Автор Тема: Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням англійської мови  (Прочитано 13398 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Luisik

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Re: Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1
« Reply #17 : 03 Червень 2013, 14:52:26 »
Я згідна з вами,то в кожній школі таке,але я вчилася в першій школі і в мене тільки негативні спогади про шкільні роки,про першу вчительку та і про багатьох вчителів,які далі там  викладають.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
« Reply #18 : 03 Червень 2013, 15:16:52 »
а про вказану мною вчительку теж знаєте погані відгуки,  :xmm ( хочу для себе знати d108)

Offline Luisik

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #19 : 03 Червень 2013, 15:22:04 »
не знаю,але можу запитати в знаймих d108 я просто здивована ,чому тримають вчителів пенсійного віку? невже немає нових кадрів , нормальних врівноважений вчителів :xmm

Неждана, я вважаю ,що скільки людей,стільки думок,головне прислухатися до своєї дитини,краще перевести в іншу школу ,ніж щоб дитина ходила в школу. як на каторгу.

Offline Неждана

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #20 : 03 Червень 2013, 15:29:45 »
а  тому, що життя не завжди буває справедливе до нас)))) :/ якщо не важко буду дуже вдячна, за будь-яку інформацію щодо цієї вчительки, дуже переживаю за сина, бо з садочком нам не повезло й досі боїться жінок із стрижкою, що нагадує йому його виховательку.... d107 все таки ще  маємо на приміті школу №23... :xmm

Offline yulchik

• All my dreams come true!!!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка
  • Ваше справжнє ім’я: юля
« Reply #21 : 04 Червень 2013, 13:10:20 »
На мою думку в наш час нема шкіл без хабарництва і все залежить від начальства

Offline yulchik

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #22 : 16 Червень 2013, 13:44:56 »
Закінчився набір в першу школу в перший клас! Хто до кого віддав свою малечу???

Offline Неждана

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #23 : 17 Червень 2013, 08:41:26 »
набір ще не закінчився , списки не повні, до 1 вереня цей набір ще триватиме....... d27

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
« Reply #24 : 17 Червень 2013, 09:22:17 »
Я теж навчалася в цій школі.  Перша вчителька в мене була Золота Людина і Педагог (Цап Надія Григорівна),  не знаю чи вона ще зараз працює,  таких напевно зараз мало.  Спогади про перші шкільні роки дуже хороші і приємні.  А от в старших  класах не повезло.  З вдячністю  загдую тільки деяких вчителів-предметників,  переважно старшого віку. Школа вже тоді мінялась далеко не в кращий бік.  Зараз там навчається донька брата -  тільки негативні відгуки d111 d107  До кожного вчителя треба ходити на індивідуальні заняття, щоб отримати хорошу оцінку і т д. Свою дитину я точно в цю школу не віддам d128 d141

Offline yulchik

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 17 Червень 2013, 14:39:22 »
Так ви праві набір триватиме до першого вересня але який??

Offline Неждана

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 17 Червень 2013, 15:38:34 »
не знаю який , в нас клас уже сформований..... А дівчатам за вище написані дописи скажу так, повірте я вчилась поруч цієї школи , в школі №13 і там була аналогічна ситуація ще в ті 90-ті роки, як і зараз,  тому це є всюди і в кожній школі....... :chitaju Взагалі я планувала малого в цю школу лише як початкову, далі планую гімназію, звісно якщо дитина буде тягнути... :xmm

Offline 23Lesja

• Активна Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марянка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
ой дівчатка, прочитала я відгуки про школу і хочу вам сказати із свого досвіду, що всі школи одинакові всюди є і хабарництво, і погане ставлення до дітей. моя дочка в цьму році закінчила 9 клас цієї школи. поступили ми без "блатів" при тому що моя дитина йшла в школу невміючи читати, знала букви і декілька англійських слів і букв. першою вчителькою була гиря в.а. (зараз непрацює) так от на рахунок неї у багатьох різні думки, а в мне дуже хороше враження. наші мамусі бігали до неї, а я вам кажу чесно, крім зборів ні ногою. наскільки вона вміла здружити клас у неї небуло любмичкивів. хоча вона використовувала батьків у своїх цілях, але на дітях це невідбивалось. а з англійською це взагалі у нас завал повний був, так тяжко їй давалась мова, але ми якось викарабкились своїми силами, і в 9 класі всі екзамени у нас 10-11 і ні єдиного хабаря я ненесла. ми все забуваємо, що все залежить від дітей і від нас. треба не в школу бігати а самим зацікавити дітей до навчання, це моя думка
також тут писали про пенсіонерів вчителів. у нас математику веде пенсіонерка (незнаю точно прізвища) Галина Іванівна, так це дуже гарна вчитель, вона проводить консультації безкоштовно, хто хотів то приходив. так що мамки не переживайте, школа як школа. а дитина якщо здібна то в любій школі вона буде добре вчитись.

Offline yulchik

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 21 Серпень 2013, 20:07:35 »
Тут ви праві всі школи однакові але такого керування школою пенсіонерами я більш ніде не чула. Творять що хочуть і ніякоі управи на них нема тому що по новим законам іх звільнити не можна. Моя подруга вже все взнавала. Ой дівчата таке там болото що жах. І де вчаться наші діти?

Offline божена

• Активна Мамка
  • Репутація: +61/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: марта
  • Ваше справжнє ім’я: божена
« Reply #29 : 22 Серпень 2013, 16:48:57 »
Хотіла б і я щоб моя дитина ходила в цю школу через те що близько до дому і через англійську мову, а почитала відгуки і жахнулася. Але коли  я садочок вибирала відгуки були чудові-ніодного негативного, зате в мене один негатив починаючи від їх відношення до дитини і закінчуючи відношенням до батьків. Жаль дітей

Offline Алла - Олена

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
« Reply #30 : 25 Серпень 2013, 22:43:17 »
Я закінчила цю школу 5 років тому. Жахлива школа, самі негативні спогади. Гроші, збирали ледве не кожного місяця і то такі суми які моя сім"я не могла собі дозволити, тому я їх не здавала і це позначилось на ставленні вчителів до мене і на оцінки. При тому, що мої друзі які на той момент вчилися в 10 школі здавали лиш деколи і невеликі суми ... Ставлення деяких (більшості) вчителів до учнів жахливе, знання дають взагалі ніякі, є там така вчителька укр. мови і літератури, вона  у випускному класі річну оцінку хотіла мені поставити  4 бали з 12, при тому що незалежне оцінювання з цього предмету я здала на 10 балів ( прийшлось зараховувати оцінку ЗНО у табель). Єдиний предмет з якого я отримала непогані знання то це англ. мова ( через неї мене і перевели в цю школу). Киворкова Ольга Георгіївна дуже хороший педагог і як людина вона дуже хороша, алгебру знали всі. Ще була  вчителька хімії хороша Чепіль Марина, вона мене за рік хімії навчила як ніхто інший, а потім вона пішла від нас.

Offline yulchik

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 28 Серпень 2013, 16:01:39 »
Цікаво а що то за такий вчитель укр.мови? А за Чепіль я знаю, що вона працює в Києві в ліцеї. Ви молодці, що не платили гроші, а то вже зовсім всі охаміли. У мне складапється таке враження, що це не школа а бізнес проект де розводять батьків на гроші.

Offline 23Lesja

• Активна Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марянка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #32 : 28 Серпень 2013, 22:36:20 »
Цитувати
Ви молодці, що не платили гроші, а то вже зовсім всі охаміли.

правильно, якщоб всі не платили, то небулоб такого. а то ми самі навчили і самі винуваті. бо є такі батьки які з шкіри лізуть щоб тільки їхню дитину виділили з поміж інших, а їнші дивляться і собі хотять щоб їхня дитина не була обділена. і що хотіти, маємо те що самі створили

Offline yulchik

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #33 : 29 Серпень 2013, 09:01:45 »
На мою думку батьки які платять гроші і домовляються за оцінки своїм дітям роблять іх моральними уродами, які не будуть вміти добиватися чогось в цьому житті!!!! Але саме гірше те,що потім такі діти поступають в університети і йдуть кудись працювати!! І далі ..... біда,тому що спеціалісмтів у нас буде дуже мало. І ось так вони будуть гнити ціле життя під маминою спідничкою!!!