Автор Тема: Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням англійської мови  (Прочитано 12487 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Муза

• Своя Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизаветка 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня

Offline irusya_v

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: христинка 7р., улянка 2р.
  • Ваше справжнє ім’я: ірина
Можу багато-що розказати про початкову 1 школу - так би мовити " про наболіле". Дуже щаслива що закінчили 4 клас. Не можу сказати, що задоволена 1 вчителькою, вважаю в багатьох ситуаціях вона проводилась непедагогічно, але дитина її любила. Хоча при поступленні в школу вона була дуже нахваленою.    Про англійську: купляємо оксфордські книги, досить багато задають, але, якщо батьки не володіють англійською - будьте готові оплачувати репетитора. Минулого року 2 вересня після канікул задали вивчити вірш, який випускник-хорошист цієї ж школи перекладав з словником. Думаю, це зразу натяк.     Відносно ремонтів: в 2013 р., коли, як хтось тут писав, робили "євроремонт спортзалу" ,  бюджет виділив на школу велику суму (знаю від працівників фінвідділу), на ці гроші можна було побудувати новий спортзал.  При цьому на покриття підлоги для хореографічного залу частину грошей здавали батьки, а частину мала дати школа - не вистачило. При тому,  що щомісячно оплата за оренду залу надходить.   Ремонти роблять, стіни і стелю малюють періодично, але порахуйте : 1500 дітей по 350 грн за рік - які ж насправді можна зробити ремонти, чому б не поставити хоч унітаз замість отвору в підлозі в туалетах.   Відносно знань ( досі хабарі не давала - тому про це не знаю), думаю якщо вдома займатись з дитиною то знання будуть .  Мій власний висновок: вагаюсь, готова забрати дитину з цієї школи і возити через півміста в іншу, якби знати яка краща. Тому зараз читаю ці теми, шукаю поради, бо маю ще одну дитину і в 1 школу не хотіла б віддавати.

Offline LenusikCiplya

• Свідома Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юра , Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Єлена
Нам з першою вчителькою дуже повезло, Кизим Т.М.Ми зараз закінчили 3 клас.На рахунок англійської можу сказати такє: ми попали до строгоі вчительки, малий до школи англійською не займався і я вирішила віддати його на додаткові заняття з англійськоі в Долоньки.Це нам дуже допомогло, малий може йти на урок навіть не зробивши домашнє завдання( буває так що не записав) і приносить гарну оцінку.Так ,по 350 грн цього року збирають благодійний внесок, карточки хочуть вводити, сказали принести до 25 травня, в мене була ще раніше зроблена, але я не принесла, нічого навіть не казали, подивимся вже з 1 вересня.Ми живем біля 1 школи, тому коли віддавали навіть не вагались, але в принципі я задоволена.На рахунок хабарів не знаю , будем бачити далі, бо мені здається, що в 3 класу нема за що іх давати)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]                                                                                 

Offline Руся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +95/-1
  • Я - ЩАСЛИВА ... Поділюся хорошим настроєм...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Цитувати
Оце і нам сказали таке робити... ми ніяк не могли вичислити який "гішефт" банку, а тепер все прекрасно зрозуміло... охоронців оплати, 350 грн внеску заплати і ще це попадалово, можна подумати, що без картки дитину до школи не пустять...
лохотрон!!!! маразм "седой" кобили....  mish як можна на таке вестись.... не законно... хай покажуть рішення міністерства освіти.... ОБНАГЛІЛИ!!!

Offline Ulana

• Свідома Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарик, Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Ось пройшли ми співбесіду і в школу не попали...Була на співбесіді з дитиною, і нею (дитиною і його відповідями) задоволена (зрозумійте мене правильно, я дитину не хвалю, даю об"єктивну оцінку відповідям). Але вчительці цього мало " цього року набирали дітей з високим рівнем знань" (образити нікого не хочу, передаю слова вчительки знайомій, дитина якої пройшла). Обідно, що нічого не міняється...

Мої телефони 0501777549 або 0972472215

Offline LenusikCiplya

• Свідома Мамка
    • Награды
Ось пройшли ми співбесіду і в школу не попали...Була на співбесіді з дитиною, і нею (дитиною і його відповідями) задоволена (зрозумійте мене правильно, я дитину не хвалю, даю об"єктивну оцінку відповідям). Але вчительці цього мало " цього року набирали дітей з високим рівнем знань" (образити нікого не хочу, передаю слова вчительки знайомій, дитина якої пройшла). Обідно, що нічого не міняється...
Коли ми три року тому проходили співбесіду, то пройшли без проблем, але тоді і конкурс був меньшій

Offline chernentus

• Своя Мамка
  • Репутація: +121/-0
  • Вже тричі щаслива мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
Цитувати
І як бути в такій ситуації? Вимога явно неправомірна
Ну, якщо не правомірна, то що за питання? Звичайно, звертатись у відповідні органи. У мене, взагалі, складається враження, що закон про корупцію всі свідомо ігнорують, або просто живуть-пливуть за течією. За принципом - моя хата ... далі знаєте d27 Стосовно, системи перепусток, скажу так - все це було би дуже добре, тільки би не обернулося проти самих учнів та їх батьків.
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +192/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Я в шоці, дітям задавати питання- яке найбільше місто України, яка найбільша річка, чим відрізняється болт від гайки і т.д. Думаю,що для дітей дошкільного віку - це трохи заскладно. d16

Offline Keine Sorgen

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Ну про болт і гайку це, мабуть, занадто.... А на рахунок міста і річки - цілком нормальне запитання для спецшколи

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Вчора розказувала сусідка про 1 школу.Ситуація-вчителька англійської робить дітям додатковий,факультативний урок,розцінює його як репетиторство,і бере за нього оплату. mishФакультатив обов'язковий.В класі коло 30 дітей.Оце люди вміють заробляти гроші. d12
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +534/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
а чого батьки не скаржаться? якщо це йде офіційно як оплата додаткового факультативного заняття на р/р - одне, а якщо просто в кишеню - то інша справа
Найкращіе в житті — безкоштовно і безцінно: обійми, посмішка, друзі, поцілунки,сім"я, сон, кохання, сміх і гарний настрій!
;) залишки після спДля того щоб побачити посилання: Register or Login]
Чол жін светри ін одяг з Туреччини - ТМ Adnan Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline LenusikCiplya

• Свідома Мамка
    • Награды
Вчора розказувала сусідка про 1 школу.Ситуація-вчителька англійської робить дітям додатковий,факультативний урок,розцінює його як репетиторство,і бере за нього оплату. mishФакультатив обов'язковий.В класі коло 30 дітей.Оце люди вміють заробляти гроші. d12
А це в якому класі?Ми поки що в 3, перейшли в 4 то такого нема)

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Я не знаю,в якому класі.Думаю,що то не у всіх класах,а в тих,кому "пощастило з підприємливою вчителькою"
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Keine Sorgen

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
чи те, що дитина завчила якісь речі перед півбесідою говорить про її здібніть у вивченні іноемної мови?
Я думаю, що це говорить про здатність дитини запам'ятовувати ( і тримати в голові) інформацію а це необхідно для нормального навчання дитини у школі де вивчається поглиблено ін.мова. Адже крім мови є багато основних предметів і далеко не всі діти справляються потім.

Offline Westa

• Активна Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Моя дочка цього року проходила співбесіду в 1 школі. Не було у неї питань про болт і гайку , і про міста , річки також не питали.  :flv

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +192/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Тепер дітки якісь білети тягнуть чи то номерки. В моїх знайомих і саме такі запитання були. Комусь може легші попались. Ну моя думка,що ці питання трохи не по віку. Дітки це потім будуть вчити.  

Сказали спасибо: дана

Offline Westa

• Активна Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Не правда, у вчительки був однаковий перелік запитань, які вона задавала кожній дитині. По крайній мірі  чотирьом діткам перед нами задали ті ж питання що і нам.