Автор Тема: тонке волосся!?  (Прочитано 5827 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PozutuvchukАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +250/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
тонке волосся!?
« : 31 Березень 2015, 20:27:58 »
В мене   тонке волосся дивчата порадьте що можна зробити щоб тришки по гусьт1шало може в когось була така проблема???!!! Нарощувати не вариант d112
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Re: тонке волосся!?
« Reply #1 : 31 Березень 2015, 20:39:11 »
Цитувати
В мене   тонке волосся дивчата порадьте що можна зробити щоб тришки по гусьт1шало може в когось була така проблема???!!! Нарощувати не вариант
я зробила біохімію і обєм є, і зачіска щодня і виглляд кращий якщо хочеш можу скинути фото до і після
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline TanjaP

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Михайло і Анна
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #2 : 31 Березень 2015, 20:46:01 »
У мене теж тонке мяке і дуже плутається Пробувала багато всього але нічого такого що б реально дало ефект не знайшла

Offline PozutuvchukАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +250/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
« Reply #3 : 01 Квітень 2015, 09:40:34 »
Люда похвалися d53э
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Offline shupeniyk

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +164/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #4 : 01 Квітень 2015, 09:54:01 »
і я почекаю фото Люди, а ще ціну і де робила :bo

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #5 : 01 Квітень 2015, 10:47:34 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]  робила в перукарні Багіра з роки вже 2 рази в квітні цього разу на свій ювілей 3 березня. щоразу в різних майстрів. цього разу в Альони(найбільше сподобалося!) заплатила цього року 270 грн минулі роки було на 100 грн дешевше, через долар d24 є з чим порівняти!
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline Чорничка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
  • In love with books and languages
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #6 : 01 Квітень 2015, 15:20:27 »
O, дякую за інформацію і фотографії (справді, краще раз побачити, чим сто раз почути) - мені дуже сподобалося.
Все легко дают советы, но немногие берут за них ответственность.

Offline kasyanas

• Свідома Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #7 : 01 Квітень 2015, 15:38:25 »
А волосся не дуже псується від біохімії? то ж дуже легко спалити тонке волосся  :xmm

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #8 : 01 Квітень 2015, 21:53:05 »
може ламінування попробуйте...хоча б домашнє спершу..в інтернеті є рецепти ламінування в дом.умовах..в мене теж тонке та довге волосся,дуже путається - то я після миття наношу арагонову олію і зразу сушу...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Люся К

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 01 Квітень 2015, 22:47:17 »
Цитувати
А волосся не дуже псується від біохімії? то ж дуже легко спалити тонке волосся
це не проста хімія, вона не відростає, а розпадається  до 8 міс. користуюся масками але треба спочатку іти до майстра і вона відразу каже чи можна робити цю хімію чи ні вона не всім типам волосся підходить. а моєї знайомої тонка волосина але густе волосся, то її відмовили сказали, що триматися не буде. процес такий - миють голову накручують на деревяні бігуді(1- грубі 2 середні 3 дрібні) в моєму випадку 2 і с3, потім розчиняють біогель чи шампунь не памятаю точно і спонжем зверху промокають ті бігуді - так сидіти 25 хв, важливо не иперетримати час, щоб не спалити, перукарка добре за цим слідкувала і 3 кок змиває водою і зверху  наносить укріплюючу маску  ще на 10 хв - потім розкручує - і вуаля - краса готова! в дом умовах дуже просто - після миття голови наношу маску -  пальцями розгладжую волосся і сушу в дифузорі або збираю в кулак чи просто рукою підтягую коли спішу. прискаю від лонди спреєм для фіксації зачіски і все до речі голова менше жирніє -  після хімії  до 10 днів, а далі 5-6 днів можна не мити волосся воно не жиріє. єдиний , можливо комусь мінус,  не треба розчісувати, щоб не повидирати волосся. я маю масажну щітку таку, як вінчик схожу собі масажую, бо читала, що розчісування покращує кровообіг. АЛЕ, найбільший плюс в любу погоду ти завжди при зачісці і обємі, тепер хоч є що в косу сплести, а то раніше  був мишачий хвостик d31

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #10 : 01 Квітень 2015, 23:24:23 »
Дівчата, в кого тонке волосся, але не рідке! , а тонке, це велика різниця, не робіть біо-хімію більше одного разу, бо потім ще два роки не зможете відростити волосся довше плечей. В мене, і в одної знайомої, таке сталося після 2-х біо-хімій. Тонке волосся стає ще тоньшим і навіть не січеться, а просто ломиться. Ні олійки, ні маски потім не допомагають.

Одне спасіння від тонкого волосся це вітаміни, кальцій, здорове харчування.
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Люся К

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 01 Квітень 2015, 23:31:55 »
 я вже  зробила 3 раз поки нормально . я вже тут писала і пишу ще раз в цій перукарні, майстриня відкразу каже чи можна вам біохімію чи ні.  все залежить від структури вашого волосся!!!

Offline Люся К

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 01 Квітень 2015, 23:32:35 »
Цитувати
Одне спасіння від тонкого волосся це вітаміни, кальцій, здорове харчування.
воно грубшим не стане.... на жаль

Offline Alenka-28

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #13 : 02 Квітень 2015, 08:35:20 »
А моє тонке волосся дуже погано хімія бере, колись зробила, то сиділа більше години- спалили всю шкіру голови і половина волосся вилізла. Більше ніякої хімії не роблю бо до сих пір не відновилась навіть та густота волосся, що була.

Offline Бонічка

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра, Ярослав
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #14 : 19 Квітень 2015, 14:35:10 »
треба носити короткі стрижки

Offline shupeniyk

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +164/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #15 : 19 Квітень 2015, 15:23:19 »
Дівоньки, в мене після Фіторіцида волосся ніби трохи твердіше стало, але це я вже помітила коли майже всю банку використала, шампунь на травах, тому зразу еффекту не чекайте. Ще можна робити маски з безколірної хни, але не часто, бо вона трохи сушить волосся. Або споліскувати відваром кори дуба, але білявкам цей метод не підійде.

Offline lsk2406

• Активна Мамка
  • Репутація: +36/-0
  • Орхоман"ячка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нестор 2009, Злата 2011, Захар 2013
« Reply #16 : 24 Серпень 2015, 18:29:22 »
В мене теж тонке і не густе волосся, найгарніше було під час першої вагітності, а після годування третьої підряд дитини вилізло так, що аж залисини були. Нічого не поможе, поки не відновиться організм.
А ще мій чоловік - ветлікар каже, що треба пити омега-жирні кислоти, є такі вітаміни від Вітрума, хочу спробувати, але дорогі, блін...думаю, що результат буде десь за місяці три.
Після припинення ГВ волосся почало відростати, і ніби блискуче, я не фарбуюсь, але все одно воно якесь не таке...немає густоти, пишності, об"єму, постійно січеться, і росте дуууууже повільно! d111
В мене з дитинства мрія - світле кучеряве волосся d22, мабуть, не судьба...в салоні сказали, що біохімія мені не підходить. А короткі стрижки ненавиджу з дитинства - постійно стригли під "мальчика", а результату нуль...як генами закладено, то краще вже не буде.
Ще б майстра такого знайти, щоб підібрав зачіску саме ТОБІ, а не всіх однаково. d24 Особливо мене бісить вкладання зачіски...Скільки сиділа в салонах, всім волосся вкладають по одній накатаній схемі - і густе грубе, і  тонке, рідке. Я вже замучилась пояснювати, що мені не треба давати маску с "шовково-гладким" ефектом, після якого волосся гладеньке, але я з ним схожа на оселедець... d12