Автор Тема: Як пережити втрату дитинки  (Прочитано 11156 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +295/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Re: Як пережити втрату дитинки
« Reply #119 : 11 Лютий 2016, 12:47:22 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дівчата , привіт!  :hiСьогодні  приєдналася до вас. Я втратила свою дитиночку в січні якраз на Різдв*яні свята. То було на 12 тижні. Ми довго з чоловіком до цього йшли, довгих 5 років нескінченного лікування. Ось, нарешті ми побачили оті довгоочікувані //. Нашому щастю не було меж.  d41Раділи з нами і наша лікарка і наші близькі, адже усі знали нашу ситуацію. Трохи вдома на лікарняному була, старалася на роботу не ходити, та й взагалі, менше сувалася. 14 грудня положили мене в лікарню, бо чомусь мазалося. Здавала всі аналізи - все в нормі. Але чомусь на12 тижні мені почало кровити і то зі згустками. Взяли на крісло - відкриття шийки матки на 2 пальця. Сказали, що однозначно треба робити чистку. Звичайно, я відмовилася. То лікарі порекомендували просто лежати. Я так і зробила. Десь за дві години в мене почалися реальні схватки і дитинка вийшла... Чого так сталося? Купа питань. Сказала лікарка не шукати відповідь на питання, на які нема відповіді... Отак. Пройшло вже більше місяця. Чекаю місячних. Опісля буду здавати купу аналізів ,бо хочу по-максимуму дізнатися що не так з моїм організмом. Три місяці сказали не вагітніти - приписали протизаплідні. А дальше знову пробуватимемо.. Надіюся, Бог поможе. 
я вчора дивилась фільм де порушувалась ця тема і сама не зазналвала в житті такої неймовріної втрати та мала інші-чоловіка і т.д.Смерть тобто...
Але щиро хочу вам побажати щастя і надії-вона повірте-найголовніше в житті.

Моя донечка має хресну-дуже хорошу людину і я і вона були вагітні та терміни-різні...Я народила.вона-втратила-на такому десь як у вас терміні.
Я не знала щос казатиі  як її підтримати.
Це дуже складнок оли тобі дзвонять і кажуть про тече кров і т.д.Що робити і тоді узд все підтвердило...
Не забуду той день....
пройшло не 1 рік часу і вона зараз має таки омріяне Щастя-дитинку (з ін.чоловіком і дуже бажану і можливо-та таки точно думаю-випадково так сталось)
Але вона Мама і як вона йшла до цього...
Після втрати купа узд-аналізів і обстежень-не варто тратити вважаю так багато часу-грошей-зусиль щоб побачити як лікарі нічого не пояснюють-не дають конкретики-відповідей  іт.д.
різні та хороші і т.д.
Просто це не наш замисел...Хтось стає мамою після всинволення.Хтось після третього викидня.
Хтось з ін.чоловіком.Хтось ще після чогось...
Або і не стає чи стає але пізно коли кажуть "пізня перша вагітність"...
Як знатиц і усі відповіді?
Думаю якщо б вони були-не було б тоді все тих ж випадків і таких трагедій....
Немає цих відповідей...
Мені дуже боляче за вас і взагалі за кожну кимось втрачену і тим більше коли дуже бажана та довгоочікувана-дитинку-це важко і це треба прийняти-змиритись і жити далі...
Але головне вірити...Впевнена тільки з молитвоюі  тільки з надією на шанс і дай вам його Бог обовязково колись-можна мати те що вам дуже треба-свою кровинку.
Бажаю вам тільки здоровя і тільки щастя і бути Мамою.Вірю це все для вас слова незнайомої людини.
Та нехай вони будуть вам підтримкоюі  нехай написане мною-колись буде втілене в життя та реальність і ваша сімя буде щаслива саме з дитинкою!

Колик ажуть" ти ще будеш мамою" і ти ще молода та народиш-так-це все правда.Але вам від цього не легше.Вам треба було саме зараз і саме ця дитина і те що її не стало-це факт і це треба просто прийняти...Легше з часом не стане...Але буде по-іншому.Біль буде та не різка і я надіюсь її заглушить колись саме нвое життя.
Нехай так  і буде!
Тримайтесь! :flv

Сказали спасибо: Gyrna

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +295/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #120 : 11 Лютий 2016, 12:56:50 »
ще мушу додати-я дуже довго проц е мовчала....
Тобто не всім це відомо.
Бо багато-хток аже про мало себе берегла  іт.д.
Дівчаточка дорогенькі ви зрозумійте-все ітлкьи в руках Бога1
чому так кажу...

як проходила моя вагітність...
не дай Боже нікому такого...
не маю сил відкрити усі завіси та все ж....
Я жила з братом-він пив часто і я іноді на вел.термінін бігала по сходах вниз-верх 9-ти поверхівки тікаючи від нього
Дякую богу що мій плід був збереженйи
що нев дарив десь чимось іт.д.
Він знущався і дуже...
включав на всюс илу магнітофон і я ще під час цього вимушена була псиати магістерську...
А чоловіка поруч не було...Не можу це все розповісти...
ще доводилось ходити в деякі місця в морозив ночі і багато чекати до ранку...Чи не двічі-тричі в тиждень...
Багато ходила і т.д.Треба було...
Стояча робота від 10:00-22:00 з черезк ожні 2-3 год. перервою на 15хв.-та все цев сеоднов ажко....і так до кінця 7-го міс
моя мама тільки молилась і тільки прохала Бога-щоб я родила...
І я родила здорову норм дитину.Все ок.Про "берегтис ебе"
ви ж розумієте в мене були цілодобові негаразди....Це був жах....Але дитинка мала родитись...Це був не мій замисел.Цікавий момент-зачата вона за 1хв. -може  іменше....Так-так...Чому так-також не наважусь розповісти.
І моє серце тільки болить що тато помер...Доні було 8дн.

Offline ameba

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-0
  • Люблю свого синочка!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #121 : 11 Лютий 2016, 13:36:13 »
Співчуваю....ви дуже сильні духом,все це витримати дуже важко..

Offline bbc

• люблю...
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +173/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #122 : 11 Лютий 2016, 13:52:37 »
Цитувати
я вчора дивилась фільм де порушувалась ця тема
  Читаючи усі ці історії, які ви, дівчаточка, пережили і переживаєте, без сліз не можливо, ніби дійсно переглядаєш фільм-драму. Але, нажаль, це життя... Будьте сильні!!!

Сказали спасибо: gruzinochku, Gyrna

Offline Карола

• Своя Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #123 : 11 Лютий 2016, 14:17:32 »
Читаю і ридаю((( чомусь в декого дуже тяжкий шлях до щастя! Але воно обовязково буде!

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +438/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #124 : 11 Лютий 2016, 14:25:42 »
Дівчатка, я час від часу читаю цю тему, завжди хочу написати, але не знаю що...мабуть це надзвичайно важко втратити свою дитинку, мені коли була вагітна другий раз кілька раз снилося, що я втратила свою лялю, і я коли просиналася, то молилася, що це був сон. Дуже вам співчуваю, але на все воля Божа, і Боженька вас ще потішить малятками  d103
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Gyrna

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #125 : 11 Лютий 2016, 14:50:04 »
Дівчата! Дякую всім вам ,що відгукнулися. Кажуть, що Бог не дає більшого терпіння, ніж ми можемо перенести. Я надіюся на Божу милість. Я прошу Бога, щоб Він подарував мені дитинку, прошу Бога, щоб подарував дитинку всім моїм подругам, які не мають дітей. Прошу Бога, щоб нагородив дитинкою кожну жінку, яка цього потребує... Життя - важка штука. Та надіюся, все буде добре

Offline ameba

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-0
  • Люблю свого синочка!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #126 : 11 Лютий 2016, 16:25:19 »
моліться новенну до святого Юди Тадея.Він допоміг мені завагітніти і 2 моїм знайомим

Offline Мурмулядка

• Нема настрою - з'їж шоколадку. Не допомогло- запий коньяком!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: мої дітки
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #127 : 11 Лютий 2016, 20:15:10 »
Можу порекомендувати такі молитви
Цитувати
Молитва подружжя, яке не має дітей

Почуй нас. Милосердний і Всемогутній Боже, нехай за моління наше буде зіслана благодать Твоя. Будь милостивий, Господи, до молитви нашої, згадай заповідь Твою про примноження роду людського і будь милостивим Покровителем, щоб за Твоєю допомогою збереглося Тобою ж установлене. Ти владною силою Твоєю з нічого все створив і поклав початок усього, що є в світі,- створив і чоловіка на образ Свій та високою таємницею освятив союз подружжя на провіщення тайни єднання Христа з Церквою. Споглянь, Милосердний, на рабів Твоїх цих, що поєднані союзом подружжя й благають про Твою допомогу: нехай буде на них милість Твоя, нехай будуть вони плодовиті та нехай побачать синів від синів своїх аж до третього й четвертого роду, і до бажаної старости доживуть, і увійдуть до Царства Небесного через Господа нашого Ісуса Христа, що Йому належить усяка слава, честь і поклоніння зі Святим Духом навіки. Амінь. 

Подумала і додала ще: 11 Лютий 2016, 20:16:51
А цю молитву вже вивчила напам'ять, вона мені дуже допомогла.
Цитувати
Молитовне зітхання жінки-християнки, коли вона сподівається дитини
О Преславна Мати Божа!
Змилуйся наді мною, бідною рабою Твоєю, і прийди мені на допомогу в час моїх недуг і небезпек, з якими народжують дітей всі бідні Євині дочки. Згадай, о благословенна в жонах, з якою радістю й любов’ю Ти поспішала в нагірню сторону відвідати родичку Твою Єлисавету, коли вона сподівалася дитини, і як чудесно позначилося благодатне відвідання Твоє на матері й дитині.

З невимовного благосердя Твого дай і мені, негідній служниці Твоїй, щасливо дочекатися дитини. Даруй мені цю ласку, щоб дитина, яка зараз перебуває під моїм серцем, прийшовши до пам’яті, з радістю, подібно до святого немовляти Іоана, поклонялася Божественному Господові Спасителю, що з любови до нас грішних смирився і Сам був Дитиною.

Невимовна радість, якою переповнювалося непорочне серце Твоє при погляді на новонародженого Твого Сина і Господа, нехай усолодить скорботу, що чекає мене серед недуг народження. Життя світу, мій Спаситель, народжений Тобою, нехай врятує мене від смерти в час розродження і нехай прилучить плід утроби моєї до числа обранців Божих.

Вислухай, Преславна Царице Небесна, смиренне благання моє і зглянься на мене, бідну грішницю, оком милости Твоєї; не посором моєї надії на Твоє велике милосердя і осіни мене, помічнице християн, зцілителько хворих. Твоїм материнським покровом у час моїх мук і хвороби, щоб сподобилась і я відчути на собі, що Ти — Мати милосердя, і щоб я завжди прославляла Твою милість, яка ніколи не відкидає молитви бідних і визволяє всіх, хто звертається до Тебе в час скорботи й хвороби. Амінь.
Я особистість творча - хочу творю, хочу витворяю!

Сказали спасибо: prosana, Gyrna

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +438/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #128 : 13 Лютий 2016, 08:33:12 »
Я під час двох вагітностей кожного місяця молилася девятницю до св. Герарда. Кожного міс по 9 днів. Так за період вагітності вийшло 9 девятниць.  З першою дитинкою у мене була загроза. З другою боялася щоб не було резус конфлікту. Але Бог допоміг і донечки народилися здоровими.
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline олятко

• Активна Мамка
  • Репутація: +53/-0
  • Все найкраще ще попереду…
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #129 : 26 Червень 2017, 19:42:30 »
Сьогодні я теж дізналась що моїх малюків більше немає d35 як виявилось у нас була не двійня а трійня і жодне серденько не б'ється  d35

Offline shupeniyk

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +163/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #130 : 26 Червень 2017, 21:06:37 »
Оля, щиро співчуваю вам, тримайтеся!

Offline masha-misha

• Своя Мамка
  • Репутація: +165/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марійка
« Reply #131 : 27 Червень 2017, 00:10:52 »
Оля,співчуваю тобі....ти сильна,Бог добрий,головне не фанатіти від бажання,Йому краще знати коли подарувати малятко,в мене були моменти коли я у відчаї казала Богові що краще забери моїх діток під час вагітності ніж вони мають померти народжені

Offline Mary5Автор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +59/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар*яна
« Reply #132 : 27 Червень 2017, 13:40:48 »
Олечко,тримайтеся ,ви мусите це пережити...Ви потрібні своїм янгелятам,їм потрібна ваша молитва...
Будьте сильні,наберіться терпіння і в молитві буде легше це все пережити...

Offline олятко

• Активна Мамка
  • Репутація: +53/-0
  • Все найкраще ще попереду…
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #133 : 27 Червень 2017, 20:43:40 »
Щиро дякую Вам дівчата

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
« Reply #134 : 14 Жовтень 2017, 19:27:56 »
Щиро співчуваю мамам, які втратили дитинку. Не можу навіть уявити, який це біль.  :(

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #135 : 14 Жовтень 2017, 22:10:35 »
Здавалось би.... Час лікує. ..... Та напевно не мене. Страх я перебороти не можу. І зважитись на вагітність не можу. Я боюсь. Бо інколи здається, що просто психіка здасть. І як шукати вихід, я незнаю.