Автор Тема: Робота після декрету.  (Прочитано 30427 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Natali24Автор темы

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
  • Мама принцеси!
    • Награды
Робота після декрету.
« : 16 Січень 2010, 21:45:36 »
А ви будете повертатись на свою роботу після декрету, чи будете шукати щось інше?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
Re: Робота після декрету.
« Reply #1 : 17 Січень 2010, 11:28:23 »
Мені ще у декреті сидіти більше 2-ох років. У декретну відпустку пішла зі школи, а прийду на роботу у іншу організацію, нещодавно оформила перевід. У школі теж було добре працювати, не зважаючи на сувору адміністрацію зі своїми "причудами", але треба рухатись далі по кар"єрі. А поки що працюємо в поті чола у декретній відпустці. d27

Offline Ромашка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
« Reply #2 : 17 Січень 2010, 12:16:24 »
Роботодавці (не бюджетні організації) не хочуть брати післядекретних працівників, бо дітки попадаючи в дитячий садок починають часто хворіти. І мама буде більше часу вдома проводити ніж на роботі. d104

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #3 : 24 Січень 2010, 13:33:52 »
Я на своїй роботі на пів ставки працюю з вільним графіком (спілкуємося по інтернету і телефону, я тільки ходжу здавати звіти квартальні), але хочеться вже щось новіше і цікавіше, як писали дівчата - рухатися далі, та зараз головне дитина, а потім з кар"єрою буде видно.

Offline Сніжана

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
« Reply #4 : 24 Січень 2010, 13:40:21 »
Робота з вітльним графіком - це мрія!  ;)

Але з іншого боку - вимагає самодисципліни.  d112

Offline Сніжана

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
« Reply #5 : 24 Січень 2010, 14:31:43 »
От таку от статтю знайшла. Які у вас думки на рахунок цього?

-------------

Успішний бізнес для мами з немовлям: це може кожна

У період вагітності та догляду за дитиною цілком можна організувати свій бізнес. Так-так - не дивуйтеся. Канув у небуття той стереотип, коли здавалося, що бізнес - це щось нереальне, важке, затратне і тільки для чоловіків.

Період вагітності, а потім догляду за дитиною - це прекрасний час, коли жінка нарешті отримує тривалий заслужену відпустку і може зайнятися собою та дитиною .

З одного боку, це відповідний час, коли можна згадати всі свої інтереси, зробити те, що ніяк не вдавалося раніше. З іншого боку, чим більше часу проходить, тим сильніше зростає почуття тривоги: роки йдуть, стаж не йде, професійний ріст зупинився, сумніви в собі наростають і наростають.

Навколишні охають і ахають: «Як же ти будеш? .. Це так важко на роботу повертатися! »

Вас все більше затягує вир постійної тривоги. Та й зміцнити сімейний бюджет додатковим заробітком не завадило б. І дитина здається в дитячий садок на виховання чужих тьоть, а мама знову виходить на роботу, тому що так належить і тому що більшість так живе.

І зовсім не багато хто замислюється про те, що вони втратили час, який можна було б провести з подвійною користю: не тільки виносити і виростити дитину, а й організувати свій бізнес. Так-так, свій бізнес! Не дивуйтеся. Канув у Лету той стереотип, коли здавалося, що бізнес - це щось таке дуже нереальне, важке, затратне і тільки для чоловіків. У наші дні можна заробляти гроші, навіть не відходячи від комп'ютера. Головне - це почати думати в цьому напрямку. Є багато ідей, для яких не потрібен стартовий капітал, офіс і так далі. Вам в це не віриться? Ну, це поки що. Але ж прикладів цього достатньо.

Що в підсумку ви можете отримати?

1. Власна справа, що приносить стабільний прибуток
2. Ви будете працювати не з 9 до 18, від вихідних до вихідних, а рівно стільки, скільки вам захочеться
3. Вам не треба буде шукати роботу і працювати на «дядька»
4. Ви зможете стільки ж часу проводити з дитиною, а не «спихати» її в дитячий садок тільки тому, що мамі треба буде ходити на роботу
і так далі.

Багато мам кажуть, що за той час, поки сидиш удома, відкривається друге дихання. Хочеться творити і винаходити щось нове. Тільки одні не звертають уваги на ці думки і ніяк їх не використовують, а інші починають займатися своєю справою, яка в підсумку переростає у стабільний бізнес. Це ж так важливо: зрозуміти себе, свої бажання.

Ось, що говорить одна з бізнес-мам, Катерина: «По собі знаю, що вагітність - це як двері в новий світ, вона відкриває потаємні таланти, здібності, змушує переглянути свій спосіб життя. Так сталося і зі мною - коли народилася моя маленька, мене просто пробило на творчість. Перші безсонні місяці зовсім не вистачало часу, але пізніше вдалося реалізувати безліч ідей - головним моїм заняттям стало створення авторської біжутерії. Це виявилося таким приємним заняттям - бачити, як у твоїх руках народжується краса, спочатку дарувати цю красу друзям, а потім з'явилися люди, які захотіли її купити. Ось це був ривок! Це дивно, але буквально за пару місяців у мене з'явилися постійні клієнти, які приходять знову і знову, хтось просить вислати прикраси поштою.

Загалом, я навіть не очікувала, що мої здібності розвинуться в такому незвичному для мене напрямку! І я дуже рада, що на роботі мені дозволили сидіти з дитиною до 3 років, тому що я сподіваюся за цей час зміцнити свої позиції і не повертатися туди. Я дуже рада, що можу не їздити щодня в метро, втрачаючи 2 години на дорогу, що мені не потрібно висиджувати час до кінця робочого дня і що я можу займатися тим, що приносить мені не тільки дохід, але і величезне незрівнянне задоволення! Бажаю всім матусям удачі - хто хоче знайти, той знайде, а дитина - величезний стимул стати кращою і забезпеченішою! »

Ще одна бізнес-мама, Ольга та її сайт з продажу слінгів. Донечці Ольги 1 рік 8 місяців. І саме за цей час Ольга створила свій успішний проект. Спочатку користувалася слінгом сама, потім друзі стали просити шити слінги для них, а потім Ольга знайшла невелику швейну фабрику, замовила у них партію слінгів, придумала свою торгову марку. На даному етапі її слінги продаються в багатьох інтернет-магазинах і у багатьох містах. Подивіться в Інтернеті сайти, які продають слінги та одяг для годуючих мам. Хто їх творці? В основному - це жіночі бізнеси, створені під час декретної відпустки.

Або інший приклад - Олена Зеніна. Півтора роки тому вона організувала «Фірму комп'ютерного сервісу». Досягла поставленої собі цілі: дохід відповідає рівню зарплати до звільнення з попереднього місця роботи. «Найважче - вірити в себе, не грунтуючись ні на чому. Найважче було перші три місяці. Робиш щось, і тиша, робиш - і нічого, робиш - і пустота. Врятували мікрокроки. Будь-яка дія можна розбити на кроки, а їх - на мікрокроки, потім вибрати те, що можна зробити і ... зробити ».

Про таких жінок треба говорити і писати. Їх досвід дає можливість молодим мамам повірити в себе, зайнятися улюбленою справою на радість собі, своїй сім'ї, сімейному бюджету.

Існують дві основні проблеми, які гальмують нас на шляху до своєї справи. (Те, що для бізнесу не потрібен стартовий капітал, я вже навіть не говорю, тому що в Інтернеті купа прикладів створення бізнесу з нуля)
Перше - це пошук ідеї і друге - податки та бухгалтерія, які здаються нам непрохідною хащами!

Поговоримо коротко про ідею бізнесу або про пошук саме своєї справи.
Для початку потрібно всього лише на-всього поселити в своїй свідомості ту думку, що займатися чимось своїм і заробляти гроші для вас в принципі можливо! І не тільки можливо, вам дійсно було б цікаво цим займатися.
Далі, як тільки ця думка оселиться у вашій свідомості, вам треба буде навчитися знаходити ідеї. Це зовсім не складно, як здається на перший погляд. Як би це банально не звучало, але гроші лежать у нас під ногами, ми просто їх не помічаємо.

Ідея до вас може прийти зовсім несподівано, треба просто уважніше дивитися по сторонах, прислухатися. Помічайте, що не влаштовує оточуючих, що не влаштовує вас, тому що можна зробити на цьому бізнес.

Мене колись дуже вразила одна ідея. Як чоловік заробив на аналізах. Так-так, на тих самих аналізах, про які ви подумали, які здають в лікарню.
А справа була в такий спосіб. У цієї людини була вагітна дружина, і на останніх місяцях її вагітності йому особливо часто доводилося носити її сечу в баночці до лікарні. І ось йшов він якось рано вранці, взимку в заметіль і думав: «Ну чому всі зараз сплять, а мені доводиться тягтися в цей холод на інший кінець міста? Ех, приїхав би до мене хто-небудь додому, забрав би цю баночку, то я б рублів 150-200 віддав би, тільки б самому не йти ». СТОП!

Ось вам і ідея. Інша би людина не помітила цього чи б не звернула уваги, але наш герой не просто подумав про це, але і зробив.
Причому він тільки організував процес, домовився з лікарнею, щоб дозволили повісити оголошення про прийом аналізів (а там же охочих багато і за довідками для басейну і т д.). Посадив диспетчера на телефон, взяв водія-сусіда, який був з машиною, але без грошей, і йому було все одно, чим займатися. Зробив герметичний ящик. І цей водій їздив, забирав аналізи і відвозив їх до лікарні.

Чоловік з цього проекту мав півзарплати на день. Один раз організувавши цей процес, весь інший час він просто сидів удома і зустрічав водія з грошима.

І таких ідей ДУЖЕ БАГАТО!!

Що вам заважає озирнутися по сторонах і теж почати діяти?

Пам'ятайте, що ваше життя, тільки в ваших руках і поліпшити його можете тільки ви самі. Головне - щось робити для цього.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #6 : 26 Травень 2011, 19:43:00 »
Робота з вітльним графіком - це мрія!  ;)
угу, в  мене була раз робота з вільним графіком. В результаті була зайнята 14 годин 6 днів на тиждень.

Offline nadja_fr

• Свідома Мамка
  • Репутація: +6/-0
  • Мій солоденький синочок)))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослав 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #7 : 26 Травень 2011, 21:14:25 »
Ой дівчата я вже 31 травня виходжу на роботу.Зразу хотіла йти, бо надоїло сидіти дома, а тепер не дуже, за три роки так розслабилася, не знаю як буде дальше d143. В мене директор - мій свекор, дома нормально, а на роботі строгий начальник, вже сказав готуйся!  d111

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #8 : 27 Травень 2011, 01:53:50 »
А мені до кінця декрету ще 8 місяців. Я пішла в декрет з біржі і тому мушу туди повертатись і шукати роботу, бо "фінанси співають романси"! А я хочу сидіти дома і виховувати дітей, доглядати і т. д.
Я теж мрію про роботу вдома, так я могла б об"єднати 2-в-1 роботу і догляд за сім"єю

Offline lubochka

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анютка, Владик, Вероніка.
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
« Reply #9 : 01 Листопад 2011, 19:39:55 »
Я також після дикретної відпустки хотіла виходити на роботу, але поставили такі умови що нема куди, і я продовжила дикрет ще на рік, і буду шукати щось нове.

Offline Lesy@

• Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #10 : 02 Листопад 2011, 10:26:24 »
я була на декретному місці, так що і мене чекає пошук нового місця роботи, але поки що нічого підходящого не знайшла, тому ще сиджу дома :(

Offline марсіанка

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аніта і Софія
  • Ваше справжнє ім’я: маряна
« Reply #11 : 02 Листопад 2011, 10:30:29 »
я вже дома 5 р. сиджу дуже набридло . хочу десь йти на роботу . але покищо вчуся і набиваю руку )) але з весни вже буду на роботі .
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]мої ангелятка ...

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #12 : 19 Листопад 2011, 20:31:51 »
ох, і в мене на Різдво декрет закінчується  d16  на роботі мене не чекають, напевно прийду 10 і звільнюсь...  :(   
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Вітка-Квітка

• Своя Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ерік,Заріна.
  • Ваше справжнє ім’я: Віта
« Reply #13 : 19 Листопад 2011, 20:39:55 »
А ще навіть не встигла попрацювати,після інституту відразу завагітніла,навіть незнаю,де би хотіла працювати.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #14 : 19 Листопад 2011, 20:46:03 »
Юля, будеш дома ще трохи сидіти?

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
« Reply #15 : 19 Листопад 2011, 21:00:09 »
А я вже дууже хочу на роботу! 2 роки працювала на фірмі - сказали, що чекатимуть з першого декрету, а я їм - сюрпрайз:відразу в другий декрет d27 Фірма приватна, після 6 років сидіння вдома не знаю чи приймуть... d130
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
« Reply #16 : 19 Листопад 2011, 21:03:12 »
я зараз, Ліля, просто в такому стані - немає ніякої опори під ногами, в житті повний хаос, я розгублена зовсім. так хочеться якоїсь роботи, а я навіть незнаю куди податись  d104  та ще й я просто не уявляю як можна справлятись з дитиную, домом і роботою одночасно???????? просто у мене зовсім немає підстраховки на випадок хвороби дитини або затримки на роботі, чоловік додому повертається в 8 вечора.
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!