Автор Тема: 11 продуктів, найбільш корисних для здоров’я. Секрети гарного здоров'я та активного довголіття  (Прочитано 6771 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline karolinaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +171/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
1. Буряк: дуже корисний овоч, який містить багато вітамінів та мікроелементів.

Смакує найкраще: сирим, потертим на терку – варений овоч втрачає вітаміни.

2. Капуста: автор зазначає, що овоч містить мікроелементи, корисні для людей, хворих на рак, та й здоровим не завадять.

Смакує найкраще: свіжа нашаткована капуста в салаті.

3.Мангольд: довге листя і стебла мангольда містять багато вітамінів К, А, Е, а також натрій, магній калій.

Смакує найкраще: нарізане листя, приправлене маслиновою олією – вітамінний салат.

4. Кориця: має високі антимікробні та антиоксидантні властивості.

Смакує найкраще: кориця чудово підходить як до гострих м’ясних страв, так і для солодких десертів. її додають у каву та в різноманітні маринади.

5. Гранатовий сік: гранатовий сік знижує тиск і є хорошим антиоксидантом.

Смакує найкраще: просто пийте.

6. Чорнослив: вітаміни добре зберігаються у сухофруктах.

Смакує найкраще: додає особливого смаку м’ясним стравам.

7. Гарбузове насіння: найпоживніша частина гарбуза, яка містить магній.

Смакує найкраще: смажене гарбузове насіння – як легка закуска чи компонент салату.

8. Сардини: містять залізо, магній, фосфор, вітамін В та інші вітаміни.

Смакує найкраще: обирайте сардини з олією та спробуйте їх на тостах, у салатах або просто з цибулею.

9. Куркума: «суперзірка» спецій має протиракові властивості.

Смакує найкраще: з яєчнею або просто в салаті.

10. Заморожена чорниця: на думку деяких фахівців, заморожування знищує певну кількість корисних речовин в овочах і фруктах, проте це не про чорницю. Її ягоди смачні й корисні весь рік, морожені чи свіжі.  

Смакує найкраще: змішана у блендері з йогуртом, сиром чи молоком.

11. Консервований гарбуз: некалорійна і корисна їжа.

Смакує найкраще: якщо додати трішки олії та спецій за смаком.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
добірка класна, головне, все з нашого укранського раціону. Ніяких там авокадо чи червоної ікри  z4 Лиш знаю, що помідори також дуже радять їсти, яблука і крупи.

Offline Natalysuk21

• Дива трапляються!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +101/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
А ще кажуть що дуже корисна клубніка,її за сезон треба стільки зїсти щоб наїстися на цілий рік!!! :) :) :)
та і взагалі всі ягоди корисні!!!

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Знайома медсестра говорить, що саме найбільшу користь нам приносять і краще засвоюються ті овочі і фрукти, які ростуть в нас.

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +464/-0
    • Награды

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline ксюня85

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
корисні сезонні фрукти та овочі яких потрібно своєчасно добре поїсти  :) а серед круп -гречка яка повинна бути в раціоні як дорослих так і дітей чи не щодня.

Offline karolinaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +171/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Секрети гарного здоров'я та активного довголіття

Як підтвердили вчені з Університетського госпіталю Женеви, якщо ви не використовуєте ліфти і ескалатори, а піднімаєтеся по сходах, то ви значно коригуєте кров'яний тиск, зменшуєте жирові відкладення і поліпшуєте загальний стан свого здоров'я. Які ще є секрети доброго здоров'я та активного довголіття? Про це читайте нижче.

Ні для кого не секрет, що регулярне виконання фізичних вправ (нехай навіть по 30 хвилин в день) допомагають впоратися з ожирінням, серцево-судинними захворюваннями, інсультом і навіть рак. Крім того , однак, є багато інших простих заходів, які ми можемо зробити, щоб продовжити собі життя.

1. Регулярно займайтеся сексом! Активна статеве життя сприяє зниженню рівня холестерину і прискоренню кровообігу. Крім того, під час сексу організм виробляє більше гормону щастя ендорфіну. Особливо корисний секс вранці, тому що тоді рівень цукру в крові достатньо низький, щоб тіло змогло легше переробити його в енергію. Накопичені раніше калорії згорають легко і швидко - ви завжди знаходитесь у формі і не обростає зайвим жиром.

2. Смійтеся! Вчені кажуть, що сміх протягом 15 хвилин в день продовжує життя на 8 років.

3. Їжте більше помідорів! Згідно з останніми розрахунками, щоденне вживання декількох помідорів зменшує ризик серцево-судинних захворювань на 30%.

4. Тренуйте мозок! Це та ж м'яз, що атрофується без постійних тренувань. Вирішуючи періодично важкі завдання, ви зрозумієте, що з кожної ситуації є вихід.

5. Включіть в свій раціон більше овочів! Природа зробила так, що вітаміни в них не зникають з часом, а можуть накопичуватися в організмі. Буряк, наприклад. - Ідеальний засіб для зниження холестерину, вона знижує ризик інсульту. Морква ж є корисною для зору і знижує ризик остеохондрозу.

6. Здавайте кров! Було доведено, що донори крові (особливо це актуально для чоловіків) до 17 разів рідше страждають від серцево-судинних захворювань .

7. Спілкуйтеся більше зі своїми дітьми! Фахівці з Гарвардської медичної школи довели, що тісний зв'язок з матір'ю нормалізує склад крові, а також допомагає у боротьбі проти зловживання алкоголю.

8. Слухайте класичну музику! Наприклад, музика Бетховена знижує кров'яний тиск і знімає головний біль, говорять вчені з Оксфордського університету.

9. Танцюйте сальсу! Всі танці дуже корисні для здоров'я, але саме сальса дозволяє спалювати більше 400 калорій на годину.

10. Знайдіть собі пару! Як показали дослідження, сімейні чоловіки і жінки в середньому живуть на три роки довше, ніж самотні.

11. Не будьте рабами поширеної думки! Ви будете жити довше, якщо на вас не буде впливати те, що інші думають і говорять про вас. Менше досвіду - менше стресу.

12. Їжте хлібні кірки! Вони містять у 8 разів більше антиоксидантних та протипухлинних речовин, ніж є в нашому організмі.

13. Уникайте різких рухів! За даними японських дослідників, різкі болі збільшують ризик отримати серцевий напад у людей з підвищеним кров'яним тиском. Виходячи з природи нашого тіла, ми інстинктивно реагуємо на раптові стимули, як попередження про небезпеку - організм відразу випускає більше адреналіну.

14. Дбайте про чистоту вдома! 20 хвилин очищення вікон буде спалювати 80 калорій, чищення килимів пилососом допоможе спалити 65 калорій. До того ж, психологи всього світу підтверджують, що в чистому та охайному будинку вам буде затишно і приємно. Це теж підвищує індекс здоров'я і додає сил.

15. Зверніться до віри! Було доведено, що люди, які часто відвідують церкву і вірять в Бога, живуть довше. Вони більш розслабленим і щасливі, у них менше стресів і проблем, що руйнують здоров'я.

16. Завжди прагніть дізнатися щось нове! Багато довгожителі вважають, що завдячують своїм довголіттям здатності грати на музичному інструменті або вивчати іноземні мови.

17. Бережіть зуби! Нове дослідження показує, що хороша гігієна порожнини рота здатна продовжити життя як мінімум на 6 років. Рівень токсичних бактерій, що викликають серцево-судинні захворювання, знижується з кожною чищенням зубів.

18. Отримуйте достатню кількість сну, але не спите занадто багато! Дослідження американських вчених доводить, що довга життя забезпечена людям, які сплять сім годин на добу - не більше і не менше.

19. Заведіть домашнього вихованця! Це дозволить зменшити сприйнятливість до стресу, тому ви зможете тримати артеріальний тиск у межах норми. До того ж клінічно доведено терапевтичний ефект від спілкування з тваринами. Особливо з собаками, кішками та кіньми.

20. Киньте палити! Якщо вам потрібна ще одна причина, то ось вона: куріння - найпоширеніша причина ранньої смерті. Це статистика, офіційно підтверджена в усьому світі. Адже такої дурної смерті можна легко уникнути.

21. Живіть за межами центру міста! Було доведено, що ті, чий будинок знаходиться за межами галасливих і жвавих вулиць, дивляться на життя більш позитивно.

22. Їжте шоколад! На думку дослідників з Гарвардського університету, люди, які регулярно їдять темний шоколад, живуть довше, ніж любителі інших солодощів. Поліфеноли, що містяться в шоколаді, запобігають хворобам серця і рак.

23. Читайте етикетки! Чим більшу увагу ви приділяєте написів на упаковках, тим більше ви знаєте, що саме ви їсте. Ніхто краще за вас самих не подбає про ваше здорове харчування.

24. Їжте більше часнику! Часник часто називають супер-продуктом, тому що він вступає в реакцію з еритроцитами, а аліцин, що міститься в ньому , розширює кровоносні судини і полегшує рух крові.

25. Будьте на сонці, але не занадто багато! 15 хвилин на день достатньо для тіла, щоб виробити необхідну кількість вітаміну Е. Це знижує ризик діабету і депресії.

26. Випивайте чашку чаю в день! Зелений або чорний - це не важливо. Містяться в чаї антиоксиданти можуть інгібувати ріст ракових клітин, а також можуть поліпшити здоров'я зубів і зміцнити кістки.

27. Навчіться любити себе! Якщо навіть у вас занадто багато зовнішніх недоліків - постарайтеся сприймати їх , як гідності. Робота над підвищенням свого самолюбства настільки ж корисна для здоров'я та активного довголіття, як і фізичні вправи.

28. Утилізуйте губки! Досвід показує, що це ідеальне місце для розмноження шкідливих бактерій і грибків, які можуть викликати астматичні реакції.

29. Їжте горіхи! Було доведено, що це зменшує ризик захворювання на рак на 40% і в Водночас запобігає діабет. Їжте їх без обмежень, але з дуже невеликою кількістю солі.

30. Ведіть щоденник. Вже не тільки психологи, а й терапевти всього світу дійшли висновку, що ведення записів організовує людини, позбавляючи його від депресії та інших проблем. Це останній з основних секретів доброго здоров'я та активного довголіття.

Offline Бивінда

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стівен, 16
  • Ваше справжнє ім’я: Софія

Offline Бенджаміна

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стас 7років, Яна 1рік 4місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
я читала книгу одного старожила, то він радить багато рухатися, їсти просту їжу, не вживати алкоголю і не палити і більше кохатися.

Offline Бенджаміна

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стас 7років, Яна 1рік 4місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
я чула що краще не звичайна капуста, а брокколі. також виноград, шпинат, помідора

Offline nafanya

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володя 10років
А
Цитувати
Консервований гарбуз
- це як?  d104 Він що так продається, чи його самому консервувати? Може хтось рецептом поділиться (у відповідній темці)?  d112

Offline Білочка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Крім перелічених, не забуваймо про часник і цибулю, які підвищують імунітет. Я також полюбляю селеру, в якій багато вітамінів z4

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +387/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
думаю, що гарбуз корисніший свіжий.....не знаю нащо його консервувати, він же зберігається цілу зиму як свіжий  d112
а про помідори забули.....до речі хто їх постійно споживає немає проблем з серцево-судинною системою.....і саме головне корисні і морожені, і свіжі, і варені, і в соусах, я не представляю життя без помідорів .....в мене пів морозілки помідорчиків,  їмо круглорічно  d30
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline nafanya

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володя 10років
Цитувати
в мене пів морозілки помідорчиків
, а що морожені добрі ? І не втрачають своїх корисних властивостей?

Сказали спасибо: Христуся

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +335/-0
    • Награды
Клас! Справді продукти не геть заморські, більшість наші рідненькі.
Цитувати
А мангольд - це по нашому ревень?
Ні-ні, мангольд - це листовий буряк, щось типу салату бурякового  d112.

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +464/-0
    • Награды
Цитувати
Ні-ні, мангольд - це листовий буряк, щось типу салату бурякового
дякую, просвітила  :)

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +440/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Місця проживання канцерогенів і «борців» з раком

Онкологи вважають харчування одним з найголовніших факторів, що сприяють виникненню ракових захворювань. Його роль в розвитку раку становить від 34 до 37%. До онкозахворюванню призводить дієта, бідна продуктами, що містять протиракові речовини, і багата продуктами, що містять канцерогени. І якщо знати, де вони знаходяться, і скоригувати раціон у зворотний бік, то більшість випадків виникнення цієї важкої хвороби можна було б запобігти.

ПРОДУКТИ, БАГАТІ протиракових РЕЧОВИНАМИ

Морква і гарбуз. Характеризуються високим вмістом бета-каротину (вітаміну А), що володіє властивістю попереджати рак простати, легенів, шийки матки, молочної залози, легень, підшлункової залози і товстого кишечника. Для ефекту потрібно щодня з'їдати близько 200 р.

Помідори. Містять пігмент лікоптін - потужний антиоксидант, нейтралізує вільні радикали кисню, часто викликають рак. Врахуйте, що лікоптін є не у всіх помідорах, а тільки в яскраво-червоних. Їх потрібно з'їдати по 2-3 штуки в день.

Редиска, селера, редька, хрін. Містять індоли і ізотіоціанати - сильні антиканцерогенні речовини. Ефект виникає, якщо з'їдати щодня 50-60 г цих продуктів.

Часник. Багатий селен - мікроелемент, який захищає від канцерогенів більшість органів, особливо шлунок, товсту кишку, стравохід, ротоглотки, молочні залози і шкіру. Профілактична протипухлинна доза - 1-2 зубчики на день.

Цибуля. Містить кверцетин, який не руйнується при термічній обробці, пригнічує утворення злоякісних клітин (перешкоджає мутацій), особливо - у молочних залозах, передміхуровій залозі, яєчниках. Надійний ефект - при щоденному вживанні 40-50 р.

Червоне сухе вино. Має протиракову ефектом (насамперед для нирок) за рахунок великого вмісту кверцетином. Профілактична доза - 150-200 г на день.

Цитрусові, ківі і капуста. Багаті вітаміном С - антиоксидантом, запобігає онкозахворювання майже всіх органів, особливо раку легені, стравоходу, шлунка, товстої і прямої кишки, молочної залози, тіла матки та підшлункової залози. Ефект - за рахунок придушення генетичної перебудови клітин. У день рекомендується з'їдати близько 2-х середніх апельсинів, 1 ківі або 30-40 г капусти (підходить не тільки звичайна капуста, а й броколі, кольрабі, кольорова, морська).

Чорнослив. Містить антиоксиданти і волокна, за рахунок яких здатний на ранніх етапах боротися з раком. Рекомендується щодня з'їдати по 5 сухофруктів вранці і ввечері.

Висівки. Пшеничні, кукурудзяні, вівсяні та рисові висівки містять т.зв. «Баластні речовини», які попереджає виникнення раку кишечника (рекомендовано щоденне вживання баластних речовин в дозі 350 г).

Тунець, лосось, макрель, сардини. Багаті вітаміном D, який пригнічує утворення і ріст судин, що живлять пухлину і омега-3 жирними кислотами, які підвищують протипухлинний імунітет. Рекомендується щодня з'їдати не менше 150 г цих морепродуктів.

Горішки. Надають протиракову дію за рахунок впливу вітаміну Е - ще одного антиоксиданту (профілактична доза - близько 150 г на день). Також його багато в рослинних оліях (їх рекомендується вживати по 50 на день).

Зелений чай і шипшина. Містять т. зв. галлат епігаллокатехін (EGCG), який «програмує» загибель (апоптоз) ракових клітин. Крім того, шипшина - один з лідерів за вмістом протиракового вітаміну С. Щоденне вживання - 5-7 чашок зеленого чаю або 4-5 чашок запареного шипшини.

ПРОДУКТИ, збільшує шанси захворіти на рак

Свиняче сало, шпик, ковбаса, віденські сосиски, копчене м'ясо. Містять нітрити, нітрозаміни і ряд харчових добавок, які є канцерогенами.

Вершкове масло, маргарини, майонези. Якщо вживання цих жирів складає більше 1/4-1/5 всього харчового раціону, то різко зростає ризик виникнення раку кишечника, молочних залоз і простати.

Кава. Підвищує ризик виникнення раку сечового міхура та підшлункової залози. Як штучний, так і натуральний. Причому навіть без кофеїну. Але для появи цього ризику пити його потрібно не менше п'яти-шести чашок (50 г) щодня. Зате 2 чашки чорного напою в день відіграють позитивну роль - доведено їх онкопрофілактіческое дію на печінку.

Печінка і жирне м'ясо. Більшість токсинів навколишнього середовища кумулюються в печінці і в жировій тканині, тому їх можна їсти максимум 3 рази на тиждень - з таким напливом система знешкодження організму ще здатна впоратися сама.

Алкоголь. Канцероген для печінки, підшлункової залози, ротоглотки і стравоходу. Особливо підвищується ризик раку цих органів у питущих курців. Безпечна доза - 20 г чистого спирту в день (це 150-200 г червоного сухого натурального вина, або чарка горілки, або одна пляшка 0,5 світлого пива).

Харчові добавки серії Е. E 102 (тартразин), Е123 (амарзант), Е284 (борна кислота), Е 285 (тетракарбонат натрію), Е512 (олова - II-хлорид), Е574 (глюконова кислота), Е1200 (полідекстроза), Е127 (еритрозин), Е999 (екстракт Quillaja).

«Пересмажиться». У багаторазово підсмаженому маслі утворюється один з найсильніших канцерогенів - бензпірен. У першу чергу «пересмажиться» згубно впливає на печінку і кістковий мозок (викликає лейкемію). Якщо потрапляє в організм вагітної, здатний викликати потворність плоду. Причому бензпірен становить загрозу для здоров'я в будь-якій кількості.

Цвілий хліб. У ньому утворюються високотоксичні отрути - афлатоксини, сильні канцерогени. У першу чергу вони «б'ють» по печінці.

Нітратні продукти. До них відносяться щедро удобрюють отрутохімікатами овочі.

Багаторазово кип'ячена вода. У воді, прокипяченной більше 4-5 разів, зростає вміст канцерогенних речовин - діоксинів.

ЯК ДІЮТЬ КАНЦЕРОГЕНИ?

Потрапляючи в організм, вони викликають ураження хромосомного апарату людини, активують в ньому т.зв. онкогени, які дають команду посиленого утворення онкоклітин. Коли в одному місці їх стає багато, вони зливаються в пухлину. Але відбувається це не різко, а поступово - протягом 10-12 років.
Слід зазначити, що канцирогени також здатні виводитися з організму завдяки вітаміну С.
Тож споживайте побільше продуктів багатих на вітамін С та будьте здорові!!!

Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.