Автор Тема: Чи допомагають вам рідні у догляді за дитиною?  (Прочитано 6818 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline lilinethАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія, 3.02.2011; Вероніка, 19.08.2017
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
Розкажу Вам як це у мене. Моя мама не допомагає мені у догляді за моєю дитиною (взагалі) оскільки просто фізично не має як... Їй за 60 (перенесла 2 інсульти) і мають з татом під опікунством ще двох малолітніх діток 10 і 6 рочків... Тому тут все ясно й так... Свекруха це зовсім інше питання... таке враження що вона просто не хоче допомагати, а як візьме дитину то ходить з нею на руках тобі за ногами і дивиться, що ти робиш, щоб пошвидше тобі її віддати  d104 А як посидить з нею 1-1,5 години раз на два місяці то потім каже, що вона вже занадто стара для дітей (їй 50 років)!

А як це у Вас?

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
свекруха помагає тим, що іноді бере до себе Андрія, зат це я їй, певне, дякую. Але до моїх прохань не дослухається, що я прошу йому одягати і таке інше. Вірніше, там де я думаю, треба мене слухатися - вона плювати хотіла. А там, де могла б ініціативу проявити - то вона всю відповідальність на мене. Але то байка. Ну а мама - я їй просто кланяюсь, вона мені так помагає, що просто слів нема то все висловити!

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Мені ніхто не допомагає, бо всі далеко, мама живе в Тернополі, приїжає раз на місяць на один день, а свекруха в Тернопільській області, то може приїхати, якщо я попрошу, але я бачу, що їй це в напряг і не прошу,хіба в крайньому випадку, коли ми з чоловіком на весілля йдемо чи на якесь ДН. Але я вважаю, що це правильно, ми дітей для себе народжуємо, то нам за ними і доглядати, а батьки вже свої вибавили... ми з чоловіком звикли самі на себе розраховувати

Offline Вітка-Квітка

• Своя Мамка
  • Репутація: +134/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ерік,Заріна.
  • Ваше справжнє ім’я: Віта
Мама мені допомагає,коли я попрошу завжди залишається з малюком,інколи сама каже,що забере малюка,бо вже за ним скучили, що мені подобається ніколи не нав`язує свою допомогу.З чоловіковими родичами я ніколи не залишала Еріка і надіюсь,що й не прийдеться,він їх незнає,так як бачить лише по великих святах :)

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
А як посидить з нею 1-1,5 години раз на два місяці то потім каже, що вона вже занадто стара для дітей (їй 50 років)!
Ну моя свекруха так не каже, дуже вже любить внука, гарно з ним грається. Але приїжає посидіти з ним тільки в крайньому випадку. А що ваша свекруха має на увазі, коли каже, що вже застара? Їй фізично важко?

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Ну я живу дома, то навіть не перечислю все що робить моя мама, навіть не уявляю щоб я без неї робила d112
Мій тато теж гарно бавить , вчить пісеньки букви, танці, одним словом розвиває творчі здібності  d27 навіть сидить коли треба!

А от свекри, ну дуже рідко приходять, але в них є чим зайнятись, тому притензій жодних! Переважно ходим до них і там вони наздоганяють втрачене d30

Мені й особливо помічі не треба, бо мама робить по змінах і коли мені треба я спокійно відлучаюсь d112 в інших випадках підстроююсь під ї графік :)
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
мої батькі в Канаді,свекруха в Бучачі...тоніхто не допомагає.чоловікова сестра завжди з радістю залишається з  малим,якшо нам кудись потрібно піти!Вона його обожнює і просить,шоб  ми частіше його в неї лишали!Літом приїде моя мама,то я знаю на всі сто,шо вона нам від дитини ні на кролк не відійде d27вона настільки його любить,шо навіть неможливо це уявити!коли приїзджаю до  свекрухі,то вона теж потісно носиться з дитиною і накоому не дає її d27свекор теж гарно бачиться z4

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
Ну я живу дома, то навіть не перечислю все що робить моя мама, навіть не уявляю щоб я без неї робила
а я не уявляю, як би з мамою ужилася d27 Вона як приїжає, то ми дуже гарно ладимо, але разом жити, то певно було б занадто для нас обох d112 Хоча я б хотіла, щоб мама жила в Франківську, але все таки окремо

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
Ми живемо від батьків окрема (батьки як і мої так і чоловікові живуть в інших областях), відповідно все самі, хоча приїжджають всі деколи, наприклад 3-4 рази на рік мої батьки, і чловікові разів 5 на рік, наприклад, на якесь ДН.

Offline rosco

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +186/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
Мої батьки живуть за кордоном і приїжджають раз в рік на два місяці, а свекруха в селі, годна їзди до Франківська, то вона тільки на наші ДН приїжджає, то діти її майже незнають, мала каже що то бабці яка молоко дає і все. Завжди з чоловіком самі, інколи приходять мої дідусь з бабусею, то вони завжди з ними граються, але на них не залишаю, бо вже старші по 75років. І я погоджуюсь з Наталею, що ми їх народили і їхнє виховання лежить на нас.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Мені діток глядіти ніхто практично не допомагає, за виключенням того, що моя мама 2 рази на міс. вихідна, то може їх тоді взяти на вихідні і деколи як треба то можу на ніч лишити. Свекруха швидше теж забирала їх деколи, але так як тепер працює на 2 роботах, а ще й у нічну зміну, то претензій до неї нема, вона просто не встигає бути дома по людськи.
Ми живем самі і я собі не уявляю проживання з кимось з родичів, хоч би й бавили і пильнували дітей цілодобово. А тим більше у мене діти вже не маленькі, я можу їх і на пів дня лишити самих.

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
В мене мама в Італії,то приїхала і вперше побачила внучку,коли малій було півроку.То вона мені допомагала,але часто говорила-то твоя дитина ти і бав,а потімнавпаки,з рук її не спускала.А свекруха живе в Житомирі,то коли вона приїжджає,то допомагає,завжди гуляє з малою,а я можу в цей час щось по дому зробити чи на ринок сходити.Тільки,я б боялсь їй малу надовго без мого нагляду залишити,бо вона все норовить дитину нагодувати то квашеним огірком,то кексом з горіхами,то бананом(мала ще зубів не мала,то чуть великим шматкомне вдавилась),то дичину пропонувала їй дати,то жовток сирий.І мене бісить,що я не раз їй говорила чого дитині не можна,їй як горохом об стіну d111

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Моя мама також в Італії з 1999 року. А свекруха за весь час, коли донечка народилася, заходила в гості пару разів на декілька хвилин. Зі старшим була аналогічна ситуація. Але тоді було важче, ніж зараз. Більше морально, ніж фізично. Тепер я б вже і не довірила свекрусі доглядати за малечею. А мама приїжджає раз на рік, тоді допомагає із задоволенням. Чекаю її в березні :)

Offline rainbow

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
Моя мама біжить до нас кожного ранку і каже що якщо не зайде,то цілий день сходить з розуму без Поліни :) Вона мені дуууже допомагає!!!!А свекруха-0... ми жили з ними від народження Полі,то вобще нічо не допомагала :( вечорами брали її до себе в кімнату і то її розважали свекор і сестра чоловіка

Offline lilinethАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія, 3.02.2011; Вероніка, 19.08.2017
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
Цитувати
А що ваша свекруха має на увазі, коли каже, що вже застара? Їй фізично важко?
Каже що вона не може дати собі ради з такою шустрою дитиною  d112 Бо в неї син міг сидіти 2 години і слухати як тато читає газету і нікуди не рипатися d112

Offline Lelik

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
  • :) :) :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр і Олег
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
Ми також живемо у Франківську самі, мої батьки далеко, в Хмельницькій області, їхати не зручно,з пересадками. Ось і виходить, що приїжають вони не часто,бо ще працюють двоє, а ми їздимо раз в рік, зато на місяць.Свекруха в Італії, приїздить раз на рік.Так що якось з чоловіком ділимось, якщо мені треба десь сходити, то він з малими дома лишається. Хоча можна і з собою взяти не бачу нічого страшного в тому, коли була меншим вагітна то старшого кругом із собою тягала, заодно і гуляли. Чесно признатись мені так добре самій, ніхто не напрягає і вихованням дітей займаєшся сама,і ніхто тобі ніколи не скаже що дітей тобі виростили.Звичайно бувають різні ситуації в житті, але якщо ви з чоловіком двоє, то і ділити обовязки маєте між собою, то ж і його діти, а бабусь і дідусів залучати вже по ситуації, побавитись, всетаки своїх дітей вони вже виростили

Offline двічі мамуся

• Своя Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олечка і Настінька
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Цитувати
Ну я живу дома, то навіть не перечислю все що робить моя мама, навіть не уявляю щоб я без неї робила
Мій тато теж гарно бавить , вчить пісеньки букви, танці, одним словом розвиває творчі здібності   навіть сидить коли треба!

А от свекри, ну дуже рідко приходять, але в них є чим зайнятись, тому притензій жодних! Переважно ходим до них і там вони наздоганяють втрачене

Мені й особливо помічі не треба, бо мама робить по змінах і коли мені треба я спокійно відлучаюсь  в інших випадках підстроююсь під ї графік
Цілком аналогічна ситуація! Всі пунктики ніби мною написані, і навіть про позмінний графік роботи моєї мами!! :)