Автор Тема: 11 продуктів, найбільш корисних для здоров’я. Секрети гарного здоров'я та активного довголіття  (Прочитано 6772 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Олявка

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макар 4 роки, Остап 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга

Offline Кіра Д

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Кіра
о, тих 9 крім кориці і куркоми вже лопає моя малеча d41

Offline оксана0310

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: оля
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
20 найбільш корисних продуктів харчування для здоров'я

Рейтинг найкорисніших продуктів харчування для здоров'я людини склали британські вчені і, як і очікувалося, до першої десятки увійшли продукти виключно рослинного походження, що ще раз доводить користь вегетаріанства для будь-якої людини.

1. Томати

Як відзначають експерти, першість їм забезпечило високий вміст особливо активних антиоксидантів - лікопенів, а також вітаміну С. Крім того, помідори підтримують в здоровому стані серцево-судинну систему, а також здатні попереджати розвиток ряду видів раку.

2. Вівсяна каша

У ній міститься велика кількість вітаміну Е, а також протеїн і клітковину, життєво необхідну для нормальної роботи організму людини.

3. Ківі

У ньому в достатній кількості містяться вітаміни А, С і Е, а в насінні фрукта є жирні кислоти Омега-3.

4. Чорний виноград

До його складу входять антиоксиданти флавоноїди. Ягоди чорного винограду здатні запобігати утворенню злоякісних пухлин, а також сприяють підтримці серця в здоровому тонусі.

5. Апельсини

Вони багаті на вітамін С, а також пектинами, які знижують в організмі рівень "поганого" холестерину.

6. Брокколі

У брокколі висока концентрація антиоксидантів. Вона відмінний постачальник вітамінів С, РР, К, U і бета-каротину. Аскорбінової кислоти (вітаміну С) в брокколі майже в 2,5 рази більше, ніж у цитрусових. Брокколі - це багате джерело мінеральних речовин: калію, кальцію, фосфору, натрію, заліза.

7. Авокадо

Плоди авокадо багаті поліненасиченими жирними кислотами, стабілізуючі в крові рівень цукру, а також вітамінами і провітамінами А, В2, Д, Е, РР.

8. Крес-салат

головне багатство крес-салату - вітаміни С, Е і А, кальцій, залізо, йод і фолієва кислота.

9. Часник

Він містить у собі стабілізуючий кров'яний тиск алліцин.

10. Оливкова олія

Вона багата антиоксидантами, а також мононенасичені жирні кислоти, зокрема - олеїновою кислотою, яка знижує рівень холестерину в крові.

11. Яблука

У великій кількості містять вітамін С, вітаміни групи В. Покращують травлення, мікрофлору кишечника, знижують холестерин, виводять токсини з організму. Введіть собі в правило з'їдати по 1 яблуку в день.

12. Гарбуз

М'якоть плодів гарбуза містить цінні для організму вітамін С, В1, В2, РР, D, Е, цукру, клітковину, багато калію, заліза, фтору, магнію. Містить пектин, який знижує рівень холестерину в організмі.

Гарбуз корисний при ниркових захворюваннях, що супроводжуються набряками, при гіпертонії, порушеннях обміну речовин. Гарбузовий сік розчиняє камені в нирках, сечовому міхурі.

13. Морква

У великій кількості містить в собі бета - каротин. Морква - полівітамінний і зміцнюючий засіб, рекомендований при захворюваннях серця, хворобах шлунка, а також при погіршенні зору.

14. Капуста

У капусті досить багато вітаміну С. Капуста допомагає боротися з ожирінням, володіє протисклеротичною дією. У капусті містяться білкові речовини, а також вітамін U, який допомагає при виразці і хворобах печінки.

15. Селера

У листі міститься багато каротину, вітаміну А, Е, К, РР і С. Селера благотворно впливає на роботу серця, нервової системи на процеси кровотворення.

16. Гречка

Багата залізом і кальцієм. Розріджує кров, тому надзвичайно корисна при атеросклерозі, гіпертонії, при хворобах судин.

17. Зелень

Будь-яка зелень, будь то кріп з петрушкою, листя салату, щавель, шпинат, рукола, подорожник або кропива. У зелені міститься величезна кількість вітамінів і легкозасвоюваних амінокислот. Зелені рослини - джерело клітковини, яка помогат очистити стінки травного тракту.

18. Яйця

Багаті макро і мікро елементами, містять у собі вітамін Е. Це відмінне джерело білка (в 1 курячому яйці міститься до 10 г білка). Яйця перешкоджають старінню.

19. Сир

Сир багатий кальцієм, який зміцнює кістки, зуби і нігті. Намагайтеся їсти знежирений сир або хоча б сир зі зниженим вмістом жиру.

20. Горіхи

Містять йод, необхідний для нормального функціонування щитовидної залози, вітаміни групи В, необхідні для роботи мозку, вітамін Е, який підтримує еластичність шкіри, додає здоровий колір обличчя. Норма: 3 - 4 горіха (волоські, кеш'ю, мигдаль, фундук) в день.

Звичайно ж, це далеко не всі продукти здорового харчування і список можна було б продовжити, але це основні продукти, які повинні бути присутніми у вашому раціоні. Вживайте хоча б 4-5 з вищеперелічених продуктів в день - це забезпечить вам міцне здоров'я і довгі роки життя.

Offline pavl-irka

• Своя Мамка
  • Репутація: +107/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
я читала книгу одного старожила, то він радить багато рухатися, їсти просту їжу, не вживати алкоголю і не палити і більше кохатися.
Класна порада - просто і ефективно z4
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Моргі

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
  • Любіть Україну,як сонце,любіть...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Остап, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Цитувати
я читала книгу одного старожила, то він радить багато рухатися, їсти просту їжу, не вживати алкоголю і не палити і більше кохатися.

А то часом не книга такого старого гуцула, така тоненька, проте порад там є багатенько. Якщо та, то нам з чоловіком сподобалось як він про овес пише. От коні їдять переважно овес і яку силу мають. Отак і нам треба із вівсяними стравами і напоями подружитись

Offline Міланочка

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
А - морква, цитрусові, вершкове масло, сир, яйця.

D - молоко, яйця, печінка тріски, жирні сорти риби.

Е - кукурудзяна, соняшникова, оливкова олії; горох.

К - зелені листяні овочі, шпинат, брюссельська,
білокачанна і цвітна капуста, крупи з цільного зерна.

В1 - овес, горіхи (фундук).

В2 - висівки пшениці, соєві боби, капуста броколі печінку, яєчний жовток, сир.

РР - зелені овочі, горіхи, крупи з цільного зерна, дріжджі, м'ясо, в тому числі куряче, печінка, риба, молоко, сир.

В5 - бобові, гриби, рис, печінка, м'ясні субпродукти.

В6 - зелені листяні овочі, м'ясо, печінка, риба, молоко, яйця.

В9 - горіхи, зелені листяні овочі, боби, банани, апельсини, яйця, м'ясні субпродукти.

В12 - морські водорості, печінка, ікра, яйця, сир, молоко, сир, м'ясо, риба.

Н - яєчний жовток, печінка.

Бета-Каротин - морква, петрушка, шпинат, весняна зелень, диня, помідори, спаржа, капуста, броколі, абрикоси.

Offline Wpyli

• Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
  • люлюлю
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр 14.01.2011 і Олег 20.03.2013
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна

Offline natasud

• Активна Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: міша, євгенія ,марічка
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
мені лікар порадив навіть дітям для підняття гемоглобіну давати відвар вівса

Online Лана30

• Активна Мамка
  • Репутація: +55/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
одне ківі заміняє 5 яблук,а у кісточках яблук міститься добова норма йоду

Offline Olya O

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга

Offline Світлана84

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володя
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
я знаю, що коли хворіє краще з'їсти 2 ківі чим таблетований вітамін с він не засвоюється

Offline Eleonora

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лена

Offline olichka_sp

• Активна Мамка
    • www.stimma.com.ua
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Дуже цікава інформація, дякую :flv

Подумала і додала ще: 24 Березень 2017, 10:13:48
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
А чому про мясо нічого не сказано?
І дійсно? мясо це ж білок..і т.д.

Offline Ася2017

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Я б додала ще продукти бджільництва. Мені особливо добре допомагає перга і пилок. Імунітет став краще і гемоглобін піднімає чудово. Наскільки я знаю, можна навіть маленьким дітям потроху, не є алергенами як мед. d112

Offline сяся пушкін

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тадейчик, Максимчик
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
дуже цікава та корисна інформація  :bo

Offline Miraldina

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды