Автор Тема: Як пережити втрату дитинки  (Прочитано 11155 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline nitro

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оленка 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Re: Як пережити втрату дитинки
« Reply #51 : 09 Квітень 2015, 08:45:31 »
Може прозвучить якось не так як багатьом хотілося б але нам дано стільки- скільки ми можемо витерпіти, не менше й не більше. Ви одна з сильних жінок, тому ви обов'язково будете щасливі. Здоров'я вам і вашій родині.

Offline Світлана237

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-1
  • чому би граблі нас не вчили,а серце вірить в чудес
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 01,11,2006 Діаночка 07,03,2014
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #52 : 09 Квітень 2015, 12:17:10 »
Цитувати
Та бо в них протоколи і до 22 тижня вони сильно не напрягаються щоб спасти дитину.
вони рахують що дитина з 22 тижня, і навіть на передчасних пологаг з 22 тижня повинен бутии присутній педіатр так як з допомогою лікарів дитина має шанси жити!! але це мабудь не в нашому місті!! дівчата хто таке пережив у мене питання вам дитину віддали?? бо мені ні!! і це найбільше що мучить до сьогодні!! сказали що на такому тижні не дають, тоді я не хотіла робити скандал не в силі була, не знала як я маю з цим поступити, своє маля бачила декілька сикунд, а якби віддали просто вмерла б від розпачу, на той час поступила з страху та розбачу егоїстично бо не мала уявлення що робити, в такому терміні не знала чи поховати мож як положено, а закопати просто у рідних в ногах так як у свій час моя свекруха зробила не змогла б цеж всетаки не полюдськи, та зараз як подумаю що вони зробили з моєю кровинкою мозгами їду!! d24

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +438/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #53 : 09 Квітень 2015, 12:29:54 »
Моя подруга родила дитинку на 7 міс, але вони знали що шансів на життя немає, оскільки були патології несумісні з життям. Дитинку їй не показали. Малятко народилося живе і прожило кілька хвилин, за цей час встигли похрестити, священника закликали завчасно. Дитинку їм віддали, вони змогли її поховати. вагітніла вона важко, зараз уже пройшло біля 2 років, але завагітніти не получається, поки лікуються.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline shupeniyk

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +163/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #54 : 09 Квітень 2015, 12:47:49 »
Цитувати
дитина має шанси жити!! але це мабудь не в нашому місті!!
я довгенько пролежала в патології, бачила випадок, коли жінка родила на 26 тижні, незнаю як у дитинки зі здоровям зараз, але тоді вона вижила і ще при мені їх перевели в лікарню на Коновальця.
За 3 місяці в лікарні, з моєї палати тільки ця жінка родила швидше, хотя лікарі виклалися по повній, перепробували всі методи, решта родили благополучно.

Offline Mary5Автор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +59/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар*яна
« Reply #55 : 09 Квітень 2015, 13:18:15 »
Мені діток віддали але питали чи будеем забирати,поховали як належить.Іванко і Михайлик,пам*ятаю,коли відходила від наркозу,то чула,що говорили,що ніби дитина в коробці,треба взяти поховати,але я ще тоді не розуміла,що це моя дитина,а коли зранку прокинулася -відразу руку на живіт,зрозуміла,що дитини вже немає,бо здавалося,що це був страшний сон...

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +385/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #56 : 09 Квітень 2015, 13:39:23 »
Цитувати
а чому саме до 22-го тижня? Я знаю, що до 12-го xmm

до 22 тижня рахують, що то викидень, якщо організм жінки позбувається плода, то так воно й має бути (рахують лікарі)  :(
з 23 тижня - це вже роди і як кажуть медичними термінами "недоношена дитина"
мої народилися на 31 тижні, всього того жаху не передати, бо ніхто не дихав самостійно......і зараз маємо купу проблем, але ми живі і я тішуся з того, що вони в мене є  :)
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Світлана237

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #57 : 09 Квітень 2015, 21:31:41 »
Лiлiана у вас трийня??? :xmm

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #58 : 09 Квітень 2015, 21:53:30 »
Ага, трійня, ще й імена так підібрано під ситуацію

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +385/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #59 : 09 Квітень 2015, 21:59:48 »
Так дивчатка, у мене тройняшки  d78 d79
хоча спочатку думали,що двийня  d103
я Вирила и Надиялася и Бог дав  d8
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #60 : 09 Квітень 2015, 22:11:25 »
Цитувати
Так дивчатка, у мене тройняшки
у вас живчики!!!! причому всі троє!!!!
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline Світлана237

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #61 : 10 Квітень 2015, 11:40:37 »
Цитувати
Так дивчатка, у мене тройняшки   
хоча спочатку думали,що двийня 
я Вирила и Надиялася и Бог дав 
суперрр!!! най будуть здоровенькі!!

Offline TuttiFrutti

• Своя Мамка
  • Репутація: +102/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #62 : 10 Квітень 2015, 12:42:30 »
дівчатка розкажу і вам про своє,тема нелегка,але все ж таки...завагітніла в 2011 році ,вагітність не планована,але я хотіла цієї дитинки і ні на секундочку не задумувалась про аборт...
хоча з самого початку все йшло погано...на узд сказала що плід низько розміщений,шийка слабка і може не витримати,..почало мазатись...на 12тиж.гематома,пролежала в лікарні місяць,потім тонус знов лікарня ,підшили на 20тиж.казали що коли підшивали то плідний міхур вже випирав....його пропхали далі і на свій страх і ризик підшили....потім десь на 22тиж.я віддчула болі у попереку але все зіпхала на то що весь час лежу і хребет болить,а то виявилия такі схватки,на 25 тиж.вже стало невиносимо боліти і я поїхала в лікарню,капали всеможливими ліками 3 дні зупинити схватки було не можливо,сказали переводити в родзал....
я народили хлопчика з вагою 980г,і 34 см.,він був чуть більший ботіночка,...зразу ніби все буо добре,дитина сама навіть дихала,під кювезом,я приходила що 3год.із зцідженим молочкаом і годувала свого сиочка через зонд,...я неможу вам передати те почуття коли всі мами біля тебе в пвлаті мають своїх діток,тішутьсяними ,переодягають їх,а ти сидиш і цідиш тих 10мл.,щоб нагодувати свою дитинку.....
я похрестила дитинку сама,назвала Богданчиком
це тривало 7днів,на 7 день стало гірше,почалися судороги.....це був жах приходити і це бачити...,на 10день дитинка померла від крововиливу в мозок....
ми поховали його....мені так важко було  приїжджати після того на цвинтар,і бачити могилку,то було кінець осені,я так хотіла його витягнути звідти накрити пригорнути до себе,як уявляла як то холодно в тій землі.....я неможу вам це словами передати....

ч-з 2роки я наважилася на 2дитину,вагітність протікала  добре,я лежала в лікарні але то вже для того щоб перестрахуватись,і ось в мене найкращий на світі хлопчик,мій Тадейчик...

Дівчатка в кого таке сталося не втрачайте надії,час звісно лікує але в пам*яті це залишається назавжди,але Бог добрий і всім подарує діток в свій час...
Коли у Вас проблеми - обійміть свою дитину, поцілуйте, і тоді Ви зрозумієте : якщо дитина поруч жива і здорова, - у ВАС немає проблем ! Усе інше - просто дрібниці життя , які не вартують ні ваших нервів, ні ваших сліз !!!!!

Offline малинк@

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: малинка
« Reply #63 : 10 Квітень 2015, 13:01:10 »
Нам теж віддали дитинку... Родила в 17 тижнів..... Сказали, що треба дати імя дитинці в
 І поховати в ногах в когось з рідних.... Дали дві молитви які треба прочитати. А потім ішла в церкву до священника, він читав молитви і кропив свяченою водою...

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
« Reply #64 : 10 Квітень 2015, 14:24:49 »
Юля,так шкода,що дитинка не вижила.Але маленький мав достатньо ваги,могли б рятувати.І з меншою вагою виходжують.Можливо у нас ще немає спеціалістів,або апаратури.Я,як побачила своїх дівчаток,то плакала безперестанку.В кювезах весь час спрацьовував датчик серцебиття,то мені здавалося,що хтось ніж в серце пхає.Про Іринку,то я взагалі була надію втратила,бо вона була дуже слабка і синя.Тонічка-як малюсінька лялька.В нас вдома ляльки більші,ніж діти.Шкода дуже тих мамів,які це пережили.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #65 : 10 Квітень 2015, 14:29:10 »
Думаю, що нема потрібного обладнання і спеціалістів. Люда, а з якою вагою дівчатка народились? в моєї знайомої дитина народилась на 32 чи 33 тижні сам не дихав, вони купляли якийсь дорожезний препарат. лікарі сказами, що малого спасло те що мав велику вагу 1,9 чи 2,1 точно не памятаю.

Offline Таля@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
    • Авторські торти Наталі Федишин
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #66 : 10 Квітень 2015, 14:34:29 »
Мене моя мама народила в 6.5 м я мала 1.4 кг 33 см росту,мамі сказали що я не виживу,сказали перев'язати груди.Але я напевно мала жити))) бо вижила,,мама годувала мене з піпетки)).
Як то кажуть на все воля Божа.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
« Reply #67 : 10 Квітень 2015, 14:55:05 »
Народилися з вагою 1500 і 1750.Через три дні обидві мали по 1 400.В Іринки проблеми з кишечником,її не годували,тому так більше втратила.Ріст-40 см.Ніжка-як ммій вказівний палець.Ручка-як мізинець.Ширина долоньки-1,5 смНам роддом обіцяв той препарат для однієї,для іншої мали купити.На той час-десь коло 4 тисяч за ампулу.Але не пригодився,бо дівчата по малу роздихалися,хоч і важко їм було,кисень трохи давали.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]