Автор Тема: Організація грудного вигодовування після кесаревого розтину  (Прочитано 13160 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Цитувати
хоча в памперсах як порахувати, скільки разів
тому і називається тест на мокрі пеленки, що памперс знімаєш і рахуєш, скільки пеленок (трусиків, штаненяток) дитинка обпісяє  d27

Offline Natka-Solo

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +145/-0
  • ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна - 19.10.2006 р. н., Ілона - 09.02.2012 р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
Привіт, мені робили КР в 2006 році, дитину приклали після операції коли прийшла до себе, спочатку поки я була в реанімації приносили на годування, а між тим як потім виявилось її підгодовували, а от коли перевели в палату на третій день то вона першу ніч вставала щогодини їсти, якраз в ту ніч прибуло молоко, а потім коли хотіла, годувала до двох років, спочатку молока було дуже багато, а потім якраз стільки скільки їй було потрібно, вночі годувала по потребі, а щоб не вставати то клала спати біля себе, пила тепле курзаме зі згущеним молоком, або просто молоком, або чай з молоком
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Lesica

• От так завжди: вчора було рано, завтра буде пізно, а сьогодні - немає коли!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Я тут багато писала в квітні  d100 тепер можу поділитись своїм досвідом! Нам 8 місяців, і досі циця - основна їда!  d41 d41 d41 Ми вистояли, не дивлячись на всі переконування лікарів і знайомих, що годувати я не буду!
Що допомогло: по-перше, знайшли акушерку, яка підтримала моє бажання годувати, їздила до неї кожного тижня розмасажовувати і розціджувати груди, довго, місяця півтора. Вона також порадила БАДи, пила більше місяця. І порадила дотримуватись питтєвого режиму: два рази в день випивати по великій кружці бульйону курячого,  і багато кави курземе (заварної) з молоком. Чай з молоком вона не признає, замість нього радила соки (домашні) чи компоти багато пити.
Не знаю, що саме допомогло, але так потрошки стала замічати, що молока вистачає, дитина набирала добре - перші 4 місяці по 700-800 гр, прикорм стала давати тільки біля 6 місяців, і то спочатку тільки для ознайомлення а не щоб наїстись  d30
Дуже вдячна цій акушерці, і звичайно форуму, всім, хто переконував не здаватись і викинути бутилочку!!!  d41

Offline Любаша

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +288/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизавета- 12 років і Олександр-5,5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
Леся, я дуже-дуже за вас з Яночкою рада!  d41 d41
Будьте здорові і насолоджуйтесь життям!  :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +267/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 8.05.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Привіт! Я зараз 3 добу після КР, до грудей приклали лялю майже зразу після переведення в палату реанімації, але зразу сказали, що молозива мало, соски погані і треба догодовувати. Я спочатку протестувала, але на другий день здалася і ці 2 дні давала смоктати цицю, але потім ше догодовували сумішшю з шприца. Сьогодні зранку зав фізіолог. відділення прийшла, сказала, що соски нормальні, і що прибуває молочко, то я вже давала тільки грудь ( правда щось дуже важко з прикладанням, ляля упирається щосили), але зараз вже годинку після того як спить. Якщо встане після 2 годин, то буду давати другу грудь, якщо раніше - ту саму.  Підказуйте, дівчата, чи все праильно роблю, бо дуже переживаю за ГВ. В нас ще й газики з першого же дня, спить дуже неспокійно

Offline Lesica

• От так завжди: вчора було рано, завтра буде пізно, а сьогодні - немає коли!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Kinder, вітаю з лялею!! d25 smile336
Молодець, що хочеш годувати сама, удачі тобі в цьому іноді нелегкому ділі!   d4 Звичайно, все ти робиш правильно  z4
На рахунок міняти грудь що 2 години - не знаю, теж таке багато чула, але досі годую обома в кожне годування, просто міняю яку грудь давати першою. Може це і не правильно, але нам підійшло так  d112

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Вже цілий день не даю суміш, не знаю, малий вроді шось там ціцяє, але так нервується - груди великі і йому важко захватити сосок, медсестра каже може накладки спробувати... Мені здається, шо він нічого не витягнув, бо груди такі як бомби і тверді, я вже аж переживаю, але суміш не хочу давати, подивлюсь, хіба би вже дуже плакав. Завтра 100% педіатри почнуть сварити, що втрачає вагу.. Як розмасажовувати груди правильно? Боюсь щоб не було утворень ніяких..

Offline Sonatina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +115/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Kinder вітаю з синочком.У мене після кесарського молочко прибуло на 3-4 день .Груди були теж великі і син не міг добре взяти сосок - я користувалась накладками, самими простими .Не довго - день чи два , поки дитина не зрозуміла що їй робити.Але була в нас одна проблема - синуля ніби смоктав , але не зовсім - нижню губку підвертав під верхню і зовсім не було видно що йому їжа не потрапляє до ротика . Добре що знайома медсестра це вчасно побачила . Зверніть увагу на те щоб дитина повністю обхоплювала ротиком сосок.
На початках дитина втрачає вагу , але головне що є молочко !!! частіше прикладайте і все налагодиться  z4 Щодо росмасажовування - мені допомогли акушерки - попитайте у них , вони переважно всі це вміють робити і Вам допоможуть .

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Це такі силіконові накладки для захисту від тріщин? Тільки що на одну грудь поставила і без толку - манюня тягне, а звідти нічого... А коли натискаю, то трохи ніби є молока, каплі звичайно, але я думала, що основне всередині і він собі висмоктує. То виходить він цілий день нічо не ів??? Зараз дала 30 мл суміші, то так вдув аж страшно стало, який він голодний.. Я вже починаю панікувати.. Боюсь, що поки прийде достатня кількість молока, мої груди розірвуться, а синочок звикне до пляшечки і вже цицю не візьме..

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Алла, ти перед тим , як прикласти синочка, розмасовуй груди, навіть мож трошки зцідити, тоді лекше піде тоді прикладай і дивись, щоб гулі не робились, бо буде біда d16 Там де твердіше круговими рухами масажуй!!!
І ще як прийдуть дитячі нехай йому на язичок глянуть, може треба буде підрізати уздечку, бо через може погано захоплювати сосок.
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Я розмасовую, тільки здається толку мало, груди болять і тугі, мені вже здається там всюди гулі, хоча вчора медсестра казала, що вони розбиваються, треба тільки продовжувати масажувати. Нема що цідити, здається вчора навіть більше капельок виходило..((( сьогодні буду просити робити мені масаж, може я собі заслабо масую, а через накладки щось так само нічого малий не може висмоктати, я так не хочу щоб він був голодний.. Як сильно має витікати молоко, як визначити чи то воно вже прибуло чи тільки прибуває і треба чекати, масажувати і годувати сумішшю? Але він тоді і не буде груди смоктати, бо нашо йому мучитися без толку, якщо є суміш?.. Я вже запуталася...

Offline Viktorija

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
Обов"Язково треба масажувати, поки відчуваєш гулі!
Я б ще радила електричний молоковідсос, щоб ти могла зцідитись хоч трошки і він витягне тобі соски, але то треба вже. щоб не упустити момент!

Ти спочатку прикладай синочка, щоб він тобі витягував соски, але ще треба знати чи добре його прикладаєш, а потім догодовуй сумішю, не тримай його голодним! Якщо переживаєш, щоб він до бутилочки не звик, то дивись, щоб в сосці була маленька дирочка. В мене була Авентівська бутилка, то мала мучилась з нею, бо там дуже маленька дирочка!
Молоко вже прибуло, бо груди вже набрались, тому є гулі.
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Сьогодні прийшла нова зміна медсестер і акушерок, укази попередньої про накладки відмінили, терміново треба було розмасажовувати груди, бо ситуація була вже не дуже хороша ((.. я цей масаж буду пам'ятати до кінця життя...зараз пробуємо прикладати, малий вередує, тягнути не хоче, я його вже навіть в ліжко не кладу, тримаю біля себе і зразу тицяю цицю. Груди болять, нема слів.. Сьогодні хороша зміна, повезло, якби не вони то не знаю чим би закінчилося. Молоковідсмоктувач кажуть пізніше буде видно чи треба, зараз треба рятувати груди. Буду надіятися, що прикладанням вийде і минулі навчиться. Всім дякую за такий швидкий "он-лайн супорт", давайте всі поради, вони і ваша підтримка для мене дуже важливі!

Offline Viktorija

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
Ну добре, що розробили груди, бо з цим взагалі жартувати неможна, в мене маленьки то я швидко зправилась, лиш двадні масажувала і вже плтім все було добре, правда мала тріщинку, але то вже таке дрібниці!
А на язичок малого дивились?
Нехай постійно висить на груді, бо він лиш зможе розсмоктати, головне щоб правильно захоплював, вле то треба бачити, нехай дитячі глянуть, клич нехай дивляться!
Увага! Правила форуму:

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дивились йому в ротик, вроді все ок, єдине шо язичок закидує наверх і грудь получається деколи під язиком. Я його прикладаю, а він кричить, нервується, відвертається, відкидає груди руками! Я йому вже тільки годину почасти дала і знов зара до грудей прикладаю, а він ротик закриває..(((

Offline Viktorija

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
Алла, навіть не знаю що порадити, бо чесно не знаю причину, чого він так поводиться d104...Сподіваюсь, що все налагодиться, тримай нас в курсі!
Увага! Правила форуму:

Offline Viktorija

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
Алла, як у вас справи? Сподіваюсь, що все налагодилось :)
Увага! Правила форуму: