Автор Тема: Як пережити втрату дитинки  (Прочитано 11458 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +596/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: Як пережити втрату дитинки
« Reply #85 : 20 Квітень 2015, 00:32:41 »
Eva__, просто незалишайте її саму, робіть щось спільно, що вам обом буде цікаво
подзвоніть чи прийдіть і запропонуйте, зараз багато роботи волонтером, не починайте розмову на зразок " як ти?", просто " привіт, давай зробимо те і те....", не хоче нікуди виходити- йдіть до неї
хоче плакати - хай плаче, не стримуйте її в цьому, слухайте сотий, мільйонний раз її чому так? і хто винен? чому зі мною? не шукайте відповіді на ці питання, просто дайте проговорити і виговоритися.
Це тонкі моменти, які ви самі мусите відчути
в той же час не обтяжуйте надмірною турботою та гіперопікою, особливо, якщо що цього часу Ви не були  дуже сильно близькі, бо це може викликати роздратування і небажання взагалі з вами спілкуватися
пам"ятайте, що кожен переживає горе як може. не всі хочуть ним ділитися з іншими, не хоче нікого бачити і побути на самоті - не позбавляйте її цього, прийдіть завтра, післязавтра...
а найбільш за все не засуджуйте за те, що не веде себе так як ви уявляєте собі вона мала б себе вести в такій ситуації, в кожного своя захисна реакція.
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Іра123

• Активна Мамка
  • Репутація: +62/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій 5 рочків. Яна 3 рочки.
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #86 : 20 Квітень 2015, 00:48:53 »
Ця ситуація дуже делікатна, і треба знайти правильний підхід....тому що лидина яка це пережила в данний момент вважає, що гірше вже бути не може...є  такі жінки які в такій ситуації хочуть побути з своїми думками і зі своєю бідою наодинці, є такі , що хочуть комусь вилити душу і хочуть почути слова підтримки...але в будь якому випадку мають бути поруч самі близькі люди які в будь який момент, можуть підтримати , коли людина зациклюється на своїй проблемі або біді , це ні до чого доброго не приведе, треба відпустити, маленьке янголятко і йти далі...і тоді от побачите,  все налагодиться і Бог пошле Вам радість здоровеньке , гарненьке малятко яке буде рости Вам на втіху. d79

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +596/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
« Reply #87 : 20 Квітень 2015, 00:56:10 »
Цитувати
Бог не забирає, не карає і не випробовує!!!!! а допускає до пори до часу!!!! невже ви думаєте що міріади ангелів Йому на небі замало щоб забирати ще й маленьких діток???!!!
золоті слова!!!
Цитувати
людина зациклюється на своїй проблемі або біді , це ні до чого доброго не приведе,
хоч не хоч, але найгостріший період  болю триває не менше півроку і це нормально,, пізніше це не так гостро, але все одно постійний психоемоційний стан, потім просто періодами "накриває"
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Мурмулядка

• Нема настрою - з'їж шоколадку. Не допомогло- запий коньяком!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: мої дітки
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #88 : 20 Квітень 2015, 09:28:53 »
Eva_, теж думаю, що не варто акцентувати увагу на її горі. Просто треба вести себе так, ніби все добре, а якщо подруга захоче, то сама почне розмову про це. Ще було би добре знайти для неї якесь заняття щоб відволікти від всіляких думок.
Я особистість творча - хочу творю, хочу витворяю!

Offline Eva__

• Свідома Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #89 : 20 Квітень 2015, 12:12:35 »
дякую дівчата за відповіді, то так десь і є - всі поводять себе так, наче нічого і не було, але моментами мені здається, що це дуже жорстоко, коли навколишні роблять вигляд, що тієї найбільшої і найболючішої проблеми не існує. інстинктивно хочеться розрадити, пожаліти, розділити цей чужий біль, але це егоїстичне бажання. Це МОЄ бажання, а треба дійсно відчувати, чого хоче і очікує людина, якій болить.

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +108/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нікіта ,Тимофій, Зоя
  • Ваше справжнє ім’я: Ася
« Reply #90 : 20 Квітень 2015, 12:22:36 »
Eva,то спитайте іі. Можливо їй і хочеться комусь виговоритися, а всі роблять вигляд, що все добре.
Не бойтесь дарить согревающих слов,
И добрые делать дела.
Чем больше в огонь вы положите дров,
Тем больше вернется тепла

Offline Mary5Автор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +59/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар*яна
« Reply #91 : 20 Квітень 2015, 13:20:35 »
Мені теж було краще,коли всі робили вигляд що все добре.Хоча в ті моменти здавалося,що всі дивляться на мене якщо не з осудом,то з жалістю і це дуже виводило.Дуже дратували вагітні жінки які з вибору ліжечка робили величезну проблему,а як мені в той час хотілося таких *проблем*,а ще було важко і стидно дивитися чоловікові в очі,стидно,бо не змогла зберегти для нас двох синів,як тепер пам*ятаю як тоді ховала очі...

Offline Eva__

• Свідома Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #92 : 21 Квітень 2015, 10:45:03 »
Цитувати
а ще було важко і стидно дивитися чоловікові в очі,стидно,бо не змогла зберегти для нас двох синів,як тепер пам*ятаю як тоді ховала очі...

ні, ну це і не від вас залежало, яке ж тут почуття провини... от ми, наче, віруючі, хтось більше, хтось менше, але в таких ситуаціях підсвідомо ставимо себе вище Бога, бо вважаємо, що ми на цьому світі щось вирішуємо і ми вирішуємо, чи жити дитинці, чи ні. Але лише один Бог вирішує коли дати життя і коли його забрати. Може я не права, але моє бачення таке.

Offline Mary5Автор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #93 : 21 Квітень 2015, 12:29:39 »
Звичайно,що ми не вирішуємо,але на той момент безупину грузиш себе думками і питаннями-Якби я поїхала швидше....Якби я більше прислухалася....Якби я менше бігала.....Дуже багато цих якби,які просто не виходять з голови..

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #94 : 24 Квітень 2015, 21:30:07 »
В моєму житті теж була така трагедія, 19 травня моїй першій дівчинці мало б бути 20 років. Родилася маленька, 1900, тепер би можливо і виходили б  :xmm а колись сказали, що в студентів таке буває, нерви, сесії, недоспані ночі  :( я ожила через півроку, коли завагітніла вдруге з Андрійком) . До тепер дуже тяжко, просто є два хлопчика-горобчика, (чоловік - третій, дитина ще та  d27 ) заради яких і живеться. тримайтеся
[/url]

Offline Mary5Автор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #95 : 25 Квітень 2015, 13:17:33 »
Так,Ірина1111,це дійсно трагедія,але після труднощів і бід нам дається винагорода,у вас два хлопчики,в мене донечка,і у інших жінок,я впевнена теж обов*язково будуть карапузи. d103

Offline Світлана237

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-1
  • чому би граблі нас не вчили,а серце вірить в чудес
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 01,11,2006 Діаночка 07,03,2014
« Reply #96 : 26 Квітень 2015, 08:16:37 »
Цитувати
Мені теж було краще,коли всі робили вигляд що все добре.Хоча в ті моменти здавалося,що всі дивляться на мене якщо не з осудом,то з жалістю і це дуже виводило.Дуже дратували вагітні жінки які з вибору ліжечка робили величезну проблему,а як мені в той час хотілося таких *проблем*,а ще було важко і стидно дивитися чоловікові в очі,стидно,бо не змогла зберегти для нас двох синів,як тепер пам*ятаю як тоді ховала очі...
як мені знайоме це відчуття!! але коли приходить знов це відчуття маленького дива в тобі, оживаєш! і уже не плачеш а дякуєш Богу за кожну хвилиночку з малятком разом  мені здається що тоді ще дужче починаєш це цінити!

Offline ameba

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-0
  • Люблю свого синочка!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #97 : 02 Травень 2015, 13:45:35 »
зі мною лежала дівчина,яка родила 6 місячну дівчинку-650г.Дякувати Богу дівчинка жива і здорова.Я свого хлопсика родила-1380

Offline совонька

• Свідома Мамка
  • Репутація: +36/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 хлопці та дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: олександра
« Reply #98 : 02 Травень 2015, 17:49:41 »
Я  не думала що в Ів.Франківську виходжують таких малюсіньких діток. Мені в лікарні говорили, що мої близнюки не виживуть і в 28 тижнів, якщо раптом народжу завчасно.

Offline Mary5Автор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #99 : 02 Травень 2015, 18:13:26 »
Мені казали,якщо б другий хлопчик народився на 24 тижні,а не на 20-му,то теж можливо бвитягнули,а так то шансів жодних,за кордоном і таких манюнь виходжують....

Offline ameba

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-0
  • Люблю свого синочка!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #100 : 02 Травень 2015, 19:13:25 »
тепер виходжують.З нами ще лежали діти 750г,900г і все добре

Offline Світлана237

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-1
  • чому би граблі нас не вчили,а серце вірить в чудес
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 01,11,2006 Діаночка 07,03,2014
« Reply #101 : 05 Травень 2015, 06:29:33 »
за дитину пробують боротись від 22 тижня, по протоколу, з такого терміну присутній педіатр при родах, а раніше навть ніхто не  дивиться чи дитина жива! бо їм цього не треба  d24