Автор Тема: Відпочинок 2015 - куди поїхати відпочивати?  (Прочитано 12254 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Eva__Автор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +62/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Пропоную поділитися планами і думками з приводу того, куди плануєте їхати на відпочинок цього року, враховуючи нашу сьогоднішню ситуацію з війною, мобілізацією, курсом євро і загальнонаціональною депресією. Вчора чоловік приніс буклет київської фірми "Феєрія", типу було б непогано куди-небудь поїхати. Криза не криза а мріяти ніхто не забороняв. Минулого року ми зібралися на море буквально за тиждень, коли почалися в кінці липня проливні дощі і стало зрозуміло, що літо вже закінчилося. А тут ще й гривня стала підступно підкошувати ноги. Цього року все зрозуміло - курс виріс, м"яко кажучи і всі подорожі автоматично подорожчали... Тому починаю цікавитися варіантами (щоб потім знову не сидіти тиждень днями і ночами в пошуках куди поїхати), а далі як Бог дасть. Дивилася сьогодні на Туреччину, Кіпр, якщо будуть гроші, хотілося би їх витратити не на ремонт чи чергові шмотки, які осядуть в шафі і знову нічого буде одягнути, а на подорож.

Хочу в Туреччину або на екскурсію у Європу, дуже сподобалися екскурсії вищезгаданої Феєрії - багато замків, але люди у відгуках пишуть жахливі речі. Хто якою фірмою їздив по Європі? Які враження?

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +600/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
екскурсія в Європу-це цікаво, але це екскурсія, а не відпочинок. частково ночівля в готелі, частково нічні переїзди, так що комфорту мало. Якщо без дітей і пожертвуєте комфортом, то можна. Знайомі їздили зі Львова-дешевше ніж з Франківська, та й автобус хороший був
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Гюля

• Своя Мамка
  • Репутація: +90/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
Їздили Європою- тур брали у Франківську , але добирались до Львова до автобуса самі, щоб було максимально комфортно, треба обирати тур без нічних переїздів і мінімум країн, які закладено в тур, бо досить важкий переїзд і ризикуєте отримати враження "Галопом по Європах" smile336

Offline melodika

• Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана Володимир
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
Коли ми їхали в тур у нас були тільки 2 країни- Угорщина і Австрія, то нічний переїзд був тільки один, коли вже повертались додому. Але рахую, що це нормально, бо дома вже нормально можна відіспатись. А якщо багато країн і ночівля в автобусі через ніч, то для мене це занадто, я вже ніякого ні відпочинку ні екскурсій не захочу  mish
Я думала, що ми цього року поїдем з дітьми на машині на море- Болгарія, Хорватия або Чорногорія, а тепер з цим курсом навіть не знаю  :(

Offline Eva__Автор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
Цитувати
Коли ми їхали в тур у нас були тільки 2 країни- Угорщина і Австрія, то нічний переїзд був тільки один

а в якій турфірмі купували тур?

Offline melodika

• Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана Володимир
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
Цитувати
а в якій турфірмі купували тур?
здається "класік-тур", біля голубої церкви на куті на 2 пов, але це було 6 років тому і тоді у мене там знайома працювала. а туроператор була фірма "алголь" зі Львова

Offline Аня2009

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Привіт! Можливо у когось є якісь ідеї, де б відпочити з дитиною на травневі вихідні? Чи варто їхати на 2-3 дні в Бегегово?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Eva__Автор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
Цитувати
Привіт! Можливо у когось є якісь ідеї, де б відпочити з дитиною на травневі вихідні? Чи варто їхати на 2-3 дні в Бегегово?

Я б порадила, якщо дозволяє фінансове становище в Яремче Романтік спа готель (в Берегово жодного разу сама не була). Там є басейни - дитячий дуже теплий з гіркою, дорослий+відкритий, спа зона - ароматична парна, дріжджова парна, звичайна сауна, льодяна кімната (можна обсипати себе льодом після сауни), кам"яні лежаки з підігрівом (не знаю, може це якось називається спеціально), вода мінеральна в кулері, були яблука прямо в спа зоні (я була восени), кухня відмінна, шведський стіл кращий, ніж в деяких європейських готелях (а я маю з чим порівняти), на той момент можна було навіть з собою їжу брати - для цього стояли спеціальні пластикові одноразові лоточки (я запитувала офіціантку чи можна дитині взяти щось з собою, то вона мені так обширно відповіла, що ви можете взяти з собою не лише дитині, а все що вам подобається і скільки вам треба і показала, що є спец. тара для цього, а свекруха моя встидалася запитати, типу а як же понти  d30), коли їдеш з дитиною це актуально, бо воно зараз не хоче а через 2 хв - "мама, я голодна". Плюс кожну п"ятницю, суботу і неділю тематичні вечірки за рахунок готелю - ми попали на халявне пиво+смажені в дворі ковбаски + музики. Я задоволена була страшенно, малій дуже сподобалося. Дорого, але вартує тих грошей, готель новий, все реально на вищому рівні.

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
а де ще порадите відпочити в Україні?в червні-липні..

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
та в Україні тепер не дуже розженешся відпочивати. Берегово, Шацьк тай напевно все. ще на Поліссі є велике Біле Озеро, але я про нього нічого не знаю

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Re: Відпочинок 2015 - куди поїхати відпочивати?
« Reply #10 : 22 Квітень 2015, 12:31:01 »
Гарно відгукуються про термальні води Косино

Offline Люня

• Своя Мамка
  • Репутація: +67/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #11 : 23 Квітень 2015, 23:13:18 »
В Косино (а точніше  - Косонь) доволі гарно, але є свої мінуси - ну не люблю я, коли в невеликому басейні людей стільки, що вони труться один об одного. Та й ціни там я би не назвала особливо демократичними - і за вхід, і на харчування
Є не так далеко від нас в Закарпатській області еко-курорт Ізки, для мене він став відкриттям. Ціни там також вище середніх, але там доволі нестандартно, багато хто відпочиває з малюсінькими дітьми. Вони мають свій сайт, можна глянути, кому цікаво. Дорога туди, правда - жах...

Offline Eva__Автор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 23 Квітень 2015, 23:35:55 »
Цитувати
В Косино (а точніше  - Косонь) доволі гарно але є свої мінуси - ну не люблю я, коли в невеликому басейні людей стільки, що вони труться один об одного.

я теж подивилася відео - в маленькій калюжі повно народу... а ще прочитала, що в термальній воді не можна знаходитися більше години, бо вона якось специфічно діє на організм

а цікаво, в тому озері (штучному), що на Буковелі, влітку вода прогрівається, чи як у гірській річці холоднюща?

Offline КУЛЬБАБА

• В сім"ї головне-КОХАННЯ!!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +47/-0
  • Просто щаслива!!!!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
« Reply #13 : 24 Квітень 2015, 01:23:50 »
На Буковелі вода холодна.Люди купаються,але діткам холодно.

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #14 : 24 Квітень 2015, 18:18:34 »
В Косино як на мене дуже дорого.

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #15 : 24 Квітень 2015, 22:12:26 »
В мене таке враження,що то всюди дорого,навіть в Україні. Обідно те,що ціна на відпочинок у валюті практично не змінилась,але ж курс який. А в Косино на травневі ще холодно купатись?

Offline Eva__Автор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 29 Квітень 2015, 10:32:54 »
А хтось їздив з дітьми в Польщу потягом? Цікаво скільки часу займає подорож, умови, як кордон проходиться...