Автор Тема: Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням англійської мови  (Прочитано 12474 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ага

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
Цитувати
я навіть на збори не завжди можу вирватись, а щоб ходити випрошувати чи купувати оцінки навіть мови нема.
Аналогічно!  В мене є знайомий який дуже негарно про школу відзивався.Я була задумалась.  Перевів сина посеред року в 22 школу. Через місяць дзвонить чи не знаю я директора 22 школи, бо малий з кимось побився, вікно розбив, треба "рішити".  І ще був аналогічний випадок. Після цього не слухаю нікого. За 5 років в цій школі в моєї дочки і в мене ні одного конфлікту ні з ким не виникло.

Offline Муза

• Своя Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизаветка 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
А як тоді черга батьків після співбесіди, до кабінету директорки? І чому в списках дітей, що пройшли в школу одна кількість дітей, а 1 вересня наповнюваність класів набагато більша? Для чого було мучити дітей з "перевіркою" знань, коли частина батьків "домовлялися"???

Offline Ага

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
Цитувати
Для чого було мучити дітей з "перевіркою" знань, коли частина батьків "домовлялися"???
Що ви маєте на увазі під "домовлялись"?   Ми також були не пройшли і я не ходила до директорки та прийняли рішення створити ще один клас і нас в нього взяли, але до чого тут домовлялись. Якщо маєте докази вам не на форум, а в прокуратуру.  Бо інакше це виглядає як наклеп.

Offline Хрустя

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Доця 8 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
В моєму випадку було так. Директриса хабаря не вимагала (ішли ми через знайомих ) попали ми до ... (для когось вона корифей педагогіки) мабудь мою дитину вона незлюбила ,щодня були намьоки на моральне відшкодування ,мов що дитина розумна але непосидюча ,і часу їй на всіх не вистачає і таке інше ...а потім почався повний ігнор дитини(може за мало носили)вчителька англійської прямо сказала в очі якщо ви хочете щоб ваша дитина щось знала  платіть додатково . Останьою каплею стали синці на руці дитини від   вчительки фізкультури.Спочатку вона розказувала що дитина ураган і таке інше ...а коли їй продемонстрували  наслідки її (мусіла силою посадити на лавку) раптом всплила казочка про м'яч який летів у голову і вона рятувала мою дитину...  директриса обіцяла це так не лишати(виявилось це вже неперший випадок) перевести нас в інший клас і поміняти вчительку англійської ,тільки щоб ми сиділи тихо.Але всі знайомі мене переконали краще забрати дитину. Мотивую відсутність спортивного майданчика,не закрита територія зразу дорога ,перенаповнені класи , і багато інших нюансів .Колись це була одна з найкращих шкіл а зараз це...Моя сусідка працює в цій школі вчителькою її діти ходять в 23 школу і вона мене відмовляла від 1 школи попереджала що там всі люблять винагороду за свої старання .Звичайно є винятки як в будь якій школі ,і в цій є хороші відповідальні педагоги .Але я б нікому не радила 1 школу. Тут два варіанти або попасти на хороших вчителів (як писали вище ) або платити платити і ще раз платити.

Offline Муза

• Своя Мамка
    • Награды
А пройшли в іншу спецшколу, без стояння в черзі до деректрис d41 

Offline Хрустя

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Доця 8 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
 Особисто ми домовлялись і я цього не приховою ,в нас час на жаль це типова практика .Повторюсь всьому є винятки.От коли ми переводились в іншу школу ми вже ніским недомовлялись і ні копійки нікому не дали.Класна керівничка ніразу ненатякну на додаткову винагороду і сама з дитиною додатково займалась (безкоштовно) щоб надолужити згаєне в 1 школі ...

Offline Муза

• Своя Мамка
    • Награды
Ми писали заяву ще в одну спецшколу, і ніхто не вимагав довідку з місця проживання і про склад сім'і! Виходить, що якщо ти прописана в іншому районі, е підстави, відмовити в прийнятті в школу, принаймі мені так сказали!

Offline NourElShams

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Я закінчила цю школу в 2006 році, дуже задоволена, ніколи нікому хабарів не давала і не відчувала дискомфорту ні від вчителів, ні від дітей через те, що я не з багатих. Школа дає дійсно хороші знання з англійської мови, знання з інших предметів залежать від бажання самих учнів. Я закінчила школу з дуже хорошим атестатом, не заплативши жодного хабаря. А здавати кошти на ремонти, балодійні внески, свята, екзамени думаю потрібно всюди.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline LenusikCiplya

• Свідома Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юра , Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Єлена
Re: Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1
« Reply #93 : 02 Жовтень 2014, 10:59:35 »
У мене старший син ходить в цю школу, в третій клас.Нам дуже повезло з вчителькою.Дуже нею задоволені і школою також.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #94 : 08 Грудень 2014, 10:24:13 »
А які хороші вчителі цього року будуть набирати першачків?

Offline Галюська 27

• Своя Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Наталя 6 роки, Максимчи 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
і мене цікавить може хто знає  вчительку хорошу що набирає першоклосників. Пишіть в пр.

Offline Ulana

• Свідома Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарик, Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
:flv Вчора подали заяву angel1

Мої телефони 0501777549 або 0972472215

Offline yulchik

• All my dreams come true!!!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка
  • Ваше справжнє ім’я: юля
« Reply #97 : 03 Березень 2015, 12:47:01 »
Цього року буде брати дуже класна вчителька Авраменко Світлана Генадівна. В мене сусідки мала зараз закінчує 4 клас в неі. І дуже задоволені.

Offline Наталя.

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія 9 років,Максим 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #98 : 10 Березень 2015, 00:55:16 »
Дорогі мамочки!!!хто знає,що саме питають на вступній співбесіді?Буду дуже вдячна за відповідь.

Offline LenusikCiplya

• Свідома Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юра , Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Єлена
« Reply #99 : 10 Березень 2015, 07:30:20 »
Ми зараз в 3 класі.На співбесіді проходили психолога, то діти заходили самі, але знаю, що треба було намалювати людину і ще щось.З англійської ( в мене малий до школи ніде нею не займався)треба було повторити за вчителям , дивились на вимову, тих хто щось знав( вона питалася чи займалася десь дитина) питали елементарні слова.Читати ( по- украінські) не вимагали, тільки назвати букви в слові, але малий зразу слово прочитав, то більше й не питали.І ще були загальні питання, цікаві, наприклад:Що роблять з борошна?Малі відповідали хто що:піцу, вареники.То вчителька сміялась, що ніхто не сказав - хліб.Нічого складного не було, перед співбесідою в школі взагалі то весів перелік, що дитинка має знати  :)

Offline Наталя.

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія 9 років,Максим 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #100 : 10 Березень 2015, 07:52:49 »
Дуже дякую))))

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #101 : 10 Березень 2015, 20:43:44 »
М
Цитувати
алі відповідали хто що:піцу, вареники.То вчителька сміялась, що ніхто не сказав - хліб.Нічого складного не було, перед співбесідою в школі взагалі то весів перелік, що дитинка має знати 
я задала це питання своїй дитині, то він сказав - хліб, булочки, батончик  :hi
[/url]