можуть в садок попасти, а возити з-за парку в Пасічну d111 Багато ситуацій різних може бути...

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
ну і ще й той нюанс, що можливо мені не подобається той садочок куди мені треба по прописці. і по закону маю право вибору, доречі
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Ivon, нам 1 жовтня 3 виповнилося, то я наперед ходила діставала завідуючу, як нам бути, бо виходити на роботу треба, а що з садочком... То обіцяли, що з 1 жовтня візьмуть, так і взяли. Ну і з листопада, і з грудня у нас по одній дитині з"явилося, яким три роки виповнилося, раніше не хотіли брати, хоч я так розумію місце на цих дітей було d104

Offline Inna

• Активна Мамка
    • Награды
ми записані у садочку - завідуюча нічого не мала проти, щоб він з вересня пішов, але при електронній реєстрації кажуть, що строго беруть на 2012рік тільки тих, кому виповниться 2рочки включно до 1 вересня(це ясельна група), хто пізніше - то уже на 2013рік будуть записувати, так мені сьогодні завідуюча сказала, і вона уже нічим не може допомогти
Мама двох чудових діток!

Offline Inna

• Активна Мамка
    • Награды
але до реєстру вона нас подає, просто попередила, що найвірогідніше нас відкинуть, цікаво куди d112
Мама двох чудових діток!

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
Ivon, нам 1 жовтня 3 виповнилося, то я наперед ходила діставала завідуючу, як нам бути, бо виходити на роботу треба, а що з садочком... То обіцяли, що з 1 жовтня візьмуть, так і взяли. Ну і з листопада, і з грудня у нас по одній дитині з"явилося, яким три роки виповнилося, раніше не хотіли брати, хоч я так розумію місце на цих дітей було d104
Андрієві 17 жовтня було 3 роки, то він в ясельки пішов без ніяких діставань. Такий вік на яслі якраз підходить, вони до 3 років, здається.

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
Дівчата. підкажіть нормально. я не парюсь садком. але провсяквипадок думала записатись. то мені бігти завтра до завідуючої. чи вже підходити на переговорку після 20-го?