Автор Тема: Аналізи до і під час вагітності. Хто що здає?  (Прочитано 122612 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
приблизно щомісяця кров і сеча
ось я вже писала (я в ЖК1), які аналізи здавала і ще здаватиму
Цитувати
мені потрібно здати такі аналізи:
- сечі
- крові
- на ВІЛ
- на групи та резус-фактор
- на глюкозу
- хоріонічний гонадотропін-бета
- РАРР тест
- токсоплазма
- цитомегаловірус
- герпес (І, ІІ тип)
- вірус гепатиту В
у 20 тижнів
- хоріонічний гонадотропін-бета
- естріол вільний
- альфа-фетопротеїн

серологічне дослідження крові
на ВІЛ
кров на антитіла

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
NourElShams, як ідеш здавати кров і сечу, то наприклад я купую спеціальну баночку в аптеці і приношу їм уже з сечею, а для того, щоб взяли кров з пальця потрібно щоразу брати з собою вату, рукавиці, спирт і скарифікатор. спирту і вати вистачить на всю вагітність d27

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Я теж в ЖК №1, і так само ношу з собою завжди спирт, вату, рукавички, старифікатор чи шприц (залежно на що здавати кров), сходи там, звичайно, бажають кращого, я завжди повільно і дуже уважно по них іду, хоч і купу років там ходжу. А аналізи здають постійно якісь, кожні два-три тижні приходиш до лікаря і наступний списочок дають.

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
так-так, шприц потрібно брати 5 або 10, можна припастися одразу 2-3 шт d30 а кров і сечу впринципі я здаю по-моєму щочерез 3 тижні, це якщо все добре, але тоді як була на збереженні, то здавала щотижня і так 3 тижні :)

Offline Дівія

• Акушер-гінеколог!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-0
  • Время - лучший лекарь...
    • Центр свідомого батьківства "ДІВІЯ"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія Мілада
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Цитувати
А мені лікар порадила щоб ще й чоловік здав кров на групу. Не розумію навіщо.
Для того, щоб визначити чи можуть у Вас бути антитіла! (групові чи резусні) Це залежить в першу чергу від того яка у Вас група крові  "-" чи "+"!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline NourElShams

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Я знаю головне щоб у мене резус ну був "-". Якщо "+", як і є у мене, то вже по барабану що у чоловіка. А я не хочу тягнути його на аналізи, бо ми посварились і я вирішила сама виховувати дитинку.

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Я знаю головне щоб у мене резус ну був "-". Якщо "+", як і є у мене, то вже по барабану що у чоловіка. А я не хочу тягнути його на аналізи, бо ми посварились і я вирішила сама виховувати дитинку.
то можна купити кров в Обласній станції переливання крові на Бандери, так багато хто робить :)
а от мій чоловік згодився сам здавати кров, каже, що то не страшно і він вже раз здавав d27 я знаю, що деякі чоловіки бояться це робити

Offline marmir

• Свідома Мамка
  • Репутація: +104/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 08.2009 р., 10.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
Я теж стикнулася з платними аналізами на ТОРЧ в ЖК №2. Лікар взяла мазок за 200 грн., тут я лоханулась, це була частина ТОРЧ. Ще плюс кров (токсоплазма, гепатит В, хоріонічний гонадотропін, альфа-фетопротеїн) - лабораторія заспівала 225 грн. Від кр
ові я відмовилась. Підійшла до медсестри, кажу дайте направлення на безкоштовий торч, я знаю що по закону ТОРЧ для вагітних безкоштовно, а вона мені каже безкоштовних аналізів давно не існує . Прикол  в тому, що я лежала на денному стаціонарі 6 тижнів тому, там лікар дає направлення і дійсно здають безкоштовно в лабораторії на Чорновола. Я мені пояснили що малий термін ще встигну здати. Деяки дівчата з ЖК №2 здавала по 600 грн.

Ну і саме цікаве, вияснила, що лікарі за ці платні аналізи отримують відкат в розмірі 30 %. При першій вагітності 3 роки тому я так і здавала безкоштовно на Чорновола, результат був хорошим направляли із ЖК №1. Активного нічого не виявили. Деяки лікарі просто заробляють на вагітних, а деяки просто з розумінням до вагітних і до їх гаманця

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +109/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нікіта ,Тимофій, Зоя
  • Ваше справжнє ім’я: Ася
на торч відправляють на чорновола.там благодійний внесок 80 грн.але ж не 600.то лікар має дати це направлення,бо без нього не приймають
Не бойтесь дарить согревающих слов,
И добрые делать дела.
Чем больше в огонь вы положите дров,
Тем больше вернется тепла

Offline Скарлет

• Свідома Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
А торч зараз обовязковий аналіз чи можна відмовитись? Якщо я його здавала при першій вагітності і все було добре, то чи можна цим аргументувати, що другий раз я не хочу здавати?
Життя занадто коротке, аби носити ще й довгу спідницю.
                                                                         Флоріан Боднар

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
А торч зараз обовязковий аналіз чи можна відмовитись? Якщо я його здавала при першій вагітності і все було добре, то чи можна цим аргументувати, що другий раз я не хочу здавати?
на скільки знаю вагітні відмовляються від ТОРЧ при 2-ій вагітності :)

Offline Oksano4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +66/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Танюшка 20 років. Владік 6 рочків.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Я відмовилась від аналізів на ТОРЧ,то лікарка думала-думала,а потім написала таку причину:" відмова в зв"язку з матеріальним становищем". d27 d27 d27

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Я відмовилась від аналізів на ТОРЧ,то лікарка думала-думала,а потім написала таку причину:" відмова в зв"язку з матеріальним становищем".
правильно, бо навіщо здавати ще раз особливо ті, що передаються статевим шляхом - якщо ти довіряєш партнеру і сама не йшла на ліво, то понятно, що цих інфекцій немає, навіщо викидати гроші на вітер? :)

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
залежно коли була остання вагітність, в мене наприклад біля 6 років назад, ( тоді я здавала ТОРЧІ) звичайно я довіряю своєму чоловікові і собі також z5 але ми часто їдемо закордон, тому все ж цього  разу я здала перед вагітністю ! Інший випадок моя товаришка родила два роки назад, і не пройшло року завагітніла вдруге....... звичайно їй вже ці аналізи були не потрібні от вона і відмовилась, ви повинні виходити із вашої власне ситуації! А ще така порада , якщо у вас мазок в нормі та кров теж...... можете бути спокійні!

Offline Банана

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сергій
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
А мені довелося кров з вени на антитіла здавати, у нас резуси різні. Після того як в декрет пішла, по два рази на місяць.

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
я вже 2 рази здавала на антитіла, в кінці цього місяця здаватиму третій, тобто щомісяця зараз здаю

Offline marmir

• Свідома Мамка
  • Репутація: +104/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 08.2009 р., 10.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
Із статті: Оформление документов при постановке на учет беременных: «подводные» камни

Какие обязательные анализы-исследования (в том числе УЗИ) для беременной женщины?

Приказом МОЗ Украины от 28.12.2002 № 503 Про удосконалення амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги в Україні» определен стандартный перечень обследования беременной:
Определение веса во время каждого визита.
Измерение артериального давления, частоты сердечных сокращений во время каждого визита.
Определение группы крови и резус-фактора.
Общий анализ крови (при постановке на учет, в 30 нед. беременности, если необходимо чаще по показаниям).
Общий анализ мочи (при постановке на учет, если необходимо чаще по показаниям, после 30 недель беременности – при каждом посещении врача).
Анализ выделений из влагалища.
Исследование крови на сифилис, австралийский антиген.
Исследование крови на ВИЧ.
Скрининг-тест на альфа-фетопротеин, хорионический гонадотропин, эстриол в 16-18 нед. беременности.
Обследование молочных желез.
Ультразвуковое исследование в сроке 9-11 нед. и в 16-21 нед. Беременности. Только эти 2 срока для УЗИ являются обязательными. В 32-36 нед. беременности УЗИ производят только по показаниям.

Анализы на ТОРЧ-инфекции не являются обязательными и они не включены в стандартный пакет обследования беременной. Эти анализы назначаются по строгим показаниям согласно клиническому протоколу «Перинатальные инфекции», утвержденного приказом МОЗ Украины от 27.12.2006 №906. На сегодняшний день этот документ является, можно сказать уникальным, для ответственного и унифицированного отношения всех специалистов к диагностике и лечению ТОРЧ-инфекций во время беременности.