Автор Тема: Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням англійської мови  (Прочитано 12586 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline СовушкаАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Івано-Франківська спеціалізована  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням англійської мови.

м. Івано-Франківськ , вул. Довга, 37.
тел. 8(03422)4-25-55, 8(03422)4-25-92.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Директор: Мурга Любов Іванівна.

Offline мамуся іннуся

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: інна
Re: Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1
« Reply #1 : 22 Квітень 2012, 12:41:00 »
Дівчатка, а чому ніхто не пише про цю школу? Хочу віддати дитину і незнаю що робити!

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +119/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 13 років
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #2 : 29 Травень 2012, 22:57:13 »
Мабуть не мають що сказати. Син моєї куми вчиться в тій школі, дитина дуже талановита, легко засвоює новий матеріал, впитує як губка. За професіональний рівень педагогів негативних відгуків немає, а ось особисті якості не на високому рівні... Діти оцінюються за товщиною гаманця батьків, якщо не віддаси дитину на додаткові позакласні уроки, то і на високий бал оцінювання знань не розраховуй. Закінчують молодшу школу і планують іти в гімназію(дитина дійсно здібна). Та у кожного своя думка......

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +456/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #3 : 04 Вересень 2012, 10:22:43 »
ну що, мамуськи, розказуйте чиї дітки цього року пішли в цю школу? які відгуки?

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

irusyk83

• Гість
« Reply #4 : 17 Вересень 2012, 14:33:26 »
ми перевелися в цю школу цього року і дуже задоволені,в першу чергу вчителькою,дуже уважне ставлення до учнів,дуже спокійна атмосфера в класі,ми  ще в 4му класі,тому оцінити рівень школи нам ще важко,але я чула,що тут на дуже високому рівні англ.мова,решта предметів посередньо,хоча в початкових класах головне особистість вчителя

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +456/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #5 : 18 Вересень 2012, 16:00:43 »
а заняття в суботу теж є?

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline Сонятко

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я:  
« Reply #6 : 12 Березень 2013, 13:48:36 »
І мені цікаво детальніше почути про школу. Чи є співбесіда при поступленні в перший клас? Може хтось знає, які вчителі набирають дітей цього року? Та і неофіційна вартість навчання теж цікавить

Offline y_irusya

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #7 : 09 Квітень 2013, 21:51:51 »
Ми навчаємось в цій школі уже 4 роки. Професійність класного керівника безумовно на високому рівні, проте людських якостей бракує: дає хороші знання, але дружньої атмосфери в класі немає.

Для того, щоб потрапити до першого класу, треба пройти співбесіду: потрібно знати букви (читати не обов'язково, але вміти складати склади), вміти рахувати, також психологічний тест, і декілька простих слів з англійської мови. Ми не ходили до репетитора, знань, які син одержав в дитсадку №2 "Малятко" виявилось достатньо. До школи ми поступили без лишніх домовленостей.

Також у школі існує благодійний внесок щороку в розмірі 250 грн.

Offline Сонятко

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я:  
« Reply #8 : 10 Квітень 2013, 22:40:55 »
y_irusya, дуже дякую. Як на мене, то саме дружня атмосфера в колективі і людяність першої вчительки є чи ненайголовнішим для дітей в початковій школі... шкода, що не у всіх так... Якщо можна - напишіть прізвище Вашої вчительки в приват! Буду дуже вдячна.

Offline y_irusya

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #9 : 11 Квітень 2013, 22:49:16 »
Так,саме дружньої атмосфери дуже-дуже бракує і якщо її немає в початкових класах, то і надалі напевне вже не буде. Сподіваємось на хорошого класного керівника, моживо вона згуртує дітей!!!!!!!!

Offline blonda

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олексій та Артем
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #10 : 14 Травень 2013, 16:48:16 »
Школа в 80-90-х роках - була супер!!! Сама там навчалась. Тепер навчається моя дитина. Дуже шкодую про це. Якщо матеріально забезпечені, то успіхів Вам. Без додаткових занять Вашу дитину нічому не навчать. :(

Offline kasyanas

• Свідома Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #11 : 14 Травень 2013, 17:00:45 »
Цитувати
"Якщо матеріально забезпечені, то успіхів Вам."
Погоджуюся на 100%. Школа позиціонує себе чуть не як елітна, а насправді якість освіти - ніяка. Всі вчителі орієнтуються на репетиторство і на уроках особливо не заморочуються.

Offline yulchik

• All my dreams come true!!!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка
  • Ваше справжнє ім’я: юля
« Reply #12 : 14 Травень 2013, 17:20:26 »
Ой, дівчата прочитала я тут ваші коментарі за СШ1 і в шоці що ви все так розумієте. Я сама вчилася в тій школі і діти моїх не одних друзів там вчаться і ніхто ніколи так не відгукувався про цю школу. Мені дали досить хороший рівень знань який забезпечив мені в університеті багато хороших оцінок. Якщо хтось попав до вчителя який йому не сподобався то не потрібно всіх рівняти під одну лінійку. а якщо дитина вчиться то ніякого репетитора їй не потрібно. моєї подруги дитина в 7 класі і має все 10,11 і без репетиторів.!!!!!! А якщо дитині все до дупи!!!! то в будь якій школі буде поганий результат і доведеться брати додаткові уроки. Як кажуть (в сімї не без уродів) так і тут є як дуже хороші так і гірші.

А щодо фінансової сторони то покажіть мені школу де немає благодійних внесків і де ніколи не дарують вчителям подарунки. Я ще за своїх часів памятаю як збирались гроші на подарунки. Це нормально!!! хіба в себе на роботі ви не вітаєте начальників чи колег по роботі? А зрештою вас примусово не заставляють!! Ні то ні, так то так. Я недавни забирала похресника зі школи і походила подивилясь в середині. таких ремонтів я не бачила в жодній школі. Все новеньке, парти, меблі, вікна. Якщо ви думаєте що це зробила держава, то успіхів вам. А на мою думку ось куди ідуть благодійні внески.

Хто не оприділився куди давати дитину, то походіть по школах самі подивіться і не слухайте всякі плітки.

Сказали спасибо: Svet Lana

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
« Reply #13 : 22 Травень 2013, 15:49:59 »
хочу знов підняти цю тему, хто цього навчального року  планує йти до школи №1 і до котрої вчительки))) правда там треба ще пройти співбесіду :xmm Ми плануємо потрапити до класу Ванченко Н. кажуть вона дуже хороша вчителька та її дуже люблять самі дітки :)

Offline yulchik

• All my dreams come true!!!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка
  • Ваше справжнє ім’я: юля
« Reply #14 : 03 Червень 2013, 10:10:39 »
За цю вчительку я з вами згідна. Знаю одне, що там є така Дроздова Євгенія Іванівна ну це звичайно не вчитель а жах один!!!!!!!!  Це вже чула не від одних!! Стара, ледве ходить,руки трусяться та й  діти вже не сприймають таких. Ось вона і любить фінансово "нагнути" батьків. І взагалі на мою думку пенсіонерам в такому віці вже треба сидіти вдома а то вони працюють плюс пенсія і так далі а молоді педагоги не мають де працювати. Я знаю одну дівчинку яка закінчила іняз і не влаштувалась на роботу через таких!! і працює в обслуговуючій сфері!! А ще дуже класна вчителька там є Марія Петрівна Сирко. Супер просто! Але кожному подобається різне.

Offline Luisik

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #15 : 03 Червень 2013, 11:35:37 »
Дроздова була в мене першою вчителькою. Дружньої атмосфери не було,тількі фінансова вигода ,думала вона вже на пенсії :xmm І ця школа викликає тільки негативні спогади,згідна з знаннями ,що високого рівня,але до вашої дитини ставляться добре, якщо ви фінансово спроможні. Свою дитину я б не віддавала в цю школу. Хіба б директор помінявся d112

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
« Reply #16 : 03 Червень 2013, 13:15:57 »
а яке відношення має директор до моєї дитини??? я думала і сподівалась, що все залежитиме від першої вчительки, яка має привити дитині бажання ходити до школи та вчитись, хіба не так :xmm я вчилась у школі №18 і пам.ятаю першу вчительку тільки тим, що вона била нас лінійкою по руках за невірно написані слова, а після того як дівчинка випала з вікна "випадково", мене перевели у школу №13,і там знаходились вчителі котрі без додаткових занять вище "3" ставити не хотіли, треба було постійно захищасти свої роботи або платити, а за місяць до випуску директриса викликала батька та сказала: " ви знаєте, що ваша дитина йде на медаль???! так от, щоб її вона отримала необхідно за ваш рахунок випустити шкільну газету ( в тиражі 2000 примірників) за ваш рахунок"........!!!!! це було 14 років назад, доречі директриса й досі на посаді,  :/  то скажіть де є школа в котрій не має хабарництва, здирництва, інкои відвертого шантажу, якщо якась найдеться перша стану в чергу, впевнена в кожній школі найдуться свої "екземпляри", наразі я сподіваюсь власне на вчительку , на порядну людину ( як мені кажуть по відгуках) котра буде вчити мого сина :flv