Автор Тема: Аналізи до і під час вагітності. Хто що здає?  (Прочитано 84805 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Crimea

• Своя Мамка
  • Репутація: +11/-0
  • Всё будет хорошо, я узнавала!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Цитувати
2. біохімічні показники (обов'язковий, коли оформляють декрет.)
Не знаю наскільки він обов'язковий  d143. Я коли оформлювала декрет, такого не робила.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
я тоже не чула щоб біохімічні показники були обовязковими. в моїй жк 2 таких вимог не було.

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчатка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
я коли була перший раз вагітна,то здала аналізи на торч в дорогій гарній  приватній клініці і у мене виявили токсоплазмоз.Я його лікувала, здавала купу аналізів і його знову виявляли і його далі лікували. Я більшу половину вагітності проплакала,що моя дитина може мати вади нервової системи.А врешті решт мені то все набридло(Як можна лікувати,а аналізи ні на грам не міняються :/) і я пішла до лікарки в державну жіночу консультацію,вона мене направила в іншу лабораторію і в мене все виявилось добре.Дякувати Богові моя дитина здорова,гарно розвивається,а я так пічкала себе тими ліками.Після цього я нікому не довіряю і навіть не знаю чи добре чи погано здавати аналізи.

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +192/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Цитувати
І я тепер здавала всі ці аналізи, що й  letreenaite ( в мене 32 тиждень). Крім того, ще на антитіла до краснухи і гепатит. Хоча за два місяці до вагітності здавала на всі торч-інфекції. Але в консультації сказали перездати ще раз.
При першій вагітності мені лікарка теж написала направлення на ТОРЧ інфекції, але тільки найнеобхідніші: хламідії, токсоплазма, цитомегаловірус, я їх здавала у гінекології, там набагато дешевше, ніж у приватній клініці. А зараз сказала принести результати старі, які колись були, щоб не робити лишній раз, тому зовсім не розумію навіщо через два міцяці повторно здавати аналізи на ТОРЧ, напевно у лікаря є з того якийсь зиск. d112

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +192/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
І ще мені одна знайома розказувала, що відмовилась від ТОРЧ, сказала, що не має таких грошей, то їй трохи пізніше виписали направлення і вона в гінекології здала ці аналізи безплатно, так що тут все таки великий розвод на гроші

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +358/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Я наприклад коли лежала на збереженні мені дали направлення саме у медсервіс здавати торч(і то негайно, бо час біжить), а потім це направлення побачила моя лікар в жіночій консультації і сказала не здавати,і нічого все добре і у мене і у моєї дитини! Хоча перед тим як завагітніти ми з чоловіком пройшли всі ці аналізи і полікувались!

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
я тоже повторно не здавала точ інфекції. я не чула щоб в жк були такі вимоги. це суто лікар напевно хоче для себе перестрахуватися, чи щось таке... я б тоже не здавала повторно. тим більше якщо перші аналізи були в нормі. то нащо їх перездавати.

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Мені сьогодні лікарка теж давала направлення на ТОРЧ-інфекції і попередила що то дорого....я коли взнала скільки-600 грн...кажу минулої вагітності мене лікарка направила в лабораторію, що в роддомі здавати і то все бесплатно було....а вона тоді каже-не знаю такого...можете відмовитись....а потім дивлюсь а направлення зразу на листку Діамеб заповнено....і група крові, цукор і гепатит б теж вони в Діамеб віддають(80 грн)....не знаю навіть...кажу ж: того разу в приватній нічого не здавала, і все обходилось в 10-20 грн....цікаво чи  можна група крові, цукор і гепатит б здати там в лабораторії гінекології без направлення?
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
setya група крові здається на станції переливання крові, цукор і гепатит в ЖК безоплатно, якщо лікарка не дає направлення на безплатні, підійдіть в лабораторії в своїй ЖК, і попросіть, щоб вам зробили аналіз (приватно) за 20 грн. вам з радістю зроблять
торчі здайте в роддомі на першому поверсі на Чорновола справа там лабораторія, разом Вам обійдеться 80 грн.
А лікарці своїй скажіть, що Ви не маєте грошей на платні аналізи, що за ці гроші купите собі і дитині вітаміни
І раджу пошукати собі кращого лікаря, бо це просто здирницво

Offline Crimea

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
setya група крові здається на станції переливання крові, цукор і гепатит в ЖК безоплатно,
Мені дали направлення у пологовий для здачі цих аналізів, після того як я відмовилась від аналізу на Торч-інфекції. Лікарка сказала, що коли вони виписують Торч, то до купи і ці аналізи пишуть в платну лабораторію, а якщо відмовляєшся, то направляють в пологовий (і там не безкоштовно, а 10-20 грн за аналіз виходить)  d112

Offline Crimea

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
цікаво чи  можна група крові, цукор і гепатит б здати там в лабораторії гінекології без направлення?
До речі, без направлення аналізи в пологовому не приймають. Я спочатку здавала аналіз на групу крові і лаборантка спитала чи є в мене направлення на гепатит. В мене не було, але я спитала - може вона одразу візьме і цей аналіз, на що вона відповіла: "а якщо Вам лікарка напише направлення в платну лабораторію? Ні, без направлення не буду брати"  d104

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
    • Награды
так всі торчі 80 грн. коштують в роддомі і без направлення роблять тільки так  ;)
то просто намікали. що пару грн. треба докинути  d108

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +250/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
Цитувати
так всі торчі 80 грн. коштують в роддомі і без направлення роблять тільки так
то просто намікали. що пару грн. треба докинути 
це по 80гр.на кожен вірус?Чи як?Мене відправляли в платну здавати торчі я відмовилася d100

Offline setya

• Своя Мамка
    • Награды
Дівчата, дякую, за інформацію....ато я вже думала,що то справді все так запущено....ато виявляється, я  таки права була що все можна зробити в роддомі, просто лікарка не хоче дати направлення....каже що вона нічого такого не знає... d104
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline setya

• Своя Мамка
    • Награды
Сьогодні ходила здавати аналізи...група крові+цукор+гепатит б- на першому поверсі у міському пологовому 45 грн....а на торч інфекції питала теж в сусідньому кабінеті: ТОРЧ-ІНФЕКЦІЇ ДЛЯ ВАГІТНИХ БЕСПЛАТНО-ТРЕБА ТІЛЬКИ НАПРАВЛЕННЯ ВІД ЛІКАРЯ З ПЕЧАТКОЮ!!!
Ж.П.Сартр.

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
це по 80гр.на кожен вірус?Чи як?Мене відправляли в платну здавати торчі я відмовилася
ні 80 грн. разом, я аж сама була в шоці що так дешево

Offline ЮЛА

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роксолана, Станіслав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Я також чула, то аналізи на Торч-інфекції можна здати дешевче по направленню у роддомі. Але коли я про це сказала свому гінекологу, то вона сказала , що такого не може бути і направила мене у приватну поліклініку, де я заплатила 300 грн. Потім, коли я лежала на підтримці я все-таки ще раз здавала ці аналізи безплатно ( ну майже безплатно). Ось така історія!!!