Автор Тема: Українська гімназія № 1  (Прочитано 13558 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Калинович

• Активна Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Українська гімназія № 1
« Reply #51 : 17 Липень 2013, 16:30:07 »
350 - це разом з харчуванням. Не знаю, мій син не скаржився, хоча дуже прикрий до їжі. Брав, правда, ще бутерброди з собою і фрукти, але ж то і  потреби в нього відповідно до зросту - 182 см. А в молодших класах нічого не брав, йому вистачало.
Я так розумію, що гімназію хвалять ті мами, які пройшли  наші міські школи і мали з чим порівняти. Я після 17 школи тішилась з гімназії неймовірно...

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #52 : 17 Липень 2013, 22:21:01 »
Ну, так, хлопці, які ростуть, можуть і слона з'їсти. Хоча мама нашого однокласника теж казала, що малий дуже неперебірливий і мете вдома все підряд, а на гімназійну їжу нарікає.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Yuliya1983

• Активна Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • UAdim.com
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія,Святослав,Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #53 : 17 Липень 2013, 23:34:46 »
А автобус шкільний хіба не возить? Колись був. d104

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
« Reply #54 : 18 Липень 2013, 00:33:34 »
Уже не возить. Поки возив, нам було не вигідно: наша зупинка одна з перших, малій доводилося б дуже рано вставати і терлигатися через ціле місто.

Offline Волошкова

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • З дітьми вчуся радіти кожному дню
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #55 : 08 Вересень 2013, 23:12:53 »
Цікаво які враження у першачків від гімназії. Моєму сину все подобається, крім того,що треба рано вставати, бо в гімназії треба бути о 8.10.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #56 : 08 Вересень 2013, 23:26:11 »
А харчування? У нас у четвер були збори, мами тих дітей, які їдять у гімназії, скаржилися, що їжа просто неможлива і діти на неї нарікають.

Offline Волошкова

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • З дітьми вчуся радіти кожному дню
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #57 : 09 Вересень 2013, 23:06:35 »
На харчування не нарікає,але і не в захопленні. Нам класний курівник казала,що можна піти в їдальню в будь-який день і попробувати.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #58 : 09 Вересень 2013, 23:27:37 »
Я не ходила, але інші ходять і пробують роками, а результат - нульовий. Ось після зборів приходила мама пробувати, інші теж обіцяли прийти.

Offline Світланна

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анютка
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #59 : 13 Вересень 2013, 12:55:49 »
Прочитала я все про свою Alma Mater і вирішила також декілька слів написати. Закінчувала гімназію у 2000 році. Закінчила зі срібною медаллю - мала одну четвірку - по 100-бальній системі у мене була одна "4" - 88 балів, якщо би було 90 балів - це вже було би "5" і медаль була би золотою. Отже, не вистачило 2 балів зі 100, щоб бути круглою відмінницею  d27, але, якщо би це була звичайна школа - напевне би вчителі "дотягнули", а в гімназії так було неможна - що заробила,те і отримала - і за це ВЕЛИКЕ спасибі рідній школі і найкращим вчителям. Спогади про гімназію виключно позитивні. Пані вчителька з математики Таравська Ганна Степанівна зуміла привити любов до математики, щоб не тільки вміти рахувати, а працювало логічне мислення. Будь-яке рішення задачі власним способом віталося на 100%. приклади і задачі ми розв'язували не  по "накатаній схемі", а вчителька готувалася, підшуковувала завжди щось цікаве, неординарне. А крім того, останні два роки - вчителька математики настільки переймалася нашим подавшим вступом у ВУЗи, що кожного дня, БЕЗКОШТОВНО!!!!, залишалася з класом на 2 уроки після закінчення наших уроків для того, щоб пдготувати нас до вступу. Само собою розуміється, що після такої підготовки екзамени з математи ми всі поздавали у різні ВУЗи на найвищі бали і поступили на державні форми навчання по всій Україні і вища математика здавалася для нас елементарною і зрозумілою. Ми полюбили математику без пам'яті, тому що наша вчителька "жила своєю роботою". До слова сказати на час мого навчання практично всі вчителі "жили своєю роботою". А завдяки Чуйко Марії Миронівні англійська мова стала для нас практично рідною. До тепер у всіх анкетах ми можемо гордо написати у графі знання іноземних мов - англійська - вільно:читання, переклад, правопис, розмовна мова. Не можу написати прізвища всіх великих вчителів гімназії, оскільки боюся когось пропустити, а це було би несправедливо по відношенню до них. Всі вони однозначно найкращі і фанати своє роботи.
На рахунок пафосу - не згідно з попередніми дописувачами цієї темки. Як на мене все було в міру і "к месту".  Чи важно було вчитися в гімназії? - перші 2-роки напевне що так, але це цього варте!!!! Де ще у Івано-Франківську до учнів з перших класів звертаються на "Ви", розмовляють без русизмів і суржиків, дають колосальні знання з англійської і німецької мов (я вчила німецьку), забезпечують ідеальними умовами для навчання, вчать користуватися і підшуковувати додаткову літературу і вигравати у конкурсних відборах. Після гімназії я не провалила жодної співбесіди і вільно і розкуто почувала себе на будь-яких конкурсних відборах. Та й взагалі всім випускникам гімназії характерні глибокі знання у всіх галузях, висока дисциплінованість і витримка і сила відстоювати власну думку і позицію. Всі гімназисти яскраво виражені лідери і професіонали у своїх професіях.
Крім того, на рахунок дітей депутатів...  d140
у нас на паралелі (2 класи) не дуло жодної дитини депутата, а навпаки, 60% відсотків дітей були з простих робітничих сімей, які деколи жили навіть поза межею бідності. До слова сказати, коли я поступала у гімназію - обоє моїх батьків були безробітні, а у сім'ї  нас було троє дітей, тож по вихідних ми всі підробляли - то продавали на базарі колготки, майки, то шукали будь-які інші форми підзаробітку. І я не відчувала себе гіршою за інших дітей, коли мої однокласники одного разу побачили мене на базарі з колготками і спробували покепкувати з мене (ми ж тоді були діти - 5-ий клас по міркам ЗОСШ), я далаа такого відпору, що більше ніхто не смів навіть косо глянути у мій бік.
Ще згадала  :xmm - не хотіла писати багато, а тут мене понесло  d30
Ми вважали, що списувати встидно. Зокрема, на контрольній з математики пані вчителька могла спокійно покинути клас на 5-10 хв і ніхто навіть не здогадався би повернутися до сусіда, щоб списати у нього розв'язання задачі. Вчителі зуміли виховати у нас думку, що ми зможете все зробити самі, а підглядають у чужий зошит тільки слабаки. А слабаками ніхто з нас себе не вважав. Ми сиділи, потіли, посилено думали... і знаходили у своїй голові спосіб вирішити поставлені завдання.
Одним словом, люблю свою рідну школу. Ще раз підписуюся під кожним словом, що написала тут і мені насправді прикро, що начебто написала так багато слів, а це є насправді тільки мізерна частка того позитиву, який поселився (сподіваюся, назавжди) у білих стінах Української Гімназії №1

Offline renaaaa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +86/-0
    • Награды
« Reply #60 : 13 Вересень 2013, 13:18:46 »
я закінчувала звичайну школу у 1999 році.Якщо порівнювати зараз (через 14 років) звичайну школу де вчиться моя доньку, то впевнено можу сказати що у дітей немає бажання до науки, немає інтересу. Ім нецікаво вчитися.І вчителі їх не заохочують... Ви теж закінчили 13 років тому.Як ви думаєте помінялася в гімназіїї методика навчання, діти теж так із захватом вчаться??? А вчителі теж зараз так стимулюють учнів вчитися??? Можливо я зневірилася у вчителях. Але на мою думку їм тепер байдуже - чи хочуть діти вчитися чи ні. Можливо я помиляюся... І хочеться вірити що помилаюся, бо теж хочу щоб донька поступила  після 4-го класу  у гімназію №1. Щоб вчилася і основне - МАЛА БАЖАННЯ до науки

Offline Світланна

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анютка
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #61 : 13 Вересень 2013, 13:43:02 »
Цитувати
то впевнено можу сказати що у дітей немає бажання до науки, немає інтересу.
моя сестра підтверджує цілком Ваші слова (вона є вчителем біології у одній із ЗОСШ нашого міста)
Цитувати
І хочеться вірити що помилаюся, бо теж хочу щоб донька поступила  після 4-го класу  у гімназію №1. Щоб вчилася і основне - МАЛА БАЖАННЯ до науки
на рахунок тих вчителів, які залишилися у гімназії і вчителювали ще "за моїх часів" даю 100% гарантію, що вони виховують у дітей бажжання вчитися. На рахунок нових - незнаю, але думаю, що старший колектив "бере шефство над молодими спеціалістами". За моїх часів вівся дуже чіткий і строгий контроль не тілки знань дітей, але і роботою вчителів. Зокрема, усіх вчителів заставляли писати диктанти і здавати тести з української мови, щоб перевірити, що наприклад вчитель математики правильно і грамотно вмів писати і, відповідно, надиктовувати дітям. Крім того, вічні перевірки вчителів то з міністерства, то з інших шкіл. Звичноим ділом було , що, наприклад на звичайний урок математики до нас до класу заходив директор (на той час це був Береговський Зіновій - він також викладав математику) і на задній парті сидів цілий урок і слухав рівень викладання вчителя і як засвоюють інформацію діти. "Відкриті" незаплановані уроки, коли навіть вчитель не попереджений про те, що на уроці будуть "гості" були абсолютно звичною справою - мінімут двічі на тиждень у нас на якомусь предметі "вчилися посторонні" разом з нами. А на контрольних роботах - то взагалі переважно так і було.

Вчителі у гімназії за моїх часів у прямому розумінні "по очах" дітей бачили, що засвоїла дитина інформацію, якщо хтось один з групи не зрозумів (90% уроків клас ділять напополам, а то і на 3 частини, щоб можна було приділити максимум увагу кожному учню), то то вчител не йшов далі, а пояснював до тих під, поки не побачив, що всі все достеменно зрозуміли. Причому, це робилося дуже тактовно, до прикладу: якщо Іван не зрозумів тему, то вчител не казав, що пояснюю ще раз для Івана, а просто підшуковував безліч прикладів та аналогій, "розжовував" - дава зразу швидкі завдання для кожного учня, так що ми і не здогадувалися, хто з нас "тормозив" (вибачте за негарне слово, але не можу знайти якесь влучніше слово)

і ще - не можу не згадати  d100 - оце я розписалася  z5
дуже багато вправ і завдань прораховувалося саме усно: на початку уроку вчителі "розминали на пам'ять": на дошці написаний приклад (5-6 штук) - і потрібно було швидень все порахувати в умі: помножити, поділити, додати, взяти корінь квадратний, підставити формулу і т.д. - і сказати вже готовий результат не застосовуючи калькулятор (калькулятор у гімназії взагалі не бажаний предмет)
або наприклад з англійської мови: написано слово по англійськи - наприклад холодильник - і потрібно швидень і без підготовки пояснити на англійській мові іншій людині, яка не бачить даного написаного слова, що це: предмет кухоноої мебелі, який працює від електроенергії і там зберігають продукти харчування і т.д. - поки твій опонент не зрозуміє і не скаже - а, я зрозумів, це ж холодильник!!

ще пам'ятаю, що дуже не хотіли йти в гімназію "на практику" молоді студенти - вихованці Пед університету - навіть самі нам про це деякі розказували - йти на стажування у гімназію було "вищою мірою покарання" - бо тут не прохалявиш
до уроків треба було готуватися як мінімум із 3-5 джерел літератури, а якщо хтось не відповідав "планці викладання у гімназії" - то і характеристика наших вчителів за практику була відповідна
навіть було трохи смішно дивится на бідних вчителів-практикантів з невиспаними червоними очима і мішками під очима, коли вони вели у нас уроки тремтячим голосом і весь час поглядали на реакцію наших вчителів - чи достатньо гарно вони ведуть урок - чи потім їх "рознесуть в пух і прах"

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #62 : 13 Вересень 2013, 14:58:23 »
Класні спогади, у мене схожі про ліцей №23, ми були першим випуском, а тепер свою дитину (та вже 2 дітей - ніяк не можу звикнути) я туди не дала.
Щодо гімназії, то це ще й рожеві окуляри юності, так би мовити, впливають на твої, Світлано, спогади. Зараз один Дейчаківський чого вартий - одіозна фігура, як на мене, невдала спроба наслідувати Береговського (я Береговського ще з 23 школи знаю, він ж до гімназії там був завучем). Та й вчителі не всі відповідають рівню, принаймні можу судити по філологах, бо сама філолог.
Цитувати
розмовляють без русизмів і суржиків,
І це, на жаль, не так, Софійку у класі моєї малої називають "Соня" - з легкої руки класного наставника, мене аж тіпає, як це чую від своєї дитини. Правда, пані вчителька дуже старається говорити українською, але чути, що в побуті вона російськомовна, русизми все ж поскакують і вимова видає.

Offline Irysya

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +639/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #63 : 13 Вересень 2013, 15:12:41 »
А от у нас є в класі "Софа" d111 теж з легкої руки класної...
так що вам ще пощастило :)
я собі зразу диван уявляю d27
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Martysechka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +91/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3.1 рочки і 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #64 : 13 Вересень 2013, 19:33:41 »
Світланна, я ото читала ваші відгуки і мороз по шкірі пробігав  :) Я закінчила Гімназію (саме з великої букви) в 2001 і я не просто задоволена рівнем знань...я МЕГА задоволена!!! Вважаю, що знання, отримані в цьому закладі - то основа для будь-якої професії. Вчителі викладались на 300 відсотків щоб вкласти у наші голови все, що знають вони...Я реально в університетіт деградувала (зокрема, що стосується іноземних мов...). Але то були інші викладачі, інший директор та й інші, я так розумію з прочитаного, діти...

Offline nananet

• Активна Мамка
  • Репутація: +101/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: три донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #65 : 13 Вересень 2013, 20:43:25 »
Цитувати
Закінчила зі срібною медаллю - мала одну четвірку - по 100-бальній системі у мене була одна "4" - 88 балів, якщо би було 90 балів - це вже було би "5" і медаль була би золотою. Отже, не вистачило 2 балів зі 100, щоб бути круглою відмінницею, але, якщо би це була звичайна школа - напевне би вчителі "дотягнули", а в гімназії так було неможна - що заробила,те і отримала
Це, на мій погляд, з вами по-свинськи поступили. Хоча для гімназії це дуже навіть типово. На жаль. Тому й забирають дітей із старших класів.
Цікаво, це ж які критерії оцінювання треба розробити, щоб чітко виміряти, що знання дитини відповідають 88 балам, а не, скажімо, 87 чи 89?! Як мінімум,треба давати дітям на кожній контрольній розв'язувати 50-100 тестів,тоді можна було би припустити, що така "гіпероб'єктивність" є виправданою.
Я теж педагог, ставлю дітям оцінки за 100-бальною системою, але ніколи не дозволю собі поставити 88 чи 89 дитині (у нас 90 - це "відмінно"), завжди додам 1-2 бали, якщо їх не вистачає до вищої оцінки.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #66 : 13 Вересень 2013, 21:03:19 »
Цитувати
Хоча для гімназії це дуже навіть типово.
Так, директор на дні відкритих дверей говорив, пишаючись, що минулого року в гімназії не було жодного медаліста.
Я теж подумую забрати малу з 11 (або й 10) класу в звичайну школу, якщо середній бал атестата і далі буде мати значення для вступу.

Offline oksanalysyuk

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юліан, Данило, Матвій
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #67 : 19 Вересень 2013, 13:33:03 »
Чиї діти поступали до гімназії, порадьте, будь-ласка, репетиторів. Буду дуже вдячна.