Автор Тема: Як пережити втрату дитинки  (Прочитано 11157 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
Re: Як пережити втрату дитинки
« Reply #17 : 04 Квітень 2015, 20:53:31 »
дівчата може дурне питання і когось ображу, то вибачаюсь наперед, але ви напевне робили узд - мені здається що такі патології узд мало б виявити.  вибачайте ще раз бо переживаю, бо перший раз завмерла вагітність в 10 тижнів, друга була проблемна, і зараз знову кровить вже більше місяця, то лікарка мені так намікнула що то не варто зберігати ніби так організм сам бачить що там не все в порядку і сам позбавляється плоду. другу вагітність здавала всі скринінги , то в районі сказали що щось не добре але в франківську сказали що все в нормі.

Offline малинк@

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: малинка
« Reply #18 : 04 Квітень 2015, 20:56:38 »
 В мене узд патологіі не виявляло жодне на 15 тижні пішла на цервікометрію, якось так здається,  і там побачили...

Offline малинк@

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #19 : 04 Квітень 2015, 20:58:43 »
По патологіях в області найкраща Грабачко дивиться. Але патологіі якщо перший скринінг не показує, то другий точно виявляє, правда то аж в 22 тижні...

Offline shupeniyk

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +163/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #20 : 04 Квітень 2015, 22:00:44 »
Цитувати
не все в порядку і сам позбавляється плоду.
а ви на гормони здавали?
В мене була така сама ситуація, перший раз завмерша, причини не знали. Другий раз як завагітніла, то лікар зловив момент, на тому ж самому терміні прогестерон різко почав падати, якби не почала пити дуфастон, то знову би повторилося.

Offline малинк@

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #21 : 04 Квітень 2015, 22:07:36 »
Я теж здавала на прогестерон з другою вагітністю, то ставила лютеіну.

Offline Mary5Автор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +59/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар*яна
« Reply #22 : 05 Квітень 2015, 13:10:52 »
Малинка,прочитала вашу історію.Зберіть всі сили в кулак і не зупиняйтеся як би не було важко.Завдяки вашим зусиллям і нашим молитвам все буде добре,вірте в це.Пройдіть повне обстження в генетика,хай організм відпочине і пробуйте знову,все обов*язково вийде!!!!

Offline Mary5Автор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #23 : 05 Квітень 2015, 13:19:43 »
Романія,звичайно слова підтримки у вас получаються,дуже шкода що ви так подумали...Не кожен зможе їх знайти,а головне осмілитися написати.Дуже дякую вам за це!

Offline Таля@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
    • Авторські торти Наталі Федишин
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #24 : 05 Квітень 2015, 13:31:13 »
В мене є донечка і синочок і чекала на 3 дитинку в 2012 році...але не судилося... хлопчик завмер на 16 тижні,точніше на 14-15 тижні але дізналася я про це на 16 тижні.ШОК!!! відчуття було що світ зупинився їхала в маршрутці додому все було як в якомусь сні.На другий день зробили мені КР син мав 70 гр і 15 см росту.Відчуття після опереції невиносимі,пустота і біль не від шва а від втрати. Ой, згадала плачу.....

На другий день піся операції я була сама в палаті,наплакалася.... і сниться мені сон " Я десь з однокласниками і чоловік мій є ,маю переходити страшну грязну річку,все бурлить балотом... однокласники і мій чоловік перейшли  всі грязні в болоті а я стою чекаю,мене кличе чоловік "Ходи не бійся"  а я стою і думаю "та чого мені переходити... зараз буде сонце вода висохне і я чистенька собі перейду на інший бік".І тут: "О диво!" сонце яскраве, вода висихає, всі такі грязні ідуть до мене знову.І біля мене стоять дві коляски,одна жовта,друга зелена. Я підійшла до зеленої, а там всередині все біле, накидка біленька, я накидку підняла а там хлопчик спить,такий гарний теж весь в білому,десь 9 місяців приблизно,світленький,похожий на мого Сашка ))) і я нахилилася а він проснувся,і якось в мене грудь була відкрита і він зразу грудь взяв, головку так ніжно до груді притулив і я відчула що в мене прибуло молоко коли він почав гамкати. І я проснулася.Це був такий реальний сон ,що я вам не можу так оповісти.Я знову в плач але тішило мене що я бабачила свого сина і нагодувала. Я його називаю Масік ))) і в мене таки 3 дітей ))) двоє біля мене а інший ангелик на небі - мій Масік!  
Всім кому доводилося таке пережити, не втрачайте надію і все у вас получиться. :flv

Сказали спасибо: Lena 88

Offline Світлана237

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-1
  • чому би граблі нас не вчили,а серце вірить в чудес
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 01,11,2006 Діаночка 07,03,2014
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #25 : 05 Квітень 2015, 13:47:19 »
Ой аж мурашки по тілу, я коли ходила з хлопчиком також снився мани сон що прихожу ждодому з пологового а в руках два згорточки,один голубий а інший рожевий памятвю й до сьогодни очі діточок, ще подумала що буде двійня , але родився синок за рано , а доця така як я її бачила! В мене померла в листопаді бабуся і після 40 днів також вонсмені приснилась,  що стоїть і тримає маленького хлопчика на руках обоє на менепоглянули і мовчки розвернулись і пішли! Я зрозуміла що моє ангеля уже не саме і там є кому про нього подбати, бабуся знала як я важко переношу втрату Вітальчика тому мені наснилась,дала зрозуміти що тепер вони разом іпора їх відпустити від себе! З втратою дитини змиритись не можливо,  і до сьогодні зустрічаю дівчат якя мали разом зі мною народжувати то все собі думаю ,що моє дитя уже б могло мати 1,8, а так склалось що маю доцю 1,1 от такі бувають випадки! І тільки вона у мене зара є що напекір всім медикам виришила одразу вагітнити, мені треба було заповнити ту пустоту яка мене поїдала, і можливо якби біль притупився я б і не наважилась ще раз вагітніти! Нівякому разі не хочу щоб хтось робив по моєму прикладу, так як це було на емоціях і зара я розумію що тільки завдяки чуду я виносила так як ні організм ні морально я не була готова,а  після вискрібання шийка була така що я прийшла ставати на облік, а вона одразу пускала палець! Диво що Діанка в мені втрималась!

Offline Таля@

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 05 Квітень 2015, 13:59:25 »
Цитувати
і до сьогодні зустрічаю дівчат якя мали разом зі мною народжувати то все собі думаю ,що моє дитя уже б могло мати 1,8,
І в мене таке саме.Моя сусідка була вагітна в нас один місяць різниці був,так от в неї донечка 2 рочки і я теж як приходжу до неї в гості,починаю думати що моєму сину мало б бути уже 2.
Але життя продовжується.... важко було,але я відпустила.

Offline Світлана237

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 05 Квітень 2015, 14:13:04 »
Саме гірше було коли прибуло молоко писля викідня, таке було враження що хтось тебе випробовує на стійкість! Плакала всі 7 днів, пила бромкхрептин і перевязувалась та все одно молоко прибувало. Думала з розуму зійду, сина нема а тіло  того не розуміє :(

Offline Світлана237

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 05 Квітень 2015, 14:14:27 »
Таля@ ви  так і не наважились на ще одне дитя??

Offline Таля@

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 05 Квітень 2015, 14:28:17 »
Складна темка....але всетаки як хтось з таким стикнувся не падайте духом,все буде добре.Мені теж казали що це природній відбір,ніж мала б дитинка хворою народитися а так природа і наш організм сам вибирає.І не тільки природа і наш організм але і Бог дає людині такі випробування.Можливо мені потрібно було  спокутувати таким образом якусь карму.....

Offline Таля@

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 05 Квітень 2015, 14:33:50 »
Цитувати
Таля@ ви  так і не наважились на ще одне дитя??
Та мені дуже хотілося але мені не можна було,бо позаду в мене 3 КР і останній КР дуже складна операція була,кровотеча,матка як тісто зашити немогли....
а зараз вже якось мені страшно... d104

Offline Lapylia:

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #31 : 05 Квітень 2015, 14:45:57 »
з втратою дитинки не можливо змиритись,ніхто цього не навчить..........з цим треба навчитись жити...... Мар"яна, я вірю що ти ще народиш синочка, але в першу чергу ти сама маєш в це вірити,і Боженька вам в цьому допоможе

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
« Reply #32 : 05 Квітень 2015, 16:50:45 »
Цитувати
а ви на гормони здавали?
В мене була така сама ситуація, перший раз завмерша, причини не знали. Другий раз як завагітніла, то лікар зловив момент, на тому ж самому терміні прогестерон різко почав падати, якби не почала пити дуфастон, то знову би повторилося.
так з другою вагітністю і тепер здавала то є низький рівень прогестерону, зараз і 2 вагітність пю утрожистан, сказали до 12 тижня пити

Offline Mary5Автор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #33 : 05 Квітень 2015, 17:27:25 »
Lapylia:,дякую,але дійсно думка  про вагітність наганяє на мене величезного страху,може через те,що остання вагітність була хоч і вдала,але 7 місяців безвилазно в лікарні і ні секунди я не могла на всі сто розслабитися і діставати повне задоволення від цього чудового стану.,бо постійно слухала дитинку і не просилася додому,бо боялася знову не встигнути...Я дійсно дуже хочу синочка,але певно має пройти ще трохи часу,бо поки що я ще не готова,а при затримці в кілька днів,біжу робити тест і зі страхом чекаю результату,навіть не знаю як справитися з цим страхом,бо на даний момент це мене найбільше гризе. :(