Автор Тема: Українська гімназія № 1  (Прочитано 13257 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline СовушкаАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Українська гімназія № 1
« : 19 Січень 2012, 02:21:50 »

Українська гімназія № 1.

м. Івано-Франківськ, Калуське шосе, 1.
тел. 8(0342)58-36-73, 8(0342)58-37-46.
Ug1@ if.ukrtel.net

Директор: Дейчаківський Ігор Іванович
Заступники: Грушевський Богдан Васильович, Грицишин Марія Іванівна, Інкін Ернест.

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +478/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Re: Українська гімназія № 1
« Reply #1 : 26 Січень 2012, 10:32:34 »
Я б дуже хотіла, щоб моя дитина вчилась тут!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Аргонна зварка алюмінію, наприклад, дитячих візочків
узгоджено з адміністратором

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #2 : 26 Січень 2012, 17:55:39 »
а тут з першого класу діток беруть?

Offline Oksano4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +62/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Танюшка 19 років. Владік 5 рочків.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #3 : 26 Січень 2012, 19:32:21 »
Ні,там приймають після 4 класу. :)

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #4 : 27 Січень 2012, 17:34:03 »
а які іноземні мови тут вивчають??? (реально цікавить, чи є тут польська d143)

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #5 : 27 Січень 2012, 17:43:18 »
Цитувати
(реально цікавить, чи є тут польська )

Я запитаю, у мене там 2 діток нашого кума вчаться.

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Своя Мамка
  • Репутація: +105/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
« Reply #6 : 28 Січень 2012, 01:02:40 »
Польської мови не було точно(хіба за останні роки появилась). Вчили діти англійську, французьку і латинь

Offline nananet

• Активна Мамка
  • Репутація: +101/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: три донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #7 : 28 Січень 2012, 01:57:42 »
В мене навчається тут донька. Вчать поки що англійську, німецьку/французьку (хто яку), латинську може згодом. Про польську мову не чула, щоб вчили.
Навчання в 7-11 класах закінчується в 16.30, в молодших класах (5-6) - трохи раніше. Враховуючи те, що дитина добирається 1 год . до школи, 1 год. зі школи, вона виходить  о 7.30 з дому і повертається о 17.30-18.00, разом на це все витрачається 10 год. Часу, що залишається, заледве вистачає на підготовку уроків. А коли йде в музичну школу, то уроки готуються за рахунок сну. Тому в такому режимі вчитися доволі складно, але діти якось втягуються, це дисциплінує. Я, чесно кажучи, вважаю, що донька більше працює, ніж ми з чоловіком.
Але при цьому вона обожнює свою школу, вчителів, дітей і  не уявляє іншого місця навчання. Більше того, ходить ще в суботу на факультативи, хоча я вже її прошу, щоб краще відпочила.
Щодо рівня знань, який отримують діти, то він доволі високий. Думаю, що значно вищий, ніж у звичайних, неспеціалізованих школах.

Offline marina 90

• Своя Мамка
  • Репутація: +101/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя Діма
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #8 : 28 Січень 2012, 12:33:01 »
Ми також плануэмо в гiмназiю ,пiсля школи садка d143

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #9 : 16 Лютий 2012, 10:44:15 »
Цитувати
Вчать поки що англійську, німецьку/французьку (хто яку), латинську може згодом. Про польську мову не чула, щоб вчили.

Так, з 5 класу діти вчуть німецьку або французьку (на вибір), та англійську а з 7-8 латинь. Польську мову там не вивчають.

А тепер ще одна цікава інформація, для теперішніх 4-класників, які мають бажання вступати на наступний рік у гімназію.

18 лютого в суботу, будуть проводитись олімпіади з математики і укр. мови для діток, які мають бажання вступати у цю гімназію. О 9 год. буде починати проводитись  реєстрація, а в 10 год. буде починатись олімпіада. За той час батьки зможуть ознайомитись з гімназією і "побачити її з усіх сторін". Також для дітей ця олімпіада має кілька "+", так як діти тих пару годин  можуть відчувати атмосферу гімназії, відчути наскільки кожен з них є сильним ( бо ж вони є одними з найкращих на даний час у свому класі! ). І якщо дитина пройде цю олімпіаду, то це можливо їй буде зараховуватись уже при вступі туди.

І ще одне. Звичайно дивіться по дитині, але можете взяти з собою якись бутерброд і чай в термосі.

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +478/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #10 : 16 Лютий 2012, 11:01:28 »
Цитувати
А тепер ще одна цікава інформація
Лілічка молодець, надіюсь через 4 роки ти теж таку інформацію надаш!!! бо нам треба буде лиш через 4 роки)))
Аргонна зварка алюмінію, наприклад, дитячих візочків
узгоджено з адміністратором

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +155/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #11 : 16 Лютий 2012, 23:16:33 »
Моя сестричка закінчила гімназію. Навантаження там дуже велике, але відповідний і рівень знань, слабкі і недостатньо наполегливі не витримають. Обов"язкові уроки хореографії і плавання, це дуже великий плюс. В приміщенні дуже чисто, там дисципліна, але до дітей відносяться з повагою, інколи чую, як в звичайних школах вчителі дозволяють собі дітей ображати d16, тут такого нема.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Світлана Мостова

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #12 : 16 Березень 2012, 03:56:38 »
Щойно нарила в інтернеті інформацію, що Українська гімназія № 1 є найкращою школою по Україні!!!

Offline Волошкова

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • З дітьми вчуся радіти кожному дню
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #13 : 25 Березень 2012, 15:27:50 »
Я сама закінчувала цю гімназію і хочу,щоб там вчилися мої діти. Впевнена,що це найкраща школа в нашому місті! Рівень викладання дуже високий,патріотичний і духовний розвиток,плавання,різні гуртки.Знаю,що за останні 10 років гімназія стала ще кращою.Оплата десь 200 грн плюс ще 150 харчування в місяць.А приміщення прсто чудове!

Offline masyanya

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #14 : 15 Квітень 2012, 01:07:40 »
   Мала щастя там вчитися. Про хороші сторони тут вже багато написано і, думаю, ще напишуть, тому зараз про них не буду.
   Добавлю свою суб'єктивну думку про іншу сторону медалі.
   Від гімназії сильно заносить пафосом, снобізмом і націоналізмом... Принаймні, якось так мені здавалось, коли я чула від вчителів та керівництва заявки в дусі: "Ви тут найкращі зібрались...", "Майбутня еліта..." та ін. Багато людей, з якими я вчилася, хоч і добре освідчені, але страшенно зарозумілі, амбітні, пихаті, ставлять себе вище за інших, не вистачає їм якоїсь простоти і людяності. Це звичайно ж не про всіх. Може, це пов'язано з тим, що в гімназію, як правило, намагаються віддати свою дитину амбітні батьки, які хочуть, щоб їхня дитина була кращою за інших і хочуть себе в житті реалізувати за рахунок успіхів дитини. От збирається таких в класі 30 штук, дітей депутатів, головних лікарів, деканів університетів, бізнесменів і т.д., цим дітям наймають репетиторів і вони знаходяться під постійним пресингом від непомірних очікувань своїх батьків... Ну, є серед них, звичайно ж, і декілька обдарованих (або теж "натасканих") з простіших прошарків суспільства. І всі вони були одними з найкращих у своєму класі!  Від перевантаження в навчанні і стресу отриманого від батьків, та від того, що вони вже не найкращі в класі, дітки кидаються один на одного, особливо ті, що "агресивніші" на тих, що "тихіші" (адже на батьків і на вчителів не дуже покидаєшся, доводиться зриватися на однокласниках). Рейтингова система оцінок посилює конкуренцію між дітьми і теж сприяє ворожнечі.
   Окремо мені б хотілося торкнутися теми суворої дисципліни в гімназії. В гімназистах рано і жорстко подавляють всю "дитячу дурість". Там діти ходять по струнці з 10-11 років - не бігати, не шуміти, не лаятися, вчителі до тебе на "Ви", ти до вчителів на "Пане вчителю"... Такі собі маленькі інтелігенти. Ну, здавалося б, що може бути краще для батьків, для суспільства і для дитини? Мої знайомі хлопці, які в школі добряче переказилися, якимось чудом до 22-25 років стали досить поміркованими. І коли стара вчителька дивується, як з цього "оболтуса" могли вийти "люди", він, ніяковіючи, каже: "Та я тоді був малий, дурний, коли... (пив/курив/гуляв/дурів/байдики бив/зривав дисципліну і т.д.)". Можна сказати, що в більшості своїй до певного віку вони це переросли і зараз уже не роблять тих дурниць, які видавали в перехідному віці, відчули на власному досвіді, що безглуздо, а що ні. А от що мене сильно здивувало, так це, коли знайомі гімназисти - "майбутня еліта", яким стукнуло по 24-25 років виставили в інтернеті п'яні фото, "в стилі ню" (напевно, з зустрічі випускників), на яких вони повиставляли неприкритими органи, що знаходяться нижче пупця і вище колін. І то не 1-2 чоловіки, а більшість однокласників була задіяна в цьому "приколі". Десь поміж тих фотографій були і фотки з гімназії з класним керівником та іншими вчителями. Ну, на них вони вже, звісно ж, були при галстуках, піджаках, сорочках і... при штанах :). Може, вони надолужують втрачене, те, що пропустили, чемно сидячи за партами і гризучи граніт науки? Напевно, це як кір і вітрянка - якщо в дитинстві не перехворів, то коли захворієш в дорослому віці - доведется пережити набагато тяжче і з ускладненнями...
   В гімназії, взагалі, все просякнуте "вищістю", "кращістю" і "успішнішістю". І коли дитина заражається вірусом "найкращості" і не хоче погано виглядати на фоні інших (оцінки, місце в рейтингу, перемоги на олімпіадах і все таке інше), то вона буде і в суботу, і в неділю, і в ночі тратити свій час на досягнення цієї кращості, нехуючи здоров'ям, відпочинком, хоббі і різними приємними серцю речами, для яких і існує пора юності. Вам і, можливо, навіть собі дитина скаже, що вчиться для себе, бо їй це дуже подобається і дуже цікаво і в майбутньому дуже знадобиться (особливо латина :)). "Гарна оцінка", "успіх" - наче доза для наркомана. Отримав, заспокоївся, але не надовго, бо на черзі ще один семестр, ще один екзамен, ще одна олімпіада. І хочется тримати і не опускати планку, не вдарити обличчям в багнюку, не розчарувати батьків і вчителів, не дати іншим посунути тебе в рейтингу. Адже тоді ти вже не будеш "кращим", а будеш лузером, а ніхто не хоче бути "слабким і недостатньо наполегливим, що не витримав", от і доводиться в гімназії "вкалувати", наче карєристу в якійсь ієрархічній структурі.
   Гімназія - це культ "вищості" і "найкращості", вчителі постійно восхваляють тих, хто вчиться краще і критикують (висміюють) тих, хто вчиться гірше. Переможці обласних олімпіад підносяться як всегімназійні герої -"найкращі".  Самі ж вчителі, до речі, також кращі з кращих, це найамбітніші люди в своїх напрямках (кожен з них стверджує, що його предмет найважливіший:)), які піднеслися над своїми колегами-невдахами тим, що мають щастя вчителювати в "найкращій", а не якій-небудь школі і виховують переможців олімпіад, вступників найпрестижніших (найкращих) вузів і факультетів, а також "майбутню еліту" (еліта - це теж, звичайно ж, "найкращі" люди, а не які-небудь). На рахунок того, що в гімназії вчителі не дозволяють собі ображати дітей, як в інших школах. Це надто гарно і надто ідеально, щоб бути правдою. Всі вчителі люди, в них буває поганий настрій, важкий характер, або невдалий день, або і те і інше разом взяте. Часто ображають тих, хто не справляється з навчанням, чи не відповідає високому духовному рівню, який декларується в гімназії, та її дисциплінованості. Тільки тут прочитають нотацію чи зроблять зауваження не у формі мата, а в культурній формі і на "Ви", але таким тоном і з таким текстом та виразом обличчя, що можуть і образити і принизити. Взагалі, людям, які дуже рвуться до "найкращості" властиво принижувати інших, навіть якщо це вчитель. Бо коли він ображає учня, то в той момент уже почувається вищим і кращим, хоч би за того учня.
   В гонитві за тим, що ціниться у батьків, вчителів і в самій гімназії, дитина може не розгледіти своїх власних інтересів і потреб. Можливо, витрачаючи час на латину та інші предмети, які з часом забудуться і в дорослому житті не стануть в пригоді, вона пропустить щось дуже важливе для неї самої.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #15 : 16 Квітень 2012, 19:44:32 »
дякую за правдивий та відвертий відгук, я реально задумалась, бо ніби й дійсно хочеться дитині дати все найкраще, а освіта - це фундамент, гімназія дає якісну освіту, але чи не буде зависока ціна за неї  d130 Я дуже добре розумію те, про що тут написано, тому що навчалась в ФТЛ, де так само було зовсім нелегко, але туди приймають після 8 класу і ти вже на багато речей дивишся і сприймаєш не так гостро, принаймні зі мною так було, так групу ділили на дві підгрупи - сильнішу та слабшу, в слабшій групі обстановка була набагато доброзичливішою і простішою, навіть банально списувати давали без проблем, тоді як в сильнішій групі був кожен за себе і про те, щоб хтось комусь допоміг, питання стояло дуууже рідко. Але в гімназію дитина поступає у 10 років, а в цей час будь-які поразки сприймаються дуже госто і суттєво впливають на психічний стан дитини. d130

Offline Lu

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #16 : 19 Квітень 2012, 22:13:11 »
Я також, як і masyanya, вчилася в цій гімназії, але не сприймаю все так категорично як вона. Можливо зараз там щось і змінилось, все-таки я 11 років тому її закінчила, але мої спогади тільки позитивні. Я своїх дітей точно буду віддавати туди ж.
В гімназії справді сильна дисципліна, і це добре. Там є форма, і це не дає дівчатам поводу вихвалятись одна перед одною новими нарядами. Там чисто, діти ходять в перевзутті. Там тепло, і зимою не потрібно сидіти в класі в куртках і рукавицях. Там є постійно працюючий басейн. В гімназії дитина всесторонньо розвинена, її вчать всім можливим дисциплінам - і математиці, і мовам, і співам і танцям. Там є факультативи та гуртки. Так, там є здорове суперництво за рейтинг в класі, і це класно, це мотивує! Ну можливо, як мінус, я б могла назвати занадто виражений "націоналізм", але ніхто вашу дитину не заставляє з червоно-чорним прапором ходити на мітинги )
Це добре що дитина просякнута метою досягати найвищих висот, і тут головне, що завдяки гімназії вона їх дійсно досягає, адже дійсно гімназисти потім поступають в найкращі вузи країни. Ну і вчителі тут, звичайно, найкращі.
Гімназія дає дітям міцну основу в житті, вони культурні, дисципліновані, вміють логічно мислити і мають глибокі всесторонні знання.

Сказали спасибо: Маша86