Автор Тема: Як пережити втрату дитинки  (Прочитано 11460 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Mary5Автор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +59/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар*яна
Re: Як пережити втрату дитинки
« Reply #34 : 05 Квітень 2015, 17:38:04 »
sunsun і я приймала утрожестан до 34-35 тижнів,а до 12 тиж-вагінально.Практично безперервно,жаль тільки,що кров на прогестерон не здавала,бо може і не треба було так довго,а на той момент сліпо вірила лікарям,тільки б все було добре. d111

Offline Світлана237

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-1
  • чому би граблі нас не вчили,а серце вірить в чудес
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 01,11,2006 Діаночка 07,03,2014
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #35 : 06 Квітень 2015, 12:12:17 »
Оо це жахливе видчуття трывогы справди не даэ розслабитись, я що разу йшла в туалет и боялась побачити мазню!! Кожна вагитнисть по иншому!! Тому не переживайте, головне вира в Бога и в себе!! Я писля викидня думала що тоже буду всю вагитеисть на збереженю ,але Боженька добра и оменуло, от тильки тиск скакав то на 30 тижни була на денному , а ще мени казали що то може на тестостерон реагувати организм видторгувати хлопчикив як инородне тило, бо якраз на 16 тижни поченають яэчка рости , якось так що треба здавати на гормон, и якщо дийсно э така проблема то наступна вагитнисть з хлопчиком буде на таблетках и знов в страху, я хочу ще одного малята от тильки хай Дианка зе трошки пидросте!

Offline shupeniyk

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +163/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #36 : 06 Квітень 2015, 12:25:55 »
Цитувати
так з другою вагітністю і тепер здавала то є низький рівень прогестерону, зараз і 2 вагітність пю утрожистан, сказали до 12 тижня пити
я пила до 37 тижня, постыйно здавала кров в динамыцы, то прогестерон постійно падав, після того як пробувала зменшити дозу(

Offline Mary5Автор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #37 : 06 Квітень 2015, 13:02:20 »
Я теж думала,що можливо це якось пов*язане зі статтю....І ще у бабусі теж вагітність переривалася і був хлопчик....Я питала лікарів чи може бути якийсь зв*язок,то вони казали,що не може такого бути,а хлопчики були повністю здорові і розвинені.Зараз основною причиною залишилася ІЦН,тоді я не розуміла,що це так серйозно,а шийка відкривалася і я цього не відчувала,а коли відчувала вже було пізно...Навіть з останнньою вагітністю-дівчинкою,то був незначний дискомфорт ,дівчата в палаті вмовили піти на огляд,то було 6пальців відкриття,добре що був уже 38тиждень....

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #38 : 06 Квітень 2015, 13:33:52 »
Маряна, вашій донечці тільки 11 місяців? Чи не зарано думати про наступну вагітність?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Mary5Автор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 06 Квітень 2015, 17:37:42 »
Моїй донечці зараз минув рочок.Але те що я про це думаю зовсім не означає,що я найближчим часом буду вагітніти...Набагато гірше не думати і потім бути шокованим і не готовим до цього.Найближчі 2-3 роки це не входить в мої плани.

Offline совонька

• Свідома Мамка
  • Репутація: +36/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 хлопці та дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: олександра
« Reply #40 : 07 Квітень 2015, 00:29:59 »
 Скажу одразу викиднів не мала. Але мала дуже важку свою пізню вагітність двійнятами. Жахливий токсикоз тривалий.  Потім в 22 тижні закровило. Лягла в лікарню. Ще кровило. Казали що як так піде далі прийдеться робити КР.  Хтось порадив взагалі не вставати з ліжка. Так я прожила 2 тижні на ліжку.  Кровити престало. За місяць гематома разсмокталась. Але появився тонус, навіть як схватки ночами і почала розмякшуватись шийка.  І це на фоні того що пила дюфастон, капали магнезію, кололи папаверин.  Підшили стрічкою.  Але майже щоночі тонус і болі .  В 28 тиж мені цілу добу  капали ліки, я вже забула як воно називалося. Дорожезне. Ще тоді було 7000грн. Комусь кажуть був ефект. А в мене майже ніякого.  Утрожестан , гініпрал. Капали і магнезію і моментами навіть спирт. Перепробували всяке, що десь література писала.  В лікарні я жила. І з неї ні ногою. За одного малюка мені ще в 18 тиж сказали, що буде хлопчик. А за другого в 22 що висока ймовірність, що дівчинка. Я напевно вчепилася в ту думку,що буде донечка. І так за ту свою Марічку терпіла всі ті нічні кошмари. Пообіцяла Матінці Божі, що як доношу, буде Марічка.  В 36 тижнів. Народила своїх молюсіньких, трішки недоношених, але життєздатних діток.
 Так що ні разслабитись, ні отримати задоволення від цієї вагітносі не вийшло. Завжди в тривозі і на взводі. Але Бог добрий.

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 07 Квітень 2015, 00:39:41 »
В мене також була досить важка вагітність. 4 рази лежала в лікарні. Увесь час переживала чи народиться здорова дитина бо на 11 тижні на УЗД сказали, що високий ризик хромосомної патології. Народила малого на 40 тижні. Він в мене є і я щаслива. мені не принципово чи то має бути син чи дочка.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #42 : 07 Квітень 2015, 09:28:53 »
У мене дуже схожа ситуація з совонькою.Друга вагітність була бажаною,планованою і довгоочікуваною.Майже відразу кровили мазалось,то лежала на збереженні.Так,як часто возили на УЗД,то швидко побачили близнят.Як я їх хотіла! d101 d78І на 13 тижні так закровило,що не жарти,прямо кровотеча.Чим тільки не спиняли.Я дуже Боженьку просила про живих дітей.Хтось хотів хлопчика,чи дівчинку,а я просто живу дитину.Два тижні провела повністю на лежачи,з судном під ліжком,ще два тижні чоловік возив на каталці втуалет.І весь час страх,навіть вночі не було спакійного сну,лиш наслуховувала,чи не кровить.Так само казали,що то треба вже чистити,що організм відторгає плід.То найгірший час мого життя,бо собі не уявляла,як відпустити своїх маленьких.Вагітність-суцільний страх.Якось,з горем пополам доносила до 30 тижнів-і відійшли води.Я думала,що це вже все d107Глибоко недоношені,без дихання,ще багато проблем,але живі.Потім була довга дорога ще до здорових діте.Відчуття тривоги відпустило,аж коли дівчаткам виповнилося 4 роки.Похрестили тих малявочок в реанімації,прямо в кювезиках з купою капельниць,трубок і проводків.Одну назвали іменем,в який день народилась.В той день було Св Антоніни.То дуже важко ,неймовірно важко втратити дитинку.Дівчатам,які це пережили-сили,та віри,що агелочок з вами.Будуть інші дітки,а саме ця душа маленької лялі буде в маминому серці.В мене подружка поховала двох дітей,ледве вижив третій синочок,знаю,що це несправедливо.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Світлана237

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-1
  • чому би граблі нас не вчили,а серце вірить в чудес
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 01,11,2006 Діаночка 07,03,2014
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #43 : 07 Квітень 2015, 17:56:00 »
Це жах... але ж бачити все добре, вира и молитва роблять дыво!! А я приихала в понедилок з банальним тонусом и щодня просила сильнише ликування, так як з кожною годиною биль и тонус наростав, може якби була то перша дитина я б незнала що то, але ж з другою я читко розумила що починаються роди, кончиний Ткачук взяв на крисло, рукою в горлянку зализ, и сказав що я истеричка писля чого за 4 год я родила!!!!! Того" ликаря" бачила на консилиуми на слидуючий день то навить не дивився мене стояв ззади голови, в очи скотина боялась подивитись, розгнивани та повни боли и слиз за моэ ненароджене дитя я б йому " подякувала, та тоди не було ни сыл ни бажання, свит перестав иснуваты!! Найгирше що я лыжала в ликарни без крлвотеч, и 2 сутки мучилась з болями а мени приписали лютеина 1 магнезию в день в крапельныци и 2 рази папаверин, небуло ни видкриття ни кровотеч, пропка видийшла в обид води на мисци а вони говорять що я истерю и паникую!!! Ненавижу всих хто там був присутний !!! Бо знаю що нихто не помиг!!! Я можливо егоистично пишу но вони винни в моий втрати на 80% так як навить не пробували толком сохранити, уроди!!

Offline Mary5Автор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 08 Квітень 2015, 13:34:38 »
Світлана237,не треба ненавидіти,як би це важко не було,відпустіть це,ненависть поїдає вас зсередини,не треба цього робити,бо за їхні гріхи вони будуть покарані.Коли пробачите і відпустите це,побачите що ваше життя змінюється а з душі ніби камінь забрали.Спробуйте.

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 08 Квітень 2015, 15:50:43 »
Та бо в них протоколи і до 22 тижня вони сильно не напрягаються щоб спасти дитину.

Offline shupeniyk

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 08 Квітень 2015, 15:54:13 »
Цитувати
Та бо в них протоколи і до 22 тижня вони сильно не напрягаються щоб спасти дитину.
а чому саме до 22-го тижня? Я знаю, що до 12-го :xmm

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 08 Квітень 2015, 15:57:49 »
до 12-ого це 100 %. я точно не впевнена, мені так моя гінеколог казала, бо я не хотіла лягати на збереження, а вона порадила поки невеликий тонус лягти і прокапатись, бо якщо будуть сильніші проблеми то ніхто сильно за дитину думати не буде, будуть рятувати маму.

Offline shupeniyk

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 08 Квітень 2015, 16:09:23 »
Цитувати
до 12-ого це 100 %. я точно не впевнена, мені так моя гінеколог казала, бо я не хотіла лягати на збереження, а вона порадила поки невеликий тонус лягти і прокапатись, бо якщо будуть сильніші проблеми то ніхто сильно за дитину думати не буде, будуть рятувати маму.
на рахунок 100% можу з вами поспорити, мені на 7 тижні лікарі старалися зберегти дитинку, робили все що в їх силах, хоча потім лікарка призналася, що шанси в мене були дуже малі(
З другою вагітність мені зберігали дитину, можна сказати, від першого дня затримки!
Так що не треба писати, що всі погані і ніхто навіть у вашу сторону не гляне, бо ще нема 12 тижнів. А після того, як жінка стане на облік, то 100% будуть зберігати, головне попасти до хорошого спеціаліста.

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +440/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #49 : 08 Квітень 2015, 16:15:56 »
І мені в 10 тижнів зберігали з усіх сил, хоч поступила в суботу)

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
« Reply #50 : 08 Квітень 2015, 17:47:31 »
та є різні лікарі, мені в жіночій консультації лікарка сказала що зберігати і не варто, я пішла в стаціонар і там сказали що нема проблем великих, трохи підлікуватись положети і все буде добре, а на черговому обході один лікар так байдуже кинув - типу тут і дивитись нема чого і каже моїй лікарці - що нема сенсу в 7 тижнів зберігати , а вона йому вам може і нема сенсу і для кожної жінки що на збереженні на будь якому терміні це сенс життя - зберегти і народити дитинку.   тепер те саме було і на терміні також 7 тижнів то ні від кого з лікарів не чула що не треба зберігати, всі навпаки переконува що все буде добре.   так що бувають різні лікарі