Автор Тема: Де святкувати весілля?  (Прочитано 4432 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
Re: Де святкувати весілля?
« Reply #17 : 02 Березень 2015, 14:00:33 »
в Овені ніби недорого
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline sjana

• Активна Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #18 : 02 Березень 2015, 14:03:26 »
Цитувати
Не дезінформуйте людей, Мочари далеко не бюджетний варіант, в 2008 р. ціна на людину була на 30 грн дешевша, ніж в Надії.
Я ж про 2008 рік і не говорю.  d27  
Знаю про 2015

Offline chernentus

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
  • Вже тричі щаслива мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
« Reply #19 : 02 Березень 2015, 14:06:36 »
Ще тут гарно Для того щоб побачити посилання: Register or Login]. Кухня смачна, все свіже, обслуговування ненав'язливо-приємне, ціни нормальні. Правда, не знаю чи вільні у вихідні, бо заклад досить популярний (і весілля, і дні народження, і хрестини, і корпоративи). Ми робили там хрестини (замовляли за 2 місяці), то гості побрали собі контакти, бо дуже сподобалась кухня. А, як припадає на телий сезон, то там є і на вулиці де розвернутись.
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +922/-6
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #20 : 02 Березень 2015, 14:08:04 »
У Версалі на Вовчинецькій  відносно недорого, десь осінню то місце може вийти і 200-210грн в залежності що включите в меню. Роблять там весілля і вечори на 30-40чол

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #21 : 02 Березень 2015, 14:12:17 »
Оскільки я живу майже між Тостом і Осокорами z5 то можу сказати, що це ресторани однієї цінової категорії (бюджетні). Осокори мені подобаються більше, бо Тост великий і частенько в одному залі можуть гуляти кілька "різношестних" компаній, я таке не люблю. Інтер"єр в обох ресторанах хороший, кухня теж. Єдине, в Осокорах не варто замовляти їх фірмовий гарячий салат і музиканти там інколи грають "через пень-коліно" і чекають поки їм заплатять.
   Ще навпроти Сільпо є бар Обрій, бачу часто там гуляють весілля. Не думаю, що дорого.
   Недорогий і гарний ресторан Тріумф ще був на Чорновола за кільцем в сторону Терену. Оформлення - якраз для весілля.
   У всіх цих закладах можна було зробити мінімальне замовлення і довозити все своє. :bo
   На Бельведерській колись була на невеликому весіллі в Українській кухні, теж непогано. Подробиць не знаю, можна поцікавитися.
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +270/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #22 : 02 Березень 2015, 14:21:23 »
Як варіант ще можуть бути Украіночка(була там на корпоративі,то можна було брати свою випивку і солодке),або Гармонія на Петлюри,обидва зали можуть бути для весілля
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #23 : 02 Березень 2015, 14:28:24 »
в Україночці, якщо не помиляюсь, страшенні гроші беруть за оформлення.

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +667/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #24 : 02 Березень 2015, 14:50:47 »
Минулого тижня була у Станіславському дворі. Люблю їхню кухню - все дуже смачне
Дозволили свою випивку, фрукти, рибу, солодощі. Вийшло десь 250 грн. з людини.
Гармонія і Україночка теж гарно. Про оформлення не знаю.
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Radomska

• Своя Мамка
  • Репутація: +130/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дарина
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #25 : 02 Березень 2015, 14:55:27 »
У Станіславському дворі такі ціни тепер d107 мабуть криза вдається в знаки, бо минулого року місце на весілля у них було в районі 360грн

Что за фраза?! «Берегите мамы дочек,у меня растёт сыночек»?! ….ДА У МЕНЯ ТАКАЯ ДОЧКА - БЕРЕГИТЕ ВЫ СЫНОЧКА!!!!!

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 02 Березень 2015, 15:03:22 »
Я була на корпоративі в Станіславському дворі то нам обійшовся в 300 чи 350 грн. з людини. Смачно, але я б несказала що ми обїлись

Offline Olga-237

• Свідома Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #27 : 02 Березень 2015, 15:11:03 »
Оскільки ви хочете маленьке весілля, то в Україночці не дозволять, хіба в пятницю. Вони хочуть щоб людей було хоч 150

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +270/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #28 : 02 Березень 2015, 15:18:09 »
Ще може бути Терра на Пасічній,  мають 2 зали,+в межах міста. 3 роки тому іда сподобалась,а як зараз незнаю
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Gala-Gala

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #29 : 02 Березень 2015, 15:29:15 »
Цитувати
Я минулого місяця була на весіллі в знайомої, власне бюджетний варіант, в "Мочарах" (як на Богородчани їхати).
Не дезінформуйте людей, Мочари далеко не бюджетний варіант, в 2008 р. ціна на людину була на 30 грн дешевша, ніж в Надії.  
Ну,я була в Мочарах на весіллі далеко за 2008, але ближче до 2015,то повністю згідна, Мочари не є дуже бюджетним варіантом.Там справді гарно,красивий зал і смачна кухня як на мене, і як для весільних гостей,то все супер і я також залишилася задоволеною.А от для батьків наречених,як я спостерігала то одна морока.Весілля було великим і одна тільки перевозка всіх гостей із Франківська,яку батьки взяли на себе,забрала купу часу і грошей.А в нинішній час це тим більше не дешево.Тому ,із скромніших варантів потрібно шукати в місті або недалеко від міста.

Що стосується Осокорів,то я там не була,тільки чоловік, але чула майже від усіх знайомих,які шукали зал для весілля, що в них порівняно дешево. Знаю власницю і кухарку, наскільки зрозуміла із спілкування з ними і по відгуках знайомих - вони стараються,ціни доступні і кухня хороша.

Offline irchik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
« Reply #30 : 02 Березень 2015, 15:36:14 »
Цитувати
в Осокорах не варто замовляти їх фірмовий гарячий салат
Ніколи не забуду той салат  d106

Хтось ще писав про Рутку на Каскаді, ми там були недавно на великому дні народженні (40 чоловік), то взагальному лишились приємні враження, кухня смачна, і думаю що то бюджетний якраз варіант, цін не знаю

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +151/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #31 : 02 Березень 2015, 18:31:17 »
Цитувати
Знаю про 2015
ага, сьогодні куди не підеш, то все дешевше як раніше. mish
Цитувати
Ну,я була в Мочарах на весіллі далеко за 2008, але ближче до 2015,то повністю згідна, Мочари не є дуже бюджетним варіантом.Там справді гарно,красивий зал і смачна кухня як на мене, і як для весільних гостей,то все супер і я також залишилася задоволеною.А от для батьків наречених,як я спостерігала то одна морока.Весілля було великим і одна тільки перевозка всіх гостей із Франківська,яку батьки взяли на себе,забрала купу часу і грошей.А в нинішній час це тим більше не дешево.
оце твереза думка про цей заклад. На той час по ціні Мочари поступалися ціні тільки Чорному замку. Виходячи з Вашої ситуації, цей варіант не варто розглядати, бо дешево не вийде.

Offline МафросіяАвтор темы

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #32 : 02 Березень 2015, 19:01:42 »
Я Вам дуже дякую усім за відповіді,  :) весілля наших молодят плануємо на літо, час ще є. Може й ситуація з доларом покращиться і будемо мати ширший вибір і більші можливості.  Обов"язково походимо по тих закладах, що Ви тут рекомендували, і згодом напишу, який варіант обрали. Думаю, що не лише мені ця темка буде корисною, можливо хтось із форумчанок також стикнеться з таким питанням і напише із свого досвіду пошуків. d77

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +667/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #33 : 02 Березень 2015, 19:03:47 »
У Станіславському дворі такі ціни тепер d107 мабуть криза вдається в знаки, бо минулого року місце на весілля у них було в районі 360грн
Хоча ми святкували в суботу, але у нашої пари можна сказати, що було не весілля, а так ніби вечірка d8 Бо було в їхньому великому залі ще 5 день народжень і ми шості.
Планувалось на 25 людей. Щодо їжі, точно ніхто голодний не пішов і навіть ще залишились різні смаколики, але не багато, тобто майже вгадали кількість.
Якось от так вийшло дешево, я теж здивувалась. Напевно тому, що багато дозволили своїх продуктів. Ьо кризи я там не бачила, столи вгинались, людей було багатезно.
Біля нас святкували якраз день народження - 1 рочок, то певно було людей близько 50

Думаю, що не лише мені ця темка буде корисною, можливо хтось із форумчанок також стикнеться з таким питанням і напише із свого досвіду пошуків. d77
100 % :bo
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)