Автор Тема: Йорданські купання у природніх водоймах на Водохреща  (Прочитано 4466 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ірчик з Франківська

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +459/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, 10 років, Денис 7 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Ну ти Наталя і молодчинка, d41 d41 d41 а я щось і не наважуюся, навіть про таке і не думала. Треба подумати... на майбутнє d130 d130
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline квітослава

• Активна Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна-Марія 2рочки
  • Ваше справжнє ім’я: іра
ставлюсь позитивно,мій свекор кожного року це робить.в нього стільки енергії,що хоч відбавляй.треба собі спробувати.

Offline вишня

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка, 16.10 2012р
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Цитувати
Вирішила розпочати таку тему як купання на Водохреща, бо мене просто переповнюють емоції - хочеться поділитися ними здається з цілим світом!!!! Я сьогодні перший раз купалася в річці на Йордан.    
Вражень маса - піднесення,  відчуття душевного і фізичного очищення, єднання з іншими людьми , адреналін, купа позитиву!!! Відчуття, що за спиною виростають крила!!!d41
 Повністю згідна з Наталею!!!ніби моїми словами написано,я теж не готувалась,змерзлючка,ще та..як ішла із церкви додому,в шубі,то так змерзла,і думала,як зараз у воду лізти :oox ,але постановила...і зовсім не холодно,навпаки,  жарко! і відчуття переповнюють... z4і не застудилась,хоч маю хронічних захворювань купу...три дні по тому завагітніла d100...це було того року,бо цього ,годую грудьми,тож не наважилась..але треба,з позитивним настроєм іти,в цей момент організм переживає стрес і перепрограмовується,на той настрій,що панує в людини,плюс йорданська вода,з її унікальними властивостями...

Offline Nadja_if

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко і Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
і я все планую скупнутись але щось ніяк енаважусь, можливо нвступного року таки скупнусь нарешті :)

Offline Олександра_Н

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра_Н
Дівчатонька!!!
Вирішила розпочати таку тему як купання на Водохреща, бо мене просто переповнюють емоції - хочеться поділитися ними здається з цілим світом!!!! Я сьогодні перший раз купалася в річці на Йордан. d41 d41 d41
Вражень маса - піднесення,  відчуття душевного і фізичного очищення, єднання з іншими людьми , адреналін, купа позитиву!!! Відчуття, що за спиною виростають крила!!!d41 d41 d41 На цей раз купалася без діток, але на другий рік думаю взяти свою старшеньку.
(Завтра-післязавтра постараюся виставити фото, якщо щось вийшло вдале)
Поділіться, а як це було у вас, якщо було, і як ви до цого ставитеся ;). Дуже хочеться знати :) :) :)

Я не купалась, але завжди думала , що до цього потрібно готуватись, бо потім можна відлежати....