Автор Тема: Насильство в сім`ї  (Прочитано 32938 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Насильство в сім`ї
« Reply #34 : 21 Січень 2012, 13:16:36 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Цитувати
крім того,  чоловік  теж при шлюбі обіцяв джінці любов та повагу - як із цим?
жінка це берегиня сімейного вогнища і має знаходити вихід по-ходу зі всіх ситуацій,якщо до чоловіка не доходять сімейні спільні бесіди ІМХО d104
Лана,я  вже десь писала у схожих темах, що мене особисто бісить така позиція нашого суспільства, у всьому робити крайньою жінку. Раз начальник пристає - значить, жінка дозволила, якщо чоловік лупить - значить теж дозволила. А якщо ті чоловіки просто слабі на голову і користуються своїм становищем та силою???? Нічого жінка не повинна, вона лиш повинна жити так, як сама вважає за потрібне.

оце і є сама голована проблема нашого суспільства, а особливо сімей де потрепають від насильства - терплять бо немають де дітися. Це просто жахливо не справедливо. Але я би вже краще з голоду здохла ніж жити з таким кретином і в першу чершу думала би не про себе а про дітей бо нічого доброго в тій сімї для них не буде. Чоловік який бє маму своєї дитини не може бути нормальним татом
ви тут плутаєте. Проблема "нема куди подітися" - це не означає, що жінка з доброї волі терпить знущання. Я теж би краще з гододу здохла, але не дозволяла б ніякому кретинові лупасити себе у живіт чи ще там куди.

Offline Танюшка25

• Заходя в интернет помни — кастрюля начинает жарить сразу после того, как заканчивает варить!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +145/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #35 : 21 Січень 2012, 13:16:53 »
Цитувати
а якщо чоловіку нема куди діватися і жінка його шкодує і жаліє,а ще,дура,весь час пробачає!!
от він тим і користається з привеликим задоволенням, я би нізащо не терпіла, тим більше якби це я його могла вигнати а не він мене. І навіть не боялась би самотньої старості, вже краще бути самій ніж з ким попало

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #36 : 21 Січень 2012, 13:18:06 »
але ж біблія каже,що жінка має підкорятися чоловіку,яким би він не був,бо вони дали клятву вірності і вони одно тіло,що на таке можете дати пораду??
от на рахунок цього в мене теж є купа питань  d130
Часто буває так, що між подружжям вже давно немає любові. Є різні нюанси, в т.ч і побої, і хочеться розлучення. Але ж взяли церковний шлюб. Що тоді?
Колись чула, як про це говорив священник. Він казав, що якщо пара взяла шлюб, то Бог їх благословив на щасливе подружнє життя. В ідеалі було б добре, якби двоє сіли і спокійно поговорили, знайшли компроміси, домовились що в їхній сім"ї повторюватись вже не буде. Але зазвичає буває так, що хтось один про це і чути не хоче, не те щоб говорити (в нас є тема про це, де якраз одна дівчина про таку ситуацію і розповідала). От що робити?

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #37 : 21 Січень 2012, 13:18:48 »
а якщо чоловіку нема куди діватися і жінка його шкодує і жаліє,а ще,дура,весь час пробачає!!
це властиво лише нашій "мудрій" слов"янській рабській жіночій психології. Виховали нас неправильно, що ми нелюдів виправдовуємо і дозволяємо їм бути нелюдами.

І законодавство у нас хворе, бо коли чоловік прибиває жінку, от міліція не приїде, бо скаже "це ваші особисті чвари, ми не маємо права влізати". А вже коли вб"є - то вже аж тоді може осудять.

Offline лана лістатАвтор темы

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-0
  • Ангели є на землі і це мій Синуля)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
« Reply #38 : 21 Січень 2012, 13:19:59 »
а якщо він взагалі не вірить в Бога,що тоді,та і не повінчані вони?

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #39 : 21 Січень 2012, 13:20:19 »
Ой на цю тему можна розмовляти дуже довго. Моя думка така, що якщо вже чоловік підняв руку на жінку, то значить у нього купа комплексів і т.д. бо вдарити жінку це дуже низько і означає що більше ні на що ти не здатен, ти неможеш пояснити, обгрунтувати і вирішити свої проблеми розмовою чи ділом, а що лишається  d104 побив жінку і легше стало. Ясно що людина не адекватна, якщо піднімає руку на слабшу за себе, ще й рідну людину. Чомусь впевнена що такий "виродок" на вулиці з мужиками чи в спортзалі битись би не став  d128 бо боягуз, який лиш на жінці беззахисній стрес знімає. Але звичайно ми усі скажемо тікай від цього ненормального і т.д. але втікти не так то легко, особливо коли мала дитина, ти в декреті, а якщо ще й він тебе забезпечує ну по-мінімуму, і ти не маєш рідних чи батьків, які завжди допоможуть, то лишається терпіти  d104 Хоча є міри для таких теранів, суд, міліція, з малою дитиною на вулиці точно не лишишся, але як можна запхати в тюрму тата своєї дитини, а що люди скажуть і т.д. d130 Ну дуже важко тут розібратись!
Лана а ще питання, це на тебе чоловік руку піднімає чи що??? d107 d107 d107

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 21 Січень 2012, 13:20:43 »
Часто буває так, що між подружжям вже давно немає любові. Є різні нюанси, в т.ч і побої, і хочеться розлучення. Але ж взяли церковний шлюб. Що тоді?
просто роз"їхатись і жити окремо. Ну якщо почуттів нема, один одного бісять - то яка різниця, чи є церковний шлюб? Навіщо грати кІна, якщо Бог все рівно бачить, що життя їхнє - це мУка, навіщо вдаватись до маразму...

Offline Танюшка25

• Заходя в интернет помни — кастрюля начинает жарить сразу после того, как заканчивает варить!
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 21 Січень 2012, 13:20:56 »
гнати його в три шиї ІМХО і не робити  з себе жертву

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 21 Січень 2012, 13:22:27 »
а якщо він взагалі не вірить в Бога,що тоді,та і не повінчані вони?
тоді проблем ще менше. А якби він вірив у бога, то не бив би жінку? Я вже писала про священника, він говорив про сім"ї, котрі ходять до церкви щонеділі і на свята, мають купу джітей, бо ж не застерігаються (бо ж релігійні), але все рівно чоловіки зраджують і бухають і б"ють. Де логіка - я не знаю, але священник такі сім"ї ставить у приклад  d107  d111

Offline Танюшка25

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 21 Січень 2012, 13:24:31 »
я наприклад схиляюсь більше до такого твердження Б'Є -  ЗНАЧИТЬ НЕ ЛЮБИТЬ, а всі решта виключення - це вже психічні захворювання

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 21 Січень 2012, 13:25:29 »
Ось невелика ститистика Домашнього насилля
Майже 90 000 українців регулярно застосовують фізичну силу стосовно своїх рідних та близьких - такі дані наводить Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту. За 7 місяців цього року до міліції надійшло 50 000 скарг від жертв домашнього насильства. Які причини цього явища? І які його реальні масштаби?

Статистика

Офіційні дані щодо проявів насильства в українських сім’ях – лише верхівка айсберга, констатує голова департаменту Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту Елла Ламах. Насправді тих, хто полюбляє «повиховувати» свою дружину, дітей або навіть чоловіка за допомогою стусанів – мінімум удвічі більше. Головною причиною такого явища пані Ламах називає звичаї, від яких не можуть і не хочуть відмовлятися деякі прихильники «твердої руки». «Скільки є таких, які просто живуть у насильстві, не помічаючи його або соромлячись цього, і не кажуть про це вголос. Усе пов’язано зі стереотипами, жахливими традиціями. 21-е століття – а Ви собі не уявляєте, скільки сімей дозволяють собі бити дітей, жінок. До чоловіків теж застосовують насильство, це більше психологічне, економічне насильство».

За 8 місяців цього року лише в Києві співробітники правоохоронних органів виявили 2 225 осіб, які вчинили насильство у родинах, – розповідає Ігор Корецький, головний спеціаліст зв’язків з громадськістю головного управління ВМС у місті Києві. «Минулого року ця цифра становила 2001. Зараз всього на обліку перебуває 4205 таких осіб, складено 2973 адміністративних протоколи», – зазначив Корецький.

«Я потрапила в лікарню з переломом ребер»

35-річна киянка Олена 10 років прожила у шлюбі зі своїм чоловіком – громадянином Болгарії. Спершу, каже жінка, – жили «душа в душу», проте після народження дитини поведінка чоловіка різко змінилася. Він почав пити і бив свою дружину. «На перший день народження мого сина я потрапила в лікарню з переломом ребер, розривом легенів, струсом мозку і численними синцями. Я не змогла цього забути чи вибачити, хоча з чоловіком продовжувала жити заради дитини. Зараз ми вже не живемо разом. Він мені погрожує, що забере сина», – розповідає Олена.

Половина з офіційно зареєстрованих скарг від жертв домашньої тиранії стосуються фізичного побиття, 40% – це скарги на психологічне насильство і 8 – на економічне. Особливо актуальною ця проблема є для маленьких містечок і сіл, зазначає керівник рівненського проекту «Влада і громада проти гендерного насильства і дискримінації» Лариса Гунько. «Ми намагаємося в першу чергу привернути увагу громадськості до того, що насильство не повинне панувати в суспільстві. І якщо ми раніше працювали більше в Рівному і в районних центрах, то зараз намагаємося дійти до «глибинок» у сільській місцевості. Адже, на превеликий жаль, на селі настільки зараз терпиме ставлення до того, що це ніби нормально, що в сім’ях проблеми вирішуються насильницьким шляхом. Зараз почали звертатися жінки з дальніх сіл з такими безпрецедентними випадками, коли палять хату, коли чоловік може вдарити сокирою сина, який кинувся захищати матір… Коли жінки з трьох сусідніх хат кладуть дітей спати одягнутими і дивляться, чий чоловік прийде перший, підніме скандал і бійку, тоді вони піднімають дітей – і до сусідки, яка також готова в будь-який час здійняти дітей і піти вночі до сусідки.

Чоловіча проблема

За неофіційною статистикою, дві з трьох українських жінок ставали жертвами домашнього насильства. Хоч і меншою мірою, але чоловіки також потерпають від насильства у сім’ї.

За даними Міністерства у справах сім’ї та молоді, за цей рік від жінок надійшло 40 тисяч скарг, а від чоловіків вчетверо менше. Подібна картина спостерігається і у Сполучених Штатах. Розповідає директор української служби Радіо Свобода Ірина Халупа. «Гарвардська медична школа провела дослідження. Вони опитали 11 000 осіб, і 28% жінок сказали, що в ті чи інші часи вони потерпали від насильства. Певна кількість чоловіків, значно менша, звичайно, 11%, також запевнили, що вони потерпали від насильства з боку їхніх дружин. Загалом приблизно 850 тисяч чоловіків у США зазнали насильства з боку жінок».

Де шукати допомоги?

Якщо людину б’ють у сім’ї, вона має право викликати дільничного інспектора міліції, який зобов’язаний скласти протокол. Також дільничний дає направлення на експертизу.

Із цим направленням і паспортом можна йти до медичної установи і засвідчити побої. Експертиза безкоштовна. Якщо її висновки засвідчать тілесні ушкодження (середнього ступеня або тяжкі), міліція мусить порушити кримінальну справу. І потім суд. Згідно з його рішенням, правопорушник може навіть сісти за ґрати. А його жертва на час розслідування має право на притулок, розповідає голова департаменту Міністерства у справах сім’ї та молоді Елла Ламах. «Є притулки для жертв насильства при Центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. За Законом «Про попередження насильства в сім’ї», всі ці структури повинні надавати допомогу безкоштовно. Найголовніше не побоятися і звернутися туди».

Україна, одна з перших держав колишнього Радянського Союзу, ухвалила закон «Про попередження насильства в сім‘ї». Це сталося ще 8 років тому. Однак, як зазначають правозахисники, головна хиба цього закону в тому, що жертва насильства має не тільки заявити, а й довести, що проти неї скоїли злочин. А за кордоном, навпаки, звинувачений мусить доводити, що він не розпускав руки.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
« Reply #45 : 21 Січень 2012, 13:26:06 »
Для мене не може бути ніякого виправдання чоловіка, який підняв руку на жінку, це просто "тряпка", а не чоловік і не має значення, які на то були причини. Для мене єдиним виходом в такому випадку є розлучення і який би чоловік не був "золотий" я би ніколи не вибачила. І мій чоловік знає, що я дуже категорична в питанні насильства.

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
« Reply #46 : 21 Січень 2012, 13:27:04 »
Але звичайно ми усі скажемо тікай від цього ненормального і т.д. але втікти не так то легко, особливо коли мала дитина, ти в декреті, а якщо ще й він тебе забезпечує ну по-мінімуму, і ти не маєш рідних чи батьків, які завжди допоможуть, то лишається терпіти  d104
от це якраз ситуація моєї подруги. Піти від чоловіка, значить йти на вулицю. А дитина? З собою взяти, щоб з голоду пухла? Чи йому залишити? Але хто ж так зробить, щоб залишити дитину ...

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #47 : 21 Січень 2012, 13:27:19 »
Цитувати
Моя думка така, що якщо вже чоловік підняв руку на жінку, то значить у нього купа комплексів і т.д. бо вдарити жінку це дуже низько
я згідна, і ще коли чоловік іноді зраджує, а жінку навіть з хати не випускає і не дозволяє іншим на неї дивитися (знаю таких), то це невпевнена в собі тварюка!

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 21 Січень 2012, 13:27:36 »
Цитувати
але як можна запхати в тюрму тата своєї дитини, а що люди скажуть і т.д.
ну то раз для жінки думка інших важливіша - то хай терпить далі  z5
а що, вона думає, що люди не зрозуміють насильства???

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #49 : 21 Січень 2012, 13:30:39 »
Ну Ірочка бачиш  d104 є такі, які терплять, бо переживають що інші скажуть і т.д. Чому офіційно зареєстровано десь половина звернень, а інша половина сидить вдома і терпить!

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #50 : 21 Січень 2012, 13:31:21 »
Цитувати
дівчата,цікавить така проблема,бо щось не можу цієї теми знайти...як ви реагуєте на фразу.б`є - значить любить???
що в таких ситуаціях жінці робити?
"б"є - значить любить" - це що за телячі ніжності??? та любов"ю тут навіть не пахне, це власні мужлани так роблять - спочатку б"ють, а потім "ой ти моє сонечко, зірочка, квіточка і т.д., ну ти ж знаєш,що я тебе кохаю".......фууууууу, жесть! жінки, якщо таке вдома діється - ТІКАЙТЕ!!! світ не без добрих людей!