Автор Тема: Організація грудного вигодовування після кесаревого розтину  (Прочитано 13157 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline G-U

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
Дуже цікаво! Хтось би мені колись це все розповів так детально як тут!

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
То напевно кожен йде на кр і нічо не знає, як буде з гв. Бо я інформвціі шось не найшла на цю тему. І мала суміш з пляшечкою провсяк випадок.
Простіше, у кого анестезія не загальна - зразу прикласти дитину можна
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Indi

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра 21.07.14
Нам зараз 3.5 міс і моє ГВ ближче до 3-х місяців гарно налагодилось, були сліпі чи якісь такі соски ну типу їх не було, тріщини - дика біль, дитина аж зригувала кров"ю яка текла з моїх грудей в мене все було як у пісні - я не здамся без бою)))І таки думаю що перемогла)) Про ГВ до родів я і читала і дивилась відео багато думала що все знаю, на практиці все було по іншому мені було дуже боляче після кесаревого повертатись на боки щоб її годувати, дитина не хотіла брати ціцю бо соска не було, купили наклади ніби почала брали, але почмакає і пускає ну ми їй бутилочку і давали, точніше не я а моя мама і чоловік, бо я начиталась тут багато і йшла з строгим настроєм - ні соскам і бутилкам. Навіть коли ми прийшли додому мені ще довго прийшлось у чоловіка виборювати своє право годувати дитину грудьми бо вона коли плакала він на мене сварив що я дитину голодом морю, але в певний час дитина просто сама почала язичком відштовхувати бутилочку що і стало доказом того що вона не голодна)) Зарза ми на ГВ, але банка нутрілону в хаті в нас стоїть - дитина плаче чоловік їй зразу кашки, вона її плює і він виливає отак і бавимось, а я лежу збоку сміюсь з нього - я ж казала що вона не голодна))) Коли після кесаревого ти безпорадний абсолютно, мені наприклад добу не позволяли навіть сісти, то дуже важко прикладати дину до грудей, і треба мати мега велике бажання якого спочатку не так то і багато було, бо якось материнський інстинкт чи то через наркоту яку там колять чи через шок що зі мною робиться прокинувся не відразу. Найлекше мені було годувати сидяче бо лежаче мене дуже боки боліли.

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
бо я начиталась тут багато і йшла з строгим настроєм - ні соскам і бутилкам.

я теж, навіть шприц і ложечку взяла для догодовування, знайшла і купила готове молочко-суміш (так і стоіть досі, бо почали нутрілон)
Цитувати
вона плакала він на мене сварив
та, чоловіки не розуміють, що дитя плаче, бо животик болить, а від суміші - то й ще більше
Цитувати
Коли після кесаревого ти безпорадний абсолютно …… якось материнський інстинкт ........ прокинувся не відразу.
якось це так неприродно: пузо-заснув-проснувся-дитинка. Більше мучишся від наслідків самоі операціі, постійних уколів, ніж радієш материнству
Цитувати
найлекше мені було годувати сидяче бо лежаче мене дуже боки боліли.
лежачи в мене не получалось, але зручно було колискою і з-під руки, звичайно тільки з допомогою подушки. то у всіх болять, але ребра. Бо коли виймають дитинку, то руками розширюють ребра, якось так. Мене так боліло в ділянці серця, що я думала, то наркоз якісь ускладнення дав, але за кілька днів пройшли ті болі

Offline Tina

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
В мене двічі був КР, але проблем з ГВ не було. З першою дитиною молоко прибуло на третій день. Було до цього трохи молозива. Першу добу після операціі я прикладала дитину( за допомогою чоловіка) до грудей кожну годину. В кінці другоі вагітності молозиво  у великій кількосьті з'явилось вже на тижні 30, проте після операціі молоко пропало, а лактаціі нормалізувалась знову на третій день. В обох випадках мені пропонували дати дитині суміш, проте я цього не робила.Кожна дитина після народження втрачає вагу(до 10% від маси -фізіологічна втрата маси тіла). Тому боятися цього не слід, просто збільшити частоту годувань ( навіть, якщо вам здається, що груди порожні все одно приклажайте!). Догудовувати своіх дівчаток я починала після 6 місяця, вони прекрасно набирали у вазі. Старшу годувала 2 роки і 2 міс. , молодшу годую до тепер( вже майже рік). Так що  після КР  грудне вигодовування можна налагодити не гірше ніж після природніх пологів. Головне- бажання!

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Дівчатка, хто був на курсах по ГВ в Дівії (а хто не був, а вагітний то обов"язково підіть - не пошкодуєте), той знає, що після КР навіть легше налагодити грудне вигодовування, так як молоко у всіх прибуває на третій день, от тільки після звичайних пологів жінкам кажуть зразу багато їсти-пити, щоб молоко пошвидше прибувало, а від того прибуває так, що треба розціджувати, масажувати чи що там ще роблять d111 таке враження, що спеціально в пологовому таке говорять, щоб мали на чому підзаробити :/
Мені після першого кр попалася дуже хороша старша акушерка, яка прийшла зразу в палату і спитала чи я вже прикладала доцю, як почула, що ще ні, то зразу поставила малютку на мене зверху і вона почала так лежачи на животику смоктати, потім я вже на бік оберталася і так годувала d9
Другий раз ми вже були навчені, самі приклали малу, то прийшла якась медсестра і чуть в обморок не впала, спитала що ви таке робите d111
І два рази обійшлося без розціджуваль, лактостазів і т.п., так як прикладала по вимозі) І всюди їздили з дітками, літали, не тягаючи за собою суміші, стерилізатори, пустушки, пляшечки, лиш поїлку з водою брали :bo, і зараз спокійно відучилися в 2 р.2 міс.
Все таки потрібно звертатися до консультантів з ГВ, незнаю чи тут хтось зараз є d104 Але всі темки по гв перечитати корисно)

Offline саламандра

• Фотографія - моє хоббі, моя пристрасть і життя!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
  • Якщо народився без крил, не заважай їм рости.
    • Награды
У мене після 2-го кесеревого на 5-й день так і не зявилося молоко, я вже думала не буде. Але потім я взялася за молоковідсос і все налагодилося.

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
коротко, ясно і все те, що треба знати
і

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +117/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
в мене після КР на 3 день прибуло молоко, з температурою, і дуже поганим самопочуттям. Тому годувала грудьми+догудовували Нутрілоном, після загального наркозу так було трохи легше, щоб не повертатись на бік і щоб шви менше боліли. Після виписки на 7 день залишилось виключно ГВ, яке без проблем нормалізувалось і потім продовжувалось до 1 р 3 міс

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
Перед прибуттям молока є молозиво - ним теж треба годувати дитину ОБОВЯЗКОВО, прикладати і хай смокче

Offline Chamomile

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Chamomile
В мене перша дитина (після КР) мала страшні коліки, дисбактеріоз, ми довго з того виходили. От я думаю, може причина в тому, що її в перші години приклали і вона молочка з кимись ліками наїлась? Чи так співпало? Бо всі говорили: можна годувати, вже потім почали: а то не варто було, треба було першу добу почекати на суміші...
Тепер знов КР чекає, як краще поступити?

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
Глянь відео - вище посилання, там все це пояснено  d128

Offline Chamomile

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Chamomile
Глянь відео - вище посилання, там все це пояснено  d128
мені цікаво чужий досвід, бо теорію я знаю) в Дівії лекцію на цю тему прослухала. Хочу почути відгуки дівчат, чи були випадки, коли годувались з перших годин і уникли коліків ( тимчасову реакцію на їжу мами не рахуєм)

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
Коліки - це психологічне пристосування дитини до життя не в пузі, до рухів власного кишечника, швидкого його рісту. Тому цього уникнути важко, хіба пройде досить непомітно. На коліках не треба зациклюватись, переросте. А от щоб уникнути суміші в пологовому - треба ой як постаратися  d16
тут глянь Для того щоб побачити посилання: Register or Login] всі 3 відео
коліки досі не вивчені, а реакція дитини на іжу є суто індивідуальною

Online Vanyl

• Своя Мамка
  • Репутація: +209/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валя
В мене було 2КР, при першому годувати почала через добу, чому дитину мені раніше не принесли не знаю(коліків не було), другу приклала відразу після того як наркоз відійшов, теж проблем з животиком не було (була сама спокійна дитина з усіх d27), можливо ще залежить від статі дитини говорять, що в хлопчиків сильніші коліки ніж у дівчаток, а можливо тому, що я увесь час поки була в пологовому пила чай з кмину, не знаю, але проблем з коліками в нас не було d104

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
Я б сказала, що в нас не було, хоча суміш іли першу добу і по дурості підгодовувались ще до місяця

Online Vanyl

• Своя Мамка
  • Репутація: +209/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валя
от , я б теж радила уникати суміші, при першому КР була недосвідчена, тому в обласному мені сказали, що потрібна суміш, бо дитина голодна і буде втрачати вагу і нас не випишуть , я і купила, але через 2 дні помітила, що моя малеча відмовляється від грудей, тому вирішила не давати, і ми цілу ніч плакали, а медсестра каже, та дайте суміш, бо дитина плаче, що голодна, але я сказала, що не даю , бо не хоче груди брати і вона більше не наполягала