Автор Тема: Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням англійської мови  (Прочитано 13601 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ага

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
Re: Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1
« Reply #68 : 11 Червень 2014, 10:31:14 »
Цитувати
Мами їхні останні ночі взагалі не спрали. а на співбесіді без валерянки нікудм. Слава богу поступили
А що буває що хтось туди не поступає? Наскільки знаю Л.І. всіх бере, як треба клас добавить. Школа маленька тріщить по швам. Так вчителі нормальні. Але... Актового залу немає, учнів багато, тому часто змушені на фік.культурі, займатись в пилюці на вулиці, або не займатись коли дощ, компи старі. А англійська, ну не сильніше набагато ніж в інших школах, та й для того щоб щось знати ні один учень не обходиться без репетитора і курсів(ми брали вже з 4-го класу). А інші мови, дочка знімецької майже нічого не знає, але 10 поставили(перший рік вчимо,задаюсь питанням - брати репетитора чи ну її німецьку).

Я не "наїзджаю" на школу, ні в якому випадку, школа хороша як і багато інших шкіл, тому не розумію фанатизму з яким туди рвуться. Якщо б дочка захотіла, я б її перевела в їншу бо дуже далеко ходити після того як ми переїхали, але не хоче бо дружний клас. Ну і ніде правди діти, з такого маленького приміщення директорка вижимає по повній(але місця не хватає), іноді мрію щоб в неї було велике нове приміщення, о тоді б вона дійсно зробила школу ого-го :bo (Я вчилась в великих школах які на той час були нові і дуже класні 23 і 24 школах, тому ніяк не можу звикнути що тут актовий зал звичайний клас)

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #69 : 11 Червень 2014, 10:35:33 »
Моя доня поступила. На співбесіду її водила свекруха, бо я не могла вирватись з роботи d100 Тож що питали сказати не можу, але питали багато... я так нервувала, ніби сама маю якийсь важливий екзамен здавати d27
Цитувати
А що буває що хтось туди не поступає?
Цього року було дуже багато бажаючих. Набирають 4 класи - орієнтовно по 30 чол., тобто 120 дітей, а заяв було 170, наскільки я знаю... хіба ще один клас наберуть :xmm

Цитувати
школа хороша як і багато інших шкіл, тому не розумію фанатизму з яким туди рвуться.
d27 Аналогічно, з іншого кінця міста я б дитину однозначно не таскала в цю школу d104. Чула як багато хорошого, так і негативного. Я вибирала між 1ю і 13ю, бо вони посусідсву з моїм домом. І мені чомусь здалось, що перша краща d112 Якби дитина співбесіду сама не пройшла - шукала б інші варіанти шкіл, а не можливості таки її туди запхати d27
Кабінети дійсно манюсінькі, але загальне перше враження після батьківських зборів досить позитивне ;) Хоча грошей довелось здати чимало: табір, зошити, щорічний благодійний внесок d27 Але після садочку, в якому теж щороку проходять збори коштів, я до цього була готова :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline Ага

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #70 : 11 Червень 2014, 11:10:48 »
Цитувати
І мені чомусь здалось, що перша краща
Ну мені те ж так чомусь здається, напевне загальна атмосфера d112
Цитувати
Хоча грошей довелось здати чимало: табір, зошити, щорічний благодійний внесок
Ну це одноразова акція, раз в рік, а на протязі року так іноді щось батьківський комітет збирає, сума від прогресивності батьківського комітету залежить, та здебільшого  не багато. Але оті спец.зошити, з них дійсно багато зайвих, ну навіщо спец.зошит з малювання, де діти по контурах малюють, я відмовилась просто так з принципу, і на другий рік вже не купляли бо багато батьків були проти такого "навчання" малюванню. А зошити і книги з англійської дійсно так дорого коштують :(, бо  чоловік таки знайшов в інтернеті де їх продають і ті ціни дійсно такі.

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #71 : 11 Червень 2014, 11:13:13 »
На англійську ми ще не здавали d27 Сказали в вересні будуть знати що і як

Offline Ага

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #72 : 11 Червень 2014, 11:22:55 »
Тоді готуй "бабосики"  z5  Бо то дуже не дешево.

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
« Reply #73 : 11 Червень 2014, 13:38:16 »
Ми здавали на ці книжки 220 грн, це недорого оскільки вони на два роки! Крім того по таких книгах вчаться на курсах з іноземної що в 5 тій школі, дуже хороша програма та книги вони того варті!!! Цього року справді багато діток не пройшло, дуже великий наплив mish

Offline Ага

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #74 : 11 Червень 2014, 14:07:54 »
Неждана, а скільки вони класів набирали, бо я щось взагалі мишей не ловлю.
Цитувати
дуже хороша програма та книги вони того варті!
До англійської питань ніколи не виникало, ми задоволені, і вчителем і програмою. Але зараз вже в п"ятому класі до інших предметів деякі питання виникають, але нічого надзвичайного, як і в усіх школах.

Offline Неждана

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #75 : 11 Червень 2014, 15:51:50 »
Як і минуло року 5 класів по 30 дітей, однак " абітурієнтів" діток прийшло поступати ще на повних два класи) все таки школа майже в центрі тому така кількість дітей :xmm а англійська в нас йде по оксфордскій системі навчання, справді дуже хороший рівень) та й по інших предметах перша школа задніх не пасе :chitaju я закінчувала 13 школу , а свою дитину відвела в першу і на першому дзвоника зустріла купа однокласників котрі вчинили так же  d30

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #76 : 11 Червень 2014, 15:55:11 »
Значить таки добрали ще один клас? Бо дивилася списки - там було 4 класи :xmm

Offline Неждана

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #77 : 11 Червень 2014, 16:00:27 »
Юля, здається, так казала наша вчителька, можливо й тільки 4 класи, відверто я не перевіряла, лише поспілкувалася із нашою вчителькою вчора, бо ми, батьки, переживали як буде із розподіленям класів, дуже хотілось все ж у нашому залишитись d100

Offline Ага

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #78 : 11 Червень 2014, 19:31:00 »
Ні, Неждана ти напевне не помилилась z5 Любов Іванівна завжди так робить щоб "шухер" навести, а потім ще один клас добавляє. Коли ми йшли в перший то були тільки три, а потім четвертий з"явився.

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +72/-0
  • Щастя любить тишину. ..
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віра і Зеник
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #79 : 11 Червень 2014, 22:33:05 »
Цитувати
Коли ми йшли в перший то були тільки три, а потім четвертий з"явився.
А минулого року так ОПА і п'ятий перший клас набрався  d27
Хоча класний керівник Тетяна Юріївна в тому 1Д класі просто супер.. :bo :bo :bo
Це все чудесно - гарна школа, престижна, але ви мені вибачте дитину від 5-го класу посилати до науки по суботах, а посеред тижня - хто на яку годину хоче на таку і ходить..... бо в ту школу як у рукавичку - пхають і пхають.....
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ага

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #80 : 11 Червень 2014, 23:31:18 »
Цитувати
хто на яку годину хоче на таку і ходить....
Ну не хто коли хоче, а як в розкладі написано, і в суботу ходять щоб не було другої зміни, а так півтора d112

Offline Хрустя

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Доця 8 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Хоча нам до школи 5хв забрали дитину після першого семестру першого класу.Не хочу нікого образити ,але це не школа а розплідник хабарництва ,халатності безвідповідальності ...Не буду вдаватись в подробиці (кого зацікавить напишу докладніше) мені шкода потраченого часу в тій конюшні. :(   

Offline Муза

• Своя Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизаветка 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Згідна на всі сто відсотків! Ми не пройшли співбесіду туди, чому дуже рада! Виявляеться, оцінювали не знання, а прописку!

Offline Ага

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
,але це не школа а розплідник хабарництва ,халатності безвідповідальності ...Не буду вдаватись в подробиці (кого зацікавить напишу докладніше) мені шкода потраченого часу в тій конюшні.   
Напиши, дуже цікаво. Моя дочка в 6 класі і ні одного хабаря ніхто в нас  не брав, а тим більше не вимагав d107

Offline Iren1978

• Активна Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія, Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
моя старша донечка перейшла у 8 клас і за ці роки ніякого хабаря не давала нікому,останні два роки ще й з похвальним листом закінчила, я навіть на збори не завжди можу вирватись, а щоб ходити випрошувати чи купувати оцінки навіть мови нема.Дуже задоволена класною керівничкою Баріз Світлана, хоч теж не дуже втішна була минулого року що в суботу навчались, але ми якось це пережили.Побачим як буде цього року.
url=http://mamka.info][/url]