Автор Тема: Організація грудного вигодовування після кесаревого розтину  (Прочитано 11954 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Ліки мамі дають мін 5 днів, всеодно дитина іх не уникне
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Chamomile

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Chamomile
Я теж пила чай з кмину, кропу... А кольки були сильні. Дитина плакала по 3-4 години безперервно, не спала вдень майже. А як почали лікування - все пройшло. Але поки ми дійшли до лікування, поки нормального лікаря знайшли, то намучилась доня і ми попри неї.
Можливо, то  в нас просто співпало, і так би було навіть при природнії пологах. Буду надіятись, що цього разу все буде добре)

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
У відео розказано, що молочко потім з кишківник дитини вимиє залишки ліків і все буде добре з мікрофлорою, якщо саме за неі переживаєте

Offline Chamomile

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Чула (не впевнена що так 100%), що найсильніші ліки дають в першу добу, знеболюючі  і т.п.

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
Якщо багато пити чи істи однакового, то барєри в недозрілому дитячому кишківнику не спрацьовують і дитина мучиться - так і до алергіі недалеко. Про це теж розказано у відео

Offline Vanyl

• Своя Мамка
  • Репутація: +199/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валя
в моєї сестри при природніх пологах теж в малої були коліки і бурчало в животі, то виписували і креон і бактерії, то напевно так співпало, легких Вам пологів і гарного ГВ, настройтесь на позитив і не думайте про погане)

Сказали спасибо: Chamomile

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
Чула (не впевнена що так 100%), що найсильніші ліки дають в першу добу, знеболюючі  і т.п.
то у вас перше кр чи друге ? Гляньте свій список ліків. Все дають пропорційно до тижня часу

Подумала і додала ще: 03 Червень 2016, 15:16:02
Забігайте в темку про коліки, там багато досвіду

Offline Chamomile

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
У відео розказано, що молочко потім з кишківник дитини вимиє залишки ліків і все буде добре з мікрофлорою, якщо саме за неі переживаєте
Я заспокоїлась вже хоча б тому, що у вас і у інших форумчанок було ГВ відразу після КР, але без таких наслідків як у мене.
Тому будемо годуватись при першій можливості)

О, ще питання: при температурі в мами вище 38,5 в пологовому кажуть заміняти груди на суміш, ви так робили?

Offline Vanyl

• Своя Мамка
  • Репутація: +199/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валя
ні, не робила в мене не було правда такої високої, 38 було, але не замінювала на суміш

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
перший раз таке чую. це або вже мастит, або треба доколоти мамі антибіотик, бо якась внутр інфекція, тому і контролюють температуру. навіть якщо мама прихворіла (простудилась і т.п), ніхто ж ГВ не припиняє, а просто пє жарознижуюче. забудьте за існування суміші  d30
Цитувати
От я думаю, може причина в тому, що її в перші години приклали і вона молочка з кимись ліками наїлась? Чи так співпало? Бо всі говорили: можна годувати, вже потім почали: а то не варто було, треба було першу добу почекати на суміші...
перше. уникайте суміші, хіба би це мав бути заг наркоз - то тут нікуди, але як тільки наркоз закінчиться, суміш викинути і на груди - хай смокче.
друге. якщо весь тиждень дитину годувати сумішшю, то організм мами буде думати, що дитини нема і згортатиме лактацію. хіба тоді постійно що 2-3 год сціджуватись і виливати дорогоцінне молозиво і молоко  mish, щоб зберегти ГВ. але ж це купа зайвої роботи для дуже втомленої мами, а потім ще якось перевчити дитину на смоктання грудей, якщо буде відмовлятись, навчити правильно прикладатись і ще купа зайвої роботи.
третє. ліки зараз сумісні з ГВ, тому нема взагалі чим перейматись  d120 шкодить наркоз - про це гляньте у відео, щоб знати як доглядати кесарську дитину  :bo

Подумала і додала ще: [time]03 Червень 2016, 15:35:44[/time]
успіхів і нехай прибуде купа енергії після виходу з наркозу, щод глядіти новонароджене малятко  :flv

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
ромашка, тут трохи по твоєму питанню Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
дослівно "молозива мало, воно містить мало води, бо в дитини в перші дні нирки тільки запускаються і не можуть переробити велику к-ть води. тому не можна дитині давати в перші дні суміш, давати багато води. молозиво має послаблюючу дію для меконію". але лікарі гарно вміють залякувати, тому треба шукати іншу причину плачу

Offline Chamomile

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Моя дитина плакала не в перші доби, а вже вдома, хоча я була на дієті, допомогло лиш лікування, і я з тих мам, які можуть 3 немовлят годувати - молока в мене було багато, навіть суміш 1 ніч на це не вплинула ( коли була температура).

То виходить лиш мені в пологовому неонатологи заборонили годувати дитину при температурі?

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
хоча я була на дієті
спробуйте цього разу без дієти, бо це шкодить здоровю мами

Подумала і додала ще: 06 Червень 2016, 14:22:49
Цитувати
То виходить лиш мені в пологовому неонатологи заборонили годувати дитину при температурі?
насправді протипоказань до заборони ГВ дуже мало, і температура в той список не входить, хіба було якесь серйозне захворюваннЯ, що її спричинило

Offline Куничка

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марічка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
 :hi розкажу позитивний досвід) після кесаревого прибуло молоко на другий день, і дуже потужно)аж знадобився відсмоктувач. В роддомі прикладала часто , потім вдома. Молока було дуже багато. (І до тепер є). Коліків чи якихось проблем з животом майже не було. Декілька днів сумарно покричала вечорами, але не думаю що це пов'язано із кесарським. Тому можу сказати, що і після кесарського можна нормально годувати грудьми, головне бажання і підтримка близьких. П.с. зі мною всі 7 днів і ночі хтось був поруч

Offline nadiya24

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дівчинка; хлопчик
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
А мою дитину після кесарського поклали таткові на груди, а коли привезли мене в після операційну, то зразу неонатолог приклала малу смоктати груди. Потім її забрали,а мене відвезли в реанімацію. Малу там годували сумішшю, а коли приходив чоловік,то приносив малу мені годувати. Молоко повноцінно прибуло десь на 3-4 день. Коли виписались з пологового, я більше суміш не давала. Ніяких роблем з животиком в нас, тьфу-тьфу, ніколи не було. Малу годувала грудьми 2роки і 4 місяці. Так що головне бажання і поменше нервуватись.

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 4міс
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
не знала що після КР можна так успішно годувати грудьми! успіхів усім і повні груди молочка!