Автор Тема: Загальний наркоз для дитини  (Прочитано 7055 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +386/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Re: Загальний наркоз для дитини
« Reply #17 : 20 Січень 2012, 18:52:23 »
а мене кесарили при місцевому наркозі (спинальному).......враження не дуже.....психологічно дуже важко, думаю гірше ніж фізично...але то у мене ситуація така була  :(.....хоча для дітей краще, бо не хапають наркоз
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Oksana_RusАвтор темы

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #18 : 20 Січень 2012, 19:19:33 »
Цитувати
Оксана, якщо не секрет, що то за операція має бути в Насті?
Видалення невусу на руці, напевно 2 операції.

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +197/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #19 : 20 Січень 2012, 19:42:49 »
моєму малюкові робили загальний наркоз в 1,5 місяці, лікар думав, що обійдеться місцевим, але нажаль не вийшло, операція тривала недовго 5-7 хв, наркоз казали, що теж легкий зробили, він проснувся через 1,5 години, чесно мені було дуже страшно на нього дивитись, весь вишневого кольору, а повіки і ніс сині, він без перестанку кричав, не знаю чи то йому так все перед очима крутилося і він не міг зрозуміти, що з ним, бо голос був змінений до невпізнаваності, а може через те, що голодний був (до операціїї 2 год не їв, а після дозволили тільки воду), але пройшло кілька годин і все повернулося в норму, зранку дитина була зовсім спокійною
Оксана, найголовніше при наркозі у всьому слухати анестезіолога, не давати їсти ні до, ні після, починати з водички, чайочка і поступово давати легеньку їжу, тоді дитина перенесе все набагато легше, без зайвої нудоти чи блювоти, без температури
Все буде добре, щасти вам  :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #20 : 17 Березень 2012, 18:02:36 »
Ми вже свій один наркоз пережили. Операція тривала 45 хв., до 15 хв. після операції Настя проснулася, просто як після звичайного сну, тільки була трохи перелякана, ніяких симтомів не було, ні тошноти, ні зміни кольору шкіри, абсолютно нічого, одразу нам принесли їсти йогурт, фруктове пюре і сік, то Настя трошки з"їла і через 30 хв. нас відпустили додому. Після наркозу так само ніяких обмежень в їжі не було, єдине, що 48 год. не можна давати ніяких ліків без узгодження з анестезіологом.

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #21 : 17 Березень 2012, 20:54:38 »
Оксана, наскільки я зрозуміла то був місцевий наркоз плюс снодійне, чи ні? Добре що ви вже дома і все це пережили.

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #22 : 17 Березень 2012, 21:04:59 »
Тут роблять подвійний наркоз, загальний для сну, а місцевий для знеболення. Якраз говорила з своєю сестрою з Канади, то в них так само наркоз роблять, і в той же день виписують з лікарні, навіть після складніших операцій. тількии в нас чомусь тримають в лікарні довго і нудно...

Offline Лесья

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик 4 роки Святославчик 2,5 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Лесья
« Reply #23 : 09 Травень 2014, 22:46:28 »
В 5 місяців моєму синочку робили операцію у Києві на серце,операція тривала 8 год зупинка серця і т.д. то робили звичайно заг наркоз, лікарі говорять що організм дитини виходить з наркозу напротязі пів року, і виписали нас незважаючи на складність операції через 6 днів (в пятницю зробили і на наступну виписали). а в Франківську пчихнеш і тримають 2-3 тижні

Offline Оксана-05

• Свідома Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
« Reply #24 : 07 Червень 2014, 22:31:35 »
Мій сночок до 5 років переніс 3 наркози.І дякувати Богу все добре.Ніяких ускладнень небуло.Правда зізнаюся я домовлялася в одного й того самого анестезіолога :hi :hi :hi :hi :hi :hi :hi

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 4міс
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #25 : 01 Лютий 2017, 12:19:44 »
І я пережила цей жах d35
Малій було 2 місяці і їй під загальним наркозом робили фіброгастроскопію, щоб виключити пілоностеноз. Від наркозу відійшла нормально, без наслідків.

Offline Julli

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катя 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #26 : 15 Червень 2017, 09:37:41 »
Мала досвід загального наркозу на собі,хоч лікарі і анестезіолог були хороші,але все ж вони говорили що немогли мене довший час розбудити,а потім після того я місяць виходила,злягла в лікарню зразу ж після виписки почали мені капельниці дезінтоксикаційні вводити бо шкт перестав працювати,тому я гірко на собі то все відчула реально. Мені тоді було 12 років, навіть уявити не можу, як тяжко переноситься наркоз маленькою дитиною. Звісно є всьому покази і протипокази,але у всьому повинен бути розум. Бо зараз наркоз для дитини пропонують на мало не на кожну медичну процедуру.