Автор Тема: Робота після декрету.  (Прочитано 30403 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +367/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
Re: Робота після декрету.
« Reply #68 : 26 Травень 2012, 14:51:07 »
так, Юля, і у мене така проблема виникне ми самі і без бабусь і дідусь, тато працюючий, теж думаю як воно буде....але має якось вирулитись ситуація,як кажуть тупіка нема, просто вихід по різному виглядає  d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
тримаю на руках два щастя.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #69 : 26 Травень 2012, 14:56:31 »
знаю, знаю, просто так смішно чути - що зараз роботи навалом і видно бажання в мами немає, раз вона дома сидить. а те що з дитиною тебе брати на роботу нехочуть і відпускати на 15 хв. раніше шостої ніхто небуде. а додому прийти з садка, магазина і зробити вечерю і що далі? впасти мертво?... d141  ай, навіть писати небуду далі бо така болюча тема. усі ці теоретичні слова мене просто дістали  :(
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 9 років
« Reply #70 : 26 Травень 2012, 16:03:31 »
Цитувати
що робити те, що до декрету не хочу, вже мені якось не цікаво,
так ти права...мені здається що мені моя робота...вже просто не цікава...що я просто не зможу і не схочу віддаватися їй так як раніше....справді не хочу!
Цитувати
взагалі то я повертатись на роботу свою нехотіла з однієї великої причини - я змінилась, а мене там такою незнають.
і мене не знають...і я їх не хочу знати ....бо нова я їм не сподобаюся це 100 %

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 9 років
« Reply #71 : 26 Травень 2012, 16:09:10 »
ви порадите "начхати" ....та я так не можу...багато на що можу ...а ось на роботу ні...бо від цього залежатиме усе...адже я проводитиму там багато часу...а щоб було добре проводити той час...як мінімум має бути комфортно, а мені не комфортно якщо нема поважного відношення від керівництва, чи гармонії між персоналом...для мене чомусь це найголовніше...бо від цього залежить моя продуктивність праці і бажання працювати....

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #72 : 26 Травень 2012, 16:27:45 »
Я думала, що то я одна така, що змінилася під час декрету.
Я коли йшла в декрет, то планувала повернутись на свою роботу, вона мені подабалась, колектив і директор влаштовували. А зараз я хочу чогось іншого, хочу роботу "для душі" і на стару роботу не хочу повертатись.
І ще переживаю тим питанням, що на роботу мені виходити в кінці липня наступного року, а дитину коли в садок давати, з червня?

Offline rosco

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +186/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #73 : 26 Травень 2012, 16:34:16 »
Цитувати
І ще переживаю тим питанням, що на роботу мені виходити в кінці липня наступного року, а дитину коли в садок давати, з червня?
і мене це питання турбує, бо мені теж виходити на роботу у липні, а садочок починає працювати з кінця серпня і де тих дітей діти поняття немаю, та ще плюс малого треба буде перший час водити тільки по пів дня, щоб привик до садка.
А роботу втрачати нехочу, бо люблю її і вона державна.

Offline NourElShams

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #74 : 06 Липень 2012, 20:06:05 »
А хтось вертався на ту ж саму роботу, де працювали до декрету? Чи це не реально у нашій країні? Звільняти вагітну і молоду маму ніби і не можна, але є багато нюансів. В мене, від коли я завагітніла, робота це поки що одна з найбільших проблем. Хоча, як мені здається, там ще поки що навіть не здогадуються про мій стан d108 Постійно сушу голову як повідомити на роботі, як там будуть реагувати на вагітність і на мою відсутність у майже 5 місяців.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
« Reply #75 : 07 Липень 2012, 00:42:17 »
Я теж спочатку думала 5-6 місяців, а вийшло 3 роки d30

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
« Reply #76 : 07 Липень 2012, 01:00:55 »
Цитувати
А хтось вертався на ту ж саму роботу, де працювали до декрету? Чи це не реально у нашій країні? Звільняти вагітну і молоду маму ніби і не можна, але є багато нюансів. В мене, від коли я завагітніла, робота це поки що одна з найбільших проблем. Хоча, як мені здається, там ще поки що навіть не здогадуються про мій стан  Постійно сушу голову як повідомити на роботі, як там будуть реагувати на вагітність і на мою відсутність у майже 5 місяців.
щось нічого не зрозуміла d130 в смислі 5 міс? ви плануєте  після тих післяродових днів виходити на роботу? там дається 70днів до пологів і 56днів після пологів якщо кесарський то 70.  як це не здогадуються про вагітність то що не замітно? і які ви маєте на увазі нюанси? жінка вагітна, дається їй тих 126днів відпустки в звязкуз вагітністю і пологами, далі народила йде в декрет має повне право брати 3 роки декрету! які ще можуть бути нюанси?

Offline Олюсик

• При желании , и до неба можно дотронуться.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +714/-0
  • Стоит только захотеть )
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка 6 років, Арсенчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #77 : 07 Липень 2012, 01:11:10 »
Цитувати
Я теж спочатку думала 5-6 місяців, а вийшло 3 роки
Я з першою вагітністю теж думала, що до року максимум і на роботу d30
З того всього вже пішла в другий дектрет d140
Офіційно оформлена на двох роботах і на обох в декреті d108

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #78 : 07 Липень 2012, 01:50:14 »
Ну я вже теж в другому :) Ми плануєм, а доля вирішує ;)

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
« Reply #79 : 07 Липень 2012, 08:11:08 »
Я вийшла на роботу якраз після закінчення тих 126 днів і ще мала 28 днів відпустки, тобто відпустку по догляду за дитиною до 3-х років я взагалі не оформляла. Тому це звичайно реально, але я одразу обговорила це з своїм начальником. А якщо ви для чогось приховуєте вагітність, а потім поставите перед фактом, що йдете в декрет, то велика імовірність, що вас не захочуть взяти назад d112, а офіційну причину для того, щоб звільнити завжди можна знайти.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #80 : 07 Липень 2012, 08:18:34 »
Цитувати
А хтось вертався на ту ж саму роботу, де працювали до декрету? Чи це не реально у нашій країні? Звільняти вагітну і молоду маму ніби і не можна, але є багато нюансів. В мене, від коли я завагітніла, робота це поки що одна з найбільших проблем. Хоча, як мені здається, там ще поки що навіть не здогадуються про мій стан  Постійно сушу голову як повідомити на роботі, як там будуть реагувати на вагітність і на мою відсутність у майже 5 місяців.
ЧОму не реально. Реально. Я точно знаю, що вийду на ту ж роботу, що і працювала. Правда я на державній роботі. Але моя кума в приватника працює, то теж в цьому плані все нормально.

Offline NourElShams

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #81 : 07 Липень 2012, 19:58:29 »
Oksana_RusЯ так само хочу 126 днів плюс звичайна відпустка. Треба ж і на роботу ходити, гроші заробляти. Як піду на більше, то точно вже не попаду на ту саму роботу.
Я вагітність не приховую, спитали би - сказала б. А так поки що ніяких питань, навіть натяків не було, та й по мені не дуже видно. Стала рівно, випрямила спину, втягнула живіт і як ні в чому не бувало))) В мене ще на роботі такий графік вигідний, як раз для вагітних.Один вихідний серед тижня. Ще ні разу з роботи не відпросилась до лікаря. Все встигаю за вихідний)))Самій якось не зручно починати про вагітність розмову. :8 Навіть не уявляю як сказати. Може хтось поділисться як повідомляли таку новинуна роботі?
Natalya А нюанси такі,що хоч не мождна звільняти вагітну, але можутиь створити такі умови,що вагінта сама звільниться. У нашій країні все можливо.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #82 : 08 Липень 2012, 00:52:14 »
NourElShams, ну я зразу ж після першого узд прийшла окрилена на роботу і сказала, що маю важливу новину d101 d41, я була така щаслива, що мені ніхто нічого не міг сказати, лиш d143 і сказали, що тут зробиш, це напевне твоє покликання - діти d27 Хоч і на мене з надією чекали три роки, а тепер ще на три пішла, так толком і не попрацювавши, але в мене трохи інше, я не привязана до місця, схочу - можу дома потрохи брати щось робити, та й деяка робота постійно є, головне хотіти, чого про мене зараз не скажеш d100

Offline yarina

• Активна Мамка
  • Репутація: +41/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Наталя 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #83 : 09 Липень 2012, 14:00:59 »
я працюю у приватника, коли донечці виповнилось  6 місяців я вийшла на роботу, (нам не ставало грошей)  малій зараз рочок  я б зрадістю зараз посідила дома, і  тепер я розумію для чого дають декретну відпустку

Offline Валерівна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +322/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся, Даринка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #84 : 20 Серпень 2012, 12:43:10 »
Дівчата, підкажіть, хто знає: до 9 вересня я у декрутній відпустці, 1 вересня планую виходити на роботу, чи потрібно щось повідомляти у соцзабез?  d104
бо, коли заповняєш документи, там дописувалось щось типу "у разі виходу на роботу зобов'язуюсь повідомити за 2 тижні" (дослівно не згадаю  d27)