Автор Тема: Що робити якщо настав лактаційний криз(нестача молока)  (Прочитано 74001 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Катріна

• Своя Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Зубки можуть "закладатись" :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
Зубки можуть "закладатись"
Так, зубки закладаються десь від 3-х міс.

Offline Катріна

• Своя Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Ну, але в кожної дитини то індивідуально... та й триває то не тиждень... а може затягтись доки всі не повилазять d143

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Може скористатись знеболюючим кремчиком d104

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Цитувати
Може скористатись знеболюючим кремчиком
Я думаю, що не варто зарас цього робити
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
На рахунок мазі чи крему знеболюючого, або навіть знеболююючих таблеток гемеопатичних то бажано порадитись з лікаркою.
Я малому колись давала таблеточки, помагало.

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Цитувати
Може скористатись знеболюючим кремчиком
Ще зашвидко, ми використовували старшій Дентол гель, а малому підійшов Дентокінд таблетки, але це вже коли ріжуться зубки.  Ми чесно кажучирізці передні не мастили нічим, моляри, то вже було важче.

Offline andromeda

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
SOS!!! Ходили сьогодні важитись на поліклініку (нам 3 місяці) і я була в шоці - набрали лише 200 гр. за місяць на ГВ  d107, хоча попередні місяці набирали більше 1 кг. Лікар порадив догодовувати, мов дитина не наїдається і молоко неситне, бо какає раз на 4-7 днів (хоч я читала , що для ГВ це нормально). Ось стою тепер над банкою Нутрілону і плачу d104, бо не знаю , що робити. Може хтось щось порадить z2?

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Мій син набирав по 1,5 кг щомісяця до 4 місяців (важив 8,800) потім приріст ваги різко зупинився і далі набирав вже по 200-300г. Молока у мене було аж забагато (я тоді ще зціджувала залишки), тому мова про догодовування не йшла. Просто у кожної дитини індивідуальний темп росту та набору ваги.
Зараз я не зціджую молоко взагалі, його кількість коливається в залежності від різних чинників, самий основний із яких- це кількість висосаного молока дитиною. Було пару днів, що вона мало їла і молоко в грудях лишалося, тому його стало вироблятися менше і наступний день вона майже весь час "висіла" на напівпустій груді. Це дало сигнал організму, що молока не вистачає, і його стало більше. Тому, перш за все, не давайте ні в якому разі суміш (це означатиме, що за місяць-два Ви повністю на неї перейдете), натомість, частіше прикладайте дитину до грудей, нехай стимулює лактацію.
Ще я помітила, що у мене прибуває молоко після гарячого пиття, теплого душу та гарного відпочинку. Тому почастіше пийте щось тепле, наприклад, чай з молоком і спіть разом із дитинкою.

Offline Любаша

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +288/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизавета- 12 років і Олександр-5,5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
Л1д1я, Вам Аня все гарно написала, що к1льк1сть молока залежить в1д потреб дитини.
Не звертайте увагу на ваги. d128
З якою вагою народилася дитинка?
Зараз вага дитини в межах норми?
Вс1 люди 1ндив1дуальн1! Не може дитинка набирати пост1йно по к1лограму за м1сяць d128
Хто 1 де зважував Вашу дитину минул1 рази 1 тепер? Зважували од1тим чи розд1тим? Ви сам1 бачили показники ваг1в?

А тепер головн1 запитання:
як поводиться дитина?
як часто вона прикладаэться до грудей?
як спить?
ск1льки 1сть вноч1?
яка ф1зична активн1сть?
ск1льки п1сяэ?
ск1льки какаэ? як1й характер випорожнень?

Ц1 запитання Вам ставив "л1кар"  d110 перед тим як призначити сум1ш?????????!!!!! d109
Розкаж1ть про свого малюка нам :). Зачекайте з сум11шшю d125

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
якісь дивні лікарі,шо радять суміш одразу!Не догодовуйте,бо дійсно перейдете на сміш потім повністю(сама мала таке нещастя :()

Offline Lesica

• От так завжди: вчора було рано, завтра буде пізно, а сьогодні - немає коли!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Лідія, а ви часом не в тій поліклініці, що біля 22 школи? Бо в них вага поламана, ми теж приходили важитись, то вони плакались, що щось з вагою - в них в той день всі по 200-300 набирали  d111 d16  Може ви попали в те число?
Цитувати
Ось стою тепер над банкою Нутрілону і плачу
о, це мені дуже знайоме... не плачте і викиньте банку, я знайомим віддала, щоб собачці каші варили  z5 Якщо дитинка добре набирала перші місяці, значить все гаразд! Хіба якщо ви самі бачите що вона плаче і голодна, але і тоді дівчата сказали що робити.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Я теж думаю, що набір ваги "по нормах" це дурниці. Якщо дитина нормально розвивається, активна, їсть і не кричить від голоду, то не потрібно її підгодовувати. Моя мала вагу взагалі періодами набирала, могла місяць-два майже не поправлятися, а потім моментально набрати вагу. Це вже залежить від індивідуальних особливостей організму дитини і не можна всіх заганяти в одні рамки, треба, щоб лікар комплексно оцінював стан дитини.

Offline andromeda

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
Дякую, дівчата! Як добре, що є з ким порадитись :) Я просто хвилююсь щодо якості самого молока, але тепер вже заспокоїлась і вирішила ввести зміни в раціоні (можливо недоїла чи недопила)  z4 Малий в мене спокійний - і їсть і спить нормально- жодного неспокою чи недоїдання не спостерігаю. Мабуть треба більше часу приділяти собі, а то за двома дітьми і чоловіком більш нічого не бачу. Буду нормально харчуватись та відпочивати і наступного зважування докажу тій лікарці, що можна допомогти і без догодовування... Я просто не можу зрозуміти, всі твердять про користь ГВ, а допомогти, підтримати годуючу маму не можуть d107

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
А ми ні разу не ходили в поліклініку, важилися собі дома і мала чистий спокій d30, бо в нас все одно нема до кого йти d104

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Ні в якому випадку не догодовуй! У мене дочка набирала кілька місяців теж десь по кілограму, а прийшли важитись і ні грама не набрала за місяць! Я була в шоці і лікар моя каже, що якби вона такими темпами йшла далі, то що би було? Що шкіра мала тріскати? Казала, що це нормально і взагалі то так мало бути  Так що не хвилюйтесь і не догодовуйте!

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
 Щодо якості молока не хвилюйтеся: природа розумна і робить його саме таким, яке потрібно Вашій дитині в залежності від її віку та навіть пори року.
Педіатри не завжди попадаються професійні. У мене таке враження, що або їм абсотно все одно, або вони свідомо пропагують штучне вигодовування. Не знаю... Ви-мама, яка знає, як дитині дати найкраще, а якщо хтось радить інше- не слухайте.