Автор Тема: "Чоловічий" та "жіночий" погляд на одні й ті ж самі речі...  (Прочитано 1813 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline snv512Автор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +128/-2
  • Щаслива жінка, дружина, мама!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна Злата Ярема
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Чи  буває  у ваших  сімях  таке,  що  ви  по-різному  сприймаєте  одні  й  тіж  самі речі? І  які  речі  ви  з  чоловіком  сприймаєте по  різному?  Що  з  цим  робити,  як  не  запутатись і  як зробити  так  щоб  потім  було  якомога менше  ситуацій,  коли  доходить  до  вияснення  стосунків  типу  "Я ж  казала(мала на  увазі)- А я подумав(зрозумів)"... d130
Страх видит преграды, вера-возможности...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline barashka

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Дуже цікава темка,дивно що ніхто не відписав тут. В нашій сім'ї таке часто, я можу щось не так зрозуміти коли чоловік скаже і навпаки). А є таке що в нас зовсім різні думки і з цим не можна нічого зробити, бо жінка і чоловік зовсім різні, інколи намагаєшся сісти і подумати чому він думає так,але це нереально, таке враження що ми з різних планет :)

Offline Strepitoza

• Активна Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Напевно тому, що ми різні, уживаємося з чоловіками в сім"ях, офісах та інших сферах. 

Offline nadinka_m

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +371/-0
    • Награды
ох, яка актуальна темка  :oox
розмовою №1 у нас була про розбіжності в нашому робочому графіку. Чоловік у мене пів життя працює у нічний час. А я як більшість, вдень. Коли до нього переїхала, думала здурію :xo-xo
Встаю зранку, то він або тільки приходив, або ще й не було. Йшла на навчання, приходила після обіду... чоловік спить, поки він проснеться я робила щось по дому. Він просинався, ванна, їсти, цьом в лоб і далі на роботу, а я збираюся спати. і так у нас було цілий рік d107 бачились по пару годин, хоч на вихідних балував за всі пропущені дні.
Тоді мене це страшно злило! Я 3 рази зрозумію,а  на четвертий сварюсь : Що то за сім"я така, яка не бачиться?? Чому так?? Ми з тобою кожен сам по собі! Нічого спільного! Чому ти не може так як нормальні люди, щоб вночі бути вдома!?
і якраз тут почалась наша розбіжність у поглядах. Він мені на зустріч: чому ті люди що працюють і заробляють вночі, зразу ненормальні!? я кажу, бо більшість таких! а він: і таких як я теж багато! хто придумав що працювати правильно тільки вдень!? я йому своє, а він мені своє!
Я кажу: що я сплю без тебе, бо ти йдеш на роботу, домашні справи без тебе, бо ти спиш після роботи! Він мені у відповідь : Я теж сплю без тебе! Мені не подобається, що ти ходиш вдень на роботу, а я лишаюся сам :oox
попробуй тут щось скажи d27
Було це так, поки ми не переїхали в своє житло. завдяки праці мого чоловіка нам це вдалось дуже скоро. Я змирилася з тим,що це його спосіб заробітку і як йому це вдається, то мої кривляки тут недоречні. Зараз я собі на роботу, а він собі, але зі 100% він зімною 85%. У нього свій "нормальний" світ, а мене мій d27

Offline nadinka_m

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +371/-0
    • Награды
вибачте,що так настрочила d100
а на рахунок:
Цитувати
"Я ж  казала(мала на  увазі)- А я подумав(зрозумів)"...
то певно не зміниш! Ми вважає, що сказали, вже так зрозуміло, що не можливо подумати щось інше, а тут нізвідки нові припущення d27
Чоловік завжди мені каже: Говори прямо, конкретно і дуже виразно d27

Offline Мira

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
Мої коліжанки говорять, що в чоловіків "тунельное зрение". Тобто, люди бачать тільки те, що прямо і безпосередньо їх торкається, що перед носом, а якісь побічні явища, наслідки, і що відбувається навколо, що може трапитись потім, в звязку з якимись подіями - не помічають. Це жінки пов'язуюють воєдине все, а чоловіки дивляться на речі простіше.

Offline Jenni

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Жінки у любій ситуації бачать багато варіантів вирішення проблеми і при найважчих обставинах знаходять вихід з положення, а більшість чоловіків бачать 2-3 варіанти і все, якщо ці варіанти не проходять, то здаються, впадають в депресію, слабохарактерні починають бухати, жаліти себе.

Offline Mashka_Mashka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +203/-0
  • щаслива мамуся :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
в нас також бувають розміжності, але то дурниці, головне любов :daruyu

Offline snv512Автор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +128/-2
  • Щаслива жінка, дружина, мама!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна Злата Ярема
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
 Любов звичайно головне, але ці дурниці вже не одну любов розбили)
Страх видит преграды, вера-возможности...

Offline Анжеліна

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
  • Життя прекрасне!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стася, 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
Це природньо, що чоловік і жінка бачать речі чи ситуації по різному, тому що вони різні!
Я читала багато літератури психологічної - бо теж хотіла все зрозуміти, то там пояснюють , що чоловік і жінка й не можуть бачити і сприймати одинаково, бо задіяні різні ділянки мозку (активно). Чоловіки навіть кольори бачать не так , як ми d30 В них є наприклад рожевий, а в нас - світло-рожевий, брудно-рожевий,яскраво-рожевий і т.д.
А з приводу непорозумінь , то в нас наприклад так постійно - незнаю що з цим робити.... Ти ж казала; я не це мала на увазі; і т.д.
Чоловіки відразу беруться вирішувати проблему, якщо вона назріла, а жінки хочуть спочатку про це поговорити , знайти декілька шляхів її вирішення і обрати найлегший - ну якось так.
 В мене чоловік теж постійно на роботі, в вихідні в нього немає вихідних (вибачте за каламбур), а в мене вихідні субота і неділя - то ми майже ніколи не можемо разом кудись піти чи поїхати  :/ :/ :/, а нам хочеться більше його уваги - але що з цим робити, якщо чоловік мусить годувати сім'ю?
Отож вибирати не приходиться :ua

Offline MaryAnn04

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ірина
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
Стараюсь чітко і конкретно сформулювати свою думку ( прохання, побажання), щоб уникнути дрібних непорозумінь.

Offline west_girl

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
У нас думки розходяться щодо вазонів у хаті:чоловік дуже проти,а мені вони подобаються