Автор Тема: Організація грудного вигодовування після кесаревого розтину  (Прочитано 13155 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lesica

• От так завжди: вчора було рано, завтра буде пізно, а сьогодні - немає коли!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Любаша, догодовувала з роддому, і от вже кілька днів як перейшла була лише на грудь - і дитина перестала какати, і в грудях все менше молока...
Цитувати
Як знаєте, що мало ваги?
позичили вагу і зважуємо... за два тижні набрала була 180 грам... і от тільки що зважила - за годування випила 40 грам, це мало для такого віку... А годувала майже годину обома грудьми
Цитувати
Їхня задача щоб діти мовчали.
якраз за то і сварили, що дитина мовчить, а недоїдає, бо вага за 7 днів ще зменшилась порівняно навіть з початковою втратою ваги, а не збільшилась.
Цитувати
Будіть і годуйте,
так і роблю, хоч і жалко будити.

snv512,
Цитувати
не міняти грудь на протязі хоча б двох годин,
їй і двох грудей не вистачає, як одну давати?
Цитувати
дитина коли какає, є такий характерний взривний звук? Какашки ближче до зеленого кольору?
дитина кілька днів не какає, тому не можу сказати... Вчора покакала з гліцериновою свічкою, вроді не зелені, але якісь як липкі були спочатку

vita_if, мені теж зразу приклали як відійшла від наркозу, і залишали по бажанню. Груди не малі, швидше навпаки, то не залежить від розміру. Зцідити взагалі нічого не можу, хіба пару крапель.

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
а яка вага дитини зараз?
чому ви думаете , що 40 г це замало саме для вашої 3 тижневої дитинки? це нормально!на рахунок какання-теж не треба панікувати, головне забезпечити віджходження газів, а какати допускається на груд вигодовуванні раз в три-чотири дні, поки внормується все.
і за два тижні 180 гр-не так вже погано, за місяць треба мінімум 600

Offline vita_if

• Активна Мамка
  • Репутація: +51/-0
    • Награды
Мені здається, що 40г - це нормально за одне годування. Через годину знову запропонуйте груди. І не давайте дві груді зразу. А міняйте груди кожні 2 години. Нехай просто смокче, а молоко поступово прибуватиме. А те що дитина смокче цілу годину, то це для їх віку нормально. Коли мій смоктав у місяць-два я могла за  одне годування подивитися декілька серій якогось серіалу в інтернеті.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Lesica, Любаша все дуже гарно розписала  z4
Ще декілька порад - найголовніша - перестань зважувати до і після годування, взагалі забудь про вагу, підеш важитись в місяць, потім у два і т.д. Відкинь думки про те, що немає молока, воно не жирне, погане, груди маленькі, значить молока немає і т.д. - все це хибні твердження. Плстарайся декілька днів провести в тісному контакті з дитиною - постійно тримай на руках, нехай там і спить (навіть з сісьою в роті)твій організм відчує дитину і буде інтенсивніше вироблятись молочко. Попробуй не догодовувати сумішами, навіть дитина, яка добре поїла, не відмовиться від солоденької суміші, яка сама тече в ротик. Якщо догодовуєш, то з ложечки (якщо будеш з ложечки, то швидко "замахаєшся" (соррі за прямоту) і тобі просто набридне, перейдеш сама на ціці, це не так морочливо, як ті суміші). Те, що дитина на ГВ не какає, допустимо, але залежить від стану дитини, чи це її нетурбує. Свічками не зловживай, це не є добре. Основне, будь впевнена, що в тебе все получиться. Дитинка в тебе маленька, шкода, якщо вона перейде на суміші, ти вже на цьому шляху, коли навіть швидше рано, ніж пізно, дитина повністю відмовиться від груді. В твоїх силах це змінити і відчути всі переваги ГВ - повір, тут є за що боротись. І поменше слухай "добрих родичів", які будуть тобі розказувати, що ти мориш дитину голодом (на жаль, переважно під їх впливом молоді недосвідчені мамочки і здаються та беруть в руки пляшечку з сумішшю.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Зцідити взагалі нічого не можу, хіба пару крапель.
В мене теж зі зціджуванням були великі проблеми, але двоє дітей, яким нічого не бракує, є показником того, що це не показник кількості молока, просто в організмі виробляється рівно стільки молока, скільки його необхідно твоїй дитинці.

Offline Lesica

• Активна Мамка
    • Награды
Дівчата, дякую за підтримку!
40 г мало, лікар сказала що в її віці хоч би 70-80 мала з"їдати...

snakewife, та пробувала вже без суміші обходитись кілька днів, а вчора-сьогодні молока стало ще менше, тому і повернулась до бутилки... з ложечки точно "замахаюсь", мене і бутилочка достає  d112
Цитувати
В мене теж зі зціджуванням були великі проблеми, але двоє дітей, яким нічого не бракує, є показником того, що це не показник кількості молока, просто в організмі виробляється рівно стільки молока, скільки його необхідно твоїй дитинці.
мені здається, що в груді є молоко, але вона не може його висмоктати, і в результаті голодна, а в грудях нове не прибуває, а ще зменшується...

Offline Любаша

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +288/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизавета- 12 років і Олександр-5,5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
Цитувати
мені здається, що в груді є молоко, але вона не може його висмоктати, і в результаті голодна, а в грудях нове не прибуває, а ще зменшується..
Отже молоко є! А маля не "не може", а _НЕ_ХОЧЕ_ смоктати (тобто напрягатися). В результаті голодна! d24 Простіше проспати годування, а відкрити ротика і отримати солодку суміш. Не робіть цього! В Вашому випадку, якщо Ви дійсно хочете годувати грудьми своє маля, то ви мусите ВИКИНУТИ ПЛЯШКУ! d59 (і вагі d108) Я можу прийти до Вас і забрати пляшечку для діток з дітячого будинку  d6(образно кажучи d100). Ніякі інші варіанти Вам не допоможуть!
В мене в колекції вже багато таких пляшок d142 і фоток вдячних карапузів d78
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
Цитувати
Будіть і годуйте, постійно пропонуйте груди!
Та ну. Голодна дитина спати не буде. Маю досвід годування 2,5 роки + ще малої вже 8.5 місяців.
Ніколи не будила для годування. Якщо дитина голодна, спати вона спокійно Не БУДЕ.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
Цитувати
дитина кілька днів не какає
А треба. Животик твердий? Масажуєте, чи ні? Що ще робите, крім свічок?

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Немає нічого старшного якщо дитина кілька днів не какає, якщо це її не турбує і не треба нічого робити, кишечник поступово сам навчиться правильно працювати, а часті свічки, клізми і т. д. якраз і не дають йому нормально розвиватися і проблема тільки ускладнюється.

Offline vita_if

• Активна Мамка
  • Репутація: +51/-0
    • Награды
Я також 5 років назад послухала лікарів, що молока у мене недостатньо, і в результаті повністю перейшла на суміші. А тепер вчуся на своїх помилках, нікого не слухаю, і годую синочка лише своїм молочком.Леся, заховайте подалі пляшечку, давайте лише груди, нехай маля спить у вас на руках з ціцьою в ротику. Потерпіть декілька днів і все налагодиться! Дитина голодна спати не буде, а не какає не через недоїдання, а через несформоване травлення. Головне, щоб пісяла. Попробуйте зробити тест на мокрі пеленки. Дитина має попісяти за добу 12 і більше разів, при цьому не можна давати нічого пити крім грудного молока.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
попісяти за добу 12 і більше разів
8 попісів достатньо, щоб не перейматись, чи дитина не голодна  ;)

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
В мене мала вночі ніколи не вставала їсти, я спочатку будила, щоб дитина голодна не була d110, але потім мені клепку вставили, що голодна дитина спати не буде d128 і я заспокоїлася.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
я спочатку будила, щоб дитина голодна не була
тут є інше, консультанти з ГВ рекомендують нічні прикладання, особливо тим, в кого молока "не вистачає, мало" і т.д., так як пролактин - гормон нічний, тоді більше молочка виробляється.

Offline gadassa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
те що вам сказала лікар про норму випитого молока дитиною за один раз-це є середня величина, а що робити якщо дитина висмоктує-120???в мене таке було! а решту ми зригували :8
я як "професіонал", 3 дітей вигодувавший! по три і два роки!, як лікар, як мама, що перенесла три кесарева розтини(при чому третя операція тривала більше 2 год!) настирливо прошу вас не здавайтеся! дійсно забудьте про пляшечку,вже не важте дитину, не переживайте за какання, просто ПОСТІЙНО ГОДУЙТЕ ДИТЯ І СЕБЕ! після кожного годування!!!!випивайте мінімум 300 г гарячої рідини!!!обовязково! чай з ромашки, кмину з молоком, але обовязково гарячого і велику кількість,заїдаючи наприклад 2-3 інжирами, курагою,голандським сиром, балуйте себе! якщо дитина відносно спокійна-не переживайте! наостанок ще скажіть з якою вагою народилася ваша ляля і яка тепер?

Offline Lesica

• Активна Мамка
    • Награды
Ну от, розказувала вам як дитина спить і не їсть, а тепер вона по дві-три години висить на груді, випиває за цей час 50-60 г, а тільки забереш грудь - кричить, що нічого не допомагає... І знову другий день не какає. Животик мякий, але як доторкатись, то напружує і стає твердий, і плаче. Масажую животик, але легенько, бо в нас ще пупчик не відпав. Тому і на животик не можу викласти.
Пісяє вроді достатньо, хоча в памперсах як порахувати, скільки разів?
П"ю багато, як тільки є можливість йду щось пити.
Народилась 3100, на другий і третій день була 3000, а при виписці на 7-й навіть менше 3-х, а зараз 3650

Offline gadassa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Народилась 3100, на другий і третій день була 3000, а при виписці на 7-й навіть менше 3-х, а зараз 3650
це ж абсолютно нормально, була нормальна фізіологічна втрата ваги, а зараз же ж вам ще місяця нема? значить набирає вагу, своїм темпом
Цитувати
Животик мякий, але як доторкатись, то напружує і стає твердий, і плаче. Масажую животик, але легенько, бо в нас ще пупчик не відпав. Тому і на животик не можу викласти.
як доторкатися-то це нормально, що напружує,а чому так довго не відпадає пупчик?може погано затиснений?і чи зеленкою сушите?
і це добре, що висить на груді!