Автор Тема: Логопед для дитини  (Прочитано 33082 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
Re: Логопед для дитини
« Reply #34 : 15 Вересень 2011, 09:51:52 »
Цитувати
Я просто переживаю, бо з чоловікової сторони погана спадковість, його мама не дуже чітко "р" говорить, чоловік ніби говорить, але все одно могло б бути і чіткіше, його брат взагалі дуже невиразно говорить і його малий 5 років так само, хоч і в логопедичну групу в садочку ходить, але все одно ще купу букв не виговорює, тому я і переживаю. Я
  Оксана , в нас точно така сама ситуація, в чоловікового тата стрешне нечітка мова, старший брат заікається, мій чол "р " не вимовляє, І мій малий зараз ще дуже нечітко говорить , хоча говорити почав не так давно, планую водити його до логопеда десь з 4-х років, бо зараз він дуже впертий і нічого не хоче повторювати навітьза мною, не те що за чужою людиною.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline антоніна

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настінька і Михайлик
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
« Reply #35 : 20 Вересень 2011, 22:05:28 »
В мене донечка почала говорити після 3-х років.Спочатку я не дуже звертала увагу на те що вона погано вимовляє букви, тому що була рада що взагалі почала говорити. Потім я почала її просити повторювати за мною правильно букви та вона ні в яку.І аж тепер після 4-х років вона нарешті старається гарно говорити, проте ми всеодно збираємось до логопеда
(кликните для показа/скрытия)

Offline Nadya-

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка і синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #36 : 21 Вересень 2011, 12:04:57 »
Причитала тут не дуже гарні відгуки про логопедів з Тичини. А логопед з Тичини Белегай Ольга Романівна (якщо я добре згадала, бо було то давно) позбавила мою дитину від заїкання!!!!!! Моя дочка в 5 років почала заїкатися. Я дуже переживала, бо мій брат і дядько трохи заїкаються. Ми не шукали якихось супер-лікарів, просто попали до неї на прийом. Спочатку, правда, нас направили до психоневролога, але після кількох прийомів моя дитина навідріз відмовилася туди ходити. Як такого лікування не проводилося, завжди просила малу розказати якусь казочку (щоб послухати як дитина говорить).Дочка, звичайно, від хвилювання ще більше заїкалася. Нам виписували якісь таблетки і все!
А логопед нам дуже сподобалася, за кілька місяців ми забули про заїкання! По-моєму, вона і тепер там працює. А хто боїться ходити по поліклініках - там поруч кабінет кардіолога і профщеплень, так що вірусів багато не літає.

Offline prosana

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #37 : 29 Жовтень 2011, 16:07:45 »
Погоджуюся з sala-svetlana:"Єнько Ганни Андріївни - професіонал своєї справи". Чула про неї дуже багато хороших відгуків від знайомих. Знаю, що вона написала, кілька наукових праць по логопедії, які одержали хорошу критику. І взагалі мені казали, що вона витягує з таких показань, як синсомоторна алалія(відсутність звязного мовлення) та займається з дітьми з затримкою розумового розвитку при цьому відразу говорить, чи візьметься працювати з дитиною, чи ні. Бо є і такі спеціалісти, які тупо витягують гроші, а результатів ніяких. На скільки знаю Ганна Андріївна приймає в приміщенні сервісного центру Bosch, на третьому поверсі. Сервісний центр знаходиться по вул.Симоненка, нажаль тел. не знаю. d104

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #38 : 30 Жовтень 2011, 19:12:33 »
Цитувати
Причитала тут не дуже гарні відгуки про логопедів з Тичини. А логопед з Тичини Белегай Ольга Романівна
Класний логопед,мою старшу всього за 3 заняття навчила говорити шиплячі і р.Вона зразу сказала,що в дитини"твердий язик"і назначила якихось пару вправ,які ми дома робили(кусали язик,намагались раз дістати язиком носа,а другий-підборіддя....)

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #39 : 22 Січень 2012, 02:03:11 »
Зайшла в цю темку, бо мій малий теж "р" вимовляє на французський манер, чула що це погано - краще б говорив "л" або "г", (по лінії тата нашого так і дорослі розмовляють). Як вважаєте, вже до логопеда йти, чи до 4 років почекати d143  :) :) :)
"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

Offline snakewifeАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #40 : 22 Січень 2012, 11:32:15 »
Зайшла в цю темку, бо мій малий теж "р" вимовляє на французський манер, чула що це погано - краще б говорив "л" або "г", (по лінії тата нашого так і дорослі розмовляють). Як вважаєте, вже до логопеда йти, чи до 4 років почекати d143  :) :) :)
мій Денис неправильно вимовляв "р", то я йому заборонила, перейшов на "л". До одного логопеда ми ходили, але він щось замучився і результату не було, то припинили, зараз думаю знову піти, але до іншого.
До речі, маю контакти якогось хорошого логопеда, має на каскаді приватний кабінет. Я не ходила ще, але Танюха наша була, їй сподобалось (а Танюсі вгодити дуже важко  z5). Тому й сама думаю піти, а то Денису вже скоро в школу. От тільки ціна трохи кусається  :(
natali_z, я навіть не знаю, ніби дитині допускається не говорити р до певного віку, але якщо твій синочок завчив неправильно, то може таке бути, що буде дуже важко перевчити  d143

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
« Reply #41 : 22 Січень 2012, 13:09:20 »
Цитувати
natali_z, я навіть не знаю, ніби дитині допускається не говорити р до певного віку, але якщо твій синочок завчив неправильно, то може таке бути, що буде дуже важко перевчити 
Оля, він не те що так завчив, він так відразу почав говорити "р" - в нас перехідного "л" не було d112

Offline Shmega

• Якщо в хаті прибрано і наварено їсти,то не працює комп!!!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ігор 15 Юля 9
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #42 : 14 Лютий 2012, 23:59:44 »
мій малий займався з логопедом у садочку .але чітку "р" так і не вдалося поставити
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: надія
« Reply #43 : 15 Лютий 2012, 08:25:58 »
Ми певний період ходили на Тичини,десь місяця 4-5 резудьтатів було мало.Малий теж почав пізно говорити,десь в 3 роки.Але знайшла хорошого логопеда,приходить займатися два рази на тиждень додому.Взагалі супер і зручно і результат є.  z4

Offline marjasuk

• Свідома Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #44 : 15 Лютий 2012, 11:10:12 »
Дівчата підкажіть будласка з якого віку потрібно бити на сполох ? Моїй доні 3 роки вона також не вимовляє "Р"  d130 d130 d130

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
« Reply #45 : 15 Лютий 2012, 11:19:45 »
Цитувати
Дівчата підкажіть будласка з якого віку потрібно бити на сполох ? Моїй доні 3 роки вона також не вимовляє "Р"
Класично вважається, що до 4 років не треба хвилюватися, бо в цей час ще формується мовна функція дитини. Я консультувалася з педіатром нашим, вона мені це  підтвердила. :) :) :)

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: надія
« Reply #46 : 15 Лютий 2012, 12:17:29 »
Цитувати
Моїй доні 3 роки вона також не вимовляє "Р"
Ця буква у вимові дітей появляється саме пізніше,десь 4-5 років.

Offline ластівка

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 Кукусі )))
  • Ваше справжнє ім’я: Влада
« Reply #47 : 15 Лютий 2012, 12:32:36 »
Не переживайте
скажу за власним досвідом: до 4 років мала не вимовляла ні "к", ні "р", але до логопеда ми не спішили, і правильно зробили, бо вимова виправилась сама )

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #48 : 15 Лютий 2012, 12:40:31 »
Я планую десь в 3 роки піти до логопеда, бо чекати що сама виговориться не ризикну, краще перестрахуватися.

Offline snakewifeАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #49 : 15 Лютий 2012, 15:30:10 »
ми щойно від логопеда, вже третій раз були, сьогодні почали ставити букву Р у слова, надіюсь, що ось-ось, і Дєнька перестане задумуватись і буде говорити без проблем  d41 d41 d41
До речі, дуже хороша логопед, я зацінила  z4

Offline marjasuk

• Свідома Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #50 : 15 Лютий 2012, 16:39:04 »
natali_z, naduzda, ластівка - всім велика вдячність за відповідь. :)Дівчата мені вже легше а то ми вчимо і вчимо а вона ніяк не дається.