Автор Тема: Як пережити втрату дитинки  (Прочитано 10497 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
Re: Як пережити втрату дитинки
« Reply #102 : 16 Травень 2015, 17:55:22 »
Не думала я що до Вас приєднаюсь:(  Моя лялюська від мене полетіла на 12 тижні. Справді, емоцій словами не передати.... Чомусь я то зовсім не хочу ні з ким ні розмовляти, ні бачитись..... Весь час хочу бути сама(

Offline совонька

• Свідома Мамка
  • Репутація: +36/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 хлопці та дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: олександра
« Reply #103 : 16 Травень 2015, 18:05:55 »
 Прочитала ваш пост. Співчуваю. Навернулись сльози. Бажання бути самою зрозуміле. Потрібно це пережити, щоб пройшов час, притупився біль. Буде новий день. Надія і віра, що все получиться. Бог добрий.

Offline Таля@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
    • Авторські торти Наталі Федишин
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #104 : 18 Травень 2015, 15:34:35 »
Христуся як я вас розумію....а мій масік на 15 тижні мене покинув.Головне бути сильною,про таке забути неможливо.Відчуття пустоти невиносиме! Не втрачайте надію,віру.Ваша лялюська тепер на небі ангелик,буде вас охороняти.PS Я так завжди думаю про свого синочка.

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #105 : 18 Травень 2015, 23:54:33 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Mary5Автор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +56/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія 4 Дарія 1
  • Ваше справжнє ім’я: Мар*яна
« Reply #106 : 19 Травень 2015, 13:18:24 »
Вчора пройшло 3 роки після втрати другого хлопчика-Михайлика,ми з чоловіком сходили на цвинтар і там мене накрило...Бо вдома стараєшся це все тримати в собі,а з чоловіком в нас це досі закрита болюча тема,навіть про те щоб зробити порядок на цвинтарі,то говорим дуже напружено....Серце досі стискається від болю,9 липня буде 5років як мій перший синочок Іванко став янгелятком...

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #107 : 19 Травень 2015, 21:44:47 »
А моє малятко закопали у свекрухи на могилі. І в четвер я перший раз прийду до свого  Янголятка(  Сумно тут, але водночас  розумієш, що таких жінок на жаль багато. .... Мар'яночко, тримайтесь! Боженька є на світі!!!

Offline Катя1989

• Активна Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик 8 років,Марічка 3.5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
« Reply #108 : 24 Липень 2015, 00:14:40 »
сиджу і плачу......дякую тобі Боже, що ти не дав мені таких випробувань і страждань! жіночки терпіння Вам і мужності. Ви пройшли пекло тут на землі,а там будете разом зі своїми ангеликами....
Надумала помити голову,помила ванну,раковину,пралку....Захотіла чаю-боюсь іти на кухню!

Offline Stello4ka

• Активна Мамка
  • Репутація: +28/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуня
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
« Reply #109 : 24 Липень 2015, 14:37:11 »
Дівчатка, прочитала і сама заплакала... після 2х років очікування я раділа вагітності всього 3 дні.. на 5 тиждні стався викидень без видимих причин, так і невзнала чого... не хотіла ні бачити когось, ні чути, просто ридала до хрипоти... потім якось взяла себе в руки і забулась в роботі... і буквсльно через 3 місяці неочікувано знов завагітніла, виносила без проблем і народила здоровеньку донечку angel1  я вірю що нічого просто так не стається і випробування не даються тому хто не в силі справитись з ними. Вірте, що якщо зараз погано, то обов'язково все має налагодитись з часом :)  основне не закривайтесь в кокон і не озлоблюйтесь на рідних людей
Нашому щастячку

Offline Mary5Автор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #110 : 25 Липень 2015, 13:57:29 »
Вчора в нас з чоловіком була річниця-5років,він часто говорить про те що хоче синочка,вчора кілька разів про це говорив,а мені якось відразу стає ніяково,бо згадую про своїх двох.І боюся щось пробувати,бо якось мимоволі починаю думати,що якщо буде хлопчик,то знову так станеться.Навіть думала,що як буду вагітна не буду просити щоб казали стать d143 :(

Offline Катя1989

• Активна Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик 8 років,Марічка 3.5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
« Reply #111 : 25 Липень 2015, 22:30:58 »
Головне не накручувати себе. Треба повірити спочатку в себе і просити у Бога милосердя. Доля обов'язково винагородить Вас з чоловіком за Ваші страждання.
Надумала помити голову,помила ванну,раковину,пралку....Захотіла чаю-боюсь іти на кухню!

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +230/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #112 : 25 Липень 2015, 23:58:45 »
:(
Жаль, що проходить літо, а не війна...

Offline Mary5Автор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #113 : 26 Липень 2015, 13:09:16 »
інессс,розумію вас,я і досі коли хтось починає про це говорити,то можу або накричати,або грубо відповісти,а ще як починають жаліти то взагалі.... :/А вірити обов*язково треба,бо тільки завдяки вірі стаються дива d102

Сказали спасибо: інессс

Offline Tasyunya

• Активна Мамка
  • Репутація: +40/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яніночка
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #114 : 07 Вересень 2015, 15:06:32 »
Я теж до цієї теми,сталося це десь місяць тому,дуже хотіли другу лялю,плід завмер на 9 тижні вагітності  :( а далі все пройшло як уві сні  d18

Offline Mary5Автор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #115 : 07 Вересень 2015, 15:43:05 »
Таня,тримайтеся...
В мене теж було уявлення,ніби це все не зі-мною,ніби сон дійсно...і перші дні я не усвідомлювала,що це сталося...рука тягнулася,щоб погладити живіт,жахливе відчуття вини... :(
Тримайтеся,займіться чимось,не сидіть без діла.Всього доброго вам d101

Offline Gyrna

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #116 : 11 Лютий 2016, 11:40:57 »
Дівчата , привіт!  :hiСьогодні  приєдналася до вас. Я втратила свою дитиночку в січні якраз на Різдв*яні свята. То було на 12 тижні. Ми довго з чоловіком до цього йшли, довгих 5 років нескінченного лікування. Ось, нарешті ми побачили оті довгоочікувані //. Нашому щастю не було меж.  d41Раділи з нами і наша лікарка і наші близькі, адже усі знали нашу ситуацію. Трохи вдома на лікарняному була, старалася на роботу не ходити, та й взагалі, менше сувалася. 14 грудня положили мене в лікарню, бо чомусь мазалося. Здавала всі аналізи - все в нормі. Але чомусь на12 тижні мені почало кровити і то зі згустками. Взяли на крісло - відкриття шийки матки на 2 пальця. Сказали, що однозначно треба робити чистку. Звичайно, я відмовилася. То лікарі порекомендували просто лежати. Я так і зробила. Десь за дві години в мене почалися реальні схватки і дитинка вийшла... Чого так сталося? Купа питань. Сказала лікарка не шукати відповідь на питання, на які нема відповіді... Отак. Пройшло вже більше місяця. Чекаю місячних. Опісля буду здавати купу аналізів ,бо хочу по-максимуму дізнатися що не так з моїм організмом. Три місяці сказали не вагітніти - приписали протизаплідні. А дальше знову пробуватимемо.. Надіюся, Бог поможе. 

Offline Аліна26

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +8/-0
  • Моя сім'я - моя фортеця!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #117 : 11 Лютий 2016, 12:32:09 »
Дівчата , привіт!  :hiСьогодні  приєдналася до вас. Я втратила свою дитиночку в січні якраз на Різдв*яні свята. То було на 12 тижні. Ми довго з чоловіком до цього йшли, довгих 5 років нескінченного лікування. Ось, нарешті ми побачили оті довгоочікувані //. Нашому щастю не було меж.  d41Раділи з нами і наша лікарка і наші близькі, адже усі знали нашу ситуацію. Трохи вдома на лікарняному була, старалася на роботу не ходити, та й взагалі, менше сувалася. 14 грудня положили мене в лікарню, бо чомусь мазалося. Здавала всі аналізи - все в нормі. Але чомусь на12 тижні мені почало кровити і то зі згустками. Взяли на крісло - відкриття шийки матки на 2 пальця. Сказали, що однозначно треба робити чистку. Звичайно, я відмовилася. То лікарі порекомендували просто лежати. Я так і зробила. Десь за дві години в мене почалися реальні схватки і дитинка вийшла... Чого так сталося? Купа питань. Сказала лікарка не шукати відповідь на питання, на які нема відповіді... Отак. Пройшло вже більше місяця. Чекаю місячних. Опісля буду здавати купу аналізів ,бо хочу по-максимуму дізнатися що не так з моїм організмом. Три місяці сказали не вагітніти - приписали протизаплідні. А дальше знову пробуватимемо.. Надіюся, Бог поможе. 

привіт.. дуже важко в таких ситуаціях підібрати правильні слова.. але все ж таки.. я розумію,що це втрата цілого життя, сама це пережила і знаю ці відчуття.. але тримайте себе в руках.. ви не переживайте! в житті бувають різні випробування.. вірте в себе, в чоловіка, у ваші сили, в Бога! Все наладиться, час пройде, залікує рани.. Ви обов"язково будете щасливою мамою! І у вашій квартирі буде лунати дитячий сміх! Хай Бог подарує і вам дитинку і мені, і всім хто цього чекає!
Не забувай, що в сім'ї все повинно бути порівну: дружині нову шубу, чоловікові - шкарпетки=)

Сказали спасибо: Gyrna

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #118 : 11 Лютий 2016, 12:35:07 »
Наталя, Хотіла написати Вам приватно, але не можу. Зараз я завагітніла після викидня. Все у Божих руках! Треба щиро вірити!!! І все буде, так як Всевишній нам дарує. В мене теж були і води, і схватки, все як у Вас. Хоча і зараз добряче кровило, і навіть були згустки. Але з Божою допомогоб Ми втримилась.  Ще б трошка часу, і вже сподіваюсь буде легше. Вірте, сподівайтесь і моліться!!!

Сказали спасибо: Gyrna