Автор Тема: Українська гімназія № 1  (Прочитано 13555 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Волошкова

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • З дітьми вчуся радіти кожному дню
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Re: Українська гімназія № 1
« Reply #17 : 20 Квітень 2012, 12:55:28 »
Бачу тільки позитив у тому, що в гімназії виховують у патріотичному дусі. Гімназисти не соромляться ходити в вишиванках, говорити чистою українською мовою, цінувати своє,українське. Може,тому так і живемо,що в наших школах замало приділяють уваги саме такому вихованню. Не пам"ятаю,щоб нам казали, що ми найкращі зібрались в гімназії, могли казати щось на зразок: " Своєю поведінкою ви не повинні осоромити ім"я гімназиста".
  В гімназії вчиться багато дітей вчителів,викладачів,лікарів та людей інших професій,а не тільки діти депутатів та бізнесменів.Таких там меншість.

Щодо дисципліни, то також вважаю це позитивом.Хіба вдома ми не намагаємось, щоб була дисципліна?Думаю, що неможливо тримати порядок в школі без  дисципліни.Приклад недисциплінованості можна побачити на перервах в багатьох школах,коли старші діти збивають з ніг менших.В гімназії такого немає.Але не погоджуюся з тим,що в гімназії діти ходять по струнці, це вже занадто гіперболізовано.
   Особисто я не погоджуюся з тим, що дитина має переказитися (пити,курити, бити байдики і матюкатися),щоб в майбутньому стати хорошим і пухнастим.Яка нормальна мама не буде звертати увагу на те, що син курить і матюкається? Чи треба це сприймати як щеплення?
   Нагрузка в гімназії,звичайно, велика, але якщо допомогти дитині правильно організувати свій день, то вона все буде встигати. Вчителі  там не тирани і все розуміють, якщо дитина не підготувалась до уроку з якихось причин.Мені здається, що випадки приниження дітей рідкісні, ми всі люди,але, як написала Оксана, Вашу дитину не обматюкають, а зроблять зауваження в культурній формі. Чула, що в звичайних школах буває по-всякому.
   Щодо того, що діти витрачають багато часу на навчання і не мають часу на власні інтереси,то це не зовсім так. Багато дітей ходить на музику, на Пласт та й в гімназіїї є дуже багато різних гуртків, басейн.Все, звичайно, залежить від дитини, деяким дітям важко організуватись,а деякі встигають і вчитися, і на гуртки ходити.Знаю дітей з інших шкіл. які годинами після школи грають в компютерні ігри і сидять в соц. мережах.Хіба це краще? 
   Єдине, що мені не дуже подобається, це рейтингова система оцінювання (в кінці семестру виставляють місця ).
   Якби в нашому місті була школа, де б виховували в такому ж дусі, але була менша нагрузка в навчанні, то віддала б дитину туди, але таких варіантів в Франківську немає.Думаю, що було б цікаво порівняти мінуси звичайної школи і мінуси гімназії, мабуть, тоді мінуси гімназіїї були б зовсім незначні.                                                                                                               

Offline Nata97

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя Пушкарьова
« Reply #18 : 20 Травень 2012, 20:42:08 »
а в цю гімназію можна поступити пізніше 5 класу???

Offline Волошкова

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • З дітьми вчуся радіти кожному дню
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #19 : 20 Травень 2012, 21:38:37 »
Думаю, що це важко буде, але треба підходити і питати.

Offline Бивінда

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стівен, 16
  • Ваше справжнє ім’я: Софія
« Reply #20 : 29 Травень 2012, 08:41:37 »
Гімназія, як і будь-яка школа, має свої плюси та мінуси. Для того, щоб ваша дитина вчилася там, треба щоб вона була практично здоровою. Поблажок нема ні для кого. Якщо вам треба знання, то звичайно гімназія їх дає але не з усіх предметів. Англійська викладається на високому рівні, також математика, укр мова, біологія (боюся когось пропустити), а ось німецька, хімія, світова література - нульові знання. Діти в старших класах часто йдуть з гімназії заради нормального атестату. Приміщення і дисципліна на високому рівні, великим плюсом є наявність басейну. Корупції трохи менше ніж у вузах та інших навчальних закладах.

Offline Анют@

• Своя Мамка
  • Репутація: +47/-0
  • Любима и люблю )))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синуля 2008 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #21 : 05 Вересень 2012, 15:20:03 »
Дівчата, а хтось знає як має виглядати бейджик у цій школі???  d138
Краще з мудрим загубити ...

Offline СовушкаАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #22 : 05 Вересень 2012, 19:26:08 »
Аня, вигляд бейджика залежить від класного керівника. Якщо керівник не казала який має бути, чи сама не робила, то потрібно купита звичайний бейдж в канцтоварах, написати чи якщо є можливість надрукувати на ньому Прізвище та Ім"я учня і клас дитини.

Offline Анют@

• Своя Мамка
  • Любима и люблю )))
    • Награды
« Reply #23 : 06 Вересень 2012, 09:46:22 »
Цитувати
Аня, вигляд бейджика залежить від класного керівника. Якщо керівник не казала який має бути, чи сама не робила, то потрібно купита звичайний бейдж в канцтоварах, написати чи якщо є можливість надрукувати на ньому Прізвище та Ім"я учня і клас дитини.

Дякую, так і зробила на свій розсуд. :) Просто думала, що є якісь особливі вимоги... d112

Offline СовушкаАвтор темы

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #24 : 06 Вересень 2012, 09:51:16 »
Цитувати
Просто думала, що є якісь особливі вимоги...

Вчителька сама може потім переробити, як захоче і всі однакові для всіх дітей.

Offline Анют@

• Своя Мамка
  • Любима и люблю )))
    • Награды
« Reply #25 : 06 Вересень 2012, 09:52:33 »
Цитувати
Вчителька сама може потім переробити, як захоче і всі однакові для всіх дітей.

Та ясно, головне, що на початок вже є, а там вчителька най мастить собі голову. d100

Offline Kvi.Tochka

• Активна Мамка
  • Репутація: +28/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #26 : 18 Жовтень 2012, 19:30:35 »
Підтримую, гімназія досить сильна, знання подаються на високому рівні!. Діти там досить рано стають свідомими, відповідальними, розумними, дорослими... Вражає їхня дисцимпліна)) попри все те, що вони повинні баато вчитись, відвідувати факультативи - діти ходять щасливі і задоволені... :)

Offline solomia_555

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ірина, 13 років, Марта, 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Соломія
« Reply #27 : 18 Лютий 2013, 15:47:31 »
Українська гімназія №1 колись була найкращою школою нашого міста........

Offline ОКСАНА

• Свідома Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ОКСАНА
« Reply #28 : 18 Лютий 2013, 16:23:39 »
Цитувати
Українська гімназія №1 колись була найкращою школою нашого міста........
а чому була? зараз хіба не так, як було колись?...

Offline solomia_555

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #29 : 19 Лютий 2013, 12:24:01 »
Краща школа - це не група кращих дітей, яких відібрали з усього міста, а краща команда професіональних викладачів, найвищого рівня. Колись це було так...зараз таких викладачів на пальцях можна рахувати.Всі інші - дуже сумнівно, щоб їх по конкурсу відібрали навіть у звичайну школу.
Дуже часто такі викладачі навантажують дітей матеріалом, а пояснити не можуть чи не вміють.
А це все таки школа, а не ВУЗ, де навчатись потрібно самостійно.

Offline Syanka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослав
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #30 : 19 Лютий 2013, 17:49:47 »
Почну з того, що не знаю, яка там ситуація сьогодні, адже закінчила гімназію десяток років назад )
Цікаво те, що навчатись в гімназії - було моїм особистим бажанням, хоч як це не дивно для дитини 10 років. Весною, ще навчаючись у 3-му класі, подруга повела туди на екскурсію. Мені дуже сподобалась тоді ще новенька, гарненька,чистенька школа, з білими стінами, вазонами, та дошками в класах, висота яких регулюється  :) Вдома я заявила, що хочу вчитись там, батьки повели на екзамени і я поступила.
Мені імпонує порядок (і форма теж), дисципліна, що там панує та рівень знань, який дають дітям. Після закінчення я добре володіла англійською мовою, математикою та іншими предметами. Навчилась плавати  z4 Поступила в університет на державну форму навчання.
Мінус: читаючи купу книг повністю, зіпсувала зір (хоч, може то генетична схильність, яка проявилась в старших класах). Зараз розумію, що не варто гнатись за високими рейтингами та максимальними балами з усього - і на таке націлювати дітей. Але коли всі вчаться добре, то соромно в чомусь не розбиратись).
Гімназія особлива, зі своїми плюсами і мінусами. В місті є приблизно 25 шкіл з різними ухилами та звичайних, приватних і т.д. - тому кожен має право вибрати.
Я рада, що навчалась саме тут, якби повернулась назад у свої 10 - то нічого б не міняла)

Offline Olga21

• Щастя - це жити для тих, кого любиш, і знати, що хтось живе заради тебе…
  • Своя Мамка
  • Репутація: +134/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія і Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #31 : 19 Лютий 2013, 18:22:32 »
Я закінчила гімназію 6 років назад. І дуже рада, що там навчалася. Під час мого навчання вона входила в десятку найкращих шкіл України. А от зараз кажуть, що там ситуація погіршилася  і це стала школа тільки для багатих... Мені імпонували в гімназії і чистота, і форма, і дух націоналізму. Також подобалися предмети, яких не було в звичайних школах - плавання, хореографія, що дозволяло дітям розвиватися різнобічно. Більшість вчителів дійсно професіонали, але були й такі, що вже тоді брали хабарі, а також спеціально завалювали, щоб діти не мали медалей. Вчитися було важко, але завдяки цьому я без репетиторів поступила в Київ на державну форму навчання.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile.

Offline nananet

• Активна Мамка
  • Репутація: +101/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: три донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #32 : 20 Лютий 2013, 00:51:35 »
Моя донька поки що навчається в гімназії. На щастя, чи на жаль -  не знаю.
Але цього року я почала серйозно думати над переведенням її до іншої школи.
Переживання дитини через отримані бали,  існуюча там система оцінювання та доведена до абсурду об'єктивність вчителів зумовлює саме такі думки.

Offline solomia_555

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #33 : 20 Лютий 2013, 12:20:24 »
підтримую nananet. Теж задумуюсь про переведення до іншої школи....хабарів вчителі не беруть, але рівень викладання жалюгідний, особливо математика. Кращі вчителі або пішли вже на пенсію, або їх попросили піти. Басейн є, але там постійно якась інфекція. Вчителі інколи таке собі дозволяють сказати дітям, що просто слів немає. Якщо так буде і надалі ( бо зараз ще спрацьовує інерція) то через декілька років ця найкраща школа перестане бути найкращою, сама себе знищить.