Автор Тема: Українська гімназія № 1  (Прочитано 12977 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Волошкова

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • З дітьми вчуся радіти кожному дню
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Re: Українська гімназія № 1
« Reply #34 : 21 Лютий 2013, 00:11:32 »
Так як я закінчувала гімназію, то знаю багатьох вчителів,які ще досі там працюють,це переважно вчителі віком 50-55років,і багато з них дуже хороші і високопрофесійні,а от про молодих нічого поки що сказати не можу. Цього року син буде поступати в 1 клас,ми вже були на олімпіаді на початку лютого, то завдання були нелегкі,але і не надто важкі,багато дітей просто розгубилися.

Offline ЛЕНА 2003

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: МІША
  • Ваше справжнє ім’я: ЛЕНА
« Reply #35 : 02 Квітень 2013, 15:30:40 »
ми брали участь у олімпіаді,завдання були нормальні.малий написав непогано,але чую всі за і проти і хвилююсь.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #36 : 19 Квітень 2013, 14:28:11 »
Цитувати
рівень викладання жалюгідний, особливо математика
Вам не пощастило! У моєї малої математичка - Мальована Галина Миколаївна - один з найкращих у місті вчителів математики і прекрасний класний наставник. Тепер таких "не роблять". На міській олімпіаді з матемитики всі місця - в учнів нашого класу. Галина Миколаївна з ними дуже добре працює, хоча вона вже пенсійного віку і збирається на пенсію після цього випуску.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Калинович

• Активна Мамка
  • Репутація: +86/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #37 : 19 Червень 2013, 09:22:47 »
Дівчата, я як мама випускника гімназії хочу сказати і свою думку. Так, є різні моменти в гімназії, нам також було нелегко спочатку, але переваги цього навчального закладу для мене такі:
1.Рівень викладання навіть попри окремих вчителів, набагато вищий, ніж у інших школах, я це перевірила на практиці на свої двох дітях
2.Так, деякі вчителі "не волокуть". Було дуже смішно дивитись, як на лінійці вчителька з гордим виглядом йшла отримувати  грамоту за перемогу її дітей у всеукраїнських олімпіадах, в той час, як вона жодного разу не займалась з дітьми і зовсім не готувала їх до олімпіади, та й рівень у неї низький, але... Проте, ваших дітей навчать там працювати, думати, аналізувати - а це головне. Мій син майже ніколи особливо не перевантажувався, але по ЗНО результати більше 190 (принаймі вже з 1 предмету), хоч і до репетиторів я не мала змоги його водити
3.Відношення до дітей, формування віносин між дітьми, вчителями і дітьми - для мене це основне, що відзначає гімназію. Є, звичайно, деякі вийнятки, але де їх немає?
4.Те, що ваші діти будуть з гордістю відчувати і позицінувати себе як українців, як горду, розумну націю - це те, що дає гімназія.
5.Гарантую, що ваша дитина буде непогано танцювати, навчиться співати (мій  постійно  басом українські пісні виспівує на дачі, хоч і не дуже слух має, а раніше соромився навіть рота відкрити - їх на хор майже всіх заставляють ходити). Вільне володіння мовою на такому рівні, що багато дітей закінчують масачусетські або гравардські он-лайн курси з певних предметів (інформатика, хімія, фізика і ін.)
Мої поради мамам такі: не ставте надто високо планку своїй дитині. Нехай по рейтингу вона буде десь посередині, головне, щоб низьких оцінок не було і здоровя зберегти. Повірте ті предмети, що вона любить -рівень в неї буде як у більш як 60 призерів всеукраїнських і 2 призерів міжнародних олімпіад - то всі вони гімназисти. А з решти предметів - достатньо 80-90 балів. Так, не буде ваша дитина мати медалі, але впевнена, думаюча і всебічно розвинута дитина  - то для нашого міста , я вважаю, непоганий рівень.

Offline ЛЕНА 2003

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #38 : 20 Червень 2013, 00:31:16 »
Ура!Мій син вступив до гімназії!

От і я хочу дати своїй дитині можливість отримати знання,а не оцінки,різнобічний розвиток. Син хоче вчитись, тож нехай отримує більше. Я приклала максимум зусиль,щоб він туди вступив.

Offline Волошкова

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • З дітьми вчуся радіти кожному дню
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #39 : 21 Червень 2013, 21:12:12 »
Мій син теж поступив і я дуже рада цьому. Знаю, що буде нелегко, але я сама там вчилася і відчуваю, як це мені допомогло в житті. Найбільше мене хвилює, що нам далеко їхати , а в 8.15 вже треба бути в гімназії, там з цим дуже строго.Вітаю вітаю всіх, хто поступив!

Offline Калинович

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 23 Червень 2013, 00:02:41 »
І я вас щиро вітаю, бажаю вам через 7 років сидіти, яке і я: горда, схвильована і щасливо заплакана, на останньому дзвонику у своїх синочків та відчувати власну причетність до цього дива, коли з невпевненого хлопчиська виріс розумний, самодостатній, допитливий та  обізнаний у багатьох речах юнак. Ці нерви і недоспані ночі вартують цього почуття (все згадую перший рік - 2 ночі, малий хропе, а ми з чоловіком клеїмо з соломки аплікацію  d140)

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
« Reply #41 : 23 Червень 2013, 00:15:19 »
Ага, мала хропе, а ми з чоловіком 2 ночі робимо "Дерево роду" d140 Останню ніч до 6 ранку... Зате є чим похвалитися z4 І молодший як надумається стати гівназистом, то вже не треба буде робити.

Offline ЛЕНА 2003

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #42 : 06 Липень 2013, 00:55:36 »
Я ТАК РОЗУМІЮ,НА 4 КЛАСІ МОЄ НАВЧАННЯ НЕ ЗАКІНЧИЛОСЬ.АЛЕ Я ГОТОВА ДОПОМАГАТИ d30
Я ТАКА РАДА,ЩО МАЛИЙ ВСТУПИВ d41ВІТАЮ ВСІХ МАМ,ЧИЇ ДІТКИ ТЕЖ БУДУТЬ ВЧИТИСЬ З МОЇМ МИШКОМ :flv

Згідно пункту 2.4 Правил форуму "Не пишіть назви тем великими буквами. Використання тільки ВЕЛИКИХ букв у повідомленні еквівалентно підвищення тону в розмові і може викликати негативну реакцію інших відвідувачів форуму і адміністрації".
модератор

Offline Калинович

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 08 Липень 2013, 11:30:09 »
Ленуся, щиро вітаю, те, що будете вчитись разом - це факт  d30, але приємний  :flv

Offline ЛЕНА 2003

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #44 : 11 Липень 2013, 23:37:28 »
Я готова робити аплікації з соломки,думаю тут буду мати можливість показати свої творчі можливості d30

Offline ЛЕНА 2003

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #45 : 11 Липень 2013, 23:39:34 »
Зараз працюємо над читацьким щоденником,бо хоч ми тільки вступили,але списком літератури нас забезпечили вже.Читаєм,коли погоди нема.

Offline Yuliya1983

• Активна Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • UAdim.com
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія,Святослав,Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #46 : 16 Липень 2013, 14:00:03 »
а навчання платне ,скільки в місяць? Ніби державна установа :xmm

Offline Калинович

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 16 Липень 2013, 19:49:58 »
Плата чисто символічна - по 200 грн. за місяць. Але ні на танці, ні до репетитора з анг. мови, ні на плавання вам не треба буде вже водити дитину. а то би вийшло набагаааато більше! Саме за ці додаткові уроки ви і доплачуєте (типу як факультативи, хоч рівень далеко не факультативний)

Offline ЛЕНА 2003

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #48 : 17 Липень 2013, 13:23:48 »
 ще харчування в столовій також оплачується.Виходить біля 350 грн/міс

Offline Yuliya1983

• Активна Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • UAdim.com
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія,Святослав,Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #49 : 17 Липень 2013, 13:45:10 »
350 -це лише харчування чи тих 200 в них входить?Дякую :flv

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #50 : 17 Липень 2013, 14:49:02 »
Ще проїзд в копійку влятає. Харчування окремо, для молодших класів воно обов'язкове, годують погано, їжа холодна і несмачна. Для мене це були викинуті на вітер гроші. Тепер відмовилися, мала бере їжу з дому.