Автор Тема: Як пережити втрату дитинки  (Прочитано 10506 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Mary5Автор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +56/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія 4 Дарія 1
  • Ваше справжнє ім’я: Мар*яна
Як пережити втрату дитинки
« : 04 Квітень 2015, 13:37:04 »
Привіт,дівчатка,довго вагалася при створенні цієї темки,але все ж надіюся,що тут знайдуть підтримку,розраду і добре слово ті хто стикнувся із втратою малюка.
В 2010р. я втратила першу дитинку,хлопчика на терміні 16тижнів,приїхала до лікарні з переймами,народила через 6годин.Повністю розумію свої помилки на той час,одним словом не берегла себе і не вберегла дитини,за що ніколи собі не вибачу.
Пройшов час,в 2012 я завагітніла вдруге,була дуже обережна,пройшов 16й тиждень і на 20му історія повторюється....Якби була уважніша,якби прислухалася трохи більше до дитинки,якби швидше приїхала,цих якби дуже багато.....
Я незнаю як я це все пережила-і найбільше дратували люди,які махаючи головами казали-бідна-бідна,і ...ну та ти ще молода....і тд.І весілля яке треба було відбути,бо вже неможна було  нічого відкладати...і робити вигляд,що все чудово.....Я це все пройшла,зараз тішуся донечкою,але і досі не можу забути моїх хлопчиків....І коли чоловік каже,що хоче синочка,то серце крається,бо я не змогла йому їх народити...А думка про наступну вагітність жахливо лякає.
....Єдине що допомагало хоч трохи-це хоч якась фізична робота,або приготування їжі.Я сиділа на кухні і старалася загрузити себе так,щоб ввечері дійти до ліжка і не думати ні про що крім сну,щоб зранку знову прокинутися і втекти на кухню.На той момент дуже підтримував чоловік,але навіть він не витримував нічних істерик,бо перед мамою я старалася не показувати і єдиної сльози,щоб її не тривожити.
Ще можна дуже багато писати,я поділилася частинкою свого життя.,а здалося,що ще раз це пережила...А кому далося пережити подібне скажу будьте сильні,тримайтеся,не опускайте руки,не закривайтеся в чотирьох стінах і перестаньте себе звинувачувати у тому,що сталося.Знайте,доля готує для вас,щось чудове.

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
Re: Як пережити втрату дитинки
« Reply #1 : 04 Квітень 2015, 14:06:12 »
Це звичайно дуже важко, але спробуйте поставитися до ситуації інакше. Можливо попередні вагітності були дані Вам не для дітей, а для досвіду. Може Ви мали пройти через якісь випробування, щоб чогось навчитися, зблизитися з рідними, перевірити себе і їх на готовність до вирішення життєвих проблем, на підтримку та ін. Дитина в сім"ї - це ж дуже серйозно. Потрібно навчитися відмовитися від своїх "захцянок", терпіти і дуже любити. Я думаю, колись Ви зрозумієте, чому сталося саме так і для чого.
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +589/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #2 : 04 Квітень 2015, 14:11:37 »
Це звичайно дуже важко, але спробуйте поставитися до ситуації інакше. Можливо попередні вагітності були дані Вам не для дітей, а для досвіду. Може Ви мали пройти через якісь випробування, щоб чогось навчитися, зблизитися з рідними, перевірити себе і їх на готовність до вирішення життєвих проблем, на підтримку та ін. Дитина в сім"ї - це ж дуже серйозно. Потрібно навчитися відмовитися від своїх "захцянок", терпіти і дуже любити. Я думаю, колись Ви зрозумієте, чому сталося саме так і для чого.
це дуже цинічно таке писати
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #3 : 04 Квітень 2015, 14:22:33 »
Цитувати
Мар*яна
не змогла пройти мимо вашої темки!!!  не буду писати
Цитувати
найбільше дратували люди,які махаючи головами казали-бідна-бідна,
  слова  жалю вам не це потрібно, як я зрозуміла з опису! ви ДУЖЕК СИЛЬНА ЖІНКА,  якщо вирішили поділитися сволїми переживаннями!  донечка у вас є!- це ЩАСТЯ!!!! і будуть ще діточки, я впевнена, бо ви їх дуже хочете!!! розкажу маленьку історію, в чоловікової сестри були 3 вагітності, які закінчувалися викиднями, вона дуже переживала, бо пізно вийшла заміж. молитвами вона вимолила собі ТАДЕЙчика, якому на днях виповнюється 1 рочок(а їй 40!!!). вона не впала у відчай і боролася за своє щастя!!!! і я вірю, що і ви теж!!!! адже ЩАСТЯЧКО у вас уже є!!!!
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #4 : 04 Квітень 2015, 14:31:52 »
Ви молодець,що відкрили свою душу і розповіли про свою проблему,бо якщо говорити  про проблему,то вона вже перестає бути проблемою. А ви сильна і те,що побажали жінкам в останньому реченні так само і вас стосується. Будьте щасливі!!!

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
    • Торти на замовлення
    • Награды
« Reply #5 : 04 Квітень 2015, 14:34:50 »
Цитувати

Зовсім не мала на меті когось образити, якраз навпаки. Mary5 написала, ща її "найбільше дратували люди,які махаючи головами казали-бідна-бідна,і ...ну та ти ще молода....і тд." Значить сюськання не допомагали, треба робити щось інше, щоб вийти з депресії і жити далі. Що було, вже не змінити, тому треба шукати способи змиритися, заспокоїтися і спробувати радіти донечці d79
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18

Online Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +172/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #6 : 04 Квітень 2015, 14:40:05 »
Цитувати
Та нічого цинічного тут нема..Думаю що форумчанка мала на увазі що потрібно все переосмислити і рухатись дальше..Автор теми ж написала що не завжди берегла себе .плюс весілля мало бути-а відповідно купа нервів...і т.д..
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline Mary5Автор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +56/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія 4 Дарія 1
  • Ваше справжнє ім’я: Мар*яна
« Reply #7 : 04 Квітень 2015, 18:10:04 »
Дівчатка,по перше,давайте не будем сваритися.
Повторюся я створила темку,щоб ті,хто стикнувся з таким же зміг від нас отримати підтримку і потрібні слова,тому слідкуйте будь ласка за дописами,бо після таких подій все сказане сприймається дуже болісно.
Раніше я ненавиділа всіх-себе,чоловіка,лікарів,Бога(бо не розуміла чому,за що)і тд.Я переоцінила все,але біль від втрати залишився.
Романія,жаль,що те,що ви мені писали в першій частині повідомлення мені ніхто не казав тоді,а самій до цього дійти так непросто....Щодо "навчитися відмовитися від своїх захцянок"то взагалі не розумію що ви під цим мали на увазі :xmm,зараз читаю абсолютно спокійно,але уявляю реакцію три роки назад...Чи доречно це писати тут судити теж не мені.Ну а змиритися з цим повністю напевно не зможе ніхто.
І ще всім дякую за поради,надіюся і інші жінки знайдуть тут відраду , і правильну підтримку,чого в свій час не вистачало мені.

Offline Світлана237

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-1
  • чому би граблі нас не вчили,а серце вірить в чудес
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 01,11,2006 Діаночка 07,03,2014
« Reply #8 : 04 Квітень 2015, 18:27:37 »
Привит Марянка, в мене зовсим подибна история от тильки синочок був в 2013 лютий також тонус и роди в ликарни на 18 тиждни, не можливо це николи забути и доси плачу коли згадаю! Маю доцю писля цього випадку через 3 мисяця завагитнила знову, моя история э в темци , буде цикаво почитаэте, Для того щоб побачити посилання: Register or Login] просто змиритись мабуть и прийняти це як кару за грихи , дуже шкода, в такому випадку видчуваэш себе настильки самотньою и без помичною, а жалисть в оюдських очах и слова ще народиш доводять до скону, так народжу и народила!! Але це не те уже маля и того николи на руки взяти не зможу!!! Жити треба порятунок знайшла в старший доци , якби не вона було бажання з 5 поверху прямо в гиникологии пити у низ головою, ради доци прийняла це и мусила заспокоитись, так як вона дуже хотила лялечку малу, я не змогла ий сказати що дитини уже нема, и торопясь завагитнила знову покладаючись на Бога, повторювалась таж сама история також тонус у тих же терминах но на збереження я не поихала, и про це до сьогодни я вважаю було правельне ришення, приписала сама соби ликування и молилась, родилась ще одна чудесна доця!!! Но синочка я хочу и обовязково народжу!!! Ось так и вам треба для себе твердо закарбувати ,що ви здорова жинка и родите свому любимому сина!! Обовязково!! И Бог всемогутний нам в помич!!! d103

Знаэте що мени допомогло, я написала лист ненародженому своэму синочку, а потим вирш, и коли я йому виговорилась ( в никуди) стало легше!! Цей лист и вирш я ще никому не показувала , це щось настильке мени болюче що неможу, час вид часу перечитаю, поплачу попрошу прощення в свого малятка що не вберегла и стаэ на деякий час легше!

Online Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +271/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #9 : 04 Квітень 2015, 18:46:18 »
Сиджу,читаю і сльози котяться рікою,а поруч грається дитина і не розуміє чого я плачу.
Дівчата,щастя Вам,сил,терпіння і впевненості в тому,що все погане залишилось позаду,а далі буде лиш хороше,а близькі і рідні люди завжди допоможуть.
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline малинк@

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: малинка
« Reply #10 : 04 Квітень 2015, 19:56:00 »
 :hi розкажу і я свою історію. Перша вагітність завмерла на 8 тижні :(  через два роки на 16 тижні дізналась, що моя дитинка, яка була такою очікуваною, має патологіі.... Спочатку подумала, що лікар помилилась, пішли до іншоі, потім ще до одноі і всі сказали, що треба іти на перериванняя d24. Ми поіхали в Львів в центр патологій, ще надіялись, що дитинка здорова, але все підтвердили... В дитинки була голова лимонноі форми...., було викревлення хребта і не було всіх хребців...., порушенна внутрішня нервова система і замість мозку в півкулях якась рідина...... Шок.... Жах.... Розпач.... Викликали штучні роди..... В лікарні сказали, що з такими патологіями зараз поступають 2-3 рази на тиждень. До мене була дівчина і після мене і це все в один тиждень.  В мене мала бути дівчинка..... Дитинку віддали, шоб ми поховали...... Назвала дівчинку Кірою....

Offline малинк@

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #11 : 04 Квітень 2015, 20:00:20 »
.... Ще не пройшов місяць з того часу.... Відійти неможу від того всього.... Кожного вечора згадую, як страшний сон..... d24

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
    • Торти на замовлення
    • Награды
« Reply #12 : 04 Квітень 2015, 20:12:24 »
Цитувати
Щодо "навчитися відмовитися від своїх захцянок"то взагалі не розумію що ви під цим мали на увазі :xmm

Я мала на увазі змінити своє життя і багато від чого відмовитися заради дитини. Бачу, щось мені не получаються слова підтримки в цій темці, а писати банальщину, яку і так всі чули без мене, не хочу. Я розумію, що таке дуже важко пережити, але ПОТРІБНО! Заради майбутніх дітей, чоловіка, ваших батьків, у яких за ваші негаразди теж болить серце, заради себе в кінці кінців! Якщо вам потрібен жаль - пожалійтеся, якщо потрібно виговоритися - говоріть, пишіть листи і розкажіть щось в думках ненародженим ангелятам, але не зацилюйтеся, живіть далі. Я щиро бажаю, щоб у всіх все було добре і ця темка була порожня d102 d102 d102

Offline Світлана237

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 04 Квітень 2015, 20:18:19 »
Цитувати
малинк@
в мене э знайома яка мала 3 викидня 1 завмерлу, та 1 патологию також издила в львив, та наважилась писля такого родити и родила здорову ляльку, и зараз знов чекаэ на дитину здорову!!!!

Так що не розстроюйтесь пройдить вси можливи анализи та бажано генетика, якщо все ок то смило вагитнийте не боючись , значить це така жорстока випадковисть!

Offline малинк@

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #14 : 04 Квітень 2015, 20:22:25 »
Світлана, а які патологіі були в дитинки ? Вона ішла на переривання? І ще можливо знаєте вона потім лікувалась? Нам сказали що треба іти до генетиків, думаєм іхати в львів...

Offline Світлана237

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 04 Квітень 2015, 20:25:18 »
Знаю що численни анализи та експертизи проходили обоэ, кащала що ничого не знайшли, но правду тильки вони знають, дитинка була без ножок порадили переривання також на 16, вона погодилась, визивали штучни роди,  до генетика варто пити!

Ось тильки у нас генетикив хороших як то кажуть днем с огнем. Маэте можливисть то липше в львив там специалистив бильше

Offline малинк@

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #16 : 04 Квітень 2015, 20:40:25 »
І нам так сказали, що з нашими генетиками краще нічого не починати.... Іхати в львів. Дякую d120