Автор Тема: Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25  (Прочитано 5876 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline shupeniyk

• Своя Мамка
  • Репутація: +145/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Re: Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25
« Reply #17 : 27 Травень 2013, 22:51:27 »
Цитувати
Там рядом школа №10 і №25, то яка краща вважається?
10 однозначно, ми живемо впритул до 25-ї, хоч нам ще дууууже далеко до школи, але напевне буду давати доню в іншу школу

Offline IRA+

• Активна Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
« Reply #18 : 28 Травень 2013, 09:39:04 »
Цитувати
Школа 10 сильніша,25 вважалась у мої аси чи не найслабшою.
зараз початкова 25 школа вважається дуже сильною,за старші класи на такому самому рівні

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +821/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #19 : 28 Травень 2013, 09:56:41 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Цитувати
Школа 10 сильніша,25 вважалась у мої аси чи не найслабшою.
зараз початкова 25 школа вважається дуже сильною,за старші класи на такому самому рівні
Слава Богу, бо ще моя сестра коли вчилась на 7 років старша,то з їхньої школи найслабших учнів всіх туди віддавали,котрі не проходили в 22, в 25,так само з 20. І ще коли я вже вчилась,то з нашої 22 теж пару учнів з не дуже гарною поведінкою туди перевели,добровільно-примусово.
То вже пройшло більше десятиліття ,добре,що якось воно все вирівнялось.
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #20 : 28 Травень 2013, 11:15:10 »
Дівчата, якщо дитина хоче вчитися, то буде вчитися в будь-якій школі. Мій син цього року закінчив 4 клас цієї школи, у дитини багато грамот. І не зважаючи на різні відгуки про цю школу, моя дитина цьогоріч зайняла третє місце з математики на міській олімпіаді, у якій брало участь понад 90 дітей, так що судіть самі.

Offline irushka783

• Активна Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Костя 10 років
« Reply #21 : 28 Травень 2013, 13:34:42 »
Я також цього року даю малого в перший клас в цю школу. Планую до Пічак Надії Михайлівни. Просто порадили і сказали що хороша. На рахунок школи незнаю, але чула багато хороших відгуків про молодшу школу. Я навчалась в 10, моя сестра вчилась з 5-11 в 25. Рівень знань ми отриали одинаковий. І більше через те, що самі займались. Програма то в усіх школах одинакова.
Також вагалась довго куди сина давати. А потім вирішила, що школа під боком, дорогу переходити не треба. А в молодших класах і сама помогти зможу. А далі бачитиму до чого схильний.

Offline oksana k.

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #22 : 28 Травень 2013, 20:45:35 »
Я подала документи до 25 школи, говорила з вителькою Довбнею Аллою Василівною, на перший погляд приємна і гарна вчиталька. Хтось щось чув про неї?

Offline антоніна 58

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олесь,2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
« Reply #23 : 03 Червень 2013, 23:04:29 »
Знаю, що школа № 25 має зараз високий рейтинг. Колектив вчителів початкових класів посів ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі "Початкова школа ХХІ століття" серед шкіл України. У старшій школі профільне навчання: історичного та філологічного спрямування. Учні школи виборюють призові місця на ІV рівні  Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін.

Offline Тетяна

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Наталя 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #24 : 03 Червень 2013, 23:11:28 »
ми ходимо в перший клас в 25 школу, своєю вчителькою дуже задоволені. Зовсім не шкодую що дала доню в 25 школу.
Ідеальних стосунків немає.Є жіноча мудрість не помічати чоловічі дурощі. Є чоловіча сила прощати жіночі слабкості. А ідеальність... Залиште її серіалам.

Offline люба10

• Своя Мамка
  • Репутація: +122/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 6 і Христинка 2
  • Ваше справжнє ім’я: люба
« Reply #25 : 13 Червень 2013, 22:03:20 »
Сьогодні були на зборах, то новина для всіх школа переходить на чорний колір форми.

Ми записались до Алли Василівни, то збори пройшли на вищому рівні - вчитель-методист що скажеш, я задоволена

Offline oksana k.

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 13 Червень 2013, 22:36:08 »
Люба ми будемо в одному класі,  я теж була на зборах. вчитьелька мені теж дуже сподобалась.

Offline irushka783

• Активна Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Костя 10 років
« Reply #27 : 14 Червень 2013, 09:55:10 »
Я вчора теж була на зборах. Малий в класі Надії Михайлівни(ми до неї і записувались) Вроді все нормально.

Offline Morgana

• Своя Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #28 : 14 Червень 2013, 21:10:16 »
я теж віддала малого в цю школу. до Пічак.чула,що початкова школа дуже хороша. підтримую,що багато від дитини залежить.

Offline люба10

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 20 Червень 2013, 22:31:46 »
Дівчата, що там з формою, то сказали чорні піджаки хлопцям, чи кардигани я так і не зрозуміла. а тепер одну мамку зустріла то кажуть що всім дзвонять що далі бурдовий колір? мені не дзвонили, хтось щось знає? ото поприходять на 1 вересня кольорові d30

Offline oksana k.

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 20 Червень 2013, 22:37:19 »
Мені теж ніхто не дзвонив,  може на зборах в серпні будемо знати точно.

Offline люба10

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 24 Червень 2013, 22:14:08 »
Зустрічала сьогодні нашу вчительку, все ж таки форма буде бордового кольору(для початківців). Сила, то одне говорять то друге, добре що я  ще не купила чорного кольору форму

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Сьогодні випадково мені натрапила на очі стаття. Не подумайте, що я хочу розрекламувати школу, прочитайте і самі все зрозумієте.
Дана стаття є доказом того, що якщо дитина хоче вчитися, то вона здобуде хороші знання у будь-якій школі.

Івано-Франківський школяр набрав на ЗНО з трьох предметів по 200 максимальних балів

Найкращий учень Івано-Франківської 25-ї школи, призер всеукраїнських олімпіад з географії та економіки, золотий медаліст Вадим Слободян підтвердив на ЗНО свої титули та досягнення, набравши з трьох предметів по 200 максимальних балів.

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, такі ж результати на незалежному оцінюванні в Україні продемонстрували всього лише шестеро учасників цього процесу із 320 тисяч. Омріяні “двохсотки” Вадим отримав з української мови та літератури, історії України, географії, з математики трішки менше - 194 бали.

В сумі це 794 бали - рідкісних та високих. “Такий результат я прогнозувала, бо це наслідок його наполегливої праці”, - наголосила вчитель історії ЗШ №25 Наталя Тиханська.

Таємниця ”двохсотки”

Нині Вадим згадує свої емоції, коли дізнався про максимальні високі результати на ЗНО. Каже, відчував велику радість:

- Звичайно, я пам’ятаю цю мить, тому що ми з батьками довго не могли зайти на сайт Українського центру оцінювання якості освіти. А вже коли зайшли, побачили результати - то радості було! Мама одразу зателефонувала бабусі, я - вчителям. Справді, щасливий момент! Це не лише самоутвердження, мовляв, маю 200 балів, значить, розумний. А насамперед те, що ми всі складаємо ЗНО для того, щоб вступити у ВНЗ, і коли ти отримуєш такий результат, то розумієш, що вже на крок ближчий до своєї мети.

- Він повірив у свої сили, в те, що все ж таки можна своєю працею досягти високих результатів і в звичайній школі, - каже класний керівник, вчителька географії ЗШ №25 Святослава Бойчук. - Це радість будь-якого вчителя. З усіх учасників в Україні на 200 балів географію склало лише 34. Це 0,4 відсотка. Думаю, 200 балів на незалежному оцінюванні все-таки залежать від удачі. Крім того, учень повинен не тільки знати, а відчувати той предмет, який складає. Вадим відчуває як історію, так і географію. Це результат його наполегливої праці з азів.

Своєю чергою вчитель історії 25-ї школи Наталя Тиханська наголошує на тому, що ключами до таємниці максимальних результатів на тестах, зокрема Вадима, є велика працездатність, природні дані та любов до предмета.

- Його працездатність - це і є його секрет. Деколи я вже втомлювалася, а він мені казав: “Я ще можу, ще над цим питанням попрацюймо”. і якщо він і далі буде таким наполегливим, думаю, досягне багато чого в цьому житті. Він знає, що йому це треба, і він вчиться, поступово, сходинка за сходинкою, здобуває знання. З такими дітьми дуже приємно працювати. У нього є відчуття вдячності, він вдячний нам за нашу працю, - підсумувала Наталя Семенівна.

На думку самого рекордсмена ЗНО, секрет його максимальних результатів з трьох предметів полягає у двох аспектах - бажанні вчитися та в добрих педагогах.

- Тут важливо кілька років готуватися, вчитися, поставити перед собою мету і поступово йти до неї, - переконаний Вадим.

Хлопець розповів, що почав готуватися до незалежного оцінювання з історії України та географії ще у п’ятому-сьомому класах, коли ці предмети з’явилися в його шкільному розкладі, з математики та української мови і літератури - з десятого.

- Раніше вчителі казали нам, що олімпіади - це важлива річ, яка дуже допомагає на незалежному оцінюванні, - згадує вступник. - Я це слухав, але тоді серйозно не сприймав. А вже тепер, коли сам склав ЗНО, то бачу, що справді ті знання з історії та географії, які почерпнув з підготовки до олімпіад і турнірів, стали в пригоді при підготовці та складанні тесту.

На думку вчителів 25-ї школи Святослави Бойчук та Наталі Тиханської, найрезультативніша підготовка до ЗНО - це систематична праця, ррунтовна підготовка до кожного уроку, тематичного оцінювання і, звичайно, олімпіади. Систему виробити за півроку неможливо.

- Відірвані знання, які не пов’язані із попередніми, не дадуть цілісної картини, 200 балів ніяк не вийде, - переконана вчителька історії.

Попри те, що вступна кампанія уже розпочалася й успішно триває, Вадим ще не визначився із майбутньою професією. Проте чітко знає галузь свого фаху. Це економіка. На його вибір вплинуло третє місце на всеукраїнській олімпіаді з економіки, а це ще 30 додаткових балів при вступі.

- Найважливіше в кожному предметі - це те, як він тобі дається і постійне бажання поглиблювати свої знання в цій галузі, - каже рекордсмен. - і саме таким предметом для мене є економіка. Крім того, це той предмет, який поєднує в собі знання з математики, географії, історії.

Саме на спеціальності економічного напряму подаватиме він документи у престижні вищі навчальні заклади Києва, Львова, можливо, навіть Івано-Франківська. Проте хлопець зізнався, що мріє навчатися у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка, який вважає одним із найкращих закладів України. Здається, з такими балами і знаннями цю мрію реально втілити в життя.

Шкільний трикутник

Високі результати на олімпіадах різних рівнів, золота медаль за 11 років навчання в школі, титул “найкращий учень” та максимальні бали на ЗНО - це, звичайно, результат наполегливого та систематичного навчання. Проте це не заважає Вадимові мати звичайні, як для хлопчика його віку, захоплення - футбол та гру на гітарі. Він каже, що саме ці речі йому найбільше подобаються. З хлопцями із двору навіть організували футбольну команду “Бистриця”. Цей вид спорту додає йому нових емоцій та відчуттів. А гра на гітарі - для нього найкращий спосіб відпочинку та релаксу. В музиці Вадим - справжній меломан, тому у нього немає улюбленого музичного напряму. У футболі ситуація інша. Його “фаворити” - англійська команда “Манчестер Юнайтед”. Проте в матчах з участю українських клубів, звичайно, вболіває за них.

- Вадим дуже добра, щира людина, його поважають у класі, він старається допомагати кожному наскільки може, - каже класний керівник Святослава Бойчук. - інколи буває, що діти, які добре вчаться можуть мати конфлікт з іншими. Але не про Вадима, він - авторитет класу.

Розповідаючи про свою родину, рекордсмен ЗНО наголошує, що вона у нього звичайна: молодша сестра Людмила, котра навчається в 10 класі, мама Оксана - приватний підприємець, тато Михайло - колишній працівник МВС. “У кожній сім’ї повинна бути єдність, я вважаю, що в нашій вона є”, - підсумовує хлопець. Його класний керівник додає, що в цій сім’ї батьки звертають належну увагу на виховання та навчання своєї дитини, і вони мають ким гордитися. Крім того, якби не було цього шкільного трикутника - учень, вчитель, батьки, - то не було б і таких блискучих досягнень.

На моє запитання про те, чого хоче досягти в житті, Вадим відповідає одразу і лаконічно:

- Хочу розбудовувати нашу державу, - і додає: - Вивчаючи географію, історію та аналізуючи політичну ситуацію в Україні, мені хочеться допомогти своїй країні і своєму народові. Це моя мета. Думаю, цей процес треба починати із себе, зі своєї сім’ї. Кожна людина - це цеглинка, а держава - будинок. і від кожної цеглинки залежить цілісність і краса цього будинку.

Як би це дивно не звучало з уст випускника школи, але найважливішою у житті Вадима є релігія. Він переконаний, що саме це є тією основою, яка допомагає кожній людині самовдосконалюватися в кожній галузі чи напрямі навчання і роботи. Це ще й джерело сили, тому Бог завжди має бути в серці. і напевно, саме це основна таємниця високих результатів та рекордних - 600 балів - найкращого учня Прикарпаття Вадима Слободяна, пише Газета ”Галичина”.

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +821/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Дуже приємно читати таку статтю про дітей,класно, і таки доводить,що якщо є бажання і батьківське заохочення, то репутація школи і т.д, вже не граєвеееликої ролі. Результати дуже високі.Батьки мають чим пишатись,а оця фраза
Цитувати
Хочу розбудовувати нашу державу
чому всі розбудовують вже з 90-х  d111 ,та вже будуйте ,це я так.
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]