Автор Тема: Як позбутися привички гризти нігті?  (Прочитано 6225 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline MARINKA3045Автор темы

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка-10 років, Юля-6 років, Олександра-3 роки.
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
Це можливо дивно звучить, але моя дитина згризє нігті на ногах. В когось було таке??? Вже незнаю що і робити. Спеціаліст в шоці. Назначив нам лікування, бо пальчики від слюни почали мати запалення. Але то звички треба позбутися, може хтось стикався з таким?

Offline ЛЕНУСІК

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: вікторія2рочки
  • Ваше справжнє ім’я: лена
Re: Як позбутися привички гризти нігті?
« Reply #1 : 27 Квітень 2015, 09:49:56 »
Моя малечка гризла нігті на руках і то так що неможливо було дивитись((перепробувала різні методи,але все марно, до поки мені не порадили накрасити нігті простим лаком і постійно наголошувати які вони гарні і охайні.Так як у мене дівчинка вже із рочку любила всілякі прикраси,каблучки,духи,помади(звісно все дитяче), тому у мене цей метод спрацював).Одним словом дівчинка в повному розумінні))

Offline olusyaa83

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яромир,Кіріл
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #2 : 16 Липень 2015, 16:51:39 »
Дівчата може буде корисна інформація!
 Отже, як відучити дитину гризти нігті? Варто спочатку подумати про причини такого заняття, а потім вже про наслідки. Лікарі можуть стверджувати про те, що це – неврологічний прояв. Поспостерігайте за своєю дитиною: унаслідок чого вона гризе і колупає нігті? Можливо, вона нервує, переживає. Якщо ви в родині дуже часто відбуваються скандали, то в першу чергу, це відбивається на малюкові. Він, як губка, все в себе вбирає і запам'ятовує. У такому випадку, вам варто поміняти клімат у родині: поменше сваритися, хоча б при дитині.
    Другою причиною, з якої у малюка може з'явитися така звичка - це садок. Так, у дитячому садку, малюк може навчитися як хорошого, так і поганого, брати приклад з інших дітей. Вихователь, яким би хорошим він не був, не може устежити за всіма дітьми. А ви самі проконтролювати не можете, і внаслідок цього - виявлення коротких нігтів і задирок.
   Третя причина цієї звички - «це спадкове», як кажуть у побуті. І правда, ви самі гризете нігті? Якщо так, то чого ви хочете від дитини? Спочатку самі позбудьтеся цієї звички, а потім вже відучуйте сина або дочку. Якщо ні, то запитайте у родичів і згадайте себе в дитинстві. Як ваші батьки справлялися з цією проблемою?
   Ще однією причиною того, що дитина гризе нігті, можуть бути глисти. На жаль, але ця звичка є ще й ознакою появи в організмі паразитів. Варто задуматися про це і запитати у лікаря про лікування.

Якщо ви стоїте на шляху війни зі звичкою гризти нігті, візьміть на озброєння наступні поради:
  1. Купіть в аптечному кіоску гіркий лак, фарбуйте ним нігті. Звикніть до тієї думки, що ця звичка так швидко не проходить, в середньому на її лікування йде місяць, два, три...
  2.Знайдіть в Інтернеті і покажіть своєму чаду фото нігтів, які гризли люди. Поясніть, як це негігієнічно і противно. Дієвим способом буде зробити манікюр або піти в салон і подивитися, які нігті можуть бути без цієї замашки. Можете майстра з манікюру попросити накласти гель на нігті, він твердне так, що згризти його неможливо(але якщо це діти від 13років)
  3.Допоможіть своєму чаду впоратися з цією залежністю. Частіше гуляйте на свіжому повітрі, займайтеся фізкультурою і спортом. Малюйте, ліпіть, читайте казки і дивіться мультики. Малюк буде відволікатися і незабаром забуде про нігті. Що стосується казок, то самі придумайте розповідь про те, як один хороший персонаж назавжди позбавився від цієї звички. Адже казка на те й казка, що вона з хорошим фіналом.
4. Будьте мудрою мамою, пам'ятайте про те, що заборони мають властивість працювати навпаки. Краще просто говорити з дитиною. Скажіть так: «Ти розумний, красивий, такий кумедний мій малюк. (Зверніть увагу на руки) Ой, а це що??? А це покусані нігті (із сумом і жалем). Але нічого, ти подорослішаєш і незабаром зрозумієш, що гризти нігті - це некрасиво і негігієнічно.
Бажаю успіху!!
Моїм хлопчикам Яромірчику 4,5р а Кірюшику 9р 0509283871

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #3 : 16 Липень 2015, 17:00:00 »
Цитувати
Варто спочатку подумати про причини такого заняття, а потім вже про наслідки. Лікарі можуть стверджувати про те, що це – неврологічний прояв.
як раз це хотіла написати
шукайте причину, чому ваша дитина невпевнена в собі, цьому може бути причина навіть гіперопіка,
Цитувати
«це спадкове»
так звана"спадковість" проявляється просто в стилі виховання дітей з покоління в покоління, само по собі спадково звичка не передається d128

Цитувати
Спеціаліст в шоці
йдіть до іншого
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline LediDi

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка і Олексійко
  • Ваше справжнє ім’я: Діана
« Reply #4 : 11 Січень 2017, 01:22:24 »
Цікаві поради

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +647/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #5 : 11 Січень 2017, 01:26:21 »
У мене не було проблеми відучити малу гризти нігті. Як тільки замітила то почала їй пояснювати. що так не гарно, що дівчатка таке не роблять, що будуть сміятись і моя дитина перестала таке робити. А тепер сама приходе до мене і каже - мама мені треба нігтики пістригти
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline Мишканорушка

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #6 : 01 Липень 2019, 07:47:07 »
невролог та психолог- це ті  люди що мають уважно обстежити дитинку. ще варто вам,мамі записати щоденник, за тиждень- коли сам дитинка гризе нігті, що провокує,можливо якісь слова чи потяг до дій..
Справа в тому що гризення нігтів може бути проявом нервових тиків а може-самостимуляціїї. Різниця між ними є,її визначає лікар.
Загалом дитині тоді потрібна порада та занятття з психологом(якщо маленький вік-то батьки+дитина+психолог дитячий), також з немедикаментозних методик назначають БіоАкустичну Корекцію- це метод що дозволено проводити навіть маляткам, дитинка у навушниках через музику на яку наложені хвилі роботи мозку(роблять єєг)- одержує само регуляцію нервової стстеми,  сам метод призначається при різноманітних збудженнях,тиках,сдуг,порушеннях сну чи поведінки,енурезах..тощо.
Ми такий метод проходили декілька курсів у київському центрі стимулювання мозку,коли приїджали з дитиною на курс лікування. Метод безпечний,не потребує ніяких таблеток, й дає добрий результат.

Сказали спасибо: Ключик, svitlana88

Offline Agatha

• Новенька
  • *
    • ours.agency
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Агата
« Reply #7 : 07 Листопад 2019, 14:47:24 »
Є спеціальний засіб.
Счастье — это когда хорошо там, где ты есть.

Offline Мишканорушка

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #8 : 11 Лютий 2020, 10:43:12 »
оніхофагія

Дитина гризе нігті? Оніхофагія, як називають цю проблему психологи, знайома багатьом батькам не з чуток. Через цієї шкідливої ​​звички нігті дитини виглядають неестетично. До того ж це може спричинити за собою деформацію нігтьової пластинки, запалення шкіри навколо нігтя і привести до зараження глистами і занесенню в шлунок хвороботворних бактерій.
Загалом, пускати справу на самоплив не можна, зі шкідливою звичкою потрібно боротися. Але робити це потрібно правильно, щоб ваші дії не призвели до зворотного від бажаного результату.
Одним з ефективних методів лікування оніхофагіі на нервовому грунті у дітей є метод біоакустичні корекції (БАК), в основі якого лежить перетворення за допомогою спеціалізованої програми сигналів електроенцефалограми (ЕЕГ) в коливання акустичного діапазону (звуки).
Пацієнт прослуховує отриману акустичну запис в результаті чого робота мозку стає усвідомленим процесом, відбувається мимовільна саморегуляція організму.
Метод БАК в лікуванні оніхофагіі у дітей дозволяє коригувати і відновлювати психо-емоційний стан. Біоакустичні корекція не має побічних ефектів і вікових обмежень, висока ефективність такої процедури доведена багаторічним використанням.
(кликните для показа/скрытия)