Автор Тема: Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням англійської мови  (Прочитано 13424 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kaсанка

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик та Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1
« Reply #34 : 29 Серпень 2013, 22:54:08 »
Школа №1 -одна з кращих у місті! Мій син навчається 4 роки ,перейшов у 5 клас . Інтер єр школи на досить високому рівні ! Вчителі також віддані своїй справі. Особливо на високому рівні англійська мова.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Галюська 27

• Своя Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Наталя 6 роки, Максимчи 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #35 : 03 Вересень 2013, 10:46:39 »
У мене сусіди теж віддали в першу. поки що нічого. Доречі цього навчального року набрали аж 5 класів перших, значить дають діток.

Offline Irysya

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +639/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #36 : 03 Вересень 2013, 13:02:46 »
моя сусідка забрала малу здається з школи, вона пройшла співбесіду в 5 школу.
каже, що вчителька як людина прекрасна, але як пише Оксана Kaсанка про той високий рівень навчання, то його взагалі не було
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
« Reply #37 : 03 Вересень 2013, 17:05:03 »
Я просто неприємно вражена негативними дописами про цю школу і дивуюся коли кажуть погана школа і тд.  d111школа це лише стіни ,все інше залежить від вчителя від дитини та самих батьків, ну не по вірю я ,що 5 школа краща за першу в кожній школі є 100відсотково і хабарники і не професійні вчителі чи просто підібрася клас де батьки з кожної дрібнички роблять проблему,мій син цього року першокласник цієї школи і я свідомо дала туди сина хоча е5-та школа нам ближче ,синочок зі школи приходить радісним і з великим бажанням чекає наступного дня щоб піти до школи і це для мене головне!

Offline Iren1978

• Активна Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія, Софійка
« Reply #38 : 03 Вересень 2013, 17:13:47 »
і ми теж з донечкою задоволені школою №1.шороші вчителі .ми вже в 7 класі і в дитини тільки самі кращі розповіді щодня.з великим захопленням йде зранку до школи.минулого року закінчили на відмінно,хоча ніколи і нікого не просила за оцінки ,школу я відвідувала тільки на батьківські збори.
url=http://mamka.info][/url]

Offline Keine Sorgen

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
« Reply #39 : 03 Вересень 2013, 21:17:46 »
А може то батьки замість того, щоб вчити дитину ходять домовлятися за бали  а потім розказують, що школи погані і нічого в них задурно не вчать?????? В нас тепер просто якись масовий психоз - дітей з першого класу пхають до репетиторів, уроки з вчителькою робити.... Я теж не вірю в те, що 1 школа така погана, як пишуть

Offline Irysya

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +639/-0
    • Награды
« Reply #40 : 03 Вересень 2013, 22:10:44 »
щодо того випадку, який я описала вище, то мені сусідка розказувала, що її дитина, прийшовши в 1 клас, добре читала, рахувала і писала. на уроках їй було не цікаво.
на питання мами, що робити, вчителька відповіла, хай дитина носить з собою художню книжку та читає її на уроці.
на мою думку, це не надто професійний підхід в такому випадку d104 дитина приходила зі школи без радісних емоцій, а з явним небажанням йти завтра до школи.
причому сама вчителька дуже добра людина. тому батьки, побачивши, що прогресу ніякого нема, вирішили перевести її в іншу школу.

погоджуюсь, що репетитори з 1 класу, то вже занадто d112 крім того, в кожній школі є свої підводні течії, тому що таке зараз наше сьогодення.
є і плюси, і мінуси, і тяжко визначити, що буде краще для дитини, бо ці всі ньюанси відкриваються тільки в процесі навчання.

але всі батьки роблять для себе свідомий вибір школи: тішитися з безперечних плюсів закладу чи миритися з тим чи іншим негативом.
і кожен допис в темі є чиїмось баченням тої ситуації, пережитим досвідом і тому має право на життя. Для того і є наша тема, щоб ми могли це все обговорити :)
отож, мамусям приємного спілкування!
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline 23Lesja

• Активна Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марянка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #41 : 03 Вересень 2013, 22:15:29 »
Цитувати
А може то батьки замість того, щоб вчити дитину ходять домовлятися за бали  а потім розказують, що школи погані і нічого в них задурно не вчать?????? В нас тепер просто якись масовий психоз - дітей з першого класу пхають до репетиторів, уроки з вчителькою робити.... Я теж не вірю в те, що 1 школа така погана, як пишуть

правильно кажете. ми провчились 9 років і я неможу нічого сказати поганого. моя дитина вже сьогодні другий день як в коледжі прикарпатському, то я змучилась рахувати скільки раз вона згадала про уроки в школі. згадувала не друзів з класу, а саме проведення уроків.

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
« Reply #42 : 03 Вересень 2013, 22:52:23 »
Ще хочу додати великий  плюс навчання в цій школі це те,що навчання ми не починали з ремонтів класу,збиранням грошей на нові меблі та миттям вікон все це було готове для початку нового навчального року в належному і до слова в досить хорошиму стані z4 я дуже була вражена цим,оскільки згадуючи садок і кожного року збирання коштів просто була шокована таким порядком! Щодо навчання погодьтеся мамусі програма одна на всі школи питання лише у вчителі і іі добросовісності а з ним може як поталанити або ж ні у кожній школі, ось тому таке різноманітні думок :xmm крім того все таки ця школа в рейтингу кращих шкіл міста вже кілька років підряд входить в 5-ку кращих шкіл, тож думаю не просто так

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #43 : 06 Вересень 2013, 13:56:13 »
Я вчилася у першій школі, тоді вона була ще російскомовною, останній рік перед роспадом СССР. Багато знайомих віддали туда вчитися своїх дітей. Конкурс ( якщо він там ще є), могли пройти не всі. Даш хабар, то візьмуть навіть дитину з значними мовними вадами. Однокласники моєї дочки, які є відмінниками без хабарів в школі, що поряд, не могли вступити до першої  школи без грошей. Одна дівчина, подруга дочки, медалістка цієї школи, не змогла цього року поступити на державне в Прикарпатський, на англ. мову, пішла на платне. То чого варта їхня медаль, якщо балли ЗНО не були відповідними  для вступу на державне? І ще, в тій школі в середніх та старших класах, дісципліна відсутня. В мене сусідка, учениця чи то 8 чи то 9 класу, завжди приходе, ще й не сама, трохи пізніше за першокласників. Я розумію, що мама піде в разі чого та домовиться с вчителькою... Ця школа багато років награно рахуєтся "престижною".

Offline 23Lesja

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 06 Вересень 2013, 22:47:54 »
Цитувати
Я вчилася у першій школі, тоді вона була ще російскомовною, останній рік перед роспадом СССР. Багато знайомих віддали туда вчитися своїх дітей. Конкурс ( якщо він там ще є), могли пройти не всі. Даш хабар, то візьмуть навіть дитину з значними мовними вадами. Однокласники моєї дочки, які є відмінниками без хабарів в школі, що поряд, не могли вступити до першої  школи без грошей. Одна дівчина, подруга дочки, медалістка цієї школи, не змогла цього року поступити на державне в Прикарпатський, на англ. мову, пішла на платне. То чого варта їхня медаль, якщо балли ЗНО не були відповідними  для вступу на державне? І ще, в тій школі в середніх та старших класах, дісципліна відсутня. В мене сусідка, учениця чи то 8 чи то 9 класу, завжди приходе, ще й не сама, трохи пізніше за першокласників. Я розумію, що мама піде в разі чого та домовиться с вчителькою... Ця школа багато років награно рахуєтся "престижною".

я вибачаюсь звичайно, але ви неправі. я згідна що є такі випадки коли купляють оцінки, але хіба це тільки в цій школі? також щодо дисціпліни, у всіх школах одинаково. у моєї знайомої доця в цьому році закінчила 11 клас в 5 школі, так з її слів вона "вибігала" всі оцінки доні з 6 на 11 балів. ЗНО вона здала середньо, на платне в прикарпатський пройшла. так що, по цьому випадку треба всіх судити так? ні. тому що одиниці такі, і в будь-якій школі. зокрема в першій школі дають можливість вчитись дітям без коштів, якщо дитина хоче вчитись, це я говорю з власного досвіду.

Offline Kerri

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 07 Вересень 2013, 17:53:46 »
Цитувати
зокрема в першій школі дають можливість вчитись дітям без коштів, якщо дитина хоче вчитись
  А що, в якійсь  не дають?

Offline 23Lesja

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 07 Вересень 2013, 23:17:56 »
Цитувати
А що, в якійсь  не дають?
дають звичайно. просто ви так категорично написали. виходить що в цій школі без грошей необійтись. може я не правильно зрозуміла, вибачаюсь

Offline Kerri

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 07 Вересень 2013, 23:39:51 »
Цитувати
виходить що в цій школі без грошей необійтись.
  А хіба ні?

Offline 23Lesja

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 08 Вересень 2013, 00:06:53 »
ну незнаю, за девять років навчання, якось ніразу не приходилось давати хабаря. так здавали гроші на різні потреби (благодійні, день вчителя і т.д.) алеж на ці потреби здають всюди. а за благодіні можете піти подивитись що зроблено в середині школи. ми ні єдиного разу за ці роки не здавали ні на ремонти, ні на дошки, парти, штори і т.д., як в інших школах здають. здавали кожного року по 250 грн. благодійних, у кого двоє дітей за двох 250, а більше то не здають. то за ці гроші поміняли в цілій школі вікна, всюди стоять деревяні двері (не пластикові чи паперові, а саме деревяні). також в середині добудували класи. майже у всіх класах нові меблі і т.д. ну що говорити це все можна піти і побачити

Offline Kaсанка

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик та Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #49 : 11 Вересень 2013, 16:08:58 »
А зараз доробляють в школі  євроремонт спортзалу та хореографічного залу ,такого точно ні в одній школі небачила

Offline yulchik

• All my dreams come true!!!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка
  • Ваше справжнє ім’я: юля
« Reply #50 : 13 Вересень 2013, 09:10:24 »
Дівчатка, вся наша держава це суцільна корупція. Так і в інших школах беруть хабарі і треба так само домовлятись за оцінки, але все потрібно робити в міру. а в цій школі деколи міра відсутня.