Автор Тема: Насильство в сім`ї  (Прочитано 34599 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline лана лістатАвтор темы

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-0
  • Ангели є на землі і це мій Синуля)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
Re: Насильство в сім`ї
« Reply #102 : 22 Січень 2012, 02:13:59 »
Цитувати
А як нема кому підтримати, то нас клич - прийдем і відкопаєм його добре усім форумом Нас тут дофіга - можем і на смерть затоптати 
я рада що ви в мене є :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline PAPARAZZI

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +355/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік і Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
« Reply #103 : 22 Січень 2012, 02:31:58 »
Лана для мене це шок d107Підписуюсь під кожним словом джет!
 Але я таких ситуацій знаю море d110 І як правило всі чоловіки які нічого не роблять,живуть в квартирі дружини,бухають і взагалі на вигляд як бидло от таке творить...А жінка усі-пусі та куда він піде,або ж взагалі такого позбутись важко...воно залякає і всіх тримає на ниточці як маріонеткі по хаті всі ходять,думають що сказати щоб не дай Боже шпіц не получити d16 Це не правильно,сама головна проблема в цьому що дитина це все бачить,і він таким самим потім буде,бо тато так робив значить це правильно!Та якщо б дізналась що мій син вдарив когось жіночої статі(це в майбутньому) то я з сорому б згоріла,бо це приклад мого виховання!!!!
  Дивлюсь моя сусідка таке має,він живе у неї в квартирі,напється і викидає її речі через вікно,вона міліцію викликає,ходить попід вікна,а він потім з тими мєнтами бухає в бобіку  і разом з нею d107 d107 d107 І це не сімя алкоголікв,вона працює мед сестрою в лікарні....дойшло до того що дивлюсь швидка на носілках її з хати виносить всю в крові d107 я чуть не посивіла...А він ще допомагав виносити,то такий переляканий бо думав що вбив  d107 d107 d107 Дякувати Богу жива,то він силу не розрахував і тарілкою по потилиці зарядив неудачно  d111
  Любі мої любіть на сам перед себе,своїх дітей,поважайте себе бо інакше того бидла не позбудетесь ніколи...Я розумію що от таке тяжко вигнати бо ще буде за будинком з ножом стояти і пугати....але треба якось шукати вихід з ситуації і в користь тому щоб більше його не бачити!!!!!
Продаж дитячих аспіраторів тел.097 933 66 89 Мирослава.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #104 : 22 Січень 2012, 03:23:05 »
може я за щось заслужила незнаю,напевно через те що вчуся і стараюся на всіх фронтах відмітитися і вдома і робота і наука, а він палець об палець не трісне...кільки сімейних нарад вже було,щоб все змінити на краще,а йому як горохом об стіну,весь час в смішки переводить....без мене він пропаде,бо нікому з рідних,просто так не потрібний.....!! d100
ти на таке не заслужила d128
навпаки, він би пишатись мав такою дружиною.
я не знаю, що тобі порадити, але тобі дійсно не варто більше його терпіти і такі його дії терпіти через свою жалість. З часом він може стати ще гіршим...ти надіятимешся, що все зміниться, а час йтиме...
 Тобі потрібно для себе і синочка жити. Йому потрібна здорова і  впевнена в собі матуся

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #105 : 22 Січень 2012, 04:26:50 »
Дівчаточка, дорогі мої, якщо когось з вас хоч раз вдарив чоловік, робіть ВСЕ що тільки можна, але йдіть геть, подалі, і щоб очі таких не бачили, бо буде бити й далі навіть якщо повзав на колінах і клявся мамою, не треба надіятись що зміниться бо в нього зараз період такий, нема грошей чи діти малі і його це дратує, не треба давати йому останній шанс щоб схаменувся, не треба йти від нього щоб налякати, а може він перестане після цього, і тим більше не має смислу з такою людиною говорити і старатись йому щось пояснити і достукатись до нього, просто йдіть, навіть якщо йти треба світ заочі, і йти не має куди, а якщо є дитина, а якщо ще й не одна тим більше йдіть.......Бо ніколи вам не буде краще з ним, навіть коли все "ніби" добре, чим самій з трьома дітьми в бідноті, навіть якщо прийдеться дуже тяжко, але в любові і спокої, щоб діти росли з здоровій, щасливій сім'ї!!
 Набратись сил, геть страх, сказати собі що гірше вже не буде, не має безвихідних ситуацій і плюнути на все, особливо на те що скажуть люди, тому що гіршого немає аніж терпіти над собою знущання!!!  Зрозумійте що важко буде спочатку, потім це все буде здаватись страшним сном!!!!
 Саме важко це відкинути і вбити в собі любов і жалість до цієї людини, спитаєте як може бути любов якщо б'є, така - самовідданна жіноча любов, треба бути дуже сильною щоб піти від людини яку кохаєш, з якою прожила,  а ще від батька твоєї дитини, а якраз б'ють чоловіки слабких жінок, вони відчувають над ними владу і твердження що жінка хранителька сім'ї і все має терпіти треба викинути з голови і взагалі це просто варварство таке казати, ми що козли отпущения щоб терпіти чоловічу дегенеративність!?!???
Треба себе любити і поважати, а такі чоловіки які підіймають руку не заслуговують навіть на погляд кинутий в їхню сторону. Любіть себе і тоді до вас обов'язково потягнуться ті які будуть варті вашої любові!!!!!!!!!

Ланочка, тобі особисто хочу сказати такі слова, ти маєш зрозуміти що саме я маю на увазі, чим більше любимо ми - тим меньше люблять нас, але це не стосуєтьс нормальних чоловіків ;)
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline galja

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +140/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іра
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #106 : 22 Січень 2012, 04:36:13 »
я не розумію таких чоловіків які б"ють своїх жінок(то значить вже не чоловік а боягуз бо на слабших нападає), ану чи пішовби якогось мужика бити d143 думаю шо ні d111зразу напудив у штани б
СП Косметика з Франції Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #107 : 22 Січень 2012, 04:46:37 »
Вченими доказано від яких саме причин залежить б'ється чоловік чи ні, одні б'ють бо відповідне виховання, другі гени погані мають, третімають психічні віхилення, четверті такий тип характеру і темперамент. Скільки нормальних чоловіків є,  звичайно не буває ідеальних, але ті що підймають руку - це не нормальні люди, цих уродів треба взагалі ізольовувати від жінок, хай свою силу на таких же показують!!!
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline galja

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +140/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іра
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #108 : 22 Січень 2012, 04:47:47 »
Юлька-мамулька цілком тебе підтримую
СП Косметика з Франції Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #109 : 22 Січень 2012, 04:56:57 »
Я от писала і згадувала, як купу років назад таке пережила, як плакала кожної ночі, як жити не хотілось, як шукала в собі сили піти, яким страшним це все здавалось!! Мого першого чоловіка з яким жила я лишила саме через це , і тому зараз просто душа розривається, коли чую що хтось це терпить, бо знаю як важко так жити і як важко піти, але іншого виходу не має, запам'ятайте. І хоч цю людину любила страх як сильно, я ні на мить не пожаліла про те що пішла, ні разу, від тоді як це зробила. і що ви думаєте, потім я взнала що він бив до мене своїх дівчат, ще й на маму руку піднімав d110, а тепер уже давно розведений - його жінка лишила через побої . Я тепер розумію яка була дурна що боялась !!!! Цього не зрозуміти поки не закриєш за собою на завжди двері, поки не вдихнеш вільно повітря без страху за завтрашній день...

І ще хочеться пару слів сказати за деякі висказування по поводу того що від жінки залежить, буде її бити чоловік чи ні, це повний абсурд, тому що чоловік який бив першу дружину, буде бити і другу, і п'яту і десяту, а ще тещу і дітей в придачу, а справжній чоловік не вдарить ні одної, навіть якщо жінка на це заслуговує. Таких кадрів дуже важко розпізнати до сувмісного проживання, вони переважно дуже по джентельменськи себе поводять на людях, є тільки один провірений спосіб - подивитись як поводить себе людина в дуже не тверезому стані, якщо весела, добра і смішна, це добре, якщо ж агресивна, різка, імпульсивна - є повід задуматись d128

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #110 : 22 Січень 2012, 08:20:04 »
Юля, останній твій абзац - я погоджуюсь, бо то правда, що кажуть "що у тверезого на умі, то в п"яного на язику". Людина твереза може стриматися, а коли п"яний - він же не соображає. Так само коли одружений, він собі розслабляється, а ще коли жінка в декреті він себе уявляє царем і Богом. Лиш шкода, що напоїти можна і подивитись на реакцію, а от заміж вийти в цілях експерименту - то не вийде без жертв.

Ланочка, йолки, ну слів нема, порвала би просто того хлопа!!
Ну а що, ніколи нічого підозрілого ти не помічала? Коли ви зустрічались? А може було, але ти не надавала значення, бо думала, що він тее любить і ніколи тебе не скривдить?
Ну а що він каже, він же мусить усвідомлювати, що робить неправильно? Я собі думаю, він просто тобі може голову дурити, якщо буде казати "я більше не буду". Але якщо він бив і не раз - це значить, що він і не думає всерйоз, що то треба міняти.
А ти як думаєш, чого він то робить?
Я вже писала, постав йому ультиматум, віддай йому здачі. Маркусик ще маленький, він того навіть толком не усвідомить та не запам"ятає, навіть якщо побачить. Але поки він маленький - життя потрібно міняти вже зараз. Тим більше, що в тебе є твоя хата - а це багато важить, ти ж на вулиці не опинишся   :) Сядь з чоловіком поговори! Але не жалій його, бо хай ти виходила заміж, але ж не за таке, щоб лупасив!
Моя коліжанка раз чоловікові пригрозила (він не бив, просто вона висловила свою думку), що як він її вдарить, то вона вночі окріп йому на яйця вилиє  d107
І ніякого хвилювання, він має бачити, що ти налаштована серйозно.

Я розумію, легко писати категоричні речі, коли дивишся на ситуація збоку. А коли воно у твоїй сім"ї, з"являється купа "але", ти все пам"ятаєш ту людину, в котру закохалася, є прагнення (кохання, звичка + інстинкт жінки мати сім"ю) - зважитися на рішення буває важко. Але подумай про майбутнє, імхо, чим далі терпіти і тягнути - тим похмуріша картина малюється...

Online Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #111 : 22 Січень 2012, 10:43:38 »
Дівчата, ви такі ужаси розказуєте d107, бити, душити, здачі давати, це ж не нормально!!! Яка сім"я може бути після такого d104 Я не змогла би жити з людиною, якби він хоч раз підняв на мене руку і ніякої любові і жалості після такого не могло б бути. Може я занадто категорична, але я вже дуже багато пережила (добре, що не у моїй власній сім"ї), тому знаю, що терпіти і жаліти не варто d128 Треба викидати такого "чоловіка" за двері і навіть не дивитися куди він піде, а тим більше, якщо живеш в своїй хаті, то навіть думати нема чого. Для мене був би один вихід вихід розлучитися і влаштовувати своє життя з нормальним чоловіком поки молода, а не жаліти якогось придурка Дівчата, любіть і поважайте себе, чоловіки не варті наших сліз...

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #112 : 22 Січень 2012, 11:19:32 »
Лана, ні в якому разі не треба стелити себе комусь під ноги. В такій ситуації треба діяти і чим швидше, тим краще для тебе і для синочка. Перш за все ти мусиш поміняти себе, свої погляди відносно чоловіка і не миритися з тим що є, а прагнути до кращого.

Offline Надійка1986

• Я щаслива!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломійка
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #113 : 22 Січень 2012, 13:27:21 »
Ланочка виганяй його і розводся,бо він уже точно не зміниться! Тим більше бачу внизу лінієчку,то ви тільки 2 роки одружені d107 d107 d107 а він не чоловік після такого,тому і не терпи йому,бо краще не буде це точно d16

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #114 : 22 Січень 2012, 15:46:39 »
Хотіла перечитати тему до кінця,але стало мене на 2 сторінки. В мене просто все в середині бурлить,кипить і вибухає!!!!!!!!!!!!! d24 d24 d24  НЕ МОЖНА ТЕРПІТИ НАСИЛЬСТВО!!!!!!!!!!!!!!!
Якщо жінка настільки не поважає і не любить сама себе,то хоча б заради дітей вона ПОВИННА кинути цього морального урода!!!!!!!!!!!!В такій сім'ї діти ростуть з зрушеною психікою,в них спотворюється уявлення про нормальні стосунки. Вони беруть відносини в сім'ї за модель поведінки і в майбутньому чинитимуть так само в своїх сім'ях!Це просто жахливо!!!!!!!!!!!!!!

Offline lilineth

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія, 3.02.2011; Вероніка, 19.08.2017
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #115 : 22 Січень 2012, 16:34:10 »
Ланочка, не терпи цього знущання з себе!!! Поглянь в дзеркало!!! Що ти там бачиш? Красиву розумну жінку, добру господиню, найкращу мамусю в світі!!! І якщо ти хочеш такою ж залишитися, а не перетворитися в залякане створіння, яке боїться навіть дихнути не так, виганяй цього деспота з дому!!! Навіщо тобі чоловік який не цінить тебе, а ще й зганяє на тобі свої комплекси неповноцінності?! Подумай перш за все про себе і свого синочка...

Ну і розкажи вже нарешті все своїй мамі! Думаю що вона тебе підтримає і допоможе!

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #116 : 22 Січень 2012, 16:54:58 »
я щось якраз позиція мами  не зрозуміла. Лана писала, що сестра їй розказала, але мама чекає поки сама Лана їй скаже  d104

Offline lilineth

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія, 3.02.2011; Вероніка, 19.08.2017
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #117 : 22 Січень 2012, 17:01:38 »
Цитувати
Лана писала, що сестра їй розказала, але мама чекає поки сама Лана їй скаже 
ну я щось того тоже не розумію... але може вона хоче почути це від неї самої, а не через когось?..

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #118 : 22 Січень 2012, 17:03:26 »
то чого просто не спитає?