Автор Тема: Організація грудного вигодовування після кесаревого розтину  (Прочитано 13156 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +267/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 8.05.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Привіт! Якщо коротко - робили масажі, ще й сьогодні один, помалу якось прикладаємо, хоча й не без проблем, тріщини маю, боляче, але сподіваюся все пройде і в нас налагодиться ГВ. Не знаю як на рахунок цього розціджування, завжди знала що це робити не можна, але бачу що в даній ситуації без цього не обійтися, а сама я це зробити не можу і молоковідсмоктувач, як кажуть акушерки, великої погоди не зробить бо не відцідить все, що треба. З другого боку кажуть пий побільше... Це щоб було шо потім цідити?? Я взагалі в цій логіці запуталася, але тут в кожної зміни інакше думка...))) Сьогодні виписуємся, буду дома розкажу детальніше :)) сподіваюсь все ввійде в норму і ми навчимося з синочком гарно прикладатися з'ідати все, що є і не залишати мамі болючу цицю))
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Sonatina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +115/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Kinder , вітаю з маленькими , але успіхами ! Все налагодиться , особливо дома , коли спокій.Я теж не уникнула розціджування , але молоко прибувало дуже потрошки і сина не наїдався ,тому робила все що казали - і пила , і часто  прикладала , і користувалась молоковідсмоктувачем...Все стане на свої місця і ГВ буде приносити тільки задоволення для вас обох  :)

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
алла ось у цій темці Для того щоб побачити посилання: Register or Login] в першому повідомленні є номер телефона гарячої лінії грудного вигодовування :
   телефонна гаряча лінія по грудному вигодовуванню: 0342 508088
Перезвоніть і розкажітть, що і як, думаю вам щось корисне однозначно порадять :)
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
    • Награды
дякую, обов"язково передзвоню, це Дівія, я ходила на курси до вагітності  z1 зараз в нас вже є більше молочка, тріщини потрошку заживають  z1 молока вже навіть більше ніж треба манюні, тому користуюся молоковідсмоктувачем, тому хочу передзвонити і порадитися з Наталею, як довго ним треба користуватися, як взагалі все правильно організувати, щоб уникнути гіперлактації  d104 ... ото в нас жінок проблеми - стимулюємо, а потім думаємо, що з тим робити.. хоча я і до тепер не можу зрозуміти як так сталося - з самого початку старалася робити все як вчили - не пила майже до прибуття молока, сварилася з усіма, що суміші не буде  d128, але потім здалася, коли сама побачила, що молозива є мало.. і в результаті все рівно - зразу груді набухли, гулі з"явилися  d104 все таки це індивідуально. Вам всім хочу сказати велике спасибі, що зразу відгукнулися і направляли в потрібне русло  z4

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Приємно читати за ваші успіхи d41 d41 d41
Помаленько все війде в норму, то перший місяць важко, бо все нове і нові проблеми, але то дрібниці але приємні!

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
В мене після КР якось спокійно молочко прибуло, доцю зразу приклали, та вона і постійно майже як не лежала спочатку на мені на животику, то потім під цицьою, розціджувати потреби не було, може через те, що після КР зразу пити багато не можна, лиш тріщинка була, але то дрібничка.
Цитувати
зразу сказали, що молозива мало, соски погані і треба догодовувати
щось вони це практично всім говорять d104
Надіюся і цього разу все буде успішно і головне подовше :)

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
    • Награды
та в тому то і справа, шо я не пила багато, знаючи, що можуть бути проблеми.. d104

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
От почала все згадувати і таке десь прочитала, що треба після КР давати дитині зразу якісь біфідобактерії чи щось т.п., макати соски при годуванні, щоб не було дисбактеріозу від антибіотиків, які капають мамі, з хтось таке робив? Бо мені нічого подібного не рекомендували, але проблеми з животиком у нас постійно були d104

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Я таке не знаю d104, але пам'ятаю в Дівії Наталя казала, що пробіотики можна тільки після місяця.. В нас таких страшних проблем не було, зараз ближче до 3 місяців щось починаються..

Offline Friskis

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія і Сашулька
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
  я теж мала два кесарево, і з першю молока було таааак багато d107 що мала ним давилась так воно аж бігло їй в ротик, з молодшим маловато d16, але цьому виною мої стреси і переїзди d128 а не кесарево

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Прочитала темку, захотілося й собі написати як мамі трьох кесарят. Малу я годувала до року і трьох місяців (у часи, коли правильної інформації про ГВ не було, дитину приносили аж на третій день, а до того годували з пляшки), середнього -- до трьох років, а малюка годую зараз (йому сім місяців). Вважаю, що основне -- збирати правильну інформацію і робити це ще під час вагітності, вірити в себе і дуже хотіти. Ну й просити, щоб Бог поміг своє бажання реалізувати. А в пологовому не слухайте ні лікарів, ні медсестер, вони на ГВ розуміються, як свиня на апельсинах. Там, на жаль, живуть ще легенди минулого століття, медсестри й лікарі знають лише про зціджування, для них --це спосіб заробляння грошей, про те, що жінці запускають гіперлактацію і вона не зможе потім так просто з цих зціджувань зіскочити, ніхто не думає. І ще я переконана, що не треба ніяких пляшок, накладок, дураків, якщо хочете годувати. Не треба курзаме, чаїв, БАДів. Треба просто прикладати дитину до грудей -- це ж природно. Не треба зціджуватися до, після, ворожити, скільки там молока чи молозива. І повірте, жодна лікарка чи медсестра цього НЕ ЗНАЄ. Плач у кесарят -- типова реакція на стрес народження, вони часто висять на грудях добами, не відпускають маму від себе, а якщо вона до цього не готова -- гірко плачуть. Мій Ромчик саме так і поводився: був абсолютно ручним, постійно їв, багато плакав, але набирав по кілограму за місяць. Після "режимної" дочки, яка їла раз на 4 години (такі тоді були реалії), я ніяк не могла до цього звикнути. Зате з молодшим вже знала, чого чекати, тому він значно спокійніший.
І ще одна порада на початок: озбройтеся вірою і знаннями і зробіть так, щоб дитина була постійно з вами, тобто щоб біля вас хтось був (найкраще чоловік, він точно не буде нав'язувати вам помилкових дій, бо в нього нема неправильного досвіду) і міг подавати дитину. А дитину одразу в післяопераційній прикладіть до грудей (буде боляче -- порізана матка зразу почне скорочуватись) і тримайте там, скільки можете -- це її найприродніше місце. Тоді й матка без проблем скоротиться, і бурхливого приливу молока не буде, і прибуде воно, коли слід, і зціджуватися не доведеться. А давати дитині суміш у перші доби, коли їй потрібне молозиво, -- це злочин. Страшно, коли до нього спонукають саме медики. Тому закрийте вуха і робіть своє. Вам скажуть, що ви нічого не їсте, що молока у вас не буде (а звідки у вас молоко? -- ви кесарська жінка, ви нічого їсти не будете, вам три дні тільки капати будуть), що дитина втрачає вагу (а вона може втратити і 10 відсотків, це норма), що вона плаче з голоду, що вам колють антибіотики, тому в дитини болить живіт, краще дайте суміш і відправте її в нокаут на 3 години, а самі заплатіть нам, і ми вас розцідимо і підсадимо на суміші, а потім будете по лікарях ходити... Краще не сперечатися і не нервуватися, а просто робити своє. І все вийде, просто треба знати, що робити. Добре, що зараз можна знайти багато корисної інформації, тільки треба її шукати до народження дитини. Успіхів! Бо успішне й довге грудне годування після кесарського МОЖЛИВЕ! Тим більше зараз, коли є всі умови для цього, я можу порівняти, бо між найстаршою і наймолодшою дитиною в мене 13 років. Ромчик (2007) кілька днів після операції був у дитячій кімнаті, і тоді йому іноді давали суміш. А от Богданчика я приклала зразу в післяопераційній, десь через годину після його народження, постійно тримала біля себе, чоловік мені його подавав навіть тоді, коли мене капали. А на третій день я почула, як син часто і жадібно ковтає -- пішло молоко. Ми не давали йому суміші жодного разу. Зараз синові сім з половиною, я дякую Богові, що він не знає, що таке пляшка, суміш і дурак. Дай Боже, щоб і не знав. Шкода, що все це не завдяки, а всупереч медперсоналу. Тому вірте в себе (і в Бога), а не в лікарів і медсестер і будьте щасливими мамочками, які годують своїх кесарят :)

Offline Jessica

• Свідома Мамка
  • Репутація: +138/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
В мене після КС молока прибуло на 3 день стільки d107, вже почало перегорати, а я не знала як правильно розцідити, медсестри не хотіли показувати, ледве розпитала d141. А я перед родами вичитувала про сам процес пологів, КС не планове було. Краще б я читала про ГВ, що до чого d111 Не знала про ГВ нічого зовсім, думала, треба годувати дитину кожні 3 години... Одним словом морила голодом дитину майже місяць, ох і намучались всі, не спали, покою не мали, бо вона просто хотіла ЇСТИ. А так як молочну фабрику свою не розкочегарила, то молока вже не хватало і сидимо до тепер на змішаному. Ось так :( :( :(

Offline Neverseenglee

• Активна Мамка
  • Репутація: +61/-0
  • Моє щастя у мене в руках.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маргарита
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
і ми після КР без проблем налагодили ГВ, молоко прибуло вже в кінці 2го дня, що навіть медсестри були в шоці, бо всі мені торочили, що після операції молоко якщо прибуде, то пізно, а дитина голодна - дайте суміш. І мама ще збоку їм підтакувала. А я дуже вперто стояла на своєму і просто кожну годину прикладала малу до грудей, навіть вночі наводила будильник і кожні 2год. давала їй гамати. Тому головне твердо відстоювати свою правду і не слухати нікого!!!! а молочко буде :)

Offline янничка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
  • Щастя Вам!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: яна
А в мене після кесаревого,і непитали нічого поки я була ще в шоці,то чоловікові сказали йти купити бутилочку і суміш.Потім до нас приходила дуже гарна дитяча і вона майже заставляла мене давати груди і я давала ,але то був жах мала плакала нехотіла грудей нервувала,бо з бутилочки молоко летить швидко,а з грудей треба було тягнути,то я поки була в роддомі то довала суміш і трошечки груди,але коли прийшла додому за 2-3 дні взагалі перейшла на груди і нам уже 1 місяць і ми гамаємо груди кожних 2 години як будильник, я така щаслива, і в нас тепер все добре,я дуже вдячна тій дитячій(нажаль непамятаю її імені) що вона допомогла нам!
Щастя Вам!

Offline Лесья

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик 4 роки Святославчик 2,5 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Лесья
 після кесарева - грудне вигодовування налагодити набагато складніше, ніж після звичайних пологів, частіше трапляються проблеми, зникає молоко й т.п. це дійсно так в мене так було ледве догодувала до 5 міс

Offline іра@@@

• Активна Мамка
  • Репутація: +102/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія
  • Ваше справжнє ім’я: іра
в мене зразу було багато молока, тільки в вже тепер почало пропадати (нам 5 міс.) але через те що мала взагалі груди нехоче брати)

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Цитувати
А так як молочну фабрику свою не розкочегарила, то молока вже не хватало і сидимо до тепер на змішаному
Я нечайно використала простий спосіб "розкочегарити", щоб перейти від змішаного до повністю на ГВ - в 3 тижні був лактокриз (стрибок росту дитини), я майже відмінила суміш, мала кілька днів провисіла на грудях і так розсмоктала до своїх потреб. Я ще кілька днів подавала одноразово порцію суміші після обіду, коли вже були явно голодні крики. В результата ми після місяця їмо тільки цицю. Перехід дався важко, під рукою завжди була суміш, але я не здалася, бо була настроєна на перемогу (та й стільки мороки з тою пляшечкою, миттям, стерилізацією, підігріванням, вгадуванням к-ті яку зїсть, термосумкою на прогулянці, ой-йой-йой)
А взагалі мені дитину до грудей приклали, аж коли я відійшла від заг наркозу, а до того була суміш. От так і почалося змішане вигодовування... Молоко прибуло на 3й день, але  ніхто не підказав часто прикладати дитину, щоб розсмоктала - щоби "зістрибнути" з пляшечки - і вийшла постійна нестача молока. Добре, що поступово прибувало, без тріщин і зціджувань обійшлась - доицього часу не знаю, що це таке   d41
А тепер я знаю: к-ть молока залежить від смоктання і ним регулюється + пити достатню к-ть чогось теплого (лакточаї не обовязково, це швидше самонавіювання, що вони помагають)
Цитувати
І ще одна порада на початок: озбройтеся вірою і знаннями і зробіть так, щоб дитина була постійно з вами, тобто щоб біля вас хтось був (найкраще чоловік, він точно не буде нав'язувати вам помилкових дій, бо в нього нема неправильного досвіду) і міг подавати дитину. А дитину одразу в післяопераційній прикладіть до грудей (буде боляче -- порізана матка зразу почне скорочуватись) і тримайте там, скільки можете -- це її найприродніше місце. Тоді й матка без проблем скоротиться, і бурхливого приливу молока не буде, і прибуде воно, коли слід, і зціджуватися не доведеться. А давати дитині суміш у перші доби, коли їй потрібне молозиво, -- це злочин.
підтримую, отак треба було робити. Щоб обійтись без суміші. Хоча навряд чи мій чоловік зміг би прикладати сам дитину мені до грудей, коли я ще "літаю" від наркозу і явно не при свідомості  :xmm
Ще поштовхом до повного переходу на ГВ стала педіатр в п-ці, коли ходили з малою в 1 міс  важитись, - вона мене насварила, глянула груди (в мене дуже маленькі), зцідила, а звідти брансбойтом молоко, аж чоловіка забризкало в ін кінці кабінету  z5. І ще повезло вдома, що суміш уже майже прострочилася, то шкода було ще гроші витрачати на нову банку. Хоча ще напевно з тиждень після цього чоловік, чуючи крики донечки, був готовий бігти купувати, але я не дозволила. Дійсно було важко, але з часом все налагодилось  :bo Головне - терпіння